Wybrane promocje
Nowość
Promocja
75.00PLN 85.00PLN
Promocja
75.00PLN 90.00PLN
Nowość
Promocja
75.00PLN 85.00PLN
Nowość
Promocja
65.00PLN 75.00PLN
Promocja
90.00PLN 110.00PLN
Nowość
Promocja
70.00PLN 75.00PLN
Zakres cen  od do Sortuj według:Wyników na stronie:
 Wyczyść Zaawansowane
DETOXDESIGN - Bransoletka 'Ando'33
Kolejna wersja kolorystyczna minimalistycznej bransoletki i naszyjnika w jednym. Dowolność noszenia w niesamowitym odcieniu żywego pomarańczowego koloru. Stal nierdzewna i najwyższej jakości kauczuk.   Zobacz więcej.
90.00PLN
Dostępność:
DETOXDESIGN - Bransoletka 'Oma'53 NowośćPromocja
Współcześnie elegancka bransoletka na każdą okazję:) Szlachetny sznur satynowy z subtelnie metalicznym połyskiem, skóra w kolorze intensywnej, głębokiej czerni, kauczuk i tuleja ze stali nierdzewnej. A po rozpleceniu bransoletka staje się naszyjnikiem.   Zobacz więcej.
75.00PLN 65.00PLN
Dostępność:
DETOXDESIGN - Bransoletka 'Awangarda szafiru'04 Nowość
Oryginalna i intrygująca bransoletka z grubej plecionej liny w obłędnie szafirowym kolorze, tulei stalowej oraz karabińczyka. Bransoletka dowolnie obrócona na nadgarstku wygląda doskonale.   Zobacz więcej.
75.00PLN
Dostępność:
DETOXDESIGN - Bransoletka 'Oma akagane'36 NowośćPromocja
Współcześnie szlachetna i elegancka bransoletka z najwyższej jakości sznura satynowego, plecionej skóry i kauczuku oraz tulei miedzianej. A po rozpleceniu bransoletka staje się świetnym naszyjnikiem:)   Zobacz więcej.
75.00PLN 65.00PLN
Dostępność:
DETOXDESIGN - Bransoletka 'Ando'28 Promocja
Bransoletka w cudownie żywo pomarańczowym kolorze pełna oryginalnej i unikalnej elegancji, ponadczasowo piękna. Wykonana ze stali nierdzewnej i najwyższej jakości grubego kauczuku.   Zobacz więcej.
80.00PLN 70.00PLN
Dostępność:
DETOXDESIGN - Bransoletka 'Oma'52 NowośćPromocja
Oryginalna i współcześnie elegancka bransoletka z najwyższej jakości sznura satynowego i skóry w kolorze intensywnej, głębokiej czerni oraz mlecznego kauczuku i tulei ze stali nierdzewnej. Bransoletka po rozpleceniu jest naszyjnikiem:)   Zobacz więcej.
75.00PLN 65.00PLN
Dostępność:
DETOXDESIGN - Bransoletka 'Oma'51 NowośćPromocja
Współcześnie szlachetna bransoletka z najwyższej jakości sznura satynowego, skóry i kauczuku oraz tulei ze stali nierdzewnej. A po rozpleceniu staje się naszyjnikiem:)   Zobacz więcej.
75.00PLN 65.00PLN
Dostępność:
DETOXDESIGN - Bransoletka 'Aksamitne pokuszenie'18 NowośćPromocja
Współczesna bransoletka z grubej liny plecionej z dopełniającym charakter karabińczykiem ze stali nierdzewnej. Wzór unisex.   Zobacz więcej.
85.00PLN 75.00PLN
Dostępność:
DETOXDESIGN - Bransoletka 'Aksamitne pokuszenie'15 NowośćPromocja
Dwuzwojowa bransoletka z najwyższej jakości liny plecionej w kolorze subtelnie metalicznego szlachetnego jasnego beżu i tulei ze stali nierdzewnej. Wzór unisex.   Zobacz więcej.
