NO FEAR IN DESIGN
NIE PODĄŻAMY ZA MODĄ. MODA KROCZY ZA NAMI
COME TO THE OTHER SIDE
DOŁĄCZ DO LEPSZEGO ŚWIATA. KREUJ GO Z NAMI
Poprzedni
Następny
NO FEAR IN DESIGN
NIE PODĄŻAMY ZA MODĄ. MODA KROCZY ZA NAMI
COME TO THE OTHER SIDE
DOŁĄCZ DO LEPSZEGO ŚWIATA. KREUJ GO Z NAMI
Poprzedni
Następny
NO FEAR IN DESIGN
NIE PODĄŻAMY ZA MODĄ. MODA KROCZY ZA NAMI
COME TO THE OTHER SIDE
DOŁĄCZ DO LEPSZEGO ŚWIATA. KREUJ GO Z NAMI
Poprzedni
Następny
WASZ DETOXDESIGN, WASZA UKOCHANA BIŻUTERIA

Zawsze modna biżuteria, którą kochacie!

DETOXDESIGN to polska biżuteria autorska. Ponadczasowa i zawsze modna biżuteria, którą kochacie. Nasza biżuteria autorska. My projektujemy dla Was z pasją i miłością a Wy z miłością i zachwytem doceniacie i nosicie nasze wzory. Modna biżuteria, bez względu na chwilowo panujące trendy, którą dla Was projektujemy to bransoletki, naszyjniki, kolczyki i pierścionki. Uwielbiacie je nosić i wyglądają na Was wprost obłędnie. Widać to doskonale na zdjęciach, które od Was dostajemy. A dostajemy od Was ogrom zdjęć. Zawsze te cudowne, szczere i radosne zdjęcia są dla nas ogromna radością. Każde z nich to ogromne szczęście.

Modna biżuteria, którą doceniacie!

Najważniejsi w Polsce specjaliści zajmujący się modą doceniają nas wciąż na wiele różnych sposobów. Jesteśmy my jako projektanci i nasza oryginalna, bezkompromisowa i unikalna biżuteria zapraszani na najważniejsze wydarzenia modowe w Polsce. Z Fashion Philosophy / Fashion Week Poland włącznie. Modna biżuteria autorska DETOXDESIGN jako szczególne autorskie designerskie zjawisko została wpisana do prestiżowej “Fashion Book Poland”. To niezwykle nobilituje. Potwierdza również najwyższą jakość wzorniczą. Dodatkowo nasza modna biżuteria co chwila jest publikowana w najważniejszych magazynach o modzie. Wszystko to jest oczywiście ogromnym wyróżnieniem. To wszystko jest niezwykle istotne i oczywiście cieszymy się, jesteśmy dumni. Ale nie to jest najważniejsze. Nie to jest największą nagrodą. Bo największą radością i nagrodą dla nas za wszystkie nasze działania projektowe jest Wasz zachwyt z jakim spotyka się nasza modna biżuteria.

Najlepsza polska biżuteria zachwyca na Waszych zdjęciach!

Ach! Jakie to niezwykłe zdjęcia! Przysyłacie nam dowody jak modna biżuteria, którą projektujemy obłędnie wygląda na Was. Bransoletki, naszyjniki, kolczyki i pierścionki, które tworzymy z pasją i miłością nosicie w zachwycający sposób. Piszecie a dodatkowo swoimi zdjęciami pokazujecie jak jesteście cudownie zadowoleni. Właśnie to wszystko jest dla nas nagrodą, dumą i radością największą. Zdjęcia od Was i Wasz zachwyt dodają skrzydeł. Cieszymy się nimi niesamowicie. Są dla nas bezcenne i uwielbiamy dostawać kolejne nowe zdjęcia i wracać do tych już otrzymanych. Nazywamy je rodzinnym albumem 🙂 Nasza modna biżuteria, oryginalna biżuteria autorska towarzyszy Wam w codziennym życiu i od święta, w szczególnych momentach Waszego życia i w niesamowitych podróżach – tych bliskich i tych dalekich.