kolekcja KODAMA

Zakres cen  od do Sortuj według:Wyników na stronie:
 Wyczyść Zaawansowane
DETOXDESIGN - Bransoletka 'Kodama'20 Promocja
Piękna i zachwycająca bransoletka z unikalnym okrągłym kyanitem i szlifowanym koralem oraz impregnowaną kostką drewna, subtelnym okręgiem ze stali nierdzewnej i kulką hematytu na naturalnej skórze barwionej w kolorach szlachetnego wrzosu i turkusu.   Zobacz więcej.
105.00PLN 90.00PLN
Dostępność:
DETOXDESIGN - Bransoletka 'Kodama'01 Promocja
Bransoletka z unikalnym kamieniem agatu smoczego i zębem polerowanego korala oraz kulki i dysku hematytu na barwionej skórze naturalnej.   Zobacz więcej.
110.00PLN 90.00PLN
Dostępność:
DETOXDESIGN - Bransoletka 'Kodama'02 Promocja
Zachwycająca lekkością, świeżością i pięknem bransoletka z niesamowitym agatem "płatek śniegu", uroczą pudrową ceramiką szkliwioną oraz drewnem na barwionej skórze w obłędnym cytrynowo-lemonkowym kolorze.   Zobacz więcej.
95.00PLN 80.00PLN
Dostępność:
DETOXDESIGN - Bransoletka 'Kodama'19 Promocja
Ulotna i piękna bransoletka z mistrzowsko szlifowanym i polerowanym unikalnym kamieniem kyanitu, koralem naturalnym, agatem botswana, dyskiem hematytu, nakrętką ze stali nierdzewnej, skórą naturalną oraz elementami srebrzonymi.   Zobacz więcej.
110.00PLN 90.00PLN
Dostępność:
DETOXDESIGN - Bransoletka 'Kodama'18 Promocja
Niezwykłego piękna bransoletka z precyzyjnie szlifowanym i polerowanym unikalnym kamieniem kyanitu, koralem naturalnym, dyskiem hematytu, srebrnym grotem i rurką, skórą naturalną, krążkiem ze stali nierdzewnej oraz elementami srebrzonymi.   Zobacz więcej.
110.00PLN 90.00PLN
Dostępność:
DETOXDESIGN - Bransoletka 'Kodama'03 Promocja
Bransoletka pełna lekkości i powietrza oraz zachwycającej gry kolorów i wzorów. Duży kamień zielonego agatu pasiastego zawieszony wraz z elementami z impregnowanego drewna i stali nierdzewnej na gładkich rzemykach ze skóry naturalnej.   Zobacz więcej.
85.00PLN 75.00PLN
Dostępność:
DETOXDESIGN - Bransoletka 'Kodama'13 Promocja
Bransoletka i naszyjnik w jednym! Zachwyca lekkością i świeżością z dużym i precyzyjnie polerowanym zielonym agatem pasiastym oraz rzemieniem plecionym ze skóry naturalnej i srebrzonym, kształtnym grotem.   Zobacz więcej.
95.00PLN 85.00PLN
Dostępność:
DETOXDESIGN - Bransoletka 'Kodama'14 Promocja
Bransoletka z pięknym, dużym i graficznym kamieniem jaspisu zebry, małą bryłką amazonitu oraz szklanej ceramiki zawieszonymi na kompozycji z woskowanych i impregnowanych sznurów.   Zobacz więcej.
100.00PLN 80.00PLN
Dostępność:
DETOXDESIGN - Bransoletka 'Kodama'24 Promocja
Zachwycająca delikatnością i unikalnym charakterem bransoletka z piękną bryłą agatu miodowego i kamieniem jaspisu zebry na subtelnym sznurku z barwionej skóry naturalnej.   Zobacz więcej.
105.00PLN 85.00PLN
Dostępność:
DETOXDESIGN - Bransoletka 'Kodama'23 Promocja
Intrygująca, piękna i swobodnie elegancka bransoletka z pięknie szlifowanym i polerowanym, dużym agatem płatek śniegu oraz kostkami drewnianymi na sznurku z naturalnej skóry barwionej.   Zobacz więcej.
100.00PLN 80.00PLN
Dostępność:
DETOXDESIGN - Bransoletka 'Kodama'25 Promocja
Zachwycająca bransoletka z dużym, pięknym i doskonale szlifowanym oraz polerowanym zielonym agatem pasiastym oraz ręcznie robioną ceramiką na subtelnym woskowanym sznurze.   Zobacz więcej.
95.00PLN 75.00PLN
Dostępność:
DETOXDESIGN - Bransoletka 'Kodama'22
Współczesna, oryginalna bransoletka z pieknym, dużym agatem akwarelowym i srebrzonym smukłym grotem na barwionej skórze naturalnej najwyższej jakości.   Zobacz więcej.
