NO FEAR IN DESIGN
NIE PODĄŻAMY ZA MODĄ. MODA KROCZY ZA NAMI
ZOBACZ
COME TO THE OTHER SIDE
DOŁĄCZ DO LEPSZEGO ŚWIATA. KREUJ GO Z NAMI
ZOBACZ
Poprzedni
Następny
NO FEAR IN DESIGN
NIE PODĄŻAMY ZA MODĄ. MODA KROCZY ZA NAMI
ZOBACZ
COME TO THE OTHER SIDE
DOŁĄCZ DO LEPSZEGO ŚWIATA. KREUJ GO Z NAMI
ZOBACZ
Poprzedni
Następny
NO FEAR IN DESIGN
NIE PODĄŻAMY ZA MODĄ. MODA KROCZY ZA NAMI
ZOBACZ
COME TO THE OTHER SIDE
DOŁĄCZ DO LEPSZEGO ŚWIATA. KREUJ GO Z NAMI
ZOBACZ
Poprzedni
Następny
Oryginalna modna biżuteria i kolejne nowości
Na zdjęciu nasza oryginalna i zawsze modna biżuteria autorska i kolejne nowości, które już stają się bestsellerami.

Oryginalna modna biżuteria autorska i kolejne gorące nowości specjalnie dla Was

Kochamy dla Was projektować. Tak, powtarzamy się ale dla nas to prawda podstawowa bo nas napędza. Ta miłość nas uskrzydla. Ponieważ kochamy Was nieustannie zaskakiwać, intrygować i zachwycać dlatego projektujemy dla Was nonstop. Nasza oryginalna modna biżuteria i nowości pojawiają się co chwila aby jeszcze raz dać Wam ekscytację i zachwyt. Nasz ukochany autorski butik stacjonarny w Warszawie z oryginalną biżuterią to miejsce gdzie premiera każdego nowego wzoru odbywa się w pierwszej kolejności. Dzieje się tak ponieważ każdy nowy model, który opuszcza nasze studio projektowe i pracownię zanim pojawi się w naszym sklepie internetowym wymaga jeszcze sesji zdjęciowej. A jak wiecie staramy się być perfekcyjni dlatego taka sesja jest czasochłonna. Ustawienie świateł, wykonanie zdjęć w solidnym skupieniu oraz ich postprodukcja. Aby nasza oryginalna modna biżuteria i gorące nowości pokazane były dla Was w najlepszy i rzeczywisty sposób.

Nawet odpowiednio profesjonalne dodanie nowych produktów do sklepu internetowego wymaga czasu i skupienia. Ponieważ chcemy zapewnić Wam komfort na każdym etapie bo również na etapie zakupów online. Ponadto cały czas jesteśmy zasypani zamówieniami. Realizujemy je priorytetowo bo zależy nam aby zamówiona biżuteria autorska mogła dotrzeć do Was jak najszybciej. Chcemy aby jak najszybciej dawała Wam radość. Zachwycała Was i świat dokoła. Dlatego nie zawsze możemy szybko zorganizować sesję fotograficzną nowościom a następnie sprawić aby pojawiły się online natychmiast po zaprojektowaniu. Droga na ekspozycję w naszym butiku jest w tym względzie krótsza i odrobinę bardziej uproszczona.

Dlatego to nasz najlepszy modny butik w Warszawie jest pierwszym testerem tego jak nasza oryginalna modna biżuteria i nowości są odbierane. Ekscytujący moment gdy możemy patrzeć na Wasze reakcje gdy znajdujecie w naszych kolekcjach nowe bransoletki, kolczyki, pierścionki i naszyjniki.

Oryginalna modna biżuteria i nasze nowości, na które czekacie

Na wstępie tego wpisu widzicie stykówkę zdjęć. To nasza oryginalna modna biżuteria i właśnie gorące nowości, które dodaliśmy do naszego sklepu internetowego w zeszłym tygodniu. Wzory, które są na tych zdjęciach pierwszy test przeszły już w naszym butiku wspaniale bo otrzymały doskonałe Wasze opinie. W tak krótkim czasie od pojawienia się już stają się również kolejnymi naszymi bestsellerami.

Na pierwszych dwóch zdjęciach patrząc od górnego, lewego narożnika lekki naszyjnik damski NAGANO24. To piękny i szlachetnie prosty naszyjnik. Oryginalnie minimalistyczny naszyjnik, który w lekkiej formie wykonujemy z najwyższej jakości szlachetnej stali chirurgicznej i miedzi. I to kolejny model, który pokazuje jak szlachetna jest nasza prostota. Jak jest współcześnie elegancka i ponadczasowa. Kolejny raz udowadniamy, że współczesna biżuteria może zawierać rzeźbiarskie elementy a mimo to pozostanie szlachetnie prosta. To także subtelnie industrialny naszyjnik. Mimo to urzeka jego współczesna i minimalistyczna elegancja, która jest też oryginalna i graficzna.

