NO FEAR IN DESIGN
NIE PODĄŻAMY ZA MODĄ. MODA KROCZY ZA NAMI
COME TO THE OTHER SIDE
DOŁĄCZ DO LEPSZEGO ŚWIATA. KREUJ GO Z NAMI
Poprzedni
Następny
NO FEAR IN DESIGN
NIE PODĄŻAMY ZA MODĄ. MODA KROCZY ZA NAMI
COME TO THE OTHER SIDE
DOŁĄCZ DO LEPSZEGO ŚWIATA. KREUJ GO Z NAMI
Poprzedni
Następny
NO FEAR IN DESIGN
NIE PODĄŻAMY ZA MODĄ. MODA KROCZY ZA NAMI
COME TO THE OTHER SIDE
DOŁĄCZ DO LEPSZEGO ŚWIATA. KREUJ GO Z NAMI
Poprzedni
Następny
PRASA

Nasza autorska biżuteria i publikacje w elle, glamour i wielu innych najważniejszych magazynach o modzie

Autorska biżuteria Elle, Glamour …

Autorska biżuteria Elle, Glamour. I w wielu innych najważniejszych magazynach o modzie. Czy to ma znaczenie?

Wiecie, że ponieważ nasza biżuteria autorska powstaje z miłości. Dlatego, że ta zawsze modna biżuteria rodzi się z miłości do Was. Bo projektujemy nasze oryginalne bransoletki, naszyjniki, pierścionki i kolczyki z miłości do Waszego zachwytu nad nimi. I z miłości do estetyki i designu projektujemy. Co jest dla nas nagrodą? Nasza oryginalna biżuteria autorska to zjawisko w modzie , które doceniają profesjonaliści. Dlatego, że co chwila wybierają jakiś wzór bransoletki, naszyjnik, pierścionek czy kolczyki. I publikują w najważniejszych magazynach o modzie. Oczywiście czujemy się tym wyróżnieni. Dlatego, że to ma znaczenie i daje nam poczucie radości i dumy. Ale nie to jest najważniejsze…

Tak, nasza autorska biżuteria DETOXDESIGN pojawia się nieustannie w najważniejszych magazynach modowych w Polsce takich jak Elle, Glamour i innych. To miłe. Ale wiecie co cieszy nas najbardziej? Co najbardziej nas uszczęśliwia? I co jest dla nas największym źródłem dumy? Wasz zachwyt! Ponieważ to ze wszystkich naszych zadowolonych Klientek i Klientów jesteśmy dumni najbardziej. Bo największa nagrodą jest dla nas to, że dana bransoletka, kolczyk, pierścionek czy dany naszyjnik zwrócił Waszą uwagę. Dlatego, że zaintrygował, zaskoczył i Was zachwycił. Ponieważ największą dumę czujemy gdy nosicie nasze bransoletki, pierścionki, kolczyki i naszyjniki. Dlatego, że radośnie chwalicie się nimi i z dumą pokazujecie światu. A świat i wszyscy dokoła są nimi zaintrygowani i zachwyceni. Dlatego to dla nas największa nagroda i szczęście. Ponieważ to dla Was tworzymy. Dziękujemy, że jesteście i dziękujemy za Waszą miłość i zachwyt. Bo wspólnie tworzymy coś niezwykłego i pięknego.

Zaglądacie do Elle albo Glamour a tam nasza autorska biżuteria. Uwielbiamy Was zachwycać nawet w taki sposób

Jesteśmy szczęśliwi, że jesteście dumni i doceniacie nasze projekty dla Was. A nasza oryginalna biżuteria wygląda na Was wprost obłędnie. Dlatego z dumą ją nosicie. I ponieważ to, że nasza autorska biżuteria, nasze obłędne i oryginalne bransoletki, naszyjniki, pierścionki i kolczyki są obecne w najważniejszych magazynach modowych takich jak Elle czy Glamour jest z pewnością dla Was przyjemne. Ponieważ możecie z jeszcze większa dumą ją nosić. Dlatego zamieszczamy poniżej listę magazynów o modzie gdzie oryginalna i modna biżuteria DETOXDESIGN była publikowana. Zaglądajcie do Elle, Glamour i innych modowych magazynów. Ponieważ lista oczywiście jest niepełna dlatego będziemy się starali ją w miarę możliwości naszego pracowicie napiętego czasu uzupełniać.

Autorska biżuteria w Elle, Glamour i wielu innych magazynach modowych

Oryginalny i modny design w biżuterii

wzory zastrzeżone