NO FEAR IN DESIGN
NIE PODĄŻAMY ZA MODĄ. MODA KROCZY ZA NAMI
COME TO THE OTHER SIDE
DOŁĄCZ DO LEPSZEGO ŚWIATA. KREUJ GO Z NAMI
Previous slide
Next slide
NO FEAR IN DESIGN
NIE PODĄŻAMY ZA MODĄ. MODA KROCZY ZA NAMI
COME TO THE OTHER SIDE
DOŁĄCZ DO LEPSZEGO ŚWIATA. KREUJ GO Z NAMI
Previous slide
Next slide
WASZ DETOXDESIGN, WASZA UKOCHANA BIŻUTERIA

Najlepszy modny butik w Warszawie i modna biżuteria zachwyca wszystkich dokoła a świadczą o tym opinie naszych klientek bo to Wasza ukochana biżuteria

Zawsze modna biżuteria, Wasza ukochana biżuteria!

Ukochana biżuteria! To nasza modna biżuteria, która budzi zachwyty wszędzie. A ponieważ liczą się fakty dlatego opinie zadowolonych klientek to najlepszy tego dowód. I klientów oczywiście też bo również mężczyźni doceniają nasz intrygujący, oryginalny i ponadczasowo modny design w biżuterii. Dlatego to Wasza ukochana biżuteria. Bez wyjątku.

DETOXDESIGN to polska biżuteria autorska. Ponadczasowa i zawsze modna biżuteria, którą kochacie. Nasza biżuteria autorska. My projektujemy dla Was z pasją i miłością a Wy z miłością i zachwytem doceniacie i nosicie nasze wzory. Modna biżuteria, bez względu na chwilowo panujące trendy. Dlatego biżuteria autorska, którą dla Was projektujemy to zawsze modne bransoletki, naszyjniki, modne i lekkie kolczyki i modne pierścionki. Uwielbiacie je nosić i wyglądają na Was wprost obłędnie. Widać to doskonale na zdjęciach, które od Was dostajemy. A dostajemy od Was ogrom zdjęć. Zawsze te cudowne, szczere i radosne zdjęcia są dla nas ogromna radością. Każde z nich to ogromne szczęście.

Modna biżuteria, którą doceniacie dlatego to Wasza ukochana biżuteria!

Najważniejsi w Polsce specjaliści zajmujący się modą doceniają nas wciąż na wiele różnych sposobów. Jesteśmy my jako projektanci i nasza oryginalna, bezkompromisowa i unikalna biżuteria zapraszani na najważniejsze wydarzenia modowe w Polsce. Z Fashion Philosophy / Fashion Week Poland włącznie. Modna biżuteria autorska DETOXDESIGN jako szczególne autorskie designerskie zjawisko w biżuterii została wpisana do prestiżowej “Fashion Book Poland”. To niezwykle nobilituje. Potwierdza również najwyższą jakość wzorniczą. Dodatkowo nasza modna biżuteria co chwila jest publikowana w najważniejszych magazynach o modzie. Wszystko to jest oczywiście ogromnym wyróżnieniem. To wszystko jest niezwykle istotne i oczywiście cieszymy się, jesteśmy dumni. Ale nie to jest najważniejsze. Nie to jest największą nagrodą. Bo największą radością i nagrodą dla nas za wszystkie nasze działania projektowe jest Wasz zachwyt z jakim spotyka się nasza modna biżuteria.

Najlepsza polska biżuteria zachwyca na Waszych zdjęciach bo to Wasza ukochana biżuteria!

Ach! Jakie to niezwykłe zdjęcia! Przysyłacie nam dowody jak modna biżuteria, którą projektujemy obłędnie wygląda na Was. Autorskie bransoletki, naszyjniki, nasze autorskie lekkie kolczyki i autorskie pierścionki, które tworzymy z pasją i miłością nosicie w zachwycający sposób. Piszecie a dodatkowo swoimi zdjęciami pokazujecie jak jesteście cudownie zadowoleni. Właśnie to wszystko jest dla nas nagrodą, dumą i radością największą. Zdjęcia od Was i Wasz zachwyt dodają skrzydeł. Bo widać na nich, że to Wasza ukochana biżuteria. Cieszymy się nimi niesamowicie. Są dla nas bezcenne i uwielbiamy dostawać kolejne nowe zdjęcia i wracać do tych już otrzymanych. Nazywamy je rodzinnym albumem 🙂 Nasza modna biżuteria, oryginalna biżuteria autorska towarzyszy Wam w codziennym życiu i od święta. W szczególnych momentach Waszego życia. I w niesamowitych podróżach. Tych bliskich i tych dalekich.

Oryginalna i modna biżuteria autorska

wzory zastrzeżone

REZYGNUJESZ?

+ PAMIĘTAJ, ŻE MAMY DLA CIEBIE DARMOWĄ PRZESYŁKĘ INPOST BEZ WZGLĘDU NA KWOTĘ ZAMÓWIENIA
+ KUPIONĄ BIŻUTERIĘ ZAPAKUJEMY W ATRAKCYJNY SPOSÓB DLATEGO MASZ GOTOWY UDANY PREZENT DLA BLISKIEJ OSOBY… LUB DLA SIEBIE :)
+ ZOBACZ JAKIE DOSTAJEMY ZACHWYCAJĄCE OPINIE OD NASZYCH ZADOWOLONYCH KLIENTEK I KLIENTÓW (po kliknięciu linku otworzy się nowe okno tak więc nie stracisz strony, na której właśnie jesteś ani swojego koszyka)
+ ZAKUPY U NAS SĄ BEZPIECZNE BO NASZ SKLEP INTERNETOWY MA CERTYFIKAT BEZPIECZEŃSTWA A WSZELKIE DANE ZWIĄZANE Z PŁATNOŚCIĄ SĄ SZYFROWANE
+ JEŚLI JESZCZE MASZ JAKIEKOLWIEK WĄTPLIWOŚCI ZADZWOŃ: 698707067 BO Z RADOŚCIĄ ODPOWIEMY NA KAŻDE PYTANIE (jeśli w danej chwili nie będziemy mogli rozmawiać oddzwonimy najszybciej jak to będzie możliwe)

UDANYCH ZAKUPÓW
DETOXDESIGN