NO FEAR IN DESIGN
NIE PODĄŻAMY ZA MODĄ. MODA KROCZY ZA NAMI
COME TO THE OTHER SIDE
DOŁĄCZ DO LEPSZEGO ŚWIATA. KREUJ GO Z NAMI
Poprzedni
Następny
NO FEAR IN DESIGN
NIE PODĄŻAMY ZA MODĄ. MODA KROCZY ZA NAMI
ZOBACZ
COME TO THE OTHER SIDE
DOŁĄCZ DO LEPSZEGO ŚWIATA. KREUJ GO Z NAMI
ZOBACZ
Poprzedni
Następny
NO FEAR IN DESIGN
NIE PODĄŻAMY ZA MODĄ. MODA KROCZY ZA NAMI
COME TO THE OTHER SIDE
DOŁĄCZ DO LEPSZEGO ŚWIATA. KREUJ GO Z NAMI
Poprzedni
Następny
Autorska biżuteria na Boże Narodzenie
Autorska biżuteria na Boże Narodzenie

Nasza autorska biżuteria życzy Wam wszystkiego co najlepsze na Boże Narodzenie

Kochani! Nasza autorska biżuteria życzy Wam wszystkiego co najlepsze na Boże Narodzenie. I my oczywiście do tych życzeń pragniemy się dołączyć. Mamy ogromną nadzieję, że będzie to dla Was szczególny czas. I ufamy, że autorska biżuteria, którą dla Was projektujemy to będzie Wasz wybór na Boże Narodzenie. Bo kochamy Wam towarzyszyć. Każdy czas. Na co dzień i od święta. O tym jednak jeszcze za chwilę napiszemy ponieważ jest w nas tak wiele wdzięczności dla Was. Wcześniej jednak życzenia bo mamy ich dla Was ogrom. Tak więc czego my i nasza autorska biżuteria życzymy Wam na Boże Narodzenie? Ach! Od czego zacząć. Trudna decyzja bo lista jest tak długa. Moglibyśmy napisać, że życzymy Wam po prostu dobrych Świąt. I to prawda. Jednak w naszych sercach dla Was jest więcej.

Nasza autorska biżuteria życzy Wam na Boże Narodzenie zdrowia i spokoju

Tak, zdrowia i spokoju. Niby trywialne i oklepane to życzenia bo bardzo często wypowiadane wręcz bez zastanowienia. Jednak ponieważ takie czasy nastały dlatego zdecydowaliśmy się je napisać. Rzeczywistość potrafi być stresująca. A zdrowie i spokój to baza. Ponieważ to punkt wyjścia do naszej codziennej aktywności. Dlatego też, że to punkt wyjścia do postrzegania otaczającego nas świata. Bo ciesząc się zdrowiem i odnajdując spokój możemy z tego świata czerpać więcej. Cieszyć się nim bardziej.

Autorska biżuteria, którą dla Was projektujemy życzy Wam na Boże Narodzenie magii

To może być magiczny czas. Niech takim będzie. Niech wybija się z codziennej rzeczywistości swoim urokiem. Doznajcie zmysłami tego co kochacie i czego pragniecie. Aromatów i smaków potraw. Ciepłego i aksamitnego blasku światełek na choince. Spowolnienia czasu. I jego jakości szczególnej.

Biżuteria autorska, którą dla Was tworzymy życzy Wam na Boże Narodzenie wspaniałych spotkać

Jak ważne i piękne potrafią być spotkania ludzi. Bliskie i uważne na siebie. Twarzą w twarz. Intymnie i kameralnie albo w większym gronie. W uniesieniu lub skupieniu i wyciszeniu. Wśród tematów istotnych lub podniosłych nawet a i tych błahych. Niech Wasze świąteczne spotkania z innymi będą dokładnie takie jakich pragniecie i potrzebujecie. Z żywiołowymi intelektualnymi potyczkami lub nieśpiesznym wsłuchiwaniem się w siebie wzajemnie. A może pragniecie wspólnie pomilczeć z kimś. Niech się stanie.

Chwil niezapomnianych…

Niech to będzie tak dobry czas aby w pamięci zapadł na zawsze. I aby wart był powrotów we wspomnieniach.

… radości …

Chwil pełnych radości Wam życzymy. Usłyszcie głośny i nieskrępowany śmiech osób, które kochacie i są dla Was bliskie. I Wasz własny śmiech niech będzie donośny i uwolniony. Aby ogarnęła Was beztroska. Bo przecież w codzienności nas wszystkich tyle obowiązków, spraw do załatwienia. Zasługujemy na luz. Potrzebujemy go wszyscy a nie wszyscy sobie na niego pozwalamy. Tej odwagi i mądrości życzymy aby wyluzować. Niech mięśnie odpoczną. Niech głowa odpocznie. Choć przez chwilę. Fala szczęścia niech Was porwie i uniesie. A może wolicie, żeby szczęście otuliło Was swoim aksamitem. Niech to uczucie szczęścia przepełnia Was. Bez powodu i z powodów dla Was ważnych. A skoro Boże Narodzenie, pierwsza Gwiazdka, pięknie ubrana choinka to i świąteczne prezenty niech się zdarzą zachwycające. Oby Mikołaj dobrze trafił 🙂 Bo wierzymy w Mikołaja, prawda? Tak, niech zostawi pod choinką tylko udane prezenty świąteczne, które wzbudzą zachwyt i dadzą radość na cały rok.

