NO FEAR IN DESIGN
NIE PODĄŻAMY ZA MODĄ. MODA KROCZY ZA NAMI
COME TO THE OTHER SIDE
DOŁĄCZ DO LEPSZEGO ŚWIATA. KREUJ GO Z NAMI
Previous slide
Next slide
NO FEAR IN DESIGN
NIE PODĄŻAMY ZA MODĄ. MODA KROCZY ZA NAMI
ZOBACZ
COME TO THE OTHER SIDE
DOŁĄCZ DO LEPSZEGO ŚWIATA. KREUJ GO Z NAMI
ZOBACZ
Previous slide
Next slide
NO FEAR IN DESIGN
NIE PODĄŻAMY ZA MODĄ. MODA KROCZY ZA NAMI
COME TO THE OTHER SIDE
DOŁĄCZ DO LEPSZEGO ŚWIATA. KREUJ GO Z NAMI
Previous slide
Next slide
Nasza modna biżuteria zachwyca ponownie. Jesteśmy w październikowym Elle :)

Nasza modna biżuteria w Elle zachwyca ponownie.

Oryginalna biżuteria autorska kochana przez Was budzi zachwyt niezmiennie.
Kochani! Kolejny raz Wasza ukochana zawsze modna biżuteria w Elle została doceniona przez publikację w jednym z najważniejszych magazynów modowych w Polsce. W październikowym Elle możecie zobaczyć nasze złote kolczyki z mosiądzu z naszej kolekcji NAGANO. Oczywiście cieszymy się, że najważniejsze stylistki i styliści doceniają nasze wzory modnej biżuterii, które dla Was projektujemy. To ogromne wyróżnienie i jesteśmy z niego dumni. Dzielimy się z Wami takimi wiadomościami z ogromna radością. Ale pamiętajcie! To Wy, nasze cudowne Klientki i Klienci, ludzie DETOXU jesteście dla nas najważniejszymi krytykami. Wasze zdanie liczy się najbardziej a Wasze zachwyty i to że oryginalna biżuteria DETOXDESIGN jest tak przez Was kochana to jest największą dla nas nagrodą za nasze twórcze działania.

Nasza modna biżuteria w Elle cieszy ale Wasze zachwyty cieszą jeszcze bardziej

Nasze złote kolczyki z kolekcji NAGANO wyglądają obłędnie w październikowym numerze Elle ale w rzeczywistości wyglądają jeszcze lepiej. Zwłaszcza noszone przez Was 🙂 Zjawiskowe wiszące kolczyki opublikowane w październikowym numerze Elle kupicie oczywiście w najlepszym miejscu gdy interesuje Was najlepsza polska moda jakim jest nasz ukochany modny butik autorski na Powiślu w Warszawie na ulicy Dobra 13 oraz oczywiście online w naszym sklepie internetowym.
W każdym z tych miejsc czeka na Was polska moda w najlepszym wydaniu i niezwykle bogatej ofercie czyli nasze oryginalne bransoletki, modne pierścionki, oryginalne naszyjniki i zawsze modne kolczyki.

A modna biżuteria w październikowym numerze Elle to złote kolczyki NAGANO15. Są niesamowite bo są pięknie i poetycko przestrzenne. Zwracają na siebie uwagę wszystkich i wszystkich zachwycają. Niczym współczesna rzeźba. Ponieważ mają szlachetną formę jak uwolnione na wietrze żagle dlatego po prostu nie można obok nich przejść obojętnie. Urzekają także dlatego, że to szlachetnie minimalistyczne kolczyki i jednocześnie elegancko współczesne kolczyki. Wizualnie lekkie złote kolczyki maja w sobie poetycką elegancję, która jest uniwersalna ponieważ pasuje do każdego stroju i do każdej okazji. Ponadczasowo modne kolczyki, które zaskakują bo mają szlachetnie prostą formę wymykającą się jednak krótkim definicjom. Taka forma jest ogromnym wyzwaniem twórczym ponieważ wydaje się oczywista jednak wcale nie jest prosta do zaprojektowania. Wymaga intensywnych poszukiwań dlatego, że precyzyjnie dobrane proporcje i kształty to tajemnica zachwycającego efektu estetycznego.

Nasza modna biżuteria w Elle i w innych najważniejszych magazynach o modzie pojawia się wielokrotnie

Nasze wysiłki projektowe po raz kolejny zostały docenione dlatego nasza modna biżuteria w Elle ukazała się kolejny raz. To wcale nie dziwi ponieważ zaprojektowaliśmy dla Was ogrom zaskakujących i zachwycających modeli. Modne bransoletki, modne pierścionki, naszyjniki i modne kolczyki. Zawsze oryginalne i niebanalne a jednak uniwersalne bo pasujące do siebie nawzajem. Dlatego złote kolczyki NAGANO15 możesz nosić z innymi naszymi wzorami. Zobacz na przykład złoty pierścionek NAGANO11. Także nasze oryginalne naszyjniki z kolekcji NAGANO i złote kolczyki NAGANO15 stworzą doskonały zestaw. Twojej uwadze polecamy na przykład długi naszyjnik NAGANO17 i długi naszyjnik NAGANO13. Ponadczasowo modne bo nie naśladują chwilowych trendów.
Dlatego w przyszłości nasza modna biżuteria w Elle gościć będzie z pewnością jeszcze wielokrotnie 🙂

love

Oryginalna biżuteria handmade

wzory zastrzeżone

Przeczytaj też nasz wpis, gdzie tematem jest biżuteria: “Biżuteria – (prawie) wszystko, co powinniście wiedzieć”

Gdy interesują Ciebie kolczyki to warto przeczytać artykuł na naszym blogu, który zatytułowaliśmy “Kolczyki“. Jest interesujący ponieważ wnikliwie traktuje temat.

NASZ BLOG

zobacz pozostałe wpisy