NO FEAR IN DESIGN
NIE PODĄŻAMY ZA MODĄ. MODA KROCZY ZA NAMI
COME TO THE OTHER SIDE
DOŁĄCZ DO LEPSZEGO ŚWIATA. KREUJ GO Z NAMI
ZOBACZ
Previous slide
Next slide
NO FEAR IN DESIGN
NIE PODĄŻAMY ZA MODĄ. MODA KROCZY ZA NAMI
ZOBACZ
COME TO THE OTHER SIDE
DOŁĄCZ DO LEPSZEGO ŚWIATA. KREUJ GO Z NAMI
ZOBACZ
Previous slide
Next slide
Oryginalna modna biżuteria i kolejne nowości
Na zdjęciu nasza oryginalna i zawsze modna biżuteria autorska i kolejne nowości, które już stają się bestsellerami.

Oryginalna modna biżuteria autorska i kolejne gorące nowości specjalnie dla Was

Kochamy dla Was projektować. Tak, powtarzamy się ale dla nas to prawda podstawowa bo nas napędza. Ta miłość nas uskrzydla. Ponieważ kochamy Was nieustannie zaskakiwać, intrygować i zachwycać dlatego projektujemy dla Was nonstop. Nasza oryginalna modna biżuteria i nowości pojawiają się co chwila aby jeszcze raz dać Wam ekscytację i zachwyt. Nasz ukochany autorski butik stacjonarny w Warszawie z oryginalną biżuterią to miejsce gdzie premiera każdego nowego wzoru, nowych bransoletek, kolczyków, pierścionków i naszyjników, odbywa się w pierwszej kolejności. Dzieje się tak ponieważ każdy nowy model, który opuszcza nasze studio projektowe i pracownię zanim pojawi się w naszym sklepie internetowym z oryginalną i modną biżuterią autorską wymaga jeszcze sesji zdjęciowej. A jak wiecie staramy się być perfekcyjni dlatego taka sesja jest czasochłonna. Ustawienie świateł, wykonanie zdjęć w solidnym skupieniu oraz ich postprodukcja. Aby nasza oryginalna modna biżuteria i gorące nowości pokazane były dla Was w najlepszy i rzeczywisty sposób.

Nawet odpowiednio profesjonalne dodanie nowych produktów do sklepu internetowego wymaga czasu i skupienia. Ponieważ chcemy zapewnić Wam komfort na każdym etapie bo również na etapie zakupów online. Ponadto cały czas jesteśmy zasypani zamówieniami. Realizujemy je priorytetowo bo zależy nam aby zamówiona biżuteria autorska mogła dotrzeć do Was jak najszybciej. Chcemy aby jak najszybciej dawała Wam radość. Zachwycała Was i świat dokoła. Dlatego nie zawsze możemy szybko zorganizować sesję fotograficzną nowościom a następnie sprawić aby pojawiły się online natychmiast po zaprojektowaniu. Droga na ekspozycję w naszym modnym butiku autorskim jest w tym względzie krótsza i odrobinę bardziej uproszczona.

Dlatego to nasz najlepszy modny butik w Warszawie jest pierwszym testerem tego jak nasza oryginalna modna biżuteria i nowości są odbierane. Ekscytujący moment gdy możemy patrzeć na Wasze reakcje gdy znajdujecie w naszych kolekcjach nowe bransoletki, kolczyki, pierścionki i naszyjniki.

Oryginalna modna biżuteria i nasze nowości, na które czekacie

Na wstępie tego wpisu widzicie stykówkę zdjęć. To nasza oryginalna modna biżuteria i właśnie gorące nowości, które dodaliśmy do naszego sklepu internetowego w zeszłym tygodniu. Bransoletki i naszyjniki, które są na tych zdjęciach pierwszy test przeszły już w naszym modnym butiku autorskim wspaniale bo otrzymały doskonałe Wasze opinie. W tak krótkim czasie od pojawienia się już stają się również kolejnymi naszymi bestsellerami.