… szczęścia i zachwytów …

Oczywiście mamy nadzieję, że nasza autorska biżuteria na to Boże Narodzenie stanie się dla Was tym idealnym prezentem. Niech zachwyca Was i wszystkich dokoła. I niech intryguje i zaskakuje też. Bo taki jest nasz zamysł, żeby obok naszej oryginalnej biżuterii nie można było przejść obojętnie. Dzięki Waszym opiniom wiemy, że to nam się udaje. Każde zdanie Wasze dla nas najważniejsze, bezcenne. A opinii Waszych tak wiele. W wielu miejscach je dostajemy. Zbiera je dla nas niezależna agencja Trustmate a możecie je przeczytać między innymi w naszym sklepie internetowym z autorską biżuterią w zakładce: opinie trustmate. Kilkakrotnie pisaliśmy też o nich na naszym blogu. Na przykład we wpisach: “Modna biżuteria sprawdzone opinie“, “Modna biżuteria opinie Klientek” oraz “Biżuteria autorska sprawdzone opinie“. Na naszym profilu na fb bo nasza oryginalna i modna biżuteria na facebooku jest obecna i zachwyca też.

Nasz ukochany modny butik autorski na Powiślu w Warszawie na ulicy Dobra 13 aż iskrzy od Waszej pięknej energii i pięknych słów, które nam mówicie w trakcie odwiedzin. Twierdzicie, że to dla Was najmodniejszy butik z oryginalną biżuterią autorską w Warszawie. Mówicie, że nasza biżuteria autorska, którą tu dla Was mamy to biżuteria oryginalna i ponadczasowo modna biżuteria. I uniwersalna biżuteria bo pasuje Wam do wszystkiego. Na wszystkie okazje. Ach! I do stylu każdego z Was a jesteście tak pięknie różnorodni, że to wydaję się wręcz aż nie możliwe. Bo zadziwia, zachwyca i oczywiście uszczęśliwia nas samych.

Ach!

Kochacie u nas robić oryginalne prezenty sobie i bliskim Wam osobom. I wielokrotnie później potwierdzacie, że było to trafione prezenty. Nasz ukochany butik autorski, jak twierdzicie to miejsce gdzie czeka na Was najlepsza biżuteria na udany prezent. Potwierdza to jak często nasz autorski butik odwiedzacie. A w grudniu to już było prawdziwe oblężenie. Cudowne. Pełne zachwytów i obopólnej radości, że nasza oryginalna i ponadczasowo modna biżuteria autorska trafi na Boże Narodzenie pod choinkę i będzie trafionym prezentem. Dlaczego właściwie o Waszych opiniach i zachwytach piszemy? Bo są dla nas szczęściem i nagrodą największą. Uskrzydlają nas i napędzają do twórczego działania. I jesteśmy Wam za Wasze zachwyty wdzięczni niezmiernie. Najpiękniejsze prezenty dla nas. Dziękujemy Wam z całych naszych serc. A jest ich sporo bo we wdzięczności naszej łączy się całe nasze stado. Dwie dzikości malinois Reza i Sasi oraz była królowa krakowskich podwórek i dachów a obecnie babcia Fela, która rządzi 🙂

… miłości!!!

Tak, miłości życzymy Wam przede wszystkim. Bo cóż ważniejsze od niej? Najpiękniejsza siła napędowa i sprawcza we wszechświecie. I w naszym świecie też. Nasza unikalna biżuteria autorska bez miłości by nie powstała ponieważ ona jest jej praprzyczyną. Czy wiecie, że my, projektanci Waszej ukochanej biżuterii jesteśmy parą? Nie tylko w życiu zawodowym, projektowym, twórczym bo w prywatnym też. Najpierw była i jest nasza miłość a z niej narodziło się wiele piękna. Między innymi biżuteria autorska, która cieszy Was teraz jako idealny prezent na Boże Narodzenie oraz każdego innego dnia. O naszej miłości napiszemy Wam jeszcze kiedyś. Chcemy dzielić się z Wami tym co najpiękniejsze. Teraz jednak w ten szczególny świąteczny czas Waszej miłości życzymy Wam najpiękniejszej, największej, najgorętszej, najprawdziwszej. Niech świat Wasz miłością przepełniony będzie.

Kochajcie i bądźcie kochane i kochani.

NASZ BLOG

zobacz pozostałe wpisy

Idealny prezent na walentynki to nasza oryginalna biżuteria autorska bo to zawsze modna biżuteria