NO FEAR IN DESIGN
NIE PODĄŻAMY ZA MODĄ. MODA KROCZY ZA NAMI
COME TO THE OTHER SIDE
DOŁĄCZ DO LEPSZEGO ŚWIATA. KREUJ GO Z NAMI
Previous slide
Next slide
NO FEAR IN DESIGN
NIE PODĄŻAMY ZA MODĄ. MODA KROCZY ZA NAMI
COME TO THE OTHER SIDE
DOŁĄCZ DO LEPSZEGO ŚWIATA. KREUJ GO Z NAMI
Previous slide
Next slide
OPINIE TRUSTMATE

Modna biżuteria zachwyca wszystkich dokoła a świadczą o tym opinie trustmate naszych Klientek

Nasza modna biżuteria budzi zachwyty wszędzie a ponieważ liczą się fakty dlatego opinie trustmate zadowolonych klientek to najlepszy tego dowód. I klientów oczywiście też bo również mężczyźni doceniają nasz intrygujący, oryginalny i ponadczasowo modny design. Ponieważ to dla nas niezwykle ważne słowