Naszyjniki

Kategoria główna

Naszyjniki

Autorska biżuteria wykonana w pojedyńczych wzorach i krótkich seriach z najwyższej jakości kamieni. Każdy z kamieni jest uważnie selekcjonowany, każdy z nich obrobiony, szlifowany i polerowany z niezwykłą dokładnością. Obcowanie z nimi na co dzień zachwyca niezmiennie. Nie ma dwóch identycznych. Każdy kamień jest niepowtarzalny dlatego niesie w sobie naturalną różnicę struktury i kształtu.

Zakres cen  od do Sortuj według:Wyników na stronie:
 Wyczyść Zaawansowane
DETOXDESIGN - Naszyjnik 'Aksamitne pokuszenie'06 Nowość
Naszyjnik, który zachwyca swą formą, pełną szlachetnej prostoty elegancją, lekkością oraz materiałami. Wykonany z najwyższej jakości liny oraz stali nierdzewnej. Naszyjnik z kolekcji zaprojektowanej na FASHION WEEK POLAND XI. UWAGA: Naszyjnik w chwili obecnej niedostępny.   Zobacz więcej.
190.00PLN
Dostępność:
Dostępny na zamówienie. Prosimy o kontakt.
DETOXDESIGN - Naszyjnik 'A Ty zachwycasz!'00
Mocny w wyrazie, lekki w noszeniu:) Imponujący naszyjnik z zachwycającej jakości lin plecionych oraz tulei miedzianych.   Zobacz więcej.
195.00PLN
Dostępność:
DETOXDESIGN - Naszyjnik 'Aksamitne pokuszenie'08 Nowość
Naszyjnik, który zachwyca swą formą, pełną szlachetnej prostoty elegancją, lekkością oraz materiałami. Wykonany z najwyższej jakości liny w kolorze głębokiej czerni z subtelnie metalicznym połyskiem oraz stali nierdzewnej. Naszyjnik z kolekcji zaprojektowanej na FASHION WEEK POLAND XI   Zobacz więcej.
190.00PLN
Dostępność:
DETOXDESIGN - Naszyjnik 'Usta wody'01 Nowość
Współcześnie elegancki, przestrzenny i masywny naszyjnik wykonany z grubej, mocno plecionej liny i tulei miedzianej.   Zobacz więcej.
160.00PLN
Dostępność:
DETOXDESIGN - Naszyjnik 'Czerni głębią uwiedziona' Nowość
Współczesny, oryginalny i zachwycający swą prostotą oraz elegancją naszyjnik, którego zarówno wygląd jak i rozmiar można modyfikować.   Zobacz więcej.
150.00PLN
Dostępność:
DETOXDESIGN - Naszyjnik 'Aksamitne pokuszenie'03 Nowość
Lekki i oryginalny naszyjnik z dużymi kłami korala naturalnego i pięknym, graficznym kamieniem agatu płatek śniegu zawieszonymi na gęsto plecionej linie w kolorze szlachetnego beżu z subtelnym metalicznym połyskiem.   Zobacz więcej.
190.00PLN
Dostępność:
DETOXDESIGN - Naszyjnik 'Aksamitne pokuszenie'05 Nowość
Mocny w wyrazie, lekki w noszeniu:) Intrygujący i oryginalny współczesny naszyjnik z zachwycającej jakości gęsto plecionej liny i okręgu ze stali nierdzewnej.   Zobacz więcej.
165.00PLN
Dostępność:
DETOXDESIGN - Naszyjnik 'Aksamitne pokuszenie'07 Nowość
Niezwykły kolor! Mocny w wyrazie, lekki w noszeniu:) Intrygujący i oryginalny współczesny naszyjnik z zachwycającej jakości gęsto plecionej liny i okręgu ze stali nierdzewnej. Naszyjnik z kolekcji zaprojektowanej na FASHION WEEK POLAND XI.   Zobacz więcej.
170.00PLN
Dostępność:
DETOXDESIGN - Naszyjnik 'Dla szyi szuka urody'08 Nowość
Naszyjnik z grubych i mięsistych satynowych sznurów w szlachetnych kolorach starego złota i wanilii oraz dużego okręgu-koła wykonanego ze stali nierdzewnej   Zobacz więcej.
