Zakres cen  od do Sortuj według:Wyników na stronie:
 Wyczyść Zaawansowane
DETOXDESIGN - Naszyjnik 'Pomarańczowym splotem piękna'
Unikalnie piękny naszyjnik z zachwycającym dużym kamieniem unakitu zawieszonym na rzemieniu z plecionej skóry oraz gładkim grubym rzemieniu skórzanym w kolorach obłędnego pomarańczu i wrzosu. NASZYJNIK SPRZEDANY. ZAMÓW PODOBNY   Zobacz więcej.
120.00PLN
Dostępność:
DETOXDESIGN - Bransoletka 'Iroke'05 Promocja
Lekka i oryginalna bransoletka z unikalnym i precyzyjnie polerowanym agatem manchurskim oraz plecionym rzemieniem ze skóry naturalnej.   Zobacz więcej.
95.00PLN 80.00PLN
Dostępność:
DETOXDESIGN - Naszyjnik 'Płynność ruchów'02
Naszyjnik i bransoletka w jednym wykonany z grubego i mięsistego sznura satynowego, grubego rzemienia wyplatanego z naturalnej skóry barwionej oraz elementu miedzianego.   Zobacz więcej.
70.00PLN
Dostępność:
DETOXDESIGN - Naszyjnik 'Ale krawat-ka!'08
Współczesny w prostocie naszyjnik wykonany ze szlachetnego satynowego sznura, miedzi oraz zawieszonego pięknie szlifowanego i polerowanego kamienia agatu smoczego. Długość naszyjnika regulowana.   Zobacz więcej.
90.00PLN
Dostępność:
DETOXDESIGN - Naszyjnik 'Płynność ruchów'04
Naszyjnik i bransoletka w jednym wykonany z grubego i mięsistego sznura satynowego, grubego gładkiego rzemienia wykonanego z naturalnej skóry barwionej oraz elementu miedzianego.   Zobacz więcej.
70.00PLN
Dostępność:
DETOXDESIGN - Bransoletka 'Fosforyzując w mroku unisex'06
Bransoletka z zatopioną wewnątrz rurki skórą zamszową   Zobacz więcej.
55.00PLN
Dostępność:
DETOXDESIGN - Bransoletka 'Linia satynowej pieszczoty'11
Oryginalna bransoletka z pieknym i unikalnym polerowanym plastrem agatu manczurskiego na sznurze satynowym i barwionej skórze naturalnej.   Zobacz więcej.
70.00PLN
Dostępność:
DETOXDESIGN - Naszyjnik 'Płynne i ruchliwe srebro'02
Naszyjnik i bransoletka w jednym wykonany z grubego i mięsistego sznura satynowego, grubego gładkiego rzemienia wykonanego z naturalnej skóry barwionej oraz lekkiego elementu stalowego.   Zobacz więcej.
70.00PLN
Dostępność:
Dostępny na zamówienie. Prosimy o kontakt.
DETOXDESIGN - Naszyjnik 'Płynnność ruchów'
Naszyjnik i bransoletka w jednym wykonany z grubego i mięsistego sznura satynowego, grubego rzemienia wyplatanego z naturalnej skóry barwionej oraz elementu miedzianego.   Zobacz więcej.
70.00PLN
Dostępność:
DETOXDESIGN - Naszyjnik 'A Ty zachwycasz!'08
Imponujący naszyjnik z zachwycającej jakości sznurów plecionych, miedzi i stali nierdzewnej.   Zobacz więcej.
130.00PLN
Dostępność:
DETOXDESIGN - Bransoletka 'Kodama'17
Niezwykła i unikalna bransoletka z dużym i pieknym, polerowanym plastrem unakitu na barwionej skórze naturalnej.   Zobacz więcej.
95.00PLN
Dostępność:
DETOXDESIGN - Naszyjnik 'Aksamitne pokuszenie'
Lekki i oryginalny naszyjnik z dużymi kłami korala naturalnego i rzadkim kamieniem kyanitu zawieszonymi na gęsto plecionej linie w kolorze szlachetnej metaliczno-srebrnej szarości.   Zobacz więcej.
