NO FEAR IN DESIGN
NIE PODĄŻAMY ZA MODĄ. MODA KROCZY ZA NAMI
ZOBACZ
COME TO THE OTHER SIDE
DOŁĄCZ DO LEPSZEGO ŚWIATA. KREUJ GO Z NAMI
ZOBACZ
Poprzedni
Następny
NO FEAR IN DESIGN
NIE PODĄŻAMY ZA MODĄ. MODA KROCZY ZA NAMI
ZOBACZ
COME TO THE OTHER SIDE
DOŁĄCZ DO LEPSZEGO ŚWIATA. KREUJ GO Z NAMI
ZOBACZ
Poprzedni
Następny
NO FEAR IN DESIGN
NIE PODĄŻAMY ZA MODĄ. MODA KROCZY ZA NAMI
ZOBACZ
COME TO THE OTHER SIDE
DOŁĄCZ DO LEPSZEGO ŚWIATA. KREUJ GO Z NAMI
ZOBACZ
Poprzedni
Następny
Najlepsza polska biżuteria dla Was! “Gladiola Love Sale” przedłużona :)

Najlepsze polska biżuteria dla Was!

Już pewnie wiecie, że kochamy mieczyki. Możliwe, że wiecie jak zachwycają nas gladiole ponieważ pisaliśmy o tym w naszym wcześniejszym wpisie: “Oryginalna biżuteria dla Was“. A ponieważ o tym, że kochamy Was zachwycać i rozpieszczać pisaliśmy już niezliczoną ilość razy, dlatego wiecie o tym doskonale. Nasza oryginalna biżuteria autorska to coś co Wy kochacie. To najlepsza polska biżuteria dla Was ponieważ kochacie ją nosić każdego dnia. I daje Wam ogrom radości. Wiemy bo zasypujecie nas swoimi zdjęciami jak doskonale w naszej autorskiej biżuterii wyglądacie. Dzielicie się radością ile zachwytów wzbudza w Was i we wszystkich dokoła. My kochamy Wasze zachwyty dlatego też kochamy dla Was projektować. I krąży ta miłość nasza między nami.

Z tej naszej miłości zrodziła się nasza akcja rabatowa dla Was, którą nazwaliśmy “Gladiola Love Sale”. Dlatego specjalnie dla Was mamy niższe ceny i wszystkie nasze modne bransoletki, modne kolczyki, modne pierścionki i naszyjniki kupicie teraz taniej. Akcja trwa już od początku października i cieszy się Waszym ogromnym zainteresowaniem. Daje Wam ogrom radości. Ponieważ Wasza radość jest dla nas bezcenna dlatego postanowiliśmy ją przedłużyć aż do samego końca miesiąca! Tak bardzo ta akcja się Wam spodobała, że po prostu nie potrafimy jej przerwać. Tyle radości Wam sprawia! Wasza radość jest dla nas ważna szczególnie w w trakcie tegorocznej nie łatwej jesieni i tego nie łatwego pandemicznego roku. Tak więc aby Waszej radości było nawet jeszcze więcej do końca października rozdajemy Wam prezenty!

“Gladiola love sale” to najlepsza polska biżuteria dla Was teraz z super rabatem.

Najlepsza polska biżuteria dla Was taniej! Super rabat 15% na wszystkie modele w naszym sklepie internetowym z naszą oryginalną biżuterią autorską handmade. I jak zwykle ponieważ u nas wszystko oznacza dokładnie wszystko dlatego nie ma wyjątków. Nawet nasze wyczekiwane przez Was super gorące nowości! Wszystkie nowe bransoletki, nowe kolczyki, nowe pierścionki i naszyjniki. Ponieważ naprawdę kochamy Was rozpieszczać dlatego nawet nasze ponadczasowe klasyki i bestsellery teraz kupicie taniej. Wszystkie nasze oryginalne bransoletki, autorskie pierścionki, oryginalne kolczyki i autorskie naszyjniki kupicie w super cenach.

Oczywiście obowiązuje również bezpłatna dostawa! Nasza przedłużona jesienna i kwiatowa akcja rabatowa “Gladiola Love Sale” trwa do 31 października do godziny 23:59. Zapraszamy 🙂
LOVE

Oryginalna biżuteria autorska

wzory zastrzeżone

ps. Zaglądajcie do nas na nasz profil na fb. Najlepsza polska biżuteria dla Was zachwyca na facebooku i tam informujemy o naszych super promocjach dlatego nie umknie Wam żadna super okazja.

NASZ BLOG

zobacz pozostałe wpisy