100.00PLN
Dostępność:
DETOXDESIGN - Naszyjnik 'Usta wody'03 Nowość
Imponujący naszyjnik pełen współczesnej eleganckiej minimalistycznej prostoty wykonany z grubej plecionej liny oraz tulei miedzianej. Świetnie się układa, jest lekki i niezwykle przyjemny w noszeniu.   Zobacz więcej.
180.00PLN
Dostępność:
DETOXDESIGN - Naszyjnik 'Aksamitne pokuszenie'02 Nowość
Lekki i oryginalny naszyjnik z szlifowanym i polerowanym koralem naturalnym w kolorze szlachetnego bordo zawieszonymi na gęsto plecionej linie w kolorze pięknego jasnego beżu z aplikacjami w kolorze czerni i poamrańczu.   Zobacz więcej.
130.00PLN
Dostępność:
DETOXDESIGN - Naszyjnik 'Ando'01
Zachwycający naszyjnik pełen szlachetnej elegancji minimalizmu w cudownym świeżym kolorze zieleni fluo. Najwyższej jakości gruby kauczuk i stal nierdzewna. Naszyjnik doskonale układa się na szyi i pięknie ją eksponuje, może też być noszony na nadgarstku jako trzyzwojowa bransoletka:)!   Zobacz więcej.
90.00PLN
Dostępność:
DETOXDESIGN - Naszyjnik 'Aksamitne pokuszenie'01
Imponujący, oryginalny a jednocześnie szlachetny i współcześnie elegancki naszyjnik z najwyższej jakości gęsto plecionej grubej liny, sznura satynowego oraz tulei miedzianych i okręgu ze stali nierdzewnej.   Zobacz więcej.
180.00PLN
Dostępność:
DETOXDESIGN - Naszyjnik 'Ando'02
Miękka i elegancka linia głębokiej szlachetnej czerni w minimalistycznym naszyjniku ze stalą nierdzewną doskonale się układa i pięknie eksponuje szyję.   Zobacz więcej.
90.00PLN
Dostępność:
DETOXDESIGN - Naszyjnik 'Płynne i ruchliwe srebro'07
Oryginalny naszyjnik wykonany ze stali nierdzewnej, sznura satynowego i skóry. Naszyjnik jest też bransoletką noszoną dwukrotnie dokoła nadgarstka.   Zobacz więcej.
70.00PLN
Dostępność:
DETOXDESIGN - Naszyjnik 'Płynne i ruchliwe srebro'06
Współczesny naszyjnik ze stalą nierdzewną oraz szlachetnym sznurem satynowym, plecionym sznurem oraz kauczukami. Może być noszony także jako oryginalna dwuzwojowa bransoletka.   Zobacz więcej.
70.00PLN
Dostępność:
DETOXDESIGN - Naszyjnik 'Kobiece piękno w sile subtelne'03
Naszyjnik imponujący w wyglądzie a lekki w noszeniu. Subtelna kompozycja estetyk modernizmu i etno z delikatnym industrialnym dodatkiem. UWAGA: W chwili obecnej lina w kolorze turkusowym niedostępna. Prosimy o kontakt a prześlemy informację jakimi kolorami możemy zastąpić turkus. Nasz e-mail: shop@detoxdesign.pl   Zobacz więcej.
195.00PLN
Dostępność:
DETOXDESIGN - Naszyjnik 'Płynne i ruchliwe srebro'11
Obłędna czerwień na Twojej szyi lub nadgarstku - jak wolisz:) Współczesny, oryginalny i elegancki w swej prostocie naszyjnik wykonany ze stali nierdzewnej, skóry, gęsto plecionej liny i kauczuku. Naszyjnik jest też dwuzwojową bransoletką!   Zobacz więcej.
70.00PLN
Dostępność:
DETOXDESIGN - Naszyjnik 'Płynność ruchów'11
Subtelny naszyjnik i bransoletka w jednym! Wykonany ze sznura satynowego, najwyższej jakości kauczuków oraz tulei miedzianej pięknie układa się na obojczykach eksponując szyję i wygląda obłędnie na nadgarstku jako dwuzwojowa bransoletka.   Zobacz więcej.