Na pierwszych dwóch zdjęciach patrząc od górnego, lewego narożnika lekki naszyjnik damski NAGANO24. To piękny i szlachetnie prosty naszyjnik. Oryginalnie minimalistyczny naszyjnik, który w lekkiej formie wykonujemy z najwyższej jakości szlachetnej stali chirurgicznej i miedzi. I to kolejny model, który pokazuje jak szlachetna jest nasza prostota. Jak jest współcześnie elegancka i ponadczasowa. Kolejny raz udowadniamy, że współczesna biżuteria może zawierać rzeźbiarskie elementy a mimo to pozostanie szlachetnie prosta. To także subtelnie industrialny naszyjnik. Mimo to urzeka jego współczesna i minimalistyczna elegancja, która jest też oryginalna i graficzna.

Lekki naszyjnik damski NAGANO24 wykonujemy z elementów miedzianych oraz ze szlachetnej chirurgicznej stali nierdzewnej. Centralnym punktem kompozycji tego lekkiego damskiego naszyjnika jest rzeźbiarska forma wisiora. Stworzyliśmy go z dwóch pasków litej miedzi. Wisior skupia uwagę i zachwyca bo paski miedzi ukształtowaliśmy tak, że nadaliśmy im wygląd i charakter współczesnej i atrakcyjnej płaskorzeźby. Dlatego profilowana płaszczyzna miedzi tak atrakcyjnie reaguje na światło i cień. Paski z miedzi przepletliśmy i umocowaliśmy w srebrnym pierścieniu o pięknych proporcjach. Całość zawiesiliśmy na długim, srebrnym łańcuszku o pięknych i szlachetnych w kształcie oczkach. Taka kompozycja wzmacnia lekkość tego modelu. Lekki naszyjnik damski NAGANO24 możecie nosić w dowolnej długości ponieważ szlachetny łańcuszek naszyjnika ma na tyle duże oczka dlatego umożliwia zapięcie naszyjnika o każde z nich. Naszyjnik w każdej długości wygląda niezwykle atrakcyjnie.

Jeśli podoba się Wam ten naszyjnik ale wolicie wisior wykonany z mosiądzu to zobaczcie model: lekki naszyjnik damski NAGANO23.

Nasze nowości to oryginalna modna biżuteria, która zachwyca szlachetnym minimalizmem

Kolejne dwa zdjęcia w pierwszym górnym rzędzie to minimalistyczna bransoletka mosiężna NAGANO41. Zachwycająco przestrzenna szlachetna prostota oraz współczesna elegancja. Doskonała na każdą okazję i do każdego stylu ubierania się bo taka jest nasza uniwersalna biżuteria. Minimalistyczna bransoletka mosiężna NAGANO41 to model, który wykonujemy z mosiądzu. Stworzyliśmy go z pięknie wywarzonej spiralnej formy, która skupia uwagę ponieważ ma precyzyjnie wystudiowane proporcje i kształt. Na mosiężnej spirali umieściliśmy rzeźbiarską formę w tym samym kolorze bo wykonujemy ją także z litego mosiądzu. Jednak w jej przypadku jest to taśma z litego mosiądzu, którą precyzyjnie uformowaliśmy, ukształtowaliśmy i utwardziliśmy. Minimalistyczna bransoletka mosiężna NAGANO41 ma niezwykłą lekkość, dynamizm oraz graficzny charakter. Ten model bransoletki można nosić dowolnie obrócony dokoła nadgarstka bo z każdej strony urzeka piękną formą i szlachetną prostotą. To zachwycająca, szlachetnie prosta bransoletka a jednak z każdej strony wygląda niezwykle atrakcyjnie. Niczym współczesna rzeźba.

Model bransoletki, który opisaliśmy dla Was poniżej dostępny jest w naszym sklepie internetowym w bardziej uproszczonej formie. To już minimalizm w najczystszej postaci. Zobaczcie model: złota bransoletka NAGANO13.
Jeśli jeszcze bardziej zachwyci Was ten model bransoletki wykonany w miedzi to znajdziecie go klikając na ten link: minimalistyczna bransoletka NAGANO33.

