NO FEAR IN DESIGN
NIE PODĄŻAMY ZA MODĄ. MODA KROCZY ZA NAMI
ZOBACZ
COME TO THE OTHER SIDE
DOŁĄCZ DO LEPSZEGO ŚWIATA. KREUJ GO Z NAMI
ZOBACZ
Poprzedni
Następny
NO FEAR IN DESIGN
NIE PODĄŻAMY ZA MODĄ. MODA KROCZY ZA NAMI
ZOBACZ
COME TO THE OTHER SIDE
DOŁĄCZ DO LEPSZEGO ŚWIATA. KREUJ GO Z NAMI
ZOBACZ
Poprzedni
Następny
NO FEAR IN DESIGN
NIE PODĄŻAMY ZA MODĄ. MODA KROCZY ZA NAMI
ZOBACZ
COME TO THE OTHER SIDE
DOŁĄCZ DO LEPSZEGO ŚWIATA. KREUJ GO Z NAMI
ZOBACZ
Poprzedni
Następny
Najlepsza modna biżuteria na lato to nasza biżuteria autorska! “Sunshine love”

Najlepsza modna biżuteria na lato, którą kochacie nosić na plaży.

Nasza zachwycająca biżuteria autorska to najlepsza modna biżuteria na lato. I na każdy inny czas.
Kochani! Rok 2020 jest szczególny dla nas wszystkich bo to rok niepodobny do jakiegokolwiek do tej pory. Świat jest zupełnie inny w tym pandemicznym roku jednak nawet w tak trudnym czasie są wartości niezmienne bez względu na okoliczności.

Niezmiennie kochamy dla Was projektować a owoc naszych twórczych działań dla Was to nasza oryginalna biżuteria autorska. Jak sami twierdzicie to najlepsza i ponadczasowo modna biżuteria na lato. I zaraz dodajecie z uśmiechem, że jest idealna także na pozostałe pory roku. Niezmiennie też kochamy gdy nasza intrygująca i zaskakująca industrialna biżuteria Was zachwyca.

Kochamy też lato niezmiennie i słońce. Ubóstwiamy morze i plaże. Zobacz nasze autorskie bransoletki, kolczyki, autorskie pierścionki i naszyjniki w obłędnej wakacyjnej sesji fotograficznej. Zachwycają nas te zdjęcia choć beztroskie i kreatywne chwile gdy powstawały są teraz jedynie wspomnieniem. Jednak wciąż brzmią intensywnie i upajająco. Jesteśmy niezwykle szczęśliwi, że kolejny raz udało nam się stworzyć dla Was coś niezwykłego i magicznego. Specjalnie dla Was nasza obłędna wakacyjna sesja fotograficzna “Sunshine Love”! Na razie te niezwykłe zdjęcia mają formę cyfrową. Ponieważ jak wiecie twórczy efekt naszych działań kochamy dzielić z Wami aby stały się naszym wspólnym zachwytem dlatego ten blog nie jest jedynym miejscem, gdzie nasze zjawiskowe zdjęcie zobaczycie. Zaglądajcie na nasze kanały w social media. Wasza ukochana najlepsza biżuteria autorska na facebooku jest i zachwyca wszystkich. Podobnie najlepsza modna biżuteria na instagramie budzi zachwyt.
LOVE!

Oryginalna biżuteria autorska

wzory zastrzeżone

ps. Oczywiście mamy dla Was dużo, dużo więcej zachwycających zdjęć z naszej obłędnej sesji fotograficznej “Sunshine Love”. Jak zwykle nasze krótkie wakacje były niezwykle aktywne i twórcze. Za nami kolejna sesja, która okazała się niesamowitym sukcesem. Jesteśmy zachwyceni zdjęciami. Ponieważ jest ich tak dużo i wszystkie wydają się być idealne to jak wybrać dla Was te najlepsze? Dlatego ten wpis to tylko wstęp. Tak go potraktujcie. Jak tylko wybierzemy te najlepsze z najlepszych to będziemy Wam je prezentować w przyszłych wpisach. Tak więc jak to mawiają “stay tuned” 🙂 Ponieważ kochamy dla Was projektować i robimy to ciągle dlatego najlepsza modna biżuteria na lato to także wiele nowości. Gorących jak piasek pod waszymi stopami.

NASZ BLOG

zobacz pozostałe wpisy