70.00PLN
Dostępność:
DETOXDESIGN - Naszyjnik 'Płynność ruchów'19
Oryginalny i współczesny a jednocześnie klasyczny naszyjnik wykonany ze szlachetnych materiałów i w szlachetnej kolorystyce. Naszyjnik jest też dwuzwojową bransoletką. Nosisz według upodobań i nastrojów:)   Zobacz więcej.
70.00PLN
Dostępność:
DETOXDESIGN - Naszyjnik 'Ando'
Szlachetny ciepły odcień szarości w pięknie i elegancko minimalistycznym wydaniu. Naszyjnik wykonany z najwyższej jakości kauczuku i stali nierdzewnej doskonale układa się na szyi i pięknie ją eksponuje. Jest też trzyzwojową bransoletką:)!   Zobacz więcej.
90.00PLN
Dostępność:
DETOXDESIGN - Naszyjnik 'A Ty zachwycasz!'12
Imponujący, oryginalny a jednocześnie szlachetny i współcześnie elegancki naszyjnik z najwyższej jakości gęsto plecionej grubej liny, oraz tulei miedzianych i okręgu ze stali nierdzewnej.   Zobacz więcej.
150.00PLN
Dostępność:
DETOXDESIGN - Naszyjnik 'Płynne i ruchliwe srebro'09
Współczesny naszyjnik ze stalą nierdzewną oraz szlachetnym grubym kauczukiem, grubym szytym rzemieniem skórzanym oraz miękkim kauczukiem przeźroczystym. Może być noszony także jako oryginalna dwuzwojowa bransoletka.   Zobacz więcej.
70.00PLN
Dostępność:
DETOXDESIGN - Naszyjnik 'Płynne i ruchliwe srebro'14
Lekki i subtelny naszyjnik w gamie szlachetnych szarości z czarnym akcentem. Stal nierdzewna, najwyższej jakości kauczuki i bawełniany pleciony sznur. Naszyjnik może też być noszony jako dwuzwojowa bransoletka!   Zobacz więcej.
70.00PLN
Dostępność:
DETOXDESIGN - Naszyjnik 'Płynne i ruchliwe srebro'22
Oryginalny naszyjnik i bransoletka w jednym wykonany ze sznura satynowego, skóry, kauczuku i stali nierdzewnej. Obłędnie wygląda na szyi a także dwukrotnie dokoła nadgarstka jako bransoletka.   Zobacz więcej.
70.00PLN
Dostępność:
DETOXDESIGN - Naszyjnik 'Płynne i ruchliwe srebro'18
Współczesny naszyjnik wykonany w gamie szlachetnych szarości ze stali nierdzewnej, skóry, sznura satynowego z delikatnym metalicznym połyskiem oraz najwyższej jakości kauczuku. Naszyjnik jest też dwuzwojową bransoletką:) Nosisz jak chcesz:)   Zobacz więcej.
70.00PLN
Dostępność:
DETOXDESIGN - Naszyjnik 'Aksamitne pokuszenie'04
Zachwycający prostotą pełną współczesnej elegancji naszyjnik wykonany z najwyższej jakości gęsto plecionej liny oraz tulei miedzianych.   Zobacz więcej.
90.00PLN
Dostępność:
DETOXDESIGN - Naszyjnik 'Płynność ruchów'10
Subtelny współczesny naszyjnik z tuleją miedzianą oraz szlachetnym grubym kauczukiem i plecionymi rzemieniami skórzanymi. Może być noszony także jako oryginalna dwuzwojowa bransoletka.   Zobacz więcej.
70.00PLN
Dostępność:
DETOXDESIGN - Naszyjnik 'Płynne i ruchliwe srebro'21
Naszyjnik lub bransoletka - nosisz jak chcesz! Naszyjnik pięknie eksponujący szyję wygląda również obłędnie jako dwuzwojowa bransoletka. Stal nierdzewna, sznur satynowy i szyta skóra.   Zobacz więcej.