190.00PLN
Dostępność:
DETOXDESIGN - Bransoletka 'Graficzny odcień'04
Lekka i modna bransoletka z unikalnym kamieniem kwarcu mika, kształtnym dyskiem hematytu oraz rzemieniem plecionym ze skóry naturalnej i woskowanego sznura w pięknym oliwkowym kolorze.   Zobacz więcej.
65.00PLN
Dostępność:
DETOXDESIGN - Naszyjnik 'Aksamitne pokuszenie'00
Lekki i oryginalny naszyjnik z szlifowanym i polerowanym koralem naturalnym w kolorze szlachetnego bordo zawieszonymi na gęsto plecionej linie w kolorze szlachetnej metaliczno-srebrnej szarości.   Zobacz więcej.
130.00PLN
Dostępność:
DETOXDESIGN - Bransoletka 'Kodama'15 Promocja
Niezwykłego piękna bransoletka z precyzyjnie szlifowanym i polerowanym kwarcem mika, koralem naturalnym, dyskiem hematytu, skórą naturalną, nakrętką ze stali nierdzewnej oraz elementami srebrzonymi.   Zobacz więcej.
90.00PLN 80.00PLN
Dostępność:
DETOXDESIGN - Naszyjnik 'Awangarda tangerine tango'00
Mocny w wyrazie, lekki w noszeniu:) Imponujący i oryginalny naszyjnik z zachwycającej jakości sznura plecionego i okręgu ze stali nierdzewnej   Zobacz więcej.
135.00PLN
Dostępność:
DETOXDESIGN - Bransoletka 'Awangarda turkusu'
Mocna w wyrazie, lekka w noszeniu:) Imponująca i oryginalna bransoletka z zachwycającej jakości sznura plecionego i okręgu ze stali nierdzewnej.   Zobacz więcej.
70.00PLN
Dostępność:
DETOXDESIGN - Naszyjnik 'Kobiece piękno w sile subtelne'01
Imponujący i oryginalny, lekki naszyjnik z grubej i gęsto plecionej liny, plecionego rzemienia z barwionej skóry naturalnej w kolorze intensywnego bordo, miedzi i stali nierdzewnej. Zaskakuje. Ma dwa oblicza:)!   Zobacz więcej.
180.00PLN
Dostępność:
DETOXDESIGN - Naszyjnik 'Barw cięciwa'02
Współczesny i oryginalny naszyjnik wykonany z elastycznej transparentnej rurki wypełnionej skórą w obłędnym wrzosowym kolorze oraz pięknego i precyzyjnie polerowanego plastra szlachetnego kamienia unakitu.   Zobacz więcej.
95.00PLN
Dostępność:
DETOXDESIGN - Naszyjnik 'Dla szyi szuka urody'04
Naszyjnik z grubych i mięsistych satynowych sznurków oraz dużego elementu - kwadratu ze stali nierdzewnej.   Zobacz więcej.
100.00PLN
Dostępność:
DETOXDESIGN - Bransoletka 'Kodama'08
Zachwycająca delikatnością bransoletka z pięknym kamieniem agatu smoczego i srebrzonym grotem na subtelnym sznurku woskowanym.   Zobacz więcej.
100.00PLN
Dostępność:
DETOXDESIGN - Naszyjnik 'Kobiece piękno w sile subtelne'
Imponujący i oryginalny, lekki naszyjnik z grubych i gęsto plecionych lin, miedzi i stali nierdzewnej. Ma niejedno oblicze:)!   Zobacz więcej.
185.00PLN
Dostępność:
DETOXDESIGN - Naszyjnik 'Ale krawat-ka!'06
Współczesny w prostocie i subtelny w oryginalnym wyrazie naszyjnik wykonany z drobno plecionej liny, miedzi oraz zawieszonego koła-okręgu ze stali nierdzewnej i kształtnego, srebrnego mieczyka. Długość naszyjnika regulowana.   Zobacz więcej.
130.00PLN
Dostępność:
DETOXDESIGN - Naszyjnik 'Ale krawat-ka!'07
Subtelny naszyjnik współczesny w prostocie wykonany z drobno plecionej liny, miedzi oraz zawieszonych elementów ze stali nierdzewnej. Długość naszyjnika regulowana.   Zobacz więcej.
