NO FEAR IN DESIGN
NIE PODĄŻAMY ZA MODĄ. MODA KROCZY ZA NAMI
ZOBACZ
COME TO THE OTHER SIDE
DOŁĄCZ DO LEPSZEGO ŚWIATA. KREUJ GO Z NAMI
ZOBACZ
Poprzedni
Następny
NO FEAR IN DESIGN
NIE PODĄŻAMY ZA MODĄ. MODA KROCZY ZA NAMI
ZOBACZ
COME TO THE OTHER SIDE
DOŁĄCZ DO LEPSZEGO ŚWIATA. KREUJ GO Z NAMI
ZOBACZ
Poprzedni
Następny
NO FEAR IN DESIGN
NIE PODĄŻAMY ZA MODĄ. MODA KROCZY ZA NAMI
ZOBACZ
COME TO THE OTHER SIDE
DOŁĄCZ DO LEPSZEGO ŚWIATA. KREUJ GO Z NAMI
ZOBACZ
Poprzedni
Następny
Jaka biżuteria na lato?
Nasza oryginalna biżuteria autorska najlepsza na lato 2022

Jaka biżuteria na lato?

Lato! Niech Was zachwyci! Gorącego piasku pod stopami, nieznanych szlaków malowniczych, przestrzeni szerokiej, magicznych miejsc z fascynującym klimatem i aromatem, miękkiej i soczystej trawy. Niech ogranicza Was tylko horyzont. Kochani, euforii Wam życzymy. Ten wpis będzie pełen najlepszych życzeń dla Was. Zresztą już nasza oryginalna najlepsza na lato biżuteria autorska jest pełna takich życzeń.

Lato to dla nas także intensywny czas. Ponieważ kochamy dla Was projektować. Robimy to z miłością i pasją. Dlatego właśnie Wasza ukochana biżuteria na lato zasługuje na naszą twórczą uwagę również na plaży. Bo to doskonały plener na nasze sesje fotograficzne. Nasza zawsze modna biżuteria autorska kocha plażę, morze, słońce i horyzont a lato daje nam to wszystko w hojnym prezencie. Nasze autorskie bransoletki, naszyjniki, autorskie kolczyki i nasze autorskie pierścionki są niezwykle fotogeniczne i w każdym plenerze wyglądają zachwycająco. Jednak otulone aksamitnym piaskiem i skąpane w morskiej wodzie dostają jeszcze ulotnego echa wakacyjnej beztroski. Udowadniają też, że nasza oryginalna biżuteria autorska może towarzyszyć Wam dosłownie wszędzie. Nosicie ją w pracy, każdego dnia. Nosicie ją w momentach świątecznych, na radosnych towarzyskich spotkaniach z przyjaciółmi a nawet przy okazji szczególnych sytuacji pełnych elegancji. Ponieważ to najlepsza biżuteria na lato dlatego nosicie ją także na plaży i tam intryguje i zachwyca wszystkich.

Wiecie jaka oryginalna biżuteria jest najlepsza na lato

Gdy piszemy, że ukochana przez Was oryginalna biżuteria autorska, którą dla Was projektujemy jest dla Was najlepsza na lato i na każdą inną porę roku to nie są to tylko nasze słowa. Jeśli piszemy, że nasze oryginalne bransoletki, oryginalne pierścionki, oryginalne naszyjniki i oryginalne kolczyki nosicie na co dzień i od każdego święta to dlatego, że mamy na to dowody. Ponieważ przysyłacie nam ogrom zdjęć gdzie nasza autorska biżuteria handmade towarzyszy Wam w każdej sytuacji.