Rząd środkowy zdjęć to kolejny model w użytkowym założeniu bransoletka i naszyjnik w jednym. Kochacie tę ideę. Uwielbiacie nosić jeden wzór na nadgarstku a innego dnia ten sam wzór zakładać na szyi jako naszyjnik. Wpadliśmy na pomysł takiej użytkowej funkcjonalności wiele lat temu bo na samym początku naszej działalności projektowej jako twórcy oryginalnej biżuterii autorskiej. Stworzyliśmy już ogromną ilość wzorów z różnych naszych kolekcji, które możecie nosić i jako bransoletki i jako naszyjniki. A ponieważ to Was tak niesamowicie zachwyca dlatego wciąż projektujemy dla Was nowe. Industrialna bransoletka unisex AOMORI41 jeden z takich nowych modeli.

Industrialny design nowości przygotowanych dla Was to jak zawsze oryginalna modna biżuteria w najlepszym wydaniu

Industrialna bransoletka unisex AOMORI41 intryguje i wszyscy się tym modelem oryginalnej bransoletki autorskiej zachwycają i słusznie bo to świetny wzór bransoletki unisex. Nasza modna biżuteria autorska bardzo często doskonale wygląda noszona zarówno przez kobiety i mężczyzn. Właśnie taki jest ten model a dodatkowo ta modna bransoletka to też jest modny i oryginalny naszyjnik bo to kolejny nasz wzór w koncepcji dwa w jednym.

Industrialna bransoletka unisex AOMORI41 wykonywana jest przez nas z nierdzewnej stali chirurgicznej oraz ze złotego okręgu w pięknym i współczesnym mosiężnym kolorze. Ten element wykonujemy z litego mosiądzu. Industrialna bransoletka unisex AOMORI41 oplata trzykrotnie nadgarstek i pięknie go eksponuje. Łańcuszek tej industrialnej bransoletki ma wydłużone proporcje oczek o szlachetnie i subtelnie industrialnym charakterze. Łańcuszek jest niezwykle wytrzymały gdyż każde oczko jest niezależnie lutowane, co czyni go odpornym na rozerwanie. Po łańcuszku tej szlachetnie industrialnej bransoletki swobodnie przemieszcza się zachwycająca swoimi proporcjami i technicznym charakterem precyzyjnie wykonana kula z najwyższej jakości nierdzewnej stali chirurgicznej. Swoją mobilnością dopełnia niezwykle atrakcyjny i lekki charakter tej industrialnej bransoletki. Całość kompozycji choć jest subtelnie industrialna i wielokrotnie oplata nadgarstek to jednak w żaden sposób go nie przytłacza.

Industrialna bransoletka unisex AOMORI41 pasuje do każdego stylu ubioru i na każdą okazję. Ta szlachetnie prosta bransoletka doskonale się układa i nosi oraz pięknie eksponuje nadgarstek. Jest również niezwykle przyjemna w noszeniu przez najwyższą jakość elementów, które ją tworzą oraz niewielką i niewyczuwalną wagę. Ta oryginalna bransoletka autorska świetnie wygląda na nadgarstku zapięciem zarówno na górze nadgarstka jak i na spodzie bo dowolnie obrócona na nadgarstku zachwyca.

Mamy dla Was ten model bransoletki ale w jednorodnym kolorze, gdzie wszystkie elementy są srebrne a wykonane ze stali chirurgicznej. To srebrna bransoletka AOMORI39.

Nasza nowa autorska biżuteria także w modelach bransoletka i naszyjnik w jednym, które od wielu lat tak kochacie

Kolejny nowy model, który dla Was stworzyliśmy również w koncepcji naszyjnik i bransoletka w jednym to industrialny oryginalny naszyjnik AOMORI15. Jest nie tylko oryginalny ale także współcześnie elegancki z delikatnym pazurem. Ma minimalistyczny i subtelnie industrialny charakter. Industrialny oryginalny naszyjnik AOMORI15 to uniwersalna biżuteria. I to nie tylko dlatego, że świetnie sprawdzi się przy różnych okazjach i różnym stylu ubioru. Ponieważ wygląda zachwycająco i kobieco noszony przez kobiety natomiast staje się świetnym męskim wzorem gdy założy go mężczyzna dlatego to intrygująca biżuteria unisex. Podobnie gdy jest noszony jako współczesna bransoletka wygląda obłędnie zarówno na kobiecym jak i męskim nadgarstku.

