NO FEAR IN DESIGN
NIE PODĄŻAMY ZA MODĄ. MODA KROCZY ZA NAMI
COME TO THE OTHER SIDE
DOŁĄCZ DO LEPSZEGO ŚWIATA. KREUJ GO Z NAMI
Previous slide
Next slide
NO FEAR IN DESIGN
NIE PODĄŻAMY ZA MODĄ. MODA KROCZY ZA NAMI
COME TO THE OTHER SIDE
DOŁĄCZ DO LEPSZEGO ŚWIATA. KREUJ GO Z NAMI
Previous slide
Next slide
O NAS

Oryginalna biżuteria, modna biżuteria, polska biżuteria autorska DETOXDESIGN, o nas

Modna biżuteria autorska, coś o nas

Modna biżuteria autorska, przeczytajcie coś o nas. Oryginalna biżuteria, unikalne bransoletki, zachwycające lekkie kolczyki, piękne pierścionki i współczesne naszyjniki. Wy kochacie nosić a my kochamy dla Was projektować!

DETOXDESIGN
JOANNA CIEPIELEWSKA
BUTIK AUTORSKI: UL. DOBRA 13 / POWIŚLE / WARSZAWA

ADRES DO KORESPONDENCJI:
UL. HOŻA 41/25A
00-681 WARSZAWA

DANE DO PRZELEWU:
NR KONTA: 10 1140 2004 0000 3102 7661 0087 mBANK S.A.

KONTAKT: E-MAIL: shop@detoxdesign.pl
TELEFON: +48 606899772

Polska biżuteria DETOXDESIGN. To nasza modna biżuteria autorska a oto kilka słów o nas. Jesteśmy żeńsko/męskim duetem, który projektuje i wykonuje współczesną autorską biżuterię. Tworzymy markę zapraszaną na najważniejsze imprezy modowe w Polsce. Z FASHION WEEK POLAND włącznie. Ponieważ projektujemy odważnie dlatego przecieramy nowe szlaki w modzie i biżuterii. Bo poszukujemy, eksperymentujemy w formie i w materiałach. Stosujemy rury hydrauliczne, transparentne rury, stalowe elementy techniczne, niekonwencjonalne zapięcia własnego pomysłu w połączeniu z materiałami szlachetnymi (skóra, sznury satynowe, minerały i inne).

Udowadniamy, że technologia nosi w sobie czystą istotę piękna ponieważ dzięki nam staje się oryginalną i modną biżuterią. Tworzymy wzory, które sprawdzają się doskonale nie tylko w miejskich, codziennych zestawieniach ubioru. Bo także w bardziej formalnych czy nawet wieczorowych stylizacjach. Dlatego to biżuteria uniwersalna.

Marka modnej biżuterii autorskiej DETOXDESIGN to szczególne zjawisko w polskiej modzie. Doceniają ją zadowolone Klientki i Klienci. I to największa nagroda za nasze działania projektowe. Ale nasza oryginalna biżuteria doceniana jest też przez profesjonalistów, którzy modą zajmują się zawodowo na co dzień. Ponieważ nasza modna biżuteria autorska wielokrotnie miała publikacje w najważniejszych magazynach o modzie, co oczywiście też doskonale o nas świadczy. Została też wpisana do „FASHION BOOK POLAND”

Modna biżuteria autorska DETOXDESIGN, przeczytajcie co o nas opublikował Fashion Daily

“Z doświadczeń zawodowych na polu scenografii, projektowania ubioru i architektury powstała oryginalna i unikatowa biżuteria składająca się z różnego rodzaju rurek, linek, śrubek i karabińczyków. Ponadczasowa. Industrialna. Wyjątkowej jakości – zarówno wzorniczej jak i wykonania. Wyważona w długości, przez co bez problemu z bransoletki zrobimy naszyjnik. Z mniejszej formy – większą. Do tej pory nikt tego nie praktykował, zatem twórcy DETOXDESIGN mają szerokie pole do popisu. Widać w nich wielką pasję do tego co robią. Nie generalizują – biżuteria jest uniseksualna. Dla osób w każdym wieku. Dla wszystkich. Dostępna w wielu kolorach i wzorach. Wykonywana z dbałością o każdy szczegół”
[‘FASHION DAILY #3/FASHION WEEK POLAND/aut.Klaudia Juszczak]