Te zdjęcia nas uskrzydlają. I uszczęśliwiają nas ponieważ pokazują one jaką radość noszenia daje Wam nasza unikalna biżuteria najlepsza jak się okazuje nie tylko na lato 🙂 Kochamy oglądać te zdjęcia. I uwielbiamy się nimi cieszyć pokazując je światu. Choć nie jest to łatwe bo jest ich wprost ogromna ilość. Możecie je obejrzeć w naszych kanałach social media. Na przykład na naszym profilu na fb. Bo Wasza ukochana najlepsza modna biżuteria na facebooku oczywiście jest i jak wszędzie zachwyca. Poświęcamy im też czasami wpisy na tym blogu. Ze względu na ilość zdjęć oczywiście takich wpisów pojawi się w przyszłości jeszcze wiele. Tymczasem kilka z cudownych zdjęć, które dostaliśmy od naszych cudownych Klientek i Klientów możecie zobaczyć na przykład we wpisach: “Najchętniej noszona oryginalna biżuteria” i “Polska biżuteria kochana najbardziej“.

Najlepsza modna biżuteria na lato zachwyca na plaży

Zdjęcie, które rozpoczęło ten wpis na naszym blogu pochodzi właśnie z naszej zeszłorocznej sesji fotograficznej “Catching the Horizon”. Musimy przyznać, że z ogromnym zaskoczeniem zauważyliśmy jak niewiele zdjęć z ten niesamowitej sesji pokazaliśmy Wam do tej pory. A ta sesja to kolejny niezbity dowód, że nasza modna biżuteria autorska najlepsza jest na lato i zachwyca totalnie na plaży. A my nie poświęciliśmy jej nawet jeszcze żadnego wpisu na naszym blogu. Świadczy to tylko o tym jak dużo dzieje się w naszym świecie każdego dnia. Widzicie też, że projektowanie dla Was to nasz największy priorytet.

“Catching the horizon” to nie jest nasza pierwsza wakacyjna sesja i nie jedyna, którą zrealizowaliśmy na plaży. Wcześniejsze obłędne wakacyjne sesje to między innymi “Lost tribe” i “Sunshine Love”. Oczywiście to nie wszystkie sesje, które powstały dla Was w trakcie naszych wakacyjnych wyjazdów. Na blogu w naszym sklepie internetowym z oryginalną biżuterią autorską zobaczcie wpisy: “Biżuteria autorska na plaży” i “Najlepsza modna biżuteria na lato“. Cudowne zdjęcie z sesji “Lost tribe” Waszej ukochanej projektantki, dzięki której powstaje unikalna biżuteria autorska, którą tak uwielbiacie nosić wykorzystaliśmy też we wpisie “Najlepsza polska moda z miłości

Nasze niezwykłe wakacyjne sesje fotograficzne tak Was zachwycające nie powstają oczywiście tylko na plaży. Najlepsza biżuteria na lato zjawiskowo wygląda również w każdej innej wakacyjnej scenografii. Wystarczy wspomnieć obłędne zdjęcia, które dla Was wykonaliśmy w trakcie naszych pobytów w Berlinie czy Londynie. To sesje “London Calling” i “Berlin Great Escape” a przeczytacie o nich we wpisach: “Autorska biżuteria zachwyca Berlin” i “Autorska biżuteria zachwyciła Londyn“. Oczywiście Berlin i Londyn to nie są jedyne poza plażą scenerie, w których odbyły się nasze zjawiskowe sesje fotograficzne. Ponieważ lista jest długa dlatego temu tematowi poświęcimy jeszcze niejeden wpis w przyszłości.

Oryginalna biżuteria autorska

wzory zastrzeżone

Tymczasem radosnego lata Wam życzymy. Niech to będzie dla Was niezapomniany czas. Dziki, odkrywczy i pełen euforii. I nie zapominajcie aby dziecko w Was było beztrosko szczęśliwe.
Wszystkiego co najlepsze dla Was, Kochani!
LOVE

ps. A jeśli przyjdzie ochota na najlepszą biżuterię na lato to wiecie gdzie nas znaleźć 🙂 Nasz autorski sklep internetowy z modną biżuterią możecie odwiedzić na plaży i gdziekolwiek będziecie. Jeśli mieszkacie w Warszawie lub ją odwiedzacie to czeka na Was najmodniejszy butik autorski z oryginalną biżuterią handmade.

NASZ BLOG

zobacz pozostałe wpisy