Wykonujemy także wersję opisanego powyżej naszyjnika gdzie spiralę wykonujemy z mosiądzu. Jeśli preferujesz taki zestaw to zobacz srebrny naszyjnik AOMORI12. Jest też mocniejsza jego wersja bo zarówno łańcuch jak i spirala są większe. Taki model nazywa się industrialny naszyjnik AOMORI06.

Cztery nowe modele, które pokazaliśmy i opisaliśmy powyżej wzbogaciły nasz sklep internetowy z modną biżuterią w zeszłym tygodniu. Ponieważ jednak w naszym studiu projektowym i pracowni kończymy pracę nad kolejnymi dlatego przygotujcie się na to, że nasza oryginalna modna biżuteria i jej nowości znów się pojawią. I to w najbliższej przyszłości. Zresztą w naszym modnym butiku autorskim mamy jeszcze bardzo dużo nowych wzorów, które już budzą Wasz podziw. I to zarówno bransoletki, naszyjniki, pierścionki i kolczyki. Czekają tylko na sesję fotograficzną i również one będą dostępne online już bardzo niedługo. Dlatego jeśli mieszkacie w Warszawie lub tu właśnie przebywacie warto odwiedzić najmodniejszy butik z oryginalną biżuterią w mieście.

Dlatego niech Was nie martwią krótsze dnie i poranne przymrozki. Zadbamy o Was bo październik u nas pozostanie tak samo gorący jak dotychczas. Nasza oryginalna modna biżuteria i gorące nowości, które mamy dla Was sprawią, że nie dopadnie Was jesienny spadek energii. Poziom zachwytu utrzymamy na wysokim poziomie. Bo kochamy dla Was projektować 🙂

Dlaczego nasza industrialna, minimalistyczna oryginalna biżuteria i nasze nowości cały czas Was zachwycają?

Jest kilka powodów, dlaczego nasza industrialna, minimalistyczna oryginalna modna biżuteria i nowości nadal Was zachwycają.

Nasza oryginalna modna biżuteria i nowości to zawsze unikalny styl

Nasza biżuteria autorska wyróżnia się z tłumu dzięki oryginalnym i innowacyjnym wzorom. Minimalistyczne podejście do projektowania przyciąga uwagę i emanuje prostotą, która jest jednocześnie piękna i efektowna.

Nasza industrialna, minimalistyczna oryginalna modna biżuteria oraz nowości są unikalnym stylem z kilku powodów.

Indywidualność projektów. Nasza biżuteria autorska jest tworzona z myślą o oryginalności i unikatowości. Jako twórcy skupiamy się na projektowaniu unikalnych wzorów, które wyróżniają się spośród masowych produktów dostępnych na rynku.

Wykorzystanie surowców i technik. Tworzenie biżuterii w stylu industrialnym oznacza zastosowanie nietypowych materiałów i technik. Takie podejście daje szansę na wyjątkowe efekty wizualne i teksturalne.

Minimalizm. Styl minimalistyczny w biżuterii jest znakiem rozpoznawczym naszej marki. Odejście od nadmiaru ozdób i postawienie na prostotę oraz geometrię pozwala na wydobycie piękna z prostoty, tworząc eleganckie, subtelne i nowoczesne dzieła sztuki.

Innowacyjność i nowoczesność. Nasza oryginalna modna biżuteria i nasze nowości wciąż wprowadzają świeże pomysły, odzwierciedlając współczesne trendy i potrzeby naszych klientek i klientów. Wykorzystanie nowoczesnych technologii i podejście do projektowania sprawiają, że nasza biżuteria autorska jest zawsze nowatorska i dopasowana do obecnych czasów.

