Wróć do listy produktów
Kliknij na zdjęcie aby zobaczyć galerięKliknij na zdjęcie aby zobaczyć galerię
Ocena produktu
5.00 (3 głosów)
Udostępnij:

DETOXDESIGN - Bransoletka 'Oga unisex'03 NowośćPromocja

OPIS:
Współczesna bransoletka wsuwana wykonana ze zwojów gęsto plecionej liny uchwyconych w tulei ze stali nierdzewnej. Liny plecione, które czterokrotnie oplatają nadgarstek są najwyższej jakości i bardzo przyjazne dla skóry, mają kolor oliwkowego grafitu i aplikacje w postaci intensywnie żółtych pikseli. Bransoletka zakończona jest nakrętkami ze stali nierdzewnej oraz kształtnym i szlachetnym mocnym zapięciem magnetycznym ze stali chirurgicznej. Bransoletkę można nosić na dwa sposoby: tuleją do przodu lub do spodu nadgarstka. Bransoletka jest niezwykle lekka, doskonale się nosi i świetnie eksponuje zarówno męski jak i kobiecy nadgarstek.

ROZMIAR:
Bransoletka wykonywana jest na wymiar indywidualnie do każdego zamówienia. W uwagach do zamówienia prosimy podać obwód nadgarstka mierzony bez luzu. Jeśli nie ma możliwości zmierzenia nadgarstka (bransoletka na prezent/niespodziankę) prosimy o określenie nadgarstka wybierając jedno z następujących: bardzo chudy, chudy, standardowy, gruby, bardzo gruby.

KOLOR / MATERIAŁ:
Oliwkowy grafit z aplikacjami żółtych pikseli - gęsto pleciona lina / kolor srebrny - elementy ze stali nierdzewnej i stali chirurgicznej

DODATKOWE INFO:
Brak materiałów uczulających (nikiel, ołów itp).

Wzór autorski: zastrzeżony

Cena:75.00 PLN65.00 PLN
Dostępność
duża
Ilość: szt.

Dodaj własną opinię

Ocena produktu
Ocena produktu 5.00 (3 głosów)

Twoja opinia
Podpis:
InfoSerwis - oprogramowanie sklepu internetowego