NO FEAR IN DESIGN
NIE PODĄŻAMY ZA MODĄ. MODA KROCZY ZA NAMI
COME TO THE OTHER SIDE
DOŁĄCZ DO LEPSZEGO ŚWIATA. KREUJ GO Z NAMI
Previous slide
Next slide
NO FEAR IN DESIGN
NIE PODĄŻAMY ZA MODĄ. MODA KROCZY ZA NAMI
ZOBACZ
COME TO THE OTHER SIDE
DOŁĄCZ DO LEPSZEGO ŚWIATA. KREUJ GO Z NAMI
ZOBACZ
Previous slide
Next slide
NO FEAR IN DESIGN
NIE PODĄŻAMY ZA MODĄ. MODA KROCZY ZA NAMI
COME TO THE OTHER SIDE
DOŁĄCZ DO LEPSZEGO ŚWIATA. KREUJ GO Z NAMI
Previous slide
Next slide
Oryginalna biżuteria to oryginalny prezent. Podatuj idealny prezent #5
Oryginalna biżuteria to oryginalny prezent a na zdjęciu nasze lekkie naszyjniki współczesne.

Nasza oryginalna biżuteria najlepsza na oryginalny prezent!

Zawsze modna biżuteria autorska, którą dla Was projektujemy daje Wam ogromną radość. Dlatego też tą radością uwielbiacie się dzielić z Waszymi najbliższymi. I pewnie dlatego tak często dla Was to oczywisty wybór. Oryginalna biżuteria to oryginalny prezent. Nasze oryginalne bransoletki, pierścionki, kolczyki i naszyjniki są pełne naszej pasji i miłości. Wykonujemy ją dla Was też wykorzystując całą naszą wiedzę i wieloletnie doświadczenie. Bo chcemy Wam dać jak najwięcej. Zawsze chcemy dla Was osiągnąć najlepszy efekt wizualny i największy komfort noszenia. Czujecie to. Z pewności również dlatego zachwycacie się naszymi wzorami. Uwielbiacie je nosić. Pewnie dlatego również uwielbiacie dawać je w prezencie swoim bliskim. Ależ to dla nas szczęście! Z radością podpowiadamy Wam kolejne nasze modele jako świąteczne pomysły wybrane według klucza oryginalna biżuteria, oryginalny prezent.

Nasze oryginalne naszyjniki dowodzą, że nasza oryginalna biżuteria to oryginalny prezent, który intryguje i zachwyca

W naszych kolekcjach macie ogromny wybór dzięki temu nasza autorska biżuteria handmade pasuje do każdego. Bez względu na wiek czy styl ubierania się. Dziś jako przykłady chcemy Wam pokazać dwa lekkie i oryginalne naszyjniki. To współczesne wzory. Ich oryginalny i współczesny charakter wynika nie tylko z tego, że to współczesny i oryginalny design. Wykorzystujemy w nich także współczesne w charakterze materiały. Nie wszystkim kojarzą się one z biżuterią. Jednak dla nas i dla wszystkich naszych cudownych Klientek i Klientów sprawdzają się w naszej zawsze modnej biżuterii doskonale. Są najwyższej jakości. W obu przedstawionych Wam w tym wpisie modelach wykorzystujemy szczotkowaną stal nierdzewną, stal chirurgiczną i najwyższej jakości kauczuk.

Szlachetnie geometryczny i lekki naszyjnik na zdjęciu powyżej po lewej stronie jest z naszej kolekcji KOBRO. To model czarny naszyjnik KOBRO03. Naszyjnik z kamieniem, który widzicie na zdjęciu po prawej stronie należy do kolekcji ANDO. Ma piękną sześcienną bryłę lawy wulkanicznej. W naszym sklepie internetowym kupicie go jako industrialny naszyjnik unisex ANDO09. I znów to tylko dwa przykłady. Oglądajcie nasz sklep internetowy z modną biżuterią bo tam czeka na Was nasza biżuteria autorska w ogromnej różnorodności. To oryginalna biżuteria na oryginalny prezent. Są tam inne zjawiskowe i oryginalne naszyjniki a z pewnością dobierzecie do nich również oryginalne bransoletki, pierścionki i oryginalne kolczyki. A każdy model to z pewnością oryginalny prezent.
Dla Waszych zachwytów wszystko!
LOVE!

Oryginalne naszyjniki autorskie

wzory zastrzeżone

ps. Warto zaglądać na nasze kanały w social media. Nasza modna biżuteria autorska oczywiście jest tam obecna. No i my, Wasi ukochani polscy projektanci mody i biżuterii. Pokazujemy tam nasz świat. Dzielimy się zachwytami. Z radością i dumą informujemy o naszych sukcesach. To tam w pierwszej kolejności pojawiają się gorące nowości. Informujemy Was o promocjach i rabatach jakie mamy dla Was. A okresach świątecznych i przy okazji szczególnych świąt jak Dzień Matki podpowiadamy Wam najlepsze prezenty. Oryginalna biżuteria oryginalny prezent na instagramie jest oczywiście obecna. Zobacz, polub, dołącz, podziel się ze znajomymi. Niech oryginalny design zyskuje na popularności i zachwyca jeszcze bardziej.

Ps. Przeczytaj też nasz wpis, gdzie tematem jest biżuteria: “Biżuteria – (prawie) wszystko, co powinniście wiedzieć”

Natomiast jeśli fascynują Ciebie naszyjniki i kochasz je nosić to przeczytaj na naszym blogu artykuł o tytule: “Naszyjniki

NASZ BLOG

zobacz pozostałe wpisy