Indywidualne podejście do klienta. Nasza marka skupia się na zrozumieniu potrzeb i preferencji naszych klientek i klientów. Tworzenie unikalnych projektów pozwala w pełni wyrazić osobowość i styl każdej osoby, dla której powstaje nasza biżuteria autorska.

Dzięki tym elementom nasza biżuteria autorska staje się nie tylko modnym dodatkiem, ale także wyrazem indywidualności i osobistego stylu dla tych, którzy szukają czegoś wyjątkowego i niepowtarzalnego.

Nasza oryginalna modna biżuteria i nowości to zawsze biżuteria ze znakiem jakości

Kto zna naszą markę to wie, że zawsze stawiamy na najwyższą jakość nie tylko wzorniczą. Bo również materiałów i wykonania. To sprawia, że nasze bransoletki, pierścionki, kolczyki i naszyjniki prezentują się współcześnie elegancko i są ponadczasowo modne. A komfort noszenia i wytrzymałość pozwalają cieszyć się nimi przez wiele lat.

/

Oryginalna, modna biżuteria autorska i nowości zawsze uważacie za biżuterię ze znakiem jakości z kilku powodów.

Unikalność. Nasza biżuteria autorska zawsze jest tworzona przez nas samych, czyli jej projektantów. Dlatego zawsze wnosimy naszą kreatywność i oryginalność do wszystkich nowych modeli naszej biżuterii. Dzięki temu każdy nowy egzemplarz, jak wszystkie wcześniejsze, jest unikalny. To przyciąga uwagę naszych klientek i klientów, którzy poszukują czegoś wyjątkowego.

Wysoka jakość materiałów. Jako projektanci biżuterii zawsze używamy wysokiej jakości materiałów. Ponieważ dbałość o jakość surowców pozwala nam na stworzenie trwałych i pięknych wzorów.

Precyzyjna praca. Jako projektanci, którzy sami wykonują autorską biżuterię, zawsze poświęcamy wiele uwagi każdemu detalowi. Dlatego staranność i precyzja w wykonaniu sprawiają, że nasza oryginalna modna biżuteria oraz wszystkie nowości są nie tylko estetyczne. Bo także trwałe.

Trendy i nowości. Jako projektanci biżuterii śledzimy z uwagą najnowsze trendy w modzie. Ponieważ jednak nigdy ich nie kopiujemy. Bo zawsze kreujemy nasze własne, oryginalne pomysły. Dlatego to pozwala nam tworzyć nowoczesne i atrakcyjne wzory, które odpowiadają aktualnym preferencjom klientów.

Ekskluzywność. Ponieważ nasza biżuteria autorska zawsze powstaje w ograniczonych ilościach. Dlatego to nadaje jej ekskluzywny charakter. Nasze klientki i klienci szukają takich wyjątkowych przedmiotów, aby wyrazić swoją indywidualność i unikatowy styl.

Opowieść i wartość emocjonalna. Nasza biżuteria autorska ma dodatkową wartość emocjonalną. Ponieważ za nią kryje się nasza opowieść i inspiracja. Dlatego to sprawia, że zakup jest bardziej osobisty i wyjątkowy dla naszych klientek i klientów.

/

Podsumowując, nasza autorska, oryginalna, modna biżuteria i nowości, które dla Was mamy są zawsze postrzegane jako biżuteria ze znakiem jakości. Ze względu na jej unikalność, wysoką jakość materiałów, precyzyjną pracę, śledzenie trendów, ekskluzywność oraz wartość emocjonalną, która jest z nią związana.

Twórcza pasja a z niej nasza oryginalna modna biżuteria i nasze nowości

Widać, że kładziemy całe serce i zaangażowanie w tworzenie biżuterii. Nasza pasja do tego, co robimy, przejawia się w każdym detalu, co sprawia, że nasza biżuteria autorska jest wyjątkowa.

