NO FEAR IN DESIGN
NIE PODĄŻAMY ZA MODĄ. MODA KROCZY ZA NAMI
ZOBACZ
COME TO THE OTHER SIDE
DOŁĄCZ DO LEPSZEGO ŚWIATA. KREUJ GO Z NAMI
ZOBACZ
Poprzedni
Następny
NO FEAR IN DESIGN
NIE PODĄŻAMY ZA MODĄ. MODA KROCZY ZA NAMI
ZOBACZ
COME TO THE OTHER SIDE
DOŁĄCZ DO LEPSZEGO ŚWIATA. KREUJ GO Z NAMI
ZOBACZ
Poprzedni
Następny
NO FEAR IN DESIGN
NIE PODĄŻAMY ZA MODĄ. MODA KROCZY ZA NAMI
ZOBACZ
COME TO THE OTHER SIDE
DOŁĄCZ DO LEPSZEGO ŚWIATA. KREUJ GO Z NAMI
ZOBACZ
Poprzedni
Następny
Współczesna biżuteria autorska… miłość i pasja. O nas
Najlepsza współczesna biżuteria autorska widoczna na tym zdjęciu powstaje z miłości i pasji.

Współczesna biżuteria autorska miłość i pasja

DETOXDESIGN to współczesna biżuteria autorska. Projektuje ją i ręcznie wykonuje dla Was indywidualnie do każdego zamówienia żeńsko/męski duet projektantów. Projektanci tworzą swoją autorską markę z miłością i pasją oraz ogromną wiedzą i wieloletnim doświadczeniem. Dzięki temu powstaje intrygujący i oryginalny design autorski w najlepszym wydaniu. Dlatego właśnie marka DETOXDESIGN zapraszana jest na najważniejsze imprezy modowe w Polsce z FASHION WEEK POLAND włącznie. “Jako projektanci poszukujemy, eksperymentujemy w formie i materiałach. Udowadniamy, że technologia nosi w sobie czystą istotę piękna. Pokazujemy, że z jej materii i charakteru dzięki naszym działaniom projektowym, dzięki naszej wiedzy i pasji powstaje oryginalna i unikalna biżuteria. Tworzymy wzory, które sprawdzają się doskonale zarówno w miejskich, codziennych zestawieniach ubioru ale także w bardziej formalnych czy wieczorowych stylizacjach. Dlatego tak uniwersalne są wszystkie nasze autorskie bransoletki, modne kolczyki, oryginalne naszyjniki i nasze zachwycające pierścionki“.

Marka DETOXDESIGN została wpisana do ‘FASHION BOOK POLAND‘.

“Z doświadczeń zawodowych na polu scenografii, projektowania ubioru i architektury powstała oryginalna i unikatowa biżuteria składająca się z różnego rodzaju rurek, linek, śrubek i karabińczyków. Industrialna biżuteria. Biżuteria ponadczasowa. Wyjątkowej jakości zarówno wzorniczej jak i wykonania. Wyważona w długości, przez co bez problemu na przykład z bransoletki zrobimy naszyjnik; z mniejszej formy większą. Do tej pory nikt tego nie praktykował, zatem twórcy DETOXDESIGN mają szerokie pole do popisu. Widać w nich wielką pasję do tego co robią. Nie generalizują – biżuteria jest uniseksualna, dla osób w każdym wieku, dla wszystkich, dostępna w wielu kolorach i wzorach. Wykonana z dbałością o każdy szczegół” [‘FASHION DAILY #3/ FASHION WEEK POLAND / autor Klaudia Juszczak]
To tyle notki prasowej o nas a teraz…

Współczesna biżuteria autorska intymnie

O naszej współczesnej biżuterii autorskiej intymnie. To miłość i pasja. I to rozumiane i odczuwane w możliwie najszerszym tych słów znaczeniu. Ponieważ wspólnie z Wami tworzymy niezwykłe zjawisko, które rodzi nasze wspólne zachwyty dlatego przede wszystkim to miłość i pasja do Was. Nasz intrygujący i oryginalny design kochacie i zachwyca Was a to dla nas największe szczęście.

Nasza współczesna biżuteria autorska zachwyca ale gdzie ją kupić?

Nasza współczesna biżuteria autorska czeka na Was w dwóch niezwykłych miejscach, które dla Was stworzyliśmy. Ponieważ oba są naszą autorską wizją dlatego już same w sobie zachwycają i intrygują. Należy dodać, że w obu czeka na Was polska biżuteria autorska w najlepszym wydaniu. To najlepszy sklep internetowy z modną biżuterią autorską oraz najmodniejszy butik autorski w Warszawie z oryginalną biżuteria autorską na Dobrej 13. Zaglądajcie do nas często bo projektujemy dla Was nonstop. Dlatego ekscytujące, gorące nowości pojawiają się u Was nieustannie. Dla Waszej niezmiennej radości.

Ponieważ cenimy Waszą wygodę dlatego zdarza się, że realizujemy Wasze zamówienia nie tylko przez sklep internetowy. Czasem piszecie do nas maila, że jakiś model skradł Wasze serce dlatego pragniecie go mieć. Zawsze korespondujemy z Wami z radością. W odpowiedzi pytamy między innymi o obwód dłoni, obwód nadgarstka, rozmiar palca w skali jubilerskiej oraz o inne informacje jeśli tego wymaga wybrany przez Was model. Podajemy Wam również dane do przelewu. Następnie kiedy przelew jest zaksięgowany na naszym koncie wtedy realizujemy takie zamówienie a wybrana przez Was współczesna biżuteria autorska trafi na podany nam adres dostawy.

Nasza współczesna biżuteria autorska czeka na Was także w naszych kanałach social media. Wykorzystujemy różne platformy. Najlepsza modna biżuteria na facebooku zachwyca tak samo jak w świecie realnym. Podobnie Wasza ukochana oryginalna biżuteria autorska budzi zachwyty na instagramie. Najlepsza polska biżuteria autorska na youtube też ma swój kanał.

A na zdjęciu widać na kobiecym nadgarstku obłędne i intrygujące bransoletki z naszej kolekcji TESLA oraz równie oryginalny i intrygujący pierścionek z kolekcji KOBRO. Oryginalna bransoletka o trzech zwojach to model: industrialna bransoletka unisex TESLA05.
love

Oryginalna biżuteria handmade

wzory zastrzeżone

NASZ BLOG

zobacz pozostałe wpisy