Modna biżuteria autorska najwyższych lotów a najlepiej o nas świadczą opinie zachwyconych Klientek i Klientów

Wspominaliśmy już, że nasza modna biżuteria autorska wielokrotnie miała publikacje w najważniejszych magazynach modowych a ponieważ piszą o nas profesjonaliści ze świata mody dlatego to oczywiście cieszy. Ale zawsze zaznaczamy i będziemy to powtarzać wciąż i nieprzerwanie. Bo najbardziej cieszą nas zachwycające opinie naszych Klientek i Klientów. Ponieważ to największa nagroda jaką możemy dostać za nasze działania projektowe. Nie sposób ich tu przytoczyć. Bo jest ich tak wiele. Możecie jednak wszystkie je przeczytać. Zarówno na stronach naszego sklepu internetowego jak i na mapach Google. Bo tam też najlepszy stacjonarny butik autorski w Warszawie z oryginalną i modną biżuterią ma swoją wizytówkę.

Natomiast w naszym sklepie internetowym opinie o nas jakie generuje nasza modna biżuteria autorska możecie przeczytać w zakładce: modna biżuteria opinie trustmate. O tym co sądzicie o nas i jakie zachwyty wzbudza nasza modna biżuteria autorska piszemy też na naszym blog biżuteria moda sztuka. Przeczytajcie wpisy: “Najchętniej noszona oryginalna biżuteria“, “Polska biżuteria kochana najbardziej“, “Modna biżuteria sprawdzone opinie“, “Modna biżuteria opinie Klientek” i “Biżuteria autorska sprawdzone opinie

Modna biżuteria autorska o nas: jakie były początki oryginalnej biżuterii DETOXDESIGN

Na początku było wino. Ponieważ od czerwonego wina wszystko się zaczęło. A to dlatego, że pewnego wieczoru przy butelce wina rozmawialiśmy o naszych dotychczasowych doświadczeniach projektowych. Lista jest bardzo długa i kiedyś zapewne Wam o nich opowiemy. W którymś momencie zastanawialiśmy się czego właściwie jeszcze nie projektowaliśmy. Wśród niewielu tematów okazało się, że biżuteria była jeszcze nie dotknięta przez naszą kreatywność. Z małym wyjątkiem gdyż jedno z nas (Grzegorz), gdy był na studiach architektonicznych zaprojektował kolekcję pierścionków z tytanu. Tę przygodę uznaliśmy za ważną aczkolwiek jednak epizodyczną. Wspólnie podtrzymaliśmy ostatecznie stwierdzenie, że biżuteria to dla nas dziewicza przestrzeń dlatego postanowiliśmy ją zbadać.

Modna biżuteria autorska o nas: historia zjawiska biżuteria autorska DETOXDESIGN

Oryginalne bransoletki, oryginalne pierścionki, oryginalne i lekkie kolczyki i naszyjniki. Zaprojektowaliśmy i wykonaliśmy pierwsze modele dla zabawy intelektualnej. Po naszej rozmowie przy winie, która okazała się znacząca w skutkach, budowaliśmy dalej w naszych głowach i sercach nowy scenariusz. Gdyby założyć modową markę, której głównym obszarem zainteresowań i działań projektowych będzie projektowana przez nas biżuteria autorska.

Po historycznej rozmowie wspomnianej we wcześniejszym akapicie rodziły się w naszych głowach kolejne pomysły na oryginalne bransoletki oraz modne pierścionki, modne kolczyki i naszyjniki.

Modna biżuteria autorska o nas: oryginalna biżuteria w Londynie sprawiła zachwyt

To były początki naszej wspólnej działalności a dzięki temu polska moda otrzymała nową autorską markę. Stworzyliśmy nasz pierwszy autorski sklep internetowy z oryginalną biżuterią chwilę później. A następnie przyszło zaproszenie aby nasza autorska biżuteria przyjechała do Londynu. Nasza oryginalna biżuteria prezentowana była na chyba najważniejszym artystycznym markecie w Camden Town w północnym Londynie. Ponieważ to miejsce tłumnie odwiedzają nie tylko londyńczycy. Jest to również niesamowita atrakcja dla turystów, którzy przyjeżdżają ze wszystkich stron świata. Odzew był niesamowity. Dwa tygodnie naszego pobytu były wielkim sukcesem. Dlatego zaczęliśmy rozważać ponowny powrót do Londynu. Tym razem na stałe.

