NO FEAR IN DESIGN
NIE PODĄŻAMY ZA MODĄ. MODA KROCZY ZA NAMI
ZOBACZ
COME TO THE OTHER SIDE
DOŁĄCZ DO LEPSZEGO ŚWIATA. KREUJ GO Z NAMI
ZOBACZ
Poprzedni
Następny
NO FEAR IN DESIGN
NIE PODĄŻAMY ZA MODĄ. MODA KROCZY ZA NAMI
ZOBACZ
COME TO THE OTHER SIDE
DOŁĄCZ DO LEPSZEGO ŚWIATA. KREUJ GO Z NAMI
ZOBACZ
Poprzedni
Następny
NO FEAR IN DESIGN
NIE PODĄŻAMY ZA MODĄ. MODA KROCZY ZA NAMI
ZOBACZ
COME TO THE OTHER SIDE
DOŁĄCZ DO LEPSZEGO ŚWIATA. KREUJ GO Z NAMI
ZOBACZ
Poprzedni
Następny
Nasza autorska biżuteria zachwyca Berlin! :)

Nasza autorska biżuteria zachwyca Berlin! 🙂

Najlepsza polska biżuteria, oryginalna biżuteria, którą dla Was projektujemy i wykonujemy zachwyca świat. Zobaczcie jak nasza autorska biżuteria zachwyca Berlin!

Ach! Już są! Nasze nowe kolekcjonerskie pocztówki, które dla Was przygotowaliśmy! Dotarły do nas z drukarni i wyglądają obłędnie. I obłędnie wygląda na nich nasza oryginalna autorska biżuteria, która tym razem zachwyca Berlin. Bo tam zrealizowaliśmy naszą kolejną sesję fotograficzną. Czekaliście na nią. Uwielbiacie nasze sesje fotograficzne bo to kolejny sposób, w który pokazujemy Wam naszą wrażliwość, wyczucie estetyki, talent. Ponieważ z miłością dla Was projektujemy to nasza aktywność jest bardzo szeroka. Bynajmniej nie chodzi o to aby po prostu wykonać zamówioną przez Was autorską biżuterię. Chcemy dać Wam jak najwięcej.

Pragniemy dać Wam zjawisko oryginalne i niepowtarzalne. Dlatego dokładamy wszelkich starań aby każda aktywność związana z naszą marką modową była autentyczna i szczera. Tak jak zdjęcia, które dla Was wykonaliśmy w trakcie pobytu w Berlinie. Zobaczcie jak na tych zdjęciach nasza autorska biżuteria zachwyca Berlin. Może właśnie dlatego tak doskonale do niego pasuje. I to nie ważne czy zdjęcia były wykonywane w kultowych knajpach i kawiarniach na kultowym Kreuzbergu czy w świątyniach sztuki na Wyspie Muzeów. Nasze autorskie i oryginalne bransoletki, szlachetnie proste pierścionki, lekkie kolczyki i naszyjniki wyglądają na tych zdjęciach zachwycająco! Tak samo jak w rzeczywistości 🙂 Zachwycająco i bez kompleksów.

Dlaczego nasza autorska biżuteria zachwyca nie tylko Berlin ale cały świat i Was przede wszystkim?

Uwielbiamy to miasto i to nie tylko dlatego, że Berlin tak zachwyca nasza biżuteria autorska. Tak jak w Londynie cenimy sobie różnorodność Berlina. Jest w nim ogrom tradycji i historii, często bardzo tragicznej. Zachwyca nas też jego koloryt i wielokulturowość. Są miejsca niezwykle eleganckie ale są także dzikie i awangardowe. Obok takich dzielnic jak Charlottenburg, Mitte czy Museumsinsel znajdziemy Kreuzberg i Neukolln. Niesamowite! Napiszemy jeszcze o nim pewnie nie raz. Teraz tylko o naszej radości i dumie. Czujemy je dlatego, że tak niezwykłe miasto jak Berlin zachwyca, jak się okazuje nasza wszędzie modna biżuteria autorska.

Odrobinę chwalimy się przed Wami tymi pocztówkami. A właściwie to chwalimy się nimi bardzo! 🙂 Chwalimy się, żeby sprawić Wam przyjemność. 🙂 Wasze zachwyty nad wzorami, które dla Was tworzymy. Zachwyty, które budzi nasza ponadczasowo modna biżuteria. Nasze modne bransoletki, oryginalne pierścionki, szlachetnie proste kolczyki i naszyjniki – Wasze zachwyty nad nimi to dla nas niezmiennie największa nagroda i radość. Największe szczęście. Zawsze tak będzie.

