Twoje udane zakupy to nasz cel! Możesz przymierzyć nasz produkt w domu!

Jeżeli nie będziesz zadowolona lub zadowolony z zakupu i chcesz dokonać zwrotu bądź wymienić towar na inny, nie ma problemu! Odeślij go do nas na adres korespondencyjny:

Joanna Ciepielewska – Detoxdesign
ul. Hoża 41/25A
00-681 Warszawa

Nie zapomnij dołączyć do paczki:

 • dowodu zakupu, który otrzymałeś wraz z przesyłką. Jest on niezbędnym warunkiem przyjęcia towaru z powrotem, jeżeli paragon został wystawiony dla więcej niż jednej pary proszę odesłać ksero paragonu a oryginał zachować dla siebie
 • wypełnionego formularza - do ściągnięcia w wersji PDF lub DOC

W przypadku wymiany konieczne jest złożenie nowego zamówienia na towar, który chcesz otrzymać w zamian, co gwarantuje, że zamówiony towar będzie zarezerwowany właśnie dla Ciebie. W innych przypadkach nie ponosimy odpowiedzialności za niedostępność towaru.

Podczas składania zamówienia na wymianę koniczne jest wpisanie w uwagach "WYMIANA" oraz podanie numeru zamówienia, które odsyłasz.

Zamówienie na wymianę nie musi być opłacone chyba że wynika to z różnicy w cenie towarów.

Pamiętaj, że:

 • podstawowym warunkiem wymiany produktu jest jego idealny stan. Jakiekolwiek ślady użytkowania produktu uniemożliwiają wymianę bądź zwrot (pudełko jest także częścią towaru, więc należy je zwrócić w stanie nienaruszonym)
 • pieniądze za zwrócony towar otrzymasz przelewem na wskazane przez Ciebie konto w ciągu 14 dni od daty przyjęcia przez nas zwrotu,
 • na dokonanie zwrotu towaru (także na wymianę) masz 10 dni od daty jego otrzymania,
 • nie przyjmujemy paczek odesłanych na nasz koszt oraz paczek odesłanych za pobraniem,
 • pamiętaj o bezpiecznym zapakowaniu odsyłanego towaru tak aby nie mogło dojść do jego zniszczenia w trakcie przesyłki 
 • przy wymianach my pokrywamy koszty wysyłki do Ciebie a Ty pokrywasz koszty wysyłki do Nas,
 • przy zwrotach Ty pokrywasz koszty wysyłki do Nas
 • prawo zwrotu lub wymiany produktów oraz prawo odstapienia Kupującego od umowy kupna zawartej ze Sprzedającym nie dotyczy zamówień specjalnych wykonywanych na życzenie Klienta, z Klientem uzgodnionych i zatwierdzonych.
   

FORMULARZE:
Aby ułatwić procedurę zwrotu lub wymiany przygotowaliśmy dla Ciebie powyższe formularze, które wystarczy wydrukować, wypełnić i umieścić w pudełku wraz z paragonem. Pomaga on nam przeprowadzić transakcję w jak najkrótszym czasie i pozwala wyeliminować ewentualne błędy.

Wydrukuj

InfoSerwis - oprogramowanie sklepu internetowego