Lekki naszyjnik damski NAGANO24 wykonujemy z elementów miedzianych oraz ze szlachetnej chirurgicznej stali nierdzewnej. Centralnym punktem kompozycji tego lekkiego damskiego naszyjnika jest rzeźbiarska forma wisiora. Stworzyliśmy go z dwóch pasków litej miedzi. Wisior skupia uwagę i zachwyca bo paski miedzi ukształtowaliśmy tak, że nadaliśmy im wygląd i charakter współczesnej i atrakcyjnej płaskorzeźby. Dlatego profilowana płaszczyzna miedzi tak atrakcyjnie reaguje na światło i cień. Paski z miedzi przepletliśmy i umocowaliśmy w srebrnym pierścieniu o pięknych proporcjach. Całość zawiesiliśmy na długim, srebrnym łańcuszku o pięknych i szlachetnych w kształcie oczkach. Taka kompozycja wzmacnia lekkość tego modelu. Lekki naszyjnik damski NAGANO24 możecie nosić w dowolnej długości ponieważ szlachetny łańcuszek naszyjnika ma na tyle duże oczka dlatego umożliwia zapięcie naszyjnika o każde z nich. W każdej długości wygląda niezwykle atrakcyjnie.

Jeśli podoba się Wam ten naszyjnik ale wolicie wisior wykonany z mosiądzu to zobaczcie model: lekki naszyjnik damski NAGANO23.

Nasze nowości to oryginalna modna biżuteria, która zachwyca szlachetnym minimalizmem

Kolejne dwa zdjęcia w pierwszym górnym rzędzie to minimalistyczna bransoletka mosiężna NAGANO41. Zachwycająco przestrzenna szlachetna prostota oraz współczesna elegancja. Doskonała na każdą okazję i do każdego stylu ubierania się bo taka jest nasza uniwersalna biżuteria. Minimalistyczna bransoletka mosiężna NAGANO41 to model, który wykonujemy z mosiądzu. Stworzyliśmy go z pięknie wywarzonej spiralnej formy, która skupia uwagę ponieważ ma precyzyjnie wystudiowane proporcje i kształt. Na mosiężnej spirali umieściliśmy rzeźbiarską formę w tym samym kolorze bo wykonujemy ją także z litego mosiądzu. Jednak w jej przypadku jest to taśma z litego mosiądzu, którą precyzyjnie uformowaliśmy, ukształtowaliśmy i utwardziliśmy. Minimalistyczna bransoletka mosiężna NAGANO41 ma niezwykłą lekkość, dynamizm oraz graficzny charakter. Ten model bransoletki można nosić dowolnie obrócony dokoła nadgarstka bo z każdej strony urzeka piękną formą i szlachetną prostotą. To zachwycająca, szlachetnie prosta bransoletka a jednak z każdej strony wygląda niezwykle atrakcyjnie. Niczym współczesna rzeźba.

Model bransoletki, który opisaliśmy dla Was poniżej dostępny jest w naszym sklepie internetowym w bardziej uproszczonej formie. To już minimalizm w najczystszej postaci. Zobaczcie model: złota bransoletka NAGANO13.
Jeśli jeszcze bardziej zachwyci Was ten model bransoletki wykonany w miedzi to znajdziecie go klikają na ten link: minimalistyczna bransoletka NAGANO33.

Rząd środkowy zdjęć to kolejny model w użytkowym założeniu bransoletka i naszyjnik w jednym. Kochacie tę ideę. Uwielbiacie nosić jeden wzór na nadgarstku a innego dnia ten sam wzór zakładać na szyi jako naszyjnik. Wpadliśmy na pomysł takiej użytkowej funkcjonalności wiele lat temu bo na samym początku naszej działalności projektowej jako twórcy oryginalnej biżuterii autorskiej. Stworzyliśmy już ogromną ilość wzorów z różnych naszych kolekcji, które możecie nosić i jako bransoletki i jako naszyjniki. A ponieważ to Was tak niesamowicie zachwyca dlatego wciąż projektujemy dla Was nowe. Industrialna bransoletka unisex AOMORI41 jeden z takich nowych modeli.

Industrialny design nowości przygotowanych dla Was to jak zawsze oryginalna modna biżuteria w najlepszym wydaniu

Industrialna bransoletka unisex AOMORI41 intryguje i wszyscy się tym modelem oryginalnej bransoletki autorskiej zachwycają i słusznie bo to świetny wzór bransoletki unisex. Nasza modna biżuteria autorska bardzo często doskonale wygląda noszona zarówno przez kobiety i mężczyzn. Właśnie taki jest ten model a dodatkowo ta modna bransoletka to też jest modny i oryginalny naszyjnik bo to kolejny nasz wzór w koncepcji dwa w jednym.