70.00PLN
Dostępność:
DETOXDESIGN - Naszyjnik 'Płynne i ruchliwe srebro'17
Współczesny naszyjnik ze skórą w pięknym, oryginalnym kolorze morskiego turkusu, sznurem satynowym w jasnej szarości z metalicznym połyskiem oraz szlachetną czernią kauczuku i tuleją ze stali nierdzewnej. Naszyjnik też jest bransoletką i podwójnie zwinięty tworzy atrakcyjna formę na nadgarstku.   Zobacz więcej.
70.00PLN
Dostępność:
DETOXDESIGN - Naszyjnik 'Płynne i ruchliwe srebro'16
Współczesny naszyjnik ze stalą nierdzewną oraz skórą i najwyższej jakości kauczukami w szlachetnym zestawieniu kolorystycznym. Naszyjnik jest jednocześnie oryginalną, dwuzwojową bransoletką i może być noszony na nadgarstku.   Zobacz więcej.
70.00PLN
Dostępność:
DETOXDESIGN - Naszyjnik 'Płynne i ruchliwe srebro'26
Naszyjnik lub bransoletka - nosisz jak chcesz! Naszyjnik pięknie eksponujący szyję wygląda również obłędnie jako dwuzwojowa bransoletka. Stal nierdzewna, sznur satynowy, szyta skóra i kauczuk.   Zobacz więcej.
70.00PLN
Dostępność:
DETOXDESIGN - Naszyjnik 'Ando'03
Minimalistyczny naszyjnik w obłędnie świeżym pomarańczowym kolorze z tuleją ze stali nierdzewnej. Jest też trzyzwojową bransoletką!   Zobacz więcej.
90.00PLN
Dostępność:
DETOXDESIGN - Naszyjnik 'Płynne i ruchliwe srebro'23
Subtelny naszyjnik wykonany ze sznura satynowego w kolorze głębokiej i szlachetnej czerni oraz najwyższej jakości kauczuków w kolorze czystej czerwieni i transparentnego. Naszyjnik jest też bransoletką oplatającą dwukrotnie nadgarstek.   Zobacz więcej.
70.00PLN
Dostępność:
DETOXDESIGN - Naszyjnik 'Płynność ruchów'18
Naszyjnik i bransoletka w jednym:) Możesz nosić jak chcesz:) Szlachetne materiały i współczesny, oryginalny wzór pasujący do różnych rodzajów ubioru.   Zobacz więcej.
70.00PLN
Dostępność:
DETOXDESIGN - Naszyjnik 'Płynność ruchów'13
Oryginalny, graficzny naszyjnik w kolorze głębokiej i szlachetnej czerni sznura satynowego oraz intensywnego pomarańcza z swobodnie przemieszczającą się tuleją miedzianą. Naszyjnik jest też dwuzwojową, współczesną bransoletką. Dwa w jednym a Ty noś jaki chcesz:)   Zobacz więcej.
70.00PLN
Dostępność:
DETOXDESIGN - Naszyjnik 'Płynność ruchów'08
Oryginalny i współczesny naszyjnik z tuleją miedzianą, skórą, kauczukiem i sznurem satynowym. Naszyjnik można zwinąć do postaci dwuzwojowej bransoletki, pięknie eksponującej nadgarstek.   Zobacz więcej.
70.00PLN
Dostępność:
DETOXDESIGN - Naszyjnik 'Płynne i ruchliwe srebro'10
Prezentowany naszyjnik jest też dwuzwojową bransoletką. Nosisz jak chcesz:)! Naszyjnik wykonany z kauczuków, plecionej skóry i stali nierdzewnej.   Zobacz więcej.
70.00PLN
Dostępność:
DETOXDESIGN - Naszyjnik 'Płynne i ruchliwe srebro'19
Szlachetny w prostocie naszyjnik w skali szarości i eleganckiej czerni. Na każdą okazję. Stal nierdzewna, kauczuki, bawełna. Naszyjnik jest też dwuzwojową bransoletką.   Zobacz więcej.