105.00PLN
Dostępność:
DETOXDESIGN - Bransoletka 'Kodama'11 Promocja
Bransoletka pełna zachwycającej gry kolorów i wzorów. Duży kamień zielonego agatu pasiastego oraz agat tęczowy zawieszone na skórze naturalnej i subtelnym sznurku woskowanym.   Zobacz więcej.
100.00PLN 85.00PLN
Dostępność:
DETOXDESIGN - Bransoletka 'Kodama'10 Promocja
Ulotna, intrygująca i swobodnie elegancka bransoletka z pięknie polerowanym kwarcem mika, koralem naturalnym i małym dyskiem hematytu na woskowanym sznurku   Zobacz więcej.
85.00PLN 75.00PLN
Dostępność:
DETOXDESIGN - Bransoletka 'Kodama'09
Subtelna i ulotna bransoletka z polerowaną bryłą agatu pasiastego na sznurku woskowanym z magnetycznym zapięciem.   Zobacz więcej.
60.00PLN
Dostępność:
DETOXDESIGN - Bransoletka 'Kodama'16 Promocja
Lekka i zachwycająca bransoletka z unikalnym agatem smoczym na woskowanym sznurze.   Zobacz więcej.
98.00PLN 75.00PLN
Dostępność:
DETOXDESIGN - Bransoletka 'Kodama'17
Niezwykła i unikalna bransoletka z dużym i pieknym, polerowanym plastrem unakitu na barwionej skórze naturalnej.   Zobacz więcej.
95.00PLN
Dostępność:
DETOXDESIGN - Bransoletka 'Kodama'15 Promocja
Niezwykłego piękna bransoletka z precyzyjnie szlifowanym i polerowanym kwarcem mika, koralem naturalnym, dyskiem hematytu, skórą naturalną, nakrętką ze stali nierdzewnej oraz elementami srebrzonymi.   Zobacz więcej.
90.00PLN 80.00PLN
Dostępność:
DETOXDESIGN - Bransoletka 'Kodama'08
Zachwycająca delikatnością bransoletka z pięknym kamieniem agatu smoczego i srebrzonym grotem na subtelnym sznurku woskowanym.   Zobacz więcej.
100.00PLN
Dostępność:
DETOXDESIGN - Bransoletka 'Kodama'21 Promocja
Bransoletka z unikalnymi agatami miodowym i pasiastym zawieszonymi na pętli z barwionego plecionego rzemienia ze skóry naturalnej.   Zobacz więcej.
105.00PLN 90.00PLN
Dostępność:
DETOXDESIGN - Bransoletka 'Kodama'04 Promocja
Zachwycająca bransoletka z pięknym agatem smoczym i agatem miodowym, dyskami hematytu, okręgiem ze stali nierdzewnej oraz impregnowanego sznura i skóry zamszowej.   Zobacz więcej.
110.00PLN 95.00PLN
Dostępność:
DETOXDESIGN - Bransoletka 'Kodama'05 Promocja
Bransoletka z unikalnymi kamieniami agatu smoczego i tęczowego oraz nakrętki ze stali nierdzewnej na barwionej skórze naturalnej.   Zobacz więcej.
110.00PLN 90.00PLN
Dostępność:
DETOXDESIGN - Bransoletka 'Kodama'06 Promocja
Oryginalna i zachwycająca bransoletka z pięknym agatem smoczym i ceramiką szklaną oraz srebrzoną tubą na impregnowanym sznurze, plecionym rzemieniu ze skóry naturalnej i cudownie wrzosowym sznurku skórzanym.   Zobacz więcej.
110.00PLN 95.00PLN
Dostępność:
Dostępny na zamówienie. Prosimy o kontakt.
DETOXDESIGN - Bransoletka 'Kodama'07 Promocja
Oryginalna i zachwycająca bransoletka z pięknym agatem smoczym i ceramiką szklaną oraz srebrzoną tubą na impregnowanym sznurze, rzemieniu z naturalnej skóry zamszowej i cudownie turkusowym sznurku skórzanym. BRANSOLETKA SPRZEDANA. ZAMÓW PODOBNĄ.   Zobacz więcej.
110.00PLN 95.00PLN
Dostępność:
DETOXDESIGN - Bransoletka 'Kodama'12 Promocja
Bransoletka z bryłą agatu miodowego, kamieniami obsydianu płatek śniegu, okręgami ze stali nierdzewnej, ceramiki szklanej i doskonale barwionej plecionej skóry naturalnej.   Zobacz więcej.
98.00PLN 80.00PLN
Dostępność:
InfoSerwis - oprogramowanie sklepu internetowego