NO FEAR IN DESIGN
NIE PODĄŻAMY ZA MODĄ. MODA KROCZY ZA NAMI
ZOBACZ
COME TO THE OTHER SIDE
DOŁĄCZ DO LEPSZEGO ŚWIATA. KREUJ GO Z NAMI
ZOBACZ
Poprzedni
Następny
NO FEAR IN DESIGN
NIE PODĄŻAMY ZA MODĄ. MODA KROCZY ZA NAMI
ZOBACZ
COME TO THE OTHER SIDE
DOŁĄCZ DO LEPSZEGO ŚWIATA. KREUJ GO Z NAMI
ZOBACZ
Poprzedni
Następny
NO FEAR IN DESIGN
NIE PODĄŻAMY ZA MODĄ. MODA KROCZY ZA NAMI
ZOBACZ
COME TO THE OTHER SIDE
DOŁĄCZ DO LEPSZEGO ŚWIATA. KREUJ GO Z NAMI
ZOBACZ
Poprzedni
Następny
Podaruj idealny prezent #4. Polska biżuteria w najlepszym wydaniu.
Oryginalna bransoletka z liny to też naszyjnik a ten model to prezent idealny.

Oryginalna biżuteria najlepsza na udany idealny prezent.

Idealny prezent? Tak! Nasza autorska biżuteria, nasze modne bransoletki, oryginalne kolczyki, modne pierścionki i naszyjniki to doskonały pomysł na idealny prezent. Dla Waszych najbliższych. Na każdą okazję. Oczywiście na Boże Narodzenie i pod choinkę też. Nasza oryginalna biżuteria handmade zachwyca swoją szlachetną, współczesną i elegancką, minimalistyczną prostotą. Ale również intryguje niespodziankami, które często zaskakują możliwością noszenia wzorów na różne sposoby. Dlatego też nasza oryginalna biżuteria autorska jest przez Was tak lubiana. Kochacie ją nosić bo nie może się znudzić. Jednym z przykładów jest bransoletka i naszyjnik w jednym. Pokochaliście tę ideę. Uwielbiacie ją ponieważ jednego dnia oryginalne bransoletki wyglądają obłędnie na Waszych nadgarstkach. A już innego dnia te intrygujące bransoletki to współczesne naszyjniki na Waszych szyjach.

We wcześniejszym wpisie na tym blogu pokazywaliśmy Wam takie bransoletki i naszyjniki w jednym pochodzące z kolekcji OMA PREMIUM. Jednak to nie jest jedyna kolekcja, w której takie modele występują. Przecież intrygujące bransoletki i naszyjniki w jednym znajdziecie również w innych naszych kolekcjach. Na przykład w kolekcji IKI.

Czy industrialna bransoletka to może być idealny prezent dla kobiety?

Na zdjęciu na początku tego wpisu właśnie taka bransoletka i naszyjnik w jednym. Ten model wykonujemy z obłędnej, gęsto plecionej liny. Lina jest z założenia przeznaczona do celów technicznych. Jednak my zmieniamy jej zastosowanie pokazując jak szlachetnie i elegancko wygląda wykorzystana we współczesnym naszyjniku i bransoletce. Model widoczny na zdjęciu to bransoletka damska IKI02. Dostępna jest również wersja tego modelu z tuleją srebrną a takie zestawienie czeka na Ciebie pod nazwą: bransoletka damska IKI01. Kochamy to, że nasza oryginalna biżuteria autorska Was zaskakuje. Intryguje i zachwyca. I kochamy to, że tak często obdarowujecie swoich bliskich naszymi projektami. I uskrzydla nas to, że nasza zawsze modna biżuteria autorska dla Was to idealny prezent.
LOVE

Modna biżuteria autorska

wzory zastrzeżone

ps. Doskonały pomysł na idealny prezent dla najbliższych, których kochacie czeka na Was nie tylko online w naszym sklepie internetowym z oryginalną biżuterią autorską. Jeśli mieszkacie w Warszawie lub ją odwiedzacie to czeka na Was jeszcze najlepszy modny butik autorski z oryginalną biżuterią w mieście.
Tu też czeka na Ciebie polska biżuteria autorska na najwyższym poziomie. A to zawsze trafiony pomysł na idealny prezent. Dla Twoich bliskich i dla Ciebie 🙂

NASZ BLOG

zobacz pozostałe wpisy