Nasza oryginalna i modna biżuteria oraz nasze nowości są efektem naszej twórczej pasji z kilku powodów. Po pierwsze, uwielbiamy sztukę i tworzenie rzeczy, które wyróżniają się z tłumu. Nasza pasja do projektowania biżuterii pozwala nam wyrazić siebie i naszą wyjątkową wizję estetyki.

Po drugie, pragniemy dostarczać naszym klientom unikalne i piękne przedmioty, które dodają charakteru i wyjątkowości do ich stylizacji. Chcemy, aby każdy, kto nosi naszą biżuterię, czuł się wyjątkowy i piękny.

Po trzecie, tworzenie biżuterii jest dla nas radosnym procesem. Każdy projekt jest jak małe dzieło sztuki, które rodzi się z naszej wyobraźni i umiejętności. Widzieć efekt naszej pracy na klientach sprawia nam ogromną radość i satysfakcję.

Nasza twórcza pasja nieustannie motywuje nas do poszukiwania nowych pomysłów i technik, aby nasze projekty były coraz bardziej innowacyjne i fascynujące. Staramy się także być na bieżąco z najnowszymi trendami w świecie mody, aby nasza biżuteria była zawsze świeża i atrakcyjna.

W skrócie, nasza twórcza pasja stanowi fundament naszych projektów biżuteryjnych. To ona napędza naszą kreatywność i zaangażowanie, dzięki czemu nasza biżuteria wyróżnia się na rynku i przyciąga wielu zadowolonych klientów.

Elegancja i funkcjonalność to nasza oryginalna modna biżuteria i nasze nowości

Nasze projekty są jednocześnie eleganckie i funkcjonalne. Biżuteria może być noszona na różne okazje, co doceniają nasze klientki i klienci jako zadowoleni użytkownicy.

Nasza oryginalna modna biżuteria oraz nowości wyróżniają się przede wszystkim elegancją i funkcjonalnością dzięki starannie dobranej koncepcji projektowej oraz wysokiej jakości materiałom. Stawiamy na unikalne wzornictwo, które odzwierciedla najnowsze trendy, ale jednocześnie zachowuje klasyczny, ponadczasowy charakter.

W procesie tworzenia biżuterii skupiamy się na zgodności z różnymi stylami i okazjami, tak aby nasi klienci mogli nosić ją zarówno na co dzień, jak i na wyjątkowe wydarzenia. To połączenie estetyki z praktycznością sprawia, że nasza biżuteria jest nie tylko piękna, ale także funkcjonalna i wygodna w użytkowaniu.

Dbamy o detale, starając się zapewnić najwyższą jakość wykonania, dzięki czemu nasza biżuteria zachowuje swój blask i urok przez wiele lat. Dodatkowo, stosujemy innowacyjne rozwiązania techniczne, które podnoszą komfort noszenia naszych wyrobów.

Naszym celem jest dostarczanie klientom nie tylko modnych, ale także praktycznych i trwałych produktów, które stanowią doskonałe połączenie elegancji i funkcjonalności. To podejście sprawia, że nasza biżuteria autorska zyskuje uznanie wśród klientów poszukujących czegoś wyjątkowego i wartościowego

Nowatorstwo czyli nowości, które ma dla Was nasza oryginalna modna biżuteria

Stale wprowadzamy nowości dlatego nasza oryginalna modna biżuteria to wciąż świeże pomysły. A to utrzymuje niezmiennie zachwyt, zainteresowanie i ciekawość naszych klientek i klientów. Nasza zdolność do zaskakiwania Was nowymi projektami i kolekcjami jest inspirująca. A dzięki temu nasza biżuteria autorska jest przez Was jeszcze bardziej ceniona. Nasza oryginalna modna biżuteria i nasze nowości są tak nowatorskie z kilku powodów.

Projektanci z pasją. Nasza ekipa projektantów posiada ogromną pasję do tworzenia biżuterii. Ich kreatywność i zaangażowanie sprawiają, że każdy projekt jest unikalny i innowacyjny.

Badanie trendów. Śledzimy najnowsze trendy w modzie i biżuterii, aby pozostać na bieżąco z tym, co jest aktualnie popularne. To pozwala nam tworzyć projekty, które odpowiadają oczekiwaniom naszych klientów.