70.00PLN
Dostępność:
DETOXDESIGN - Naszyjnik 'Płynne i ruchliwe srebro'08
Współczesny naszyjnik wielofunkcyjny, który jest również oryginalną dwuzwojową dokoła nadgarstka bransoletką. Wykonany ze szlachetnego sznura satynowego, grubego szytego gładkiego rzemienia skórzanego, kauczuku oraz tulei ze stali nierdzewnej. Noś jak chcesz:) Masz wybór!   Zobacz więcej.
70.00PLN
Dostępność:
DETOXDESIGN - Naszyjnik 'Płynność ruchów'15
Zachwycający lekkością, kolorem i świeżością naszyjnik jest jednocześnie współczesną dwuzwojową bransoletką wyglądająca obłędnie na nadgarstku. Pięknie eksponuje szyję i pięknie eksponuje dłoń. Szlachetne materiały i kolorystyka.   Zobacz więcej.
70.00PLN
Dostępność:
DETOXDESIGN - Naszyjnik 'Czerni głębią uwiedziona'01
Współczesny, oryginalny i zachwycający swą prostotą oraz elegancją naszyjnik, którego wygląd jak i rozmiar można modyfikować.   Zobacz więcej.
150.00PLN
Dostępność:
DETOXDESIGN - Naszyjnik 'A Ty zachwycasz!'
Mocny w wyrazie, lekki w noszeniu:) Imponujący naszyjnik z zachwycającej jakości lin plecionych oraz miedzi i stali nierdzewnej. UWAGA: W chwili obecnej lina w kolorze turkusowym niedostępna. Prosimy o kontakt a przekażemy informację jakim kolorem możemy zastąpić. Nasz e-mail: shop@detoxdesign.pl   Zobacz więcej.
185.00PLN
Dostępność:
DETOXDESIGN - Naszyjnik 'Na otarcie łez'
Naszyjnik współczesny z indiańską nutą z polerowanych plastrów manczurskich, polerowanuych agatów o smoczym rysunku żył wewnętrznych, bryłek jaspisu dalmatyńczyka, ręcznie robionych kulek ceramiki szklanej. NASZYJNIK SPRZEDANY. ZAMÓW PODOBNY.   Zobacz więcej.
280.00PLN
Dostępność:
DETOXDESIGN - Naszyjnik 'Płynność ruchów'20
Elegancka prostota i niezobowiązująco szlachetny charakter naszyjnika, który można założyć też na nadgarstek w formie przestrzennej bransoletki. Materiały to: szlachetny sznur satynowy, najwyższej jakości kauczuki oraz tuleja miedziana.   Zobacz więcej.
70.00PLN
Dostępność:
DETOXDESIGN - Naszyjnik 'Płynność ruchów'21
Zwracający uwagę naszyjnik ze szlachetnego sznura satynowego w kolorze głębokiego, ciemnego brązu z subtelnym metalicznym połyskiem, srebrnej gładkiej skóry, najwyższej jakości transparentnego kauczuku oraz tulei miedzianej.   Zobacz więcej.
70.00PLN
Dostępność:
DETOXDESIGN - Naszyjnik 'Płynne i ruchliwe srebro'25
Naszyjnik i bransoletka w jednym! Intensywna czerwień z subtelnie metalicznym połyskiem, szlachetny ciemny grafit oraz srebro tworzą świetną kolorystycznie kompozycję. Naszyjnik/bransoletka wykonany ze sznura satynowego, grubego szytego rzemienia skórzanego oraz stali nierdzewnej.   Zobacz więcej.
70.00PLN
Dostępność:
DETOXDESIGN - Naszyjnik 'Płynność ruchów'16
Szlachetne i klasyczne zestawienie kolorów we współczesnym naszyjniku, który pięknie układa się na obojczykach i pięknie eksponuje szyję. Naszyjnik jest również dwuzwojową bransoletką tworzącą na nadgarstku niezwykle atrakcyjną, dynamiczną formę.   Zobacz więcej.
70.00PLN
Dostępność:
Strona:Poprzednia 1234...6 Następna
InfoSerwis - oprogramowanie sklepu internetowego