140.00PLN
Dostępność:
DETOXDESIGN - Bransoletka 'Fosforyzując w mroku unisex'07
Bransoletka z zatopioną wewnątrz rurki skórą zamszową   Zobacz więcej.
55.00PLN
Dostępność:
DETOXDESIGN - Naszyjnik 'A Ty zachwycasz!'09
Oryginalny naszyjnik z gęsto plecionej liny i sznura satynowego oraz miedzi.   Zobacz więcej.
140.00PLN
Dostępność:
DETOXDESIGN - Naszyjnik 'Moje współczesne pióra'00
Lekki, surowy i ulotny naszyjnik z satynowych sznurów w zachwycającym kolorze głębokiej, eleganckiej czerni i wyrazistych nakrętek ze stali nierdzewnej oraz delikatnej skórki naturalnej w szlachetnie pomarańczowym kolorze.   Zobacz więcej.
85.00PLN
Dostępność:
DETOXDESIGN - Bransoletka 'Linia satynowej pieszczoty'06
Bransoletka z unikalną bryłą agatu miodowego zawieszonego na najwyższej jakości sznurze satynowym. BRANSOLETKA SPRZEDANA. ZAMÓW PODOBNĄ.   Zobacz więcej.
80.00PLN
Dostępność:
DETOXDESIGN - Naszyjnik 'Moje współczesne pióra'
Lekki, surowy i ulotny naszyjnik z satynowych sznurów w zachwycającym kolorze platynowego, metalicznego srebra i wyrazistych nakrętek ze stali nierdzewnej oraz delikatnej skórki naturalnej w kolorze świeżego turkusu.   Zobacz więcej.
85.00PLN
Dostępność:
DETOXDESIGN - Bransoletka 'Fosforyzując w mroku unisex'04
Bransoletka z transparentej rurki z zatopionym w środku grubym rzemieniem oraz duzym elementem miedzianym. UWAGA: Bransoletka w chwili obecnej niedostępna.   Zobacz więcej.
60.00PLN
Dostępność:
DETOXDESIGN - Naszyjnik 'Barw cięciwa'05
Współczesny i oryginalny naszyjnik wykonany z elastycznej transparentnej rurki wypełnionej rzemieniem plecionym ze skóry barwionej w kolorze pięknie i szlachetnie pomarańczowym oraz kamieniami jaspisu zebry.   Zobacz więcej.
95.00PLN
Dostępność:
DETOXDESIGN - Bransoletka 'Fosforyzując w mroku unisex'01
Bransoletka z grubej rurki z zatopionym w środku czarnym skórzanym plecionym rzemieniem i beżową skórą zamszową   Zobacz więcej.
60.00PLN
Dostępność:
DETOXDESIGN - Naszyjnik 'Mobiusa'
Ulotny i zachwycający swą elegancją oraz płynnością kształtu naszyjnik ze skóry w kolorach eleganckiego beżu i głębokiego kobaltu.   Zobacz więcej.
85.00PLN
Dostępność:
DETOXDESIGN - Bransoletka 'Fosforyzując w mroku'
Bransoletka z transparentnej rurki oraz dużego karabińczyka i kolucha   Zobacz więcej.
60.00PLN
Dostępność:
DETOXDESIGN - Naszyjnik 'Chwycone światło i oddech'04
Zachwycający lekkością i poetyką naszyjnik z piękną, przestrzenną kompozycją zatopioną w transparentnej rurce na subtelnym sznureczku woskowanym w obłędnie bordowym kolorze.   Zobacz więcej.
85.00PLN
Dostępność:
DETOXDESIGN - Bransoletka 'Usta wody'
Bransoletka z grubo wyplatanego, miesistego i miekkiego sznurka oraz duży element miedziany   Zobacz więcej.
60.00PLN
Dostępność:
DETOXDESIGN - Naszyjnik 'Awangarda szafiru'00
Mocny w wyrazie, lekki w noszeniu:) Oryginalny i modny naszyjnik z zachwycającej jakości sznura plecionego, elementów ze stali nierdzewnej oraz plecionego rzemienia z barwionej skóry naturalnej. NASZYJNIK SPRZEDANY. ZAMÓW PODOBNY.   Zobacz więcej.