Wykorzystanie nietypowych materiałów. Stawiamy na eksperymentowanie z różnymi materiałami, które nie są typowo używane w biżuterii. Dzięki temu tworzymy niezwykłe wzory, które przyciągają uwagę.

Ręczna praca i precyzja. Nasza biżuteria jest wytwarzana w drobiazgowy sposób, dzięki ręcznej pracy naszych zdolnych rzemieślników. To pozwala nam osiągnąć najwyższą jakość i dbałość o szczegóły.

Inspiracje z różnych kultur i sztuki. Czerpiemy inspirację z różnych kultur i tradycji oraz ze sztuki. To pozwala nam połączyć różnorodne style i techniki. Dlatego tworzymy wyjątkowe wzory.

Personalizacja. Jesteśmy otwarci na sugestie i preferencje naszych klientów. Co pozwala nam tworzyć biżuterię, która jest idealnie dopasowana do ich indywidualnych gustów.

Dzięki tym czynnikom nasza biżuteria autorska zyskuje wyjątkowy charakter i stale zaskakuje naszych klientów innowacyjnymi projektami.

Nasza oryginalna modna biżuteria i nasze nowości to jak zawsze przystępność cenowa

Pomimo wysokiej jakości i unikalności naszych nowości, oryginalna modna biżuteria, którą projektujemy i wykonujemy jest nadal przystępna. Dlatego nasza biżuteria autorska jest dostępna dla szerszego grona odbiorców.

/

Podsumowując, nasza industrialna, minimalistyczna oryginalna modna biżuteria i nieustanne dążenie do tworzenia nowych, fascynujących nowości zachwycają Was swoim wyjątkowym stylem, jakością, kreatywnością i przystępnymi cenami. Dzięki temu wciąż zyskujemy powiększające się grono zachwyconych klientek i klientów.

Oryginalna modna biżuteria autorska nowości

wzory zastrzeżone

Przeczytaj też nasz wpis, gdzie tematem jest biżuteria: “Biżuteria – (prawie) wszystko, co powinniście wiedzieć”

Polecamy Wam również artykuł gdzie bransoletki są głównym tematem. Tytuł artykułu to po prostu: “Bransoletki

Natomiast jeśli fascynują Ciebie naszyjniki i kochasz je nosić to przeczytaj na naszym blogu artykuł o tytule: “Naszyjniki

NASZ BLOG

zobacz pozostałe wpisy

REZYGNUJESZ?

+ PAMIĘTAJ, ŻE MAMY DLA CIEBIE DARMOWĄ PRZESYŁKĘ INPOST BEZ WZGLĘDU NA KWOTĘ ZAMÓWIENIA
+ KUPIONĄ BIŻUTERIĘ ZAPAKUJEMY W ATRAKCYJNY SPOSÓB DLATEGO MASZ GOTOWY UDANY PREZENT DLA BLISKIEJ OSOBY… LUB DLA SIEBIE :)
+ ZOBACZ JAKIE DOSTAJEMY ZACHWYCAJĄCE OPINIE OD NASZYCH ZADOWOLONYCH KLIENTEK I KLIENTÓW (po kliknięciu linku otworzy się nowe okno tak więc nie stracisz strony, na której właśnie jesteś ani swojego koszyka)
+ ZAKUPY U NAS SĄ BEZPIECZNE BO NASZ SKLEP INTERNETOWY MA CERTYFIKAT BEZPIECZEŃSTWA A WSZELKIE DANE ZWIĄZANE Z PŁATNOŚCIĄ SĄ SZYFROWANE
+ JEŚLI JESZCZE MASZ JAKIEKOLWIEK WĄTPLIWOŚCI ZADZWOŃ: 698707067 BO Z RADOŚCIĄ ODPOWIEMY NA KAŻDE PYTANIE (jeśli w danej chwili nie będziemy mogli rozmawiać oddzwonimy najszybciej jak to będzie możliwe)

UDANYCH ZAKUPÓW
DETOXDESIGN