NO FEAR IN DESIGN
NIE PODĄŻAMY ZA MODĄ. MODA KROCZY ZA NAMI
COME TO THE OTHER SIDE
DOŁĄCZ DO LEPSZEGO ŚWIATA. KREUJ GO Z NAMI
Previous slide
Next slide
NO FEAR IN DESIGN
NIE PODĄŻAMY ZA MODĄ. MODA KROCZY ZA NAMI
COME TO THE OTHER SIDE
DOŁĄCZ DO LEPSZEGO ŚWIATA. KREUJ GO Z NAMI
Previous slide
Next slide
NO FEAR IN DESIGN
NIE PODĄŻAMY ZA MODĄ. MODA KROCZY ZA NAMI
COME TO THE OTHER SIDE
DOŁĄCZ DO LEPSZEGO ŚWIATA. KREUJ GO Z NAMI
Previous slide
Next slide
POTWIERDZENIE SUBSKRYPCJI + PREZENT! :)

najlepszy sklep internetowy z modną biżuterią autorską modna biżuteria subskrypcja prezent

Modna biżuteria subskrypcja prezent

Modna biżuteria subskrypcja prezent. Dziękujemy za potwierdzenie subskrypcji 🙂 Ponieważ teraz będziemy mogli przysyłać Tobie prezenty i niespodzianki! Dotrzymujemy słowa dlatego oto pierwsza z nich. Stworzyliśmy dla Ciebie nowy sklep internetowy i jesteśmy z niego niesamowicie dumni. Jesteśmy podekscytowani. A to dopiero początek! 🙂 Dlatego dzielimy się z Tobą naszą radością. Ponieważ zawsze zależy nam na Twoim zachwycie. I Twojej radości. Dlatego aby tych zachwytów i radości było jak najwięcej i na ten nowy ekscytujący początek mamy dla Ciebie prezent.

Kod rabatowy na wszystko! Oczywiście z kodem rabatowym również nasze bestsellery i super gorące nowości też kupisz taniej w super cenie. Wszystkie dostępne w naszym sklepie internetowym oryginalne i modne bransoletki, modne i lekkie kolczyki, oryginalne pierścionki i naszyjniki. Jak wszystko to wszystko! A do tego dostawa gratis! Zapraszamy na udane zakupy 🙂 

Modna biżuteria: subskrypcja do naszego newslettera to nie tylko prezent na pierwsze zakupy!

Ponieważ nasza oryginalna biżuteria autorska DETOXDESIGN to świat, gdzie czeka na Ciebie tylko to co najlepsze. Dlatego warto otrzymywać i czytać nasz newsletter. Bo zawsze będziemy szanować Twój czas i będziemy wysyłać do Ciebie tylko wartościowe treści. Dlatego nigdy nie będziemy zaśmiecać Twojej skrzynki mailowej. I nie będziemy wysyłać do Ciebie wiadomości zbyt często.

Przez nasz newsletter dowiesz się, że zaprojektowaliśmy dla Ciebie nowe autorskie bransoletki, autorskie pierścionki, autorskie i lekkie kolczyki oraz naszyjniki. Poinformujemy również Ciebie, że właśnie rozpoczęliśmy nową akcję rabatową. Dlatego nasza oryginalna i modna biżuteria będzie dostępna dla Ciebie zawsze w najlepszych cenach. Ponieważ cenimy sobie zdanie naszych Klientek i Klientów dlatego jeśli uważasz, że w naszych wiadomościach powinny się znaleźć określone treści to daj nam znać.

Twoja subskrypcja działa dlatego modna biżuteria i prezent na pierwsze zakupy czekają

Twoja subskrypcja jest aktywna dlatego zapraszamy do naszego sklepu internetowego bo czeka na Ciebie nasza modna biżuteria i prezent na Twoje pierwsze zakupy. Twój kod rabatowy na pierwsze zakupy w naszym sklepie internetowym to: LOVE001.

Kod rabatowy umożliwia zakupy w naszym sklepie internetowym z rabatem 15%. Rabat obejmuje wszystkie dostępne autorskie bransoletki, autorskie kolczyki, autorskie pierścionki i naszyjniki ze wszystkich naszych kolekcji. Aby uzyskać rabat wpisz kod rabatowy w czytelnie oznaczonym miejscu w koszyku naszego sklepu internetowego. Rabat naliczy się automatycznie. Bezpłatna dostawa bez względu na wartość zamówienia dotyczy przesyłek do dowolnie wybranego przez Ciebie paczkomatu InPost. Bezpłatna przesyłka kurierska DHL dostępna jest dla zamówień o wartości 500zł. Jeśli masz taką możliwość to pamiętaj, że złożone zamówienie możesz także odebrać osobiście w punkcie odbioru. To nasz ukochany modny butik autorski na warszawskim Powiślu na ulicy Dobra 13. Najmodniejszy butik w Warszawie z oryginalną biżuterią autorską zaprasza.

W razie jakichkolwiek pytań/wątpliwości prosimy o kontakt (e-mail: shop@detoxdesign.pl / tel.: 698707067). Z radością pomożemy.

Twój kod rabatowy na pierwsze zakupy jest jednorazowy. Nie musisz się jednak śpieszyć ponieważ jest ważny bezterminowo.

UWAGA! Ponieważ nie możemy łączyć promocji dlatego kod rabatowy nie działa gdy w danym momencie trwa w naszym sklepie akcja rabatowa. Dlatego w trakcie akcji rabatowej po prostu kupuj taniej a Twój kod rabatowy będzie ponownie aktywny po jej zakończeniu.

Kod rabatowy na pierwsze zakupy, modna biżuteria subskrypcja prezent

Oryginalna biżuteria autorska

wzory zastrzeżone