NO FEAR IN DESIGN
NIE PODĄŻAMY ZA MODĄ. MODA KROCZY ZA NAMI
COME TO THE OTHER SIDE
DOŁĄCZ DO LEPSZEGO ŚWIATA. KREUJ GO Z NAMI
Previous slide
Next slide
NO FEAR IN DESIGN
NIE PODĄŻAMY ZA MODĄ. MODA KROCZY ZA NAMI
ZOBACZ
COME TO THE OTHER SIDE
DOŁĄCZ DO LEPSZEGO ŚWIATA. KREUJ GO Z NAMI
ZOBACZ
Previous slide
Next slide
NO FEAR IN DESIGN
NIE PODĄŻAMY ZA MODĄ. MODA KROCZY ZA NAMI
COME TO THE OTHER SIDE
DOŁĄCZ DO LEPSZEGO ŚWIATA. KREUJ GO Z NAMI
Previous slide
Next slide
Modna biżuteria najlepsza na prezent! Podaruj idealny!

Współczesna i modna biżuteria najlepsza na prezent

Ależ ten grudzień jest gorący! Nasza akcja “Podaruj idealny prezent” trwa i bardzo się Wam podoba. Ale to nic dziwnego. Bo nie tylko kochacie nosić nasze wzory ale również uwielbiacie gdy nasza modna biżuteria jest prezentem dla Waszych najbliższych. Gdy nasze modne bransoletki, modne kolczyki, modne pierścionki i naszyjniki są prezentem dla tych, których kochacie. To modna biżuteria idealna na prezent. Wybór w naszym sklepie internetowym z autorską biżuterią handmade jest ogromny. Aby Wam w nim choć odrobinę pomóc prezentujemy kolejne nasze propozycje biżuterii na idealny prezent.

Na wszystkich zdjęciach powyżej widoczny jest szczególny model. To oryginalne bransoletki z naszej kolekcji OMA. Każda nasza autorska bransoletka z tej kolekcji nie tylko zaskakuje. Każda z nich również zachwyca ponieważ możesz ją nosić również jako współczesny naszyjnik. Bransoletki i naszyjniki w jednym, które widzicie na zdjęciach powyżej są właśnie z naszej kolekcji OMA Premium. Wprost je uwielbiacie. Zestawienie kolorystyczne w przepięknych i szlachetnych szarościach widoczne na zdjęciach po lewej stronie kupicie w naszym sklepie internetowym jako model: bransoletka i naszyjnik OMA Premium09. Zarówno oryginalna bransoletka jak i prosty naszyjnik z tego modelu może być noszony na różne sposoby. Jednego dnia ze srebrną tuleją nadając odrobinę bardziej elegancki wygląd a innego dnia bez tulei uzyskując nieco sportowy charakter. W naszym sklepie internetowym znajdziecie duży wybór zestawień kolorystycznych tego modelu oraz rożne zestawienia materiałów. Kolejne zestawienie w szlachetnej beżowej kolorystyce widoczne powyżej na środkowych zdjęciach to bransoletka i naszyjnik OMA PREMIUM05.

Tak, projektujemy te modele jako biżuteria unisex. Przykład? Proszę bardzo. Oczywiście model czarna bransoletka OMA PREMIUM06 to także oryginalny naszyjnik w jednym. I to jest nasza autorska bransoletka unisex bo to biżuteria dla kobiet jak i mężczyzn. W kolekcji OMA jest więcej modeli, które doskonale wyglądają także na męskich nadgarstkach ponieważ to uniwersalny design. To raczej kolorystyka definiuje czy dana bransoletka z tej kolekcji znajdzie się na męskim czy damskim nadgarstku. Mniej mężczyzn nosi naszyjniki choć ta bransoletka jako naszyjnik również świetnie wygląda noszona przez mężczyzn. Bransoletka i naszyjnik w jednym, którą prezentujemy na zdjęciach powyżej po prawej stronie to właśnie biżuteria unisex uwielbiana także przez mężczyzn. Ten model to oczywiście modna biżuteria najlepsza na prezent dla mężczyzny. A nasz sklep internetowy z oryginalną biżuterią autorską ma dużo więcej świetnych pomysłów na idealny prezent dla mężczyzn.
Zrób idealny prezent.
cdn. 🙂

Oryginalna i modna biżuteria autorska

wzory zastrzeżone

ps. Najlepsza modna biżuteria na prezent na facebooku też jest obecna. Polubiłeś i polubiłaś już nasz profil na tej platformie social media? Jeśli jeszcze nie to dołącz do nas. Warto bo nie tylko pokazujemy nasze nowości i dzielimy się tym, co dzieje się w naszym fascynującym świecie. Tam podpowiadamy też pomysły i pokazujemy modele, które gdy je podarujesz najbliższym będą ogromną radością bo każdy z nich to modna biżuteria najlepsza na prezent. Dla każdego i na każdą okazję.

Ps. Przeczytaj też nasz wpis, gdzie tematem jest biżuteria: “Biżuteria – (prawie) wszystko, co powinniście wiedzieć”

Polecamy Wam również artykuł gdzie bransoletki są głównym tematem. Tytuł artykułu to po prostu: “Bransoletki

Natomiast jeśli fascynują Ciebie naszyjniki i kochasz je nosić to przeczytaj na naszym blogu artykuł o tytule: “Naszyjniki

NASZ BLOG

zobacz pozostałe wpisy