NO FEAR IN DESIGN
NIE PODĄŻAMY ZA MODĄ. MODA KROCZY ZA NAMI
COME TO THE OTHER SIDE
DOŁĄCZ DO LEPSZEGO ŚWIATA. KREUJ GO Z NAMI
Previous slide
Next slide
NO FEAR IN DESIGN
NIE PODĄŻAMY ZA MODĄ. MODA KROCZY ZA NAMI
ZOBACZ
COME TO THE OTHER SIDE
DOŁĄCZ DO LEPSZEGO ŚWIATA. KREUJ GO Z NAMI
ZOBACZ
Previous slide
Next slide
NO FEAR IN DESIGN
NIE PODĄŻAMY ZA MODĄ. MODA KROCZY ZA NAMI
COME TO THE OTHER SIDE
DOŁĄCZ DO LEPSZEGO ŚWIATA. KREUJ GO Z NAMI
Previous slide
Next slide
Nasza biżuteria autorska sprawia radość w chwili słabości… You can’t always get what you want…
Nasza biżuteria autorska sprawia radość nawet w trudnych chwilach.

Nasza biżuteria autorska sprawia radość w każdy czas.

Biżuteria autorska sprawia radość Wam bo daje siłę w każdy, nawet trudny czas. Dla nas też
You can’t always get what you want…
.
Tak… to miał być szczególny weekend bo to była kolejna nasza “Great Escape” na jeden z naszych ukochanych końców świata. Ponieważ uwielbiamy odpoczywać kreatywnie dlatego miało być trochę leniwie i miało być niezwykle twórczo. Kochani, planowaliśmy przygotować dla Was niezwykłe niespodzianki. Bo jak zwykle tak bardzo chcieliśmy Was zachwycić. Niestety rzeczywistość okazała się skrajnie inna od naszych planów. Spędziliśmy pięć dni w szpitalu w Gdańsku. Wszystko jest po coś. Ukłony dla ratowników medycznych i chirurgów ze Szpitala Copernicus. Jesteście wspaniali.
Przez chwilę nie spotkacie w butiku autorskim DETOXDESIGN Waszej projektantki. Najlepsza oryginalna biżuteria to jej zasługa. Wróci do Was najszybciej jak to tylko będzie możliwe a dzięki Wam nastąpi to pewnie wcześniej niż mogłoby się wydawać. Jesteście niesamowici. Jesteście piękni i wspaniali. Macie tak niesamowite pokłady dobra, życzliwości i najwspanialszej pozytywnej energii. Dzięki za tą niewiarygodną ilość słów wsparcia i troski oraz życzeń powrotu do zdrowia. Tyle miłości dokoła! To kolejny niesamowity powód, żeby jak najszybciej wyzdrowieć!
A na zdjęciu widzicie, że nasza oryginalna biżuteria towarzyszy nam w każdej chwili. Nie tylko tej radosnej bo w trudnej też. Wiemy, że macie tak samo. Ponieważ oryginalne bransoletki wyglądają obłędnie nawet… na szpitalnym łóżku. Jak widoczna na zdjęciu czarna bransoletka FUKUI23 oraz czarna bransoletka TESLA12.
LOVE

Oryginalna biżuteria autorska

wzory zastrzeżone

Kochani! Wiemy, że jesteście stęsknieni i macie potrzeby prezentowe na nasze modne bransoletki, oryginalne naszyjniki, piękne kolczyki i zachwycające pierścionki dla Was i dla Waszych bliskich. W związku z zaistniałą sytuacją nasz butik autorski przez chwilę będzie otwierany w miarę naszych możliwości związanych z regeneracją i powrotem do zdrowia. Postaramy się aby godziny otwarcia możliwie szybko wróciły do normy ale przez chwilę możliwe są zawirowania. Jeśli chcecie sprawdzić czy najlepszy butik autorski będzie otwarty w momencie kiedy się do nas wybieracie bo potrzebna Wam Wasza ukochana, najlepsza polska biżuteria to zaglądajcie na nasz FB bo oczywiście tam oryginalna biżuteria DETOXDESIGN ma swój profil gdzie udostępniamy wiadomości na bieżąco. Jeśli będzie Wam wygodniej to dzwońcie: 698707067

Przeczytaj też nasz wpis, gdzie tematem jest biżuteria: “Biżuteria – (prawie) wszystko, co powinniście wiedzieć”

Polecamy Wam również artykuł gdzie bransoletki są głównym tematem. Tytuł artykułu to po prostu: “Bransoletki

NASZ BLOG

zobacz pozostałe wpisy