95.00PLN
Dostępność:
DETOXDESIGN - Bransoletka 'Iroke'03 Promocja
Bransoletka z dużego, polerowanego agatu płatek śniegu, akcentu szlachetnego w kolorze korala naturalnego oraz plecionego rzemienia ze skóry naturalnej z nakrętką ze stali nierdzewnej.   Zobacz więcej.
95.00PLN 80.00PLN
Dostępność:
DETOXDESIGN - Naszyjnik 'Chwycone światło i oddech'03
Ulotny, lekki, zachwycający naszyjnik z kamieniami amazonitu zamkniętymi w lekko łukowatej transparentnej rurce zawieszonej na subtelnym sznureczku woskowanym w kolorze intensywnej czerni.   Zobacz więcej.
90.00PLN
Dostępność:
DETOXDESIGN - Bransoletka 'Fosforyzując w mroku unisex'00
Bransoletka z grubej rurki z zatopionym w środku plecionym skórzanym rzemieniem oraz skórą zamszową   Zobacz więcej.
60.00PLN
Dostępność:
DETOXDESIGN - Naszyjnik 'Atak planety'03
Oryginalny naszyjnik z kompozycji liny plecionej i sznura satynowego z elementem geometrycznym wykonanym ze stali nierdzewnej.   Zobacz więcej.
100.00PLN
Dostępność:
DETOXDESIGN - Naszyjnik 'Delikatny niczym uśmiech pszczoły'
Naszyjnik z szlifowanego i polerowanego niebieskiego agatu pasiastego, owalnego polerowanego agatu, polerowanego agatu smoczego, polerowanych bryłek agatu, kamienia tęczowego i elementu geometrycznego oraz satynowego sznurka. NASZYJNIK SPRZEDANY. ZAMÓW PODOBNY.   Zobacz więcej.
245.00PLN
Dostępność:
DETOXDESIGN - Naszyjnik 'Chwycone światło i oddech'02
Ulotny, lekki, zachwycający naszyjnik z naturalnym koralem zamkniętym w lekko łukowatej transparentnej rurce zawieszonej na subtelnym rzemieniu ze skóry naturalnej w szlachetnym pomarańczowym kolorze.   Zobacz więcej.
85.00PLN
Dostępność:
DETOXDESIGN - Bransoletka 'Kodama'21 Promocja
Bransoletka z unikalnymi agatami miodowym i pasiastym zawieszonymi na pętli z barwionego plecionego rzemienia ze skóry naturalnej.   Zobacz więcej.
105.00PLN 90.00PLN
Dostępność:
DETOXDESIGN - Naszyjnik 'Chwycone światło i oddech'05
Zachwycający lekkością i poetyką naszyjnik z piękną, przestrzenną i ruchomą kompozycją zatopioną w transparentnej rurce na subtelnym sznureczku woskowanym w pięknie głęboko zielonym kolorze.   Zobacz więcej.
85.00PLN
Dostępność:
DETOXDESIGN - Bransoletka 'Linia satynowej pieszczoty'03
Bransoletka z pięknie polerowanego i cudownie subtelnie graficznego agatu płatek śniegu, najwyższej jakości sznura satynowego oraz swobodnie zawieszonym grotem srebrzonym.   Zobacz więcej.
65.00PLN
Dostępność:
DETOXDESIGN - Naszyjnik 'Awangarda turkusu'00
Mocny w wyrazie, lekki w noszeniu:) Oryginalny i modny naszyjnik z zachwycającej jakości sznura plecionego, elementów ze stali nierdzewnej oraz plecionego rzemienia z barwionej skóry naturalnej. UWAGA: W chwili obecnej lina turkusowa niedostępna. Prosimy o kontakt a prześlemy informację jakimi kolorami możemy zastąpić turkus. Nasz e-mail: shop@detoxdesign.pl   Zobacz więcej.
95.00PLN
Dostępność:
DETOXDESIGN - Bransoletka 'Ciepło- zimno turkus'00
Bransoletka z grubo wyplatanego sznurka, agatu "płatek śniegu" i sześcianu drewna   Zobacz więcej.
75.00PLN
Dostępność:
InfoSerwis - oprogramowanie sklepu internetowego