NO FEAR IN DESIGN
NIE PODĄŻAMY ZA MODĄ. MODA KROCZY ZA NAMI
ZOBACZ
COME TO THE OTHER SIDE
DOŁĄCZ DO LEPSZEGO ŚWIATA. KREUJ GO Z NAMI
ZOBACZ
Poprzedni
Następny
NO FEAR IN DESIGN
NIE PODĄŻAMY ZA MODĄ. MODA KROCZY ZA NAMI
ZOBACZ
COME TO THE OTHER SIDE
DOŁĄCZ DO LEPSZEGO ŚWIATA. KREUJ GO Z NAMI
ZOBACZ
Poprzedni
Następny
NO FEAR IN DESIGN
NIE PODĄŻAMY ZA MODĄ. MODA KROCZY ZA NAMI
ZOBACZ
COME TO THE OTHER SIDE
DOŁĄCZ DO LEPSZEGO ŚWIATA. KREUJ GO Z NAMI
ZOBACZ
Poprzedni
Następny
Oryginalna biżuteria industrialna. Szlachetny minimalizm i… dużo więcej!

Nasza oryginalna biżuteria industrialna Was zachwyca

Oryginalna biżuteria industrialna, nasza biżuteria autorska to szlachetnie minimalistyczna biżuteria i dużo więcej!
Tak! Mamy odwagę projektować! Nie boimy się poszukiwać współczesnej i eleganckiej prostoty choć wbrew pozorom wcale nie łatwo ją tworzyć. Mamy również śmiałość bezkompromisowo wykorzystywać we wzorach naszej współczesnej biżuterii subtelny industrialny charakter. Nasza oryginalna biżuteria industrialna intryguje jednocześnie zaskakującymi i zachwycającymi wzorami. Bardzo nas cieszy, że tak bardzo Was i wszystkich dokoła tak zachwyca. Industrialne bransoletki z kolekcji “TESLA” to kolejny z wielu przykładów w naszej twórczości projektowej jak bardzo doceniacie oryginalne i intrygujące, zachwycające wzory jakie dla Was mamy. Oryginalne bransoletki widoczne na pierwszym zdjęciu powyżej to ten sam model: oryginalna czarna bransoletka ‘TESLA’27 obłędnie wyglądająca zarówno na kobiecym i męskim nadgarstku. Szlachetnie industrialne i minimalistyczne bransoletki z kolejnego zdjęcia to zachwycająca bransoletka ‘TESLA’31 oraz industrialna bransoletka ‘TESLA’29.
Kolekcja “TESLA” to kolejna z naszych kolekcji stworzona specjalnie na najbardziej prestiżowe wydarzenie modowe w Polsce -XII edycję Fashion Philosophy / Fashion Week Poland z 2015 roku. Kolekcja była wtedy objawieniem i od samego początku niezmiennie do dziś stała się kolejnym naszym bestsellerem. Estetycznie w ogóle się nie starzeje i nawet po kilku latach zaskakuje swoją świeżością a jednocześnie ponadczasowym charakterem. Współczesne bransoletki pokazane na trzecim zdjęciu powyżej to modele: minimalistyczna bransoletka ‘TESLA’06 i współczesna bransoletka ‘TESLA’07.
Intrygujące bransoletki z kolekcji ‘TESLA’ to biżuteria unisex. To są wzory dosłownie dla każdego. Doskonale wyglądają zarówno na kobiecym jak i na męskim nadgarstku. Każda oryginalna bransoletka z tej kolekcji jest niesamowicie współczesna. Niesamowicie oryginalna swoim technologicznym minimalizmem i niebanalną elegancją na każdą okazję. Minimalistyczne bransoletki z kolekcji “TESLA” pamiętają nadany im kształt. To nasz autorski pomysł. Konstruujemy je w taki sposób, że można modyfikować ich rozmiar i kształt dowolnie na nadgarstku a ten jest utrzymywany bez względu na liczbę modyfikacji, którym są poddawane. Te zachwycające bransoletki malujemy od wewnątrz na dwa sposoby. Niektóre wypełniamy kolorem w całości również z bardzo malarskim efektem a inne znowu wypełniamy kolorem w sposób zachowujący krystaliczność zewnętrznej warstwy. Każdy z obu sposobów jest niezwykle atrakcyjny. Współczesne bransoletki zakończone są stalą nierdzewną, stalą chirurgiczną lub mosiądzem. Wszystkie dostępne zakończenia wyglądają niesamowicie szlachetnie. Ponadczasowo i zawsze modne bransoletki doskonale się układają na każdym nadgarstku a estetycznie swoim szlachetnym minimalizmem pasuję do różnego stylu, różnego rodzaju ubioru i różnych okazji. Od codziennych, miejskich a nawet sportowych stylizacji aż po bardziej formalny czy nawet elegancki strój. Industrialna bransoletka na czwartym zdjęciu to ten sam model widoczny zarówno na męskim i kobiecym nadgarstku dostępny w naszym sklepie internetowym pod nazwą bransoletka unisex ‘TESLA’26.
Wśród oryginalnych bransoletek zaprojektowaliśmy również dwa modele zapinane na piękne i szlachetne w proporcjach graficzne zapięcie ze stali chirurgicznej. Te dwa modele to nie tylko współcześnie eleganckie bransoletki ale również naszyjniki. Aby z bransoletki otrzymać naszyjnik wystarczy rozpiąć ją i rozpleść do jednego splotu. Wspomniane bransoletki i naszyjniki w jednym to model na ostatnim zdjęciu powyżej: współczesna bransoletka ‘TESLA’20 oraz subtelnie industrialna bransoletka ‘TESLA’21
Tak, wszystkie współczesne i oryginalne bransoletki z kolekcji “TESLA” bez względu na kolor czy wykończenie zachwycają minimalizmem i subtelnie industrialnym charakterem i wszystkie udowadniają jak nasza oryginalna biżuteria industrialna jest ponadczasowa. Intrygująca, oryginalna, zaskakująca i jak zachwyca wszystkich dokoła.
love
ps. Oczywiście te oryginalne i modne bransoletki możesz kupić nie tylko online. Najlepszy flagowy butik autorski czeka.

NASZ BLOG

zobacz pozostałe wpisy