NO FEAR IN DESIGN
NIE PODĄŻAMY ZA MODĄ. MODA KROCZY ZA NAMI
COME TO THE OTHER SIDE
DOŁĄCZ DO LEPSZEGO ŚWIATA. KREUJ GO Z NAMI
Poprzedni
Następny
NO FEAR IN DESIGN
NIE PODĄŻAMY ZA MODĄ. MODA KROCZY ZA NAMI
COME TO THE OTHER SIDE
DOŁĄCZ DO LEPSZEGO ŚWIATA. KREUJ GO Z NAMI
Poprzedni
Następny
NO FEAR IN DESIGN
NIE PODĄŻAMY ZA MODĄ. MODA KROCZY ZA NAMI
COME TO THE OTHER SIDE
DOŁĄCZ DO LEPSZEGO ŚWIATA. KREUJ GO Z NAMI
Poprzedni
Następny
DOSTAWA / ZWROTY

DOSTAWA

Podstawową filozofią naszej autorskiej marki biżuterii modowej DETOXDESIGN jest indywidualne podejście do każdej Klientki i do każdego Klienta. Każdorazowo biżuteria DETOXDESIGN jest wykonywana ręcznie oraz indywidualnie do każdego zamówienia tak aby zachwycała nasze Klientki, Klientów i wszystkich dokoła. Dlatego biżuterię DETOXDESIGN wykonujemy na wymiar. W przypadku zamawiania bransoletki, bardzo prosimy o podanie obwodu nadgarstka, na którym zamówiona bransoletka będzie noszona. Nadgarstek należy zmierzyć ściśle i bez luzu. Jeśli bransoletka przeznaczona jest na prezent / niespodziankę i nie ma możliwości zmierzenia nadgarstka to prosimy określić nadgarstek wybierając jedno z następujących: bardzo chudy, chudy, standardowy, gruby, bardzo gruby. Do większości bransoletek dodajemy dodatkowo regulację rozmiaru. W przypadku zamawiania pierścionka prosimy o podanie rozmiaru palca, na którym pierścionek będzie noszony. Preferujemy rozmiar w skali jubilerskiej. Jeśli taki rozmiar nie jest znany, to prosimy o zmierzenie noszonego obecnie pierścionka u najbliższego jubilera lub w sklepie z biżuterią. Wykonanie zamówionych kolczyków lub zamówionego naszyjnika nie wymaga dodatkowych informacji. Informacje dot. rozmiaru zamawianej biżuterii lub wszelkie inne informacje dot. składanego zamówienia można dodać w komentarzu finalizując zamówienie w koszyku naszego sklepu internetowego.

Pragniemy aby nasze Klientki i Klienci możliwie jak najszybciej mogli cieszyć się zakupioną w naszym sklepie biżuterią a wszystkie wymarzone prezenty docierały na czas. Zawsze dokładamy wszelkich starań aby wysyłka nastąpiła jak najszybciej. Zakupione w naszym sklepie modele biżuterii wysyłamy najpóźniej do pięciu dni roboczych od momentu zaksięgowania na naszym koncie wpłaty za zamówienie. W sytuacji gdy zamawiana biżuteria z jakiegokolwiek powodu potrzebna jest bardzo pilnie prosimy o kontakt. W miarę możliwości w danej chwili staniemy na głowie aby takie zamówienie zostało zrealizowane priorytetowo w przyśpieszonym trybie. Zamówiona biżuteria zawsze wysyłana jest poleconą przesyłką priorytetową, przesyłką kurierską lub bezpieczną i szybką przesyłką do wskazanego nam w zamówieniu wybranego paczkomatu InPost. Wszystko tak, aby zamówiona biżuteria bezpiecznie i jak najszybciej trafiła pod wskazany nam w zamówieniu adres dostawy.
Koszt przesyłki do wybranego paczkomatu InPost – 12zł
Koszt przesyłki poleconej priorytetowej Poczta Polska – 11zł
Koszt przesyłki kurierskiej – 16zł
Odbiór osobisty w naszym autorskim butiku (ul. Dobra 13, Warszawa) – bezpłatnie.
Zawsze zawiadamiamy o fakcie zmiany statusu złożonego zamówienia oraz wysłaniu zamówienia w wiadomościach e-mail podając jednocześnie numer referencyjny przesyłki. Pozostajemy w kontakcie na każdym etapie realizacji zamówienia.
Zapraszamy.

