NO FEAR IN DESIGN
NIE PODĄŻAMY ZA MODĄ. MODA KROCZY ZA NAMI
COME TO THE OTHER SIDE
DOŁĄCZ DO LEPSZEGO ŚWIATA. KREUJ GO Z NAMI
Previous slide
Next slide
NO FEAR IN DESIGN
NIE PODĄŻAMY ZA MODĄ. MODA KROCZY ZA NAMI
COME TO THE OTHER SIDE
DOŁĄCZ DO LEPSZEGO ŚWIATA. KREUJ GO Z NAMI
Previous slide
Next slide
KONTAKT

Logo oryginalna i modna biżuteria autorska nowości regulamin blog moda sztuka kontakt

Modna biżuteria autorska kontakt

Modna biżuteria autorska kontakt. Oryginalna biżuteria DETOXDESIGN to efekt naszej miłości dla Waszego zachwytu. Dlatego choć to trudne i wymagające zadanie to kochamy dla Was projektować. Bo późnej możemy obserwować jak wspaniałe reakcje budzi nasz oryginalny i modny design w biżuterii. Ale świat naszej autorskiej biżuterii nie jest jednostronny. To nie tak, że tylko my coś dla Was tworzymy i Wam dajemy. Ponieważ łączy nas z Wami relacja obustronna. Bez Waszych zachwytów i energii oraz bez kontaktów z Wami nie mielibyśmy tyle pasji tworzenia. Dajecie nam piękny pretekst dla naszej kreatywności. Dlatego współtworzymy nasz wspólny świat. 

Nasza modna biżuteria autorska kontakt z Wami ma zarówno w realu jak i online

Kilkanaście lat temu, gdy powstawała nasza autorska marka biżuterii na początku był sklep internetowy. Od początku świetnie funkcjonował. Bo zainteresowanie jakie budziła nasza biżuteria było ogromne od samego początku. Zaczęliście przysyłać nam swoje opinie, wrażenia, zachwyty. A nawet zdjęcia jak obłędnie nasza oryginalna biżuteria wygląda gdy ją nosicie. I tak jest do dnia dzisiejszego. Ponieważ modna biżuteria autorska, którą projektujemy i każdy kontakt z Waszej strony to dla nas ogromne szczęście. Dlatego każdym Waszym wrażeniem jakie do nas dociera uwielbiamy się dzielić ze światem. Bo Wasze piękne opinie możecie przeczytać w naszym sklepie internetowym w zakładce: modna biżuteria opinie trustmate. Warto też odwiedzać nasz blog biżuteria moda sztuka bo i tam poświęciliśmy kilka wpisów Waszym zachwycającym opiniom. Na przykład: “Modna biżuteria opinie Klientek“.

Nasza modna biżuteria autorska i Wasze zachwyty nad nią inicjuje też kontakt w postaci obłędnych zdjęć jak ją nosicie, które nam przysyłacie. Pokazujemy je również na naszym blogu w sklepie internetowym. Zobaczcie wpisy: “Najchętniej noszona oryginalna biżuteria” i “Polska biżuteria kochana najbardziej“. Oczywiście będą kolejne wpisy bo ilość zdjęć, które od Was otrzymaliśmy jest ogromna.

Modna biżuteria autorska kontakt: butik autorski DETOXDESIGN w Warszawie

Nasz ukochany modny butik autorski to niezwykłe miejsce. Ponieważ tu nie tylko nasza modna biżuteria autorska Was zachwyca bo również nasz kontakt jest bezpośredni. Bezcenne doświadczenie. Dlatego jeśli mieszkacie w Warszawie lub tu właśnie przebywacie to gorąco zapraszamy do nas na ulicę Dobra 13. Najmodniejszy butik w Warszawie z oryginalną biżuterią autorską czeka na Was.

Inne formy kontaktu z nami

Oryginalna biżuteria DETOXDESIGN i stworzony przez nas świat czeka na Ciebie. Będziemy wdzięczni za każdą formę kontaktu. Dlatego jeśli chcesz nam przysłać swoją opinię lub zdjęcia jak nosisz nasze bransoletki, kolczyki, pierścionki lub naszyjniki to zapraszamy. A może nasza modna biżuteria autorska zachwyca Ciebie ale masz jakieś pytania?. Czekamy bo w każdej sprawie jesteśmy dla Ciebie. A poniżej zobacz jak możesz się z nami skontaktować.

chcesz z nami porozmawiać? zadzwoń 🙂

chcesz do nas napisać? nasz e-mail to: 

jeśli chcesz coś do nas wysłać pamiętaj o różnych adresach dla określonych typów przesyłek:
Kurier: butik detoxdesign, joanna ciepielewska, ul. dobra 13, 00-384 warszawa
poczta polska: detoxdesign joanna ciepielewska, ul. hoża 41/25 a, 00-681 warszawa
(ważne! pamiętaj, pocztą polską wysyłaj tylko przesyłki polecone aby nie zaginęły)
paczkomat inpost: ul. dobra 14/16, numer paczkomatu: waw289m

REZYGNUJESZ?

+ PAMIĘTAJ, ŻE MAMY DLA CIEBIE DARMOWĄ PRZESYŁKĘ INPOST BEZ WZGLĘDU NA KWOTĘ ZAMÓWIENIA
+ KUPIONĄ BIŻUTERIĘ ZAPAKUJEMY W ATRAKCYJNY SPOSÓB DLATEGO MASZ GOTOWY UDANY PREZENT DLA BLISKIEJ OSOBY… LUB DLA SIEBIE :)
+ ZOBACZ JAKIE DOSTAJEMY ZACHWYCAJĄCE OPINIE OD NASZYCH ZADOWOLONYCH KLIENTEK I KLIENTÓW (po kliknięciu linku otworzy się nowe okno tak więc nie stracisz strony, na której właśnie jesteś ani swojego koszyka)
+ ZAKUPY U NAS SĄ BEZPIECZNE BO NASZ SKLEP INTERNETOWY MA CERTYFIKAT BEZPIECZEŃSTWA A WSZELKIE DANE ZWIĄZANE Z PŁATNOŚCIĄ SĄ SZYFROWANE
+ JEŚLI JESZCZE MASZ JAKIEKOLWIEK WĄTPLIWOŚCI ZADZWOŃ: 698707067 BO Z RADOŚCIĄ ODPOWIEMY NA KAŻDE PYTANIE (jeśli w danej chwili nie będziemy mogli rozmawiać oddzwonimy najszybciej jak to będzie możliwe)

UDANYCH ZAKUPÓW
DETOXDESIGN