75.00PLN 65.00PLN
Dostępność:
DETOXDESIGN - Bransoletka 'Oma'30 Promocja
Wielozwojowa bransoletka wykonana ze sznura satynowego, kauczuku, grubej szytej skóry oraz stali nierdzewnej. Dwa w jednym - bransoletka po rozpleceniu staje się obłędnym naszyjnikiem. Nosisz jak chcesz:)   Zobacz więcej.
75.00PLN 65.00PLN
Dostępność:
DETOXDESIGN - Bransoletka 'Aksamitne pokuszenie'14 NowośćPromocja
Oryginalna dwuzwojowa bransoletka z gęsto plecionej delikatnej liny z tuleją stalową i czarnym stalowym ogniwem.   Zobacz więcej.
85.00PLN 75.00PLN
Dostępność:
DETOXDESIGN - Bransoletka 'Aksamitne pokuszenie'16 NowośćPromocja
Wyrazista w kolorze, niezwykle lekka i przyjemna w noszeniu bransoletka z tuleją ze stali nierdzewnej na dwóch zwojach najwyższej jakości gęsto plecionej liny w kolorach pomarańczu, czerni i bieli.   Zobacz więcej.
80.00PLN 70.00PLN
Dostępność:
DETOXDESIGN - Bransoletka 'Ando'25 Promocja
Ulotna, pięknie subtelna, ujmująca lekkością oraz industrialnym pięknem bransoletka dwukrotnie oplatająca lekko nadgarstek doskonale go eksponując. Stal nierdzewna i najwyższej jakości kauczuk. Szlachetny i zawsze modny minimalizm w najlepszej postaci.   Zobacz więcej.
75.00PLN 65.00PLN
Dostępność:
DETOXDESIGN - Bransoletka 'Kobiece piękno w sile subtelne'01 NowośćPromocja
Przestrzenna i imponująca w wyglądzie a niezwykle przyjazna i lekka w noszeniu bransoletka wsuwana wykonana z gęsto plecionej liny i tulei ze stali nierdzewnej.   Zobacz więcej.
85.00PLN 75.00PLN
Dostępność:
DETOXDESIGN - Bransoletka 'Iki'03
Wyrazista w formie a niezwykle lekka i przyjemna w noszeniu bransoletka z tuleją ze stali nierdzewnej na dwóch zwojach najwyższej jakości gęsto plecionej liny w kolorze szlachetnej czerni.   Zobacz więcej.
95.00PLN
Dostępność:
DETOXDESIGN - Bransoletka 'Iki'02
Wyrazista w formie a niezwykle lekka i przyjemna w noszeniu bransoletka z tuleją ze stali nierdzewnej na dwóch zwojach najwyższej jakości gęsto plecionej liny prążkowanej w kolorze szlachetnej czerni i bieli. UWAGA: Bransoletka o wzorze czarno-białych pixeli w chwili obecnej niedostępna. Możemy wykonać bransoletkę o czarnobiałym wzorze pierrot.   Zobacz więcej.
95.00PLN
Dostępność:
DETOXDESIGN - Bransoletka 'Iki'
Skupiająca uwagę bransoletka, która tworzy piękną przestrzenną formę na nadgarstku jest niezwykle lekka i przyjemna w noszeniu. Regulowana przez zaciąganie i zaplatanie. Wykonana z najwyższej jakości gęsto plecionej liny i stali nierdzewnej. UWAGA: Bransoletka w chwili obecnej niedostępna.   Zobacz więcej.
DETOXDESIGN - Bransoletka 'Oma'49 Promocja
Oryginalna i lekka bransoletka z grubą szytą skórą w szlachetnie malinowo-fuksjowym kolorze oraz sznurem satynowym i kauczukiem w szlachetnej skali szarości i tuleją ze stali nierdzewnej. Prezentowana bransoletka to po rozpleceniu również naszyjnik!   Zobacz więcej.
75.00PLN 65.00PLN
Dostępność:
DETOXDESIGN - Bransoletka 'Oma'50 Promocja
Zachwycający odcieniem subtelnego pudrowego różu gruby szyty rzemień skórzany wraz z najwyższej jakości kauczukami i tuleją ze stali nierdzewnej tworzy oryginalną i przestrzenną bransoletkę. Po rozpleceniu bransoletka staje się naszyjnikiem!   Zobacz więcej.
