kolekcja IROKE

Zakres cen  od do Sortuj według:Wyników na stronie:
 Wyczyść Zaawansowane
DETOXDESIGN - Bransoletka 'Iroke'02 Promocja
Bransoletka z dużego, szlifowanego i polerowanego agatu akwarelowego, akcentu szlachetnego w kolorze korala naturalnego oraz plecionego rzemienia ze skóry naturalnej z nakrętką ze stali nierdzewnej.   Zobacz więcej.
105.00PLN 85.00PLN
Dostępność:
Dostępny na zamówienie. Prosimy o kontakt.
DETOXDESIGN - Bransoletka 'Iroke'04 Promocja
Lekka i zachwycająca bransoletka z unikalnym i mistrzowsko szlifowanym i polerowanym agatem akwarelowym zawieszonym na cienkiej skórce w kolorze głębokiej czerni.   Zobacz więcej.
95.00PLN 85.00PLN
Dostępność:
DETOXDESIGN - Bransoletka 'Iroke'01 Promocja
Oryginalna i lekka bransoletka z pięknymi szlifowanymi i polerowanymi agatami smoczym i tęczowym na plecionym rzemieniu ze skóry naturalnej.   Zobacz więcej.
120.00PLN 98.00PLN
Dostępność:
DETOXDESIGN - Bransoletka 'Iroke'06 Promocja
Piękna, wyrazista a subtelna bransoletka z fasetowanym agatem, jaspisem ceglastym, skórą naturalną i srebrzonym łańcuszkiem.   Zobacz więcej.
105.00PLN 85.00PLN
Dostępność:
DETOXDESIGN - Bransoletka 'Iroke'07 Promocja
Współczesna, graficzna i elegancka bransoletka z dużym i pięknym agatem płatek śniegu na rzemieniu plecionym i skórze zamszowej.   Zobacz więcej.
90.00PLN 75.00PLN
Dostępność:
DETOXDESIGN - Bransoletka 'Iroke'08 Promocja
Współczesna, graficzna i elegancka bransoletka z dużym i pięknym jaspisem zebrą na rzemieniu plecionym w kolorze burgundzkiego bordo i cieniutkiej skórce w kolorze intensywnego pomarańczu.   Zobacz więcej.
90.00PLN 75.00PLN
Dostępność:
DETOXDESIGN - Bransoletka 'Iroke'08
Oryginalna, lekka i subtelna bransoletka z pieknym, graficznym i doskonale polerowanym kamieniem kwarcu mika, stalą nierdzewną i doskonałej jakości woskowanym sznurkiem.   Zobacz więcej.
85.00PLN
Dostępność:
DETOXDESIGN - Bransoletka 'Iroke'05 Promocja
Lekka i oryginalna bransoletka z unikalnym i precyzyjnie polerowanym agatem manchurskim oraz plecionym rzemieniem ze skóry naturalnej.   Zobacz więcej.
95.00PLN 80.00PLN
Dostępność:
DETOXDESIGN - Bransoletka 'Iroke'03 Promocja
Bransoletka z dużego, polerowanego agatu płatek śniegu, akcentu szlachetnego w kolorze korala naturalnego oraz plecionego rzemienia ze skóry naturalnej z nakrętką ze stali nierdzewnej.   Zobacz więcej.
95.00PLN 80.00PLN
Dostępność:
DETOXDESIGN - Bransoletka 'Iroke'07
Subtelna i lekka bransoletka z dużym, pięknym, graficznym i doskonale polerowanym kwarcem mika, koralem naturalnym, jaspisem zebrą i dyskiem hematytu na plecionym rzemieniu ze skóry naturalnej.   Zobacz więcej.
95.00PLN
Dostępność:
InfoSerwis - oprogramowanie sklepu internetowego