Zachwyca nas jak pięknie i z jaką radością i dumą nosicie bransoletki, kolczyki, pierścionki i naszyjniki, które dla Was projektujemy. Czujemy wdzięczność za Waszą wrażliwość i za Wasze zachwyty dlatego się chwalimy 🙂 Chwalimy się, żeby sprawić Wam przyjemność, że Wasza ukochana biżuteria, którą nosicie z miłością i taką radością jest tak doceniana przez specjalistów z branży i tak często publikowana w najważniejszych magazynach modowych. Ale to dla nas za mało! Chcemy dla Was więcej. Tak! Chcemy dla Was więcej! I właśnie dlatego pragniemy wznieść się na wyżyny naszej kreatywności!

Dlaczego nasz oryginalny design i nasza historia są autentyczne?

Właśnie dlatego tworzymy nasze autorskie sesje fotograficzne. Dlatego później tworzymy dla Was między innymi kolejne serie naszych kolekcjonerskich pocztówek. Każda nasza sesja fotograficzna to dla nas niezwykłe emocje. Jak widzicie nie tylko proces twórczy, w którym powstaje nasza oryginalna biżuteria jest intensywnym emocjonalnym i umysłowym uniesieniem. Wszystkie sesje przygotowujemy, prowadzimy, organizujemy i wykonujemy sami. Oczywiście moglibyśmy do tego kogoś zatrudnić i pewnie tak byłoby łatwiej ale my tak nie potrafimy! To nie byłoby tak autentyczne i tak prawdziwe, tak szczere.

Efekt naszych sesji fotograficznych to ma być nasza historia dla Was opowiedziana w najpiękniejszy z możliwych sposobów. Nasze widzenie i czucie. Może to także kolejny powód, przez który nasza autorska biżuteria tak zachwyca Berlin i świat cały. Nasze autorskie wzory, oryginalne bransoletki, oryginalne pierścionki, oryginalne kolczyki i naszyjniki pokazane w naszej dla Was opowieści. Chcemy dla Was więcej! Przez to i dzięki temu, że każda nasza sesja jest tak bardzo intymna i nasza nie tylko przez estetykę zdjęć ale również przez to, że od samego początku, od wyboru i organizacji plenerów aż po finalny etap postprodukcji i później w postaci postów w mediach społecznościowych czy na przykład w postaci kolejnej serii naszych kolekcjonerskich pocztówek nasz twórczy wysiłek staje się naszym szczerym prezentem dla Was.

Dlaczego nie dziwi, że nasza autorska biżuteria zachwyca Berlin?

To zawsze jest niesamowita przygoda. Podróż, droga. Nie mamy w sobie pychy. Przeczuwaliśmy odrobinę co się wydarzy w Berlinie. Mimo to radość, że nasza biżuteria autorska zachwyca Berlin była w nas ogromna i autentyczna. Podobnie z naszymi sesjami fotograficznymi. Praktycznie nigdy nie znamy na wstępie finalnego efektu. Staramy się nawet go sobie nie wyobrażać. Nawet jeśli coś przeczuwamy. Zawsze staramy się być czujni. Czujni na miejsce, na emocje w nas i na obraz, który chcemy dla Was stworzyć. Ponieważ chcemy być czujni i wrażliwi na historię, którą mamy dla Was do opowiedzenia.

I jak nasza sesja “Berlin Great Escape”? Mamy nadzieję, że podoba się Wam i że Was zachwyca jak nasze wcześniejsze sesje Was zachwycały. Mamy nadzieję, że sposób w jaki nasza autorska biżuteria zachwyca Berlin i jego klimat udało nam się pokazać. Czy to jak nasze oryginalne bransoletki, szlachetnie proste pierścionki, lekkie kolczyki i naszyjniki są przez nas na tych pocztówkach pokazane również Was zachwyca. Te pocztówki z radością Wam rozdajemy w naszym ukochanym butiku na Powiślu na Dobrej 13. Często słyszymy, że to najlepszy modny butik z oryginalną biżuterią w Warszawie. Pocztówki rozsyłamy do Was również wraz z zamówieniami, które składacie w naszym sklepie internetowym. Tak, tak. Jesteśmy dumni, ponieważ też piszecie, że to najlepszy sklep internetowy z modną biżuterią. A początkiem tego wpisu było to jak nasza biżuteria autorska zachwyca Berlin. Na koniec wpisu i tak wracamy do domu 🙂 Tu Was spotykamy 🙂

Modna biżuteria autorska

wzory zastrzeżone

A co dalej? Mamy dla Was jeszcze wiele 🙂
Tak więc ciąg dalszy nastąpi 🙂
LOVE!!

Na zdjęciach powyżej widzicie lekkie kolczyki z kolekcji NAGANO, minimalistyczne pierścionki z kolekcji NAGANO, oryginalne bransoletki z kolekcji FUKUI, minimalistyczne bransoletki z kolekcji NAGANO, industrialne bransoletki z kolekcji TESLA.

NASZ BLOG

zobacz pozostałe wpisy