Industrialna bransoletka unisex AOMORI41 wykonywana jest przez nas z nierdzewnej stali chirurgicznej oraz ze złotego okręgu w pięknym i współczesnym mosiężnym kolorze. Ten element wykonujemy z litego mosiądzu. Industrialna bransoletka unisex AOMORI41 oplata trzykrotnie nadgarstek i pięknie go eksponuje. Łańcuszek tej industrialnej bransoletki ma wydłużone proporcje oczek o szlachetnie i subtelnie industrialnym charakterze. Łańcuszek jest niezwykle wytrzymały gdyż każde oczko jest niezależnie lutowane, co czyni go odpornym na rozerwanie. Po łańcuszku tej szlachetnie industrialnej bransoletki swobodnie przemieszcza się zachwycająca swoimi proporcjami i technicznym charakterem precyzyjnie wykonana kula z najwyższej jakości nierdzewnej stali chirurgicznej. Swoją mobilnością dopełnia niezwykle atrakcyjny i lekki charakter tej industrialnej bransoletki. Całość kompozycji choć jest subtelnie industrialna i wielokrotnie oplata nadgarstek to jednak w żaden sposób go nie przytłacza.

Industrialna bransoletka unisex AOMORI41 pasuje do każdego stylu ubioru i na każdą okazję. Ta szlachetnie prosta bransoletka doskonale się układa i nosi oraz pięknie eksponuje nadgarstek. Jest również niezwykle przyjemna w noszeniu przez najwyższą jakość elementów, które ją tworzą oraz niewielką i niewyczuwalną wagę. Ta oryginalna bransoletka autorska świetnie wygląda na nadgarstku zapięciem zarówno na górze nadgarstka jak i na spodzie bo dowolnie obrócona na nadgarstku zachwyca.

Mamy dla Was ten model bransoletki ale w jednorodnym kolorze, gdzie wszystkie elementy są srebrne a wykonane ze stali chirurgicznej. To srebrna bransoletka AOMORI39.

Nasza nowa autorska biżuteria także w modelach bransoletka i naszyjnik w jednym, które od wielu lat tak kochacie

Kolejny nowy model, który dla Was stworzyliśmy również w koncepcji naszyjnik i bransoletka w jednym to industrialny oryginalny naszyjnik AOMORI15. Jest nie tylko oryginalny ale także współcześnie elegancki z delikatnym pazurem. Ma minimalistyczny i subtelnie industrialny charakter. Industrialny oryginalny naszyjnik AOMORI15 to uniwersalna biżuteria. I to nie tylko dlatego, że świetnie sprawdzi się przy różnych okazjach i różnym stylu ubioru. Ponieważ wygląda zachwycająco i kobieco noszony przez kobiety natomiast staje się świetnym męskim wzorem gdy założy go mężczyzna dlatego to intrygująca biżuteria unisex. Podobnie gdy jest noszony jako współczesna bransoletka wygląda obłędnie zarówno na kobiecym jak i męskim nadgarstku.

Wykonujemy także wersję opisanego powyżej naszyjnika gdzie spiralę wykonujemy z mosiądzu. Jeśli preferujesz taki zestaw to zobacz srebrny naszyjnik AOMORI12. Jest też mocniejsza jego wersja bo zarówno łańcuch jak i spirala są większe. Taki model nazywa się industrialny naszyjnik AOMORI06.

Cztery nowe modele, które pokazaliśmy i opisaliśmy powyżej wzbogaciły nasz sklep internetowy z modną biżuterią w zeszłym tygodniu. Ponieważ jednak w naszym studiu projektowym i pracowni kończymy pracę nad kolejnymi dlatego przygotujcie się na to, że nasza oryginalna modna biżuteria i jej nowości znów się pojawią. I to w najbliższej przyszłości. Zresztą w naszym butiku mamy jeszcze bardzo dużo nowych wzorów, które już budzą Wasz podziw. I to zarówno bransoletki, naszyjniki, pierścionki i kolczyki. Czekają tylko na sesję fotograficzną i również one będą dostępne online już bardzo niedługo. Dlatego jeśli mieszkacie w Warszawie lub tu właśnie przebywacie warto odwiedzić najmodniejszy butik z oryginalną biżuterią w mieście.

Dlatego niech Was nie martwią krótsze dnie i poranne przymrozki. Zadbamy o Was bo październik u nas pozostanie tak samo gorący jak dotychczas. Nasza oryginalna modna biżuteria i gorące nowości, które mamy dla Was sprawią, że nie dopadnie Was jesienny spadek energii. Poziom zachwytu utrzymamy na wysokim poziomie. Bo kochamy dla Was projektować 🙂

Biżuteria autorska

Wzory zastrzeżone

NASZ BLOG

zobacz pozostałe wpisy