I wtedy w Polsce zaczęły do nas przychodzić zaproszenia na najważniejsze wydarzenia modowe. Nasza biżuteria autorska po raz pierwszy została zaproszona na prestiżowy “Fashion Philosophy / Fashion Week Poland“. Na tym prestiżowym, najważniejszym w Polsce modowym wydarzeniu gościliśmy wielokrotnie przez kolejne lata. Rosnące zainteresowanie naszą biżuterią spowodowało, że zdecydowaliśmy się zostać w Polsce. Na Londyn, Berlin czy Paryż jeszcze będzie czas.

Modna biżuteria autorska o nas: narodziny w Krakowie

Znamy to miasto od podszewki ponieważ oboje tu studiowaliśmy. W Krakowie powstał nasz pierwszy butik autorski. A wcześniej nasza pracownia. Pierwsze spotkania z Wami miały też tu miejsce. Tu poczuliśmy smak naszej wspólnej energii, która daje radość każdemu z nas.

Oryginalna biżuteria i nasz etap warszawski

Przeprowadzka do Warszawy okazała się kolejnym ważnym punktem na naszej osi czasu. Postanowiliśmy założyć butik również tu. Zawsze chcemy stworzyć coś szczególnego dlatego bardzo długo szukaliśmy właściwego lokalu oraz najlepszej lokalizacji. W końcu trafiliśmy na warszawskie Powiśle.

Zjawisko, które tworzymy wspólnie bo Wasz wkład wspaniały

Jesteśmy Wam ogromnie wdzięczni. Wspólnie tworzymy coś niezwykłego. Dajecie nam ogrom energii. Wasze zachwyty nas uskrzydlają i są największą dla nas nagrodą. Nasza autorska biżuteria jest dla Was! I jest Wasza ponieważ bez Was nie byłoby jej.

Oryginalna biżuteria od polskich projektantów

wzory zastrzeżone

REZYGNUJESZ?

+ PAMIĘTAJ, ŻE MAMY DLA CIEBIE DARMOWĄ PRZESYŁKĘ INPOST BEZ WZGLĘDU NA KWOTĘ ZAMÓWIENIA
+ KUPIONĄ BIŻUTERIĘ ZAPAKUJEMY W ATRAKCYJNY SPOSÓB DLATEGO MASZ GOTOWY UDANY PREZENT DLA BLISKIEJ OSOBY… LUB DLA SIEBIE :)
+ ZOBACZ JAKIE DOSTAJEMY ZACHWYCAJĄCE OPINIE OD NASZYCH ZADOWOLONYCH KLIENTEK I KLIENTÓW (po kliknięciu linku otworzy się nowe okno tak więc nie stracisz strony, na której właśnie jesteś ani swojego koszyka)
+ ZAKUPY U NAS SĄ BEZPIECZNE BO NASZ SKLEP INTERNETOWY MA CERTYFIKAT BEZPIECZEŃSTWA A WSZELKIE DANE ZWIĄZANE Z PŁATNOŚCIĄ SĄ SZYFROWANE
+ JEŚLI JESZCZE MASZ JAKIEKOLWIEK WĄTPLIWOŚCI ZADZWOŃ: 698707067 BO Z RADOŚCIĄ ODPOWIEMY NA KAŻDE PYTANIE (jeśli w danej chwili nie będziemy mogli rozmawiać oddzwonimy najszybciej jak to będzie możliwe)

UDANYCH ZAKUPÓW
DETOXDESIGN

Najlepsza oryginalna i modna biżuteria na lato teraz taniej z super rabatem i dostawą gratis bo czekają na Was promocje!

ORYGINALNA MODNA biżuteria!

Summer love/sale – super rabaty + dostawa InPost gratis :)

summer love/sale

super rabaty + dostawa gratis :)