DETOXDESIGN TO MODNE I WYGODNE ZAKUPY NA KAŻDĄ KIESZEŃ PRZEZ 24H.

Dlaczego warto wybrać DETOXDESIGN?

 • biżuteria, moda, estetyka to nasza pasja i wiemy na ten temat naprawdę wiele. Zajmujemy się tym już kilkanaście lat.
 • kupując w DETOXDESIGN masz pewność, że otrzymasz produkt unikatowy. Jesteśmy galerią autorską dlatego mamy komfort prezentowania oferty opartej na krótkich seriach produktów. Jeżeli chcesz czuć się wyjątkowo i nie lubisz gdy inni noszą dokładnie tą samą rzecz to nasz sklep jest doskonałym miejscem właśnie dla Ciebie.
 • tylko niepowtarzalne i najwyższej jakości kamienie są wykorzystywane do wyrobu naszej biżuterii
 • stale rozszerzamy asortyment, nieustannie wprowadzamy nowe produkty
 • interesuje nas świat mody dlatego nasza biżuteria zawsze pozostanie na czasie, również przez jej uniwersalne piękno
 • za darmo wysyłamy zamówione towary przy płatności przelewem na nasze konto. Dla innych form płatności mamy najniższe koszta wysyłki.
 • oferujemy możliwość zwrotu lub wymiany naszych produktów dlatego nasz sklep daję gwarancję udanych zakupów
 • tylko u nas możesz znaleźć konkurencyjne ceny biżuterii autorskiej
 • mamy dla Ciebie wiele promocji i rabatów
 • dla Twojej wygody oferujemy różne formy płatności
 • dla Twojego bezpieczeństwa nasz sklep korzysta z szyfrowania w systemie SSL dlatego wszystkie transakcje są bezpieczne natomiast my szanując Twoją prywatność nikomu nie sprzedajemy ani nie przekazujemy Twoich danych osobowych i teleadresowych.

Kilkanaście lat doświadczenia daje nam przekonanie, że spełnimy Państwa oczekiwania. Wiemy, jak ważna jest wiarygodność marki, dlatego szczególnie dbamy aby byli Państwo zadowoleni z dokonanych u nas zakupów.

Naszą misją jest uczynienie zakupów internetowych w naszym sklepie czystą przyjemnością. Dlatego sukcesywnie dążymy, aby wszystkimi towarami nasi klienci mogli się cieszyć najszybciej od złożenia zamówienia. Stawiamy na jakość a nie na ilość dlatego udało nam się stworzyć coś wyjątkowego.

Nasz sklep jest ważnym elementem kultury i mody w polskiej społeczności internetowej. Biżuteria z DETOXDESIGN pojawia się w artykułach portali internetowych, w czasopismach, we wpisach na blogach czy forach odwiedzanych przez potężną rzeszę potencjalnych klientów.

Każdego klienta traktujemy specjalnie mając świadomość, że nie ma lepszej reklamy niż zadowolenie z udanych zakupów i otrzymania unikatowego produktu o najwyższej jakości.

Wszystkim naszym dotychczasowym i przyszłym klientom dziękujemy za okazane zaufanie zapewniając jednocześnie, że jak to miało miejsce dotychczas tak zawsze i niezmiennie będziemy dokładać wszelkich starań aby nasz sklep był gwarancją najwyższej jakości produktów oraz udanych zakupów.

Wydrukuj

InfoSerwis - oprogramowanie sklepu internetowego