75.00PLN 65.00PLN
Dostępność:
DETOXDESIGN - Bransoletka 'Oma akagane'35 Promocja
Zachwycająca formą, kolorem i zestawieniem materiałów bransoletka, która po rozpleceniu staje się współczesnym naszyjnikiem. Nosisz jak chcesz:) Tuleja miedziana, skóra, bawełna oraz najwyższej jakości kauczuk.   Zobacz więcej.
75.00PLN 65.00PLN
Dostępność:
DETOXDESIGN - Bransoletka 'Aksamitne pokuszenie'13 Promocja
Współczesna bransoletka z grubej liny plecionej w kolorze głębokiej, szlachetnej czerni z subtelnym metalicznym połyskiem i pomarańczowymi oraz żółtymi aplikacjami pikseli. Charakter bransoletki dopełnia karabińczyk ze stali nierdzewnej.   Zobacz więcej.
75.00PLN 65.00PLN
Dostępność:
DETOXDESIGN - Bransoletka 'Ando'40 Promocja
Bransoletka w cudownie żywym i świeżym zielonym kolorze pełna oryginalnej i unikalnej elegancji, ponadczasowo piękna. Wykonana ze stali nierdzewnej i najwyższej jakości grubego kauczuku   Zobacz więcej.
80.00PLN 70.00PLN
Dostępność:
DETOXDESIGN - Bransoletka 'Ando'41 Promocja
Oryginalna bransoletka zachwycająca minimalizmem, subtelnie industrialną estetyką oraz lekkością. Dwuzwojowa dokoła nadgarstka bransoletka wykonana z kauczuku oraz elementu ze stali nierdzewnej   Zobacz więcej.
75.00PLN 65.00PLN
Dostępność:
DETOXDESIGN - Bransoletka 'Fluo_neo'03 Promocja
Lekka i oryginalna współczesna bransoletka wykonana z transparentnej rury wypełnionej intensywną, głęboką, szlachetną czernią i uchwyconą w tulei miedzianej.   Zobacz więcej.
75.00PLN 65.00PLN
Dostępność:
DETOXDESIGN - Bransoletka 'Fluo_neo'04 Promocja
Lekka i oryginalna współczesna bransoletka wykonana z transparentnej rury wypełnionej intensywną, głęboką, szlachetną czernią uchwyconą w tulei miedzianej. Bransoletka jest dowolnie regulowana i stanowi niezwykle atrakcyjną przestrzenną formę na nadgarstku pięknie go eksponując.   Zobacz więcej.
65.00PLN 55.00PLN
Dostępność:
DETOXDESIGN - Bransoletka 'Fluo_neo'02 Promocja
Współczesna, oryginalna lekka bransoletka z transparentnej rury wypełnionej kolorem uchwyconej w tulei miedzianej.   Zobacz więcej.
70.00PLN 60.00PLN
Dostępność:
DETOXDESIGN - Bransoletka 'Oma akagane'34 Promocja
Zachwycająca współczesna bransoletka a po rozpleceniu doskonały naszyjnik! Tuleja miedziana, sznur satynowy, skóra i kauczuk a wszystko w obłędnym zestawieniu kolorystycznym.   Zobacz więcej.
75.00PLN 65.00PLN
Dostępność:
DETOXDESIGN - Bransoletka 'Oma akagane'33 Promocja
Zachwycający odcieniem subtelnego wrzosu i lawendy gruby szyty rzemień skórzany wraz z najwyższej jakości kauczukami i tuleją miedzianą tworzy oryginalną i przestrzenną bransoletkę. Po rozpleceniu bransoletka staje się naszyjnikiem!   Zobacz więcej.
75.00PLN 65.00PLN
Dostępność:
DETOXDESIGN - Bransoletka 'Oma akagane'32 Promocja
Kolejna odsłona zachwycającego miętowego koloru w naszej autorskiej bransoletce. Tym razem gruba, miękka, szyta skóra zestawiona z najwyższej jakości kauczukami oraz tuleją z miedzi. Prezentowana bransoletka po rozpleceniu jest również zaskakującym, doskonałym naszyjnikiem zachwycającym swą prostotą i pasującą do wszystkiego współczesną elegancją.   Zobacz więcej.
75.00PLN 65.00PLN
Dostępność:
DETOXDESIGN - Bransoletka 'Oma akagane'31 Promocja
Piękna, świeża mięta szytej skóry, szlachetne szarości kauczuku i sznura satynowego oraz tuleja miedziana w naturalnym kolorze tworzą oryginalną bransoletkę, która po rozpleceniu staje się współczesnym naszyjnikiem. Nosisz jak chcesz:)   Zobacz więcej.
75.00PLN 65.00PLN
Dostępność:
DETOXDESIGN - Bransoletka 'Ando'42 Promocja
Szlachetna, głęboka czerń w zachwycającej minimalizmem bransoletce pełnej lekkości i subtelnie industrialnej estetyki. Wykonana z najwyższej jakości kauczuku i elementu ze stali nierdzewnej bransoletka oplata dwukrotnie nadgarstek.   Zobacz więcej.
75.00PLN 65.00PLN
Dostępność:
DETOXDESIGN - Bransoletka 'Ando'39 Promocja
Minimalizm, współczesna elegancja i oryginalność w subtelnie industrialnej bransoletce ze stalą nierdzewną. Jest plastyczna i utrzymuje nadany jej kształt!   Zobacz więcej.
85.00PLN 75.00PLN
Dostępność:
DETOXDESIGN - Bransoletka 'Awangarda szafiru'02
Mocna w wyrazie, lekka w noszeniu:) Imponująca i oryginalna bransoletka z zachwycającej jakości sznura plecionego i tulei ze stali nierdzewnej.   Zobacz więcej.
90.00PLN
Dostępność:
DETOXDESIGN - Bransoletka 'Shirasu'01 Promocja
Zachwycająca i przykuwająca uwagę wielozwojowa bransoletka z agatu mszystego i tulei miedzianej.   Zobacz więcej.
85.00PLN 75.00PLN
Dostępność:
DETOXDESIGN - Bransoletka 'Oma'46 Promocja
Współczesna, oryginalna i lekka bransoletka, która po rozpleceniu staje się obłędnym naszyjnikiem. Piękny, intensywnie wrzosowy kolor szytej skóry oraz szlachetne szarości kauczuku i sznura satynowego dopełnione stalą nierdzewną.   Zobacz więcej.
75.00PLN 65.00PLN
Dostępność:
DETOXDESIGN - Bransoletka 'Głębokiej wody krajobraz'01 BestsellerPromocja
Niezwykła bransoletka z mistrzowsko szlifowanymi i polerowanymi kamieniami kyanitu i tygrysiego oka na plecionych rzemieniach ze skóry naturalnej.   Zobacz więcej.
120.00PLN 100.00PLN
Dostępność:
DETOXDESIGN - Bransoletka 'Oma akagane'29 Promocja
Szlachetna i oryginalna elegancja w bransoletce, która po rozpleceniu staje się współczesnym naszyjnikiem. Biel i ciepłe szarości najwyższej jakości materiałów dopełnione tuleją miedzianą w naturalnym kolorze.   Zobacz więcej.
DETOXDESIGN - Bransoletka 'Oma akagane'30 Promocja
Współczesna bransoletka w pięknych kolorach, która po rozpleceniu staje się oryginalnym naszyjnikiem. Tuleja miedziana, miękka skóra i najwyższej jakości kauczuki.   Zobacz więcej.
75.00PLN 65.00PLN
Dostępność:
DETOXDESIGN - Bransoletka 'Oma akagane'28 Promocja
Zachwycająca formą, kolorem i zestawieniem materiałów bransoletka, która po rozpleceniu staje się współczesnym naszyjnikiem. Nosisz jak chcesz:) Tuleja miedziana, skóra, bawełna oraz najwyższej jakości kauczuk.   Zobacz więcej.
75.00PLN 65.00PLN
Dostępność:
DETOXDESIGN - Bransoletka 'Oma'45 Promocja
Szlachetne i współcześnie oraz oryginalnie eleganckie zestawienie kolorów i materiałów w bransoletce, która po rozpleceniu staje się również pasującym do wszystkiego naszyjnikiem.   Zobacz więcej.
75.00PLN 65.00PLN
Dostępność:
DETOXDESIGN - Bransoletka 'Oma'43 Promocja
Zachwycający odcieniem subtelnego wrzosu i lawendy gruby szyty rzemień skórzany wraz z najwyższej jakości kauczukami i tuleją ze stali nierdzewnej tworzy oryginalną i przestrzenną bransoletkę. Po rozpleceniu bransoletka staje się naszyjnikiem!   Zobacz więcej.
75.00PLN 65.00PLN
Dostępność:
DETOXDESIGN - Bransoletka 'Ando'19 Promocja
Oryginalna bransoletka zachwycająca minimalizmem, subtelnie industrialną estetyką oraz lekkością. Dwuzwojowa dokoła nadgarstka bransoletka wykonana z kauczuku oraz elementu ze stali nierdzewnej.   Zobacz więcej.
75.00PLN 65.00PLN
Dostępność:
DETOXDESIGN - Bransoletka 'Oma'44 Promocja
Oryginalna i lekka bransoletka z grubą szytą skórą w kolorze rozbielonego malinowego różu oraz sznurem satynowym i kauczukiem w szlachetnej skali szarości i tuleją ze stali nierdzewnej. Prezentowana bransoletka to po rozpleceniu również naszyjnik!   Zobacz więcej.
75.00PLN 65.00PLN
Dostępność:
DETOXDESIGN - Bransoletka 'Oma'42 Promocja
Cudowna świeża mięta grubego szytego rzemienia skórzanego w oryginalnej i przestrzennej bransoletce, która po rozpleceniu staje się również współczesnym naszyjnikiem. Kompozycję dopełniają szlachetne szarości, popiele, grafity najwyższej jakości kauczuku i sznura satynowego oraz tuleja ze stali nierdzewnej.   Zobacz więcej.
75.00PLN 65.00PLN
Dostępność:
DETOXDESIGN - Bransoletka 'Oma'48 Promocja
Zachwycająca współczesna bransoletka a po rozpleceniu doskonały naszyjnik! Tuleja ze stali nierdzewnej, sznur satynowy, skóra i kauczuk a wszystko w obłędnym zestawieniu kolorystycznym.   Zobacz więcej.
75.00PLN 65.00PLN
Dostępność:
DETOXDESIGN - Bransoletka 'Oma'47 Promocja
Cudowna świeża mięta grubego szytego rzemienia skórzanego w oryginalnej bransoletce, która po rozpleceniu staje się również współczesnym naszyjnikiem. Kompozycję dopełnia szlachetna czerń i mleczna, delikatnie transparentna biel najwyższej jakości kauczuku oraz tuleja ze stali nierdzewnej.   Zobacz więcej.
75.00PLN 65.00PLN
Dostępność:
DETOXDESIGN - Bransoletka 'Ando'18 Promocja
Oryginalna bransoletka zachwycająca minimalizmem, subtelnie industrialną estetyką oraz lekkością. Dwuzwojowa dokoła nadgarstka bransoletka wykonana z kauczuku oraz elementu ze stali nierdzewnej.   Zobacz więcej.
75.00PLN 65.00PLN
Dostępność:
DETOXDESIGN - Bransoletka 'Oma'41 Promocja
Przestrzenna, lekka i intrygująca bransoletka, która po rozpleceniu staje się doskonałym w swej eleganckiej prostocie naszyjnikiem. Dwa w jednym! Wolność noszenia:) Wykonana z plecionej skóry, kauczuku i tulei ze stali nierdzewnej.   Zobacz więcej.
InfoSerwis - oprogramowanie sklepu internetowego