ZWROTY

Jeżeli nie będziesz zadowolona lub zadowolony z zakupu i chcesz dokonać zwrotu bądź wymienić produkt na inny, nie ma problemu! Odeślij go w ciągu 14 dni do nas na jeden z naszych adresów korespondencyjnych (UWAGA: różne adresy dla różnych sposobów wysyłki)”
– adres dla wysyłki Pocztą Polską listem poleconym:
Joanna Ciepielewska – DETOXDESIGN, ul. Hoża 41/25A, 00-681 Warszawa
– adres i dane dla wysyłki Kurierem:
Butik DETOXDESIGN, Joanna Ciepielewska, ul. Dobra 13, 00-384 Warszawa
e-mail: shop@detoxdesign.pl tel: 606899772
– adres i dane dla wysyłki do paczkomatu InPost:
ul. Dobra 14/16, 00-388 Warszawa, nr paczkomatu: WAW289M

Nie zapomnij dołączyć do paczki:
– dowodu zakupu, który otrzymałaś/otrzymałeś wraz z przesyłką. Jest on niezbędnym warunkiem przyjęcia towaru z powrotem;
– wypełnionego formularza zwrotu – do ściągnięcia tu: FORMULARZ ZWROTU
W przypadku wymiany konieczne jest złożenie nowego zamówienia na model naszej biżuterii, który chcesz otrzymać w zamian, co gwarantuje, że dany model będzie zarezerwowany właśnie dla Ciebie. W innych przypadkach nie możemy zagwarantować dostępności wybranego przez Ciebie modelu. Podczas składania zamówienia na wymianę konieczne jest wpisanie w komentarzu do składanego zamówienia oraz w formularzu zwrotu “WYMIANA” oraz podanie numeru zamówienia, które odsyłasz.
Zamówienie na wymianę nie musi być opłacone, chyba że wynika to z różnicy w cenie produktów. W razie jakichkolwiek pytań/wątpliwości prosimy o kontakt. Z radością pomożemy.
Pamiętaj, że:
– podstawowym warunkiem wymiany produktu jest jego idealny stan. Jakiekolwiek ślady użytkowania produktu uniemożliwiają wymianę bądź zwrot (pudełko jest także częścią towaru, więc należy je zwrócić w stanie nienaruszonym);
– pieniądze za zwrócony towar otrzymasz przelewem na wskazane przez Ciebie konto w ciągu 14 dni od daty przyjęcia przez nas zwrotu;
– na dokonanie zwrotu (także na wymianę) masz 14 dni od daty jego otrzymania;
– nie przyjmujemy paczek odesłanych na nasz koszt oraz paczek odesłanych za pobraniem;
-pamiętaj o bezpiecznym zapakowaniu odsyłanego towaru tak aby nie mogło dojść do jego zniszczenia w trakcie przesyłki;
– przy wymianach my pokrywamy koszt wysyłki do Ciebie a Ty pokrywasz koszt wysyłki do Nas;
– przy zwrotach Ty pokrywasz koszty wysyłki do nas.
– prawo zwrotu lub wymiany produktów oraz prawo odstąpienia Kupującego od umowy kupna zawartej ze Sprzedającym nie dotyczy zamówień specjalnych wykonywanych na życzenie Klienta, z Klientem uzgodnionych i zatwierdzonych.
W razie jakichkolwiek pytań/wątpliwości prosimy o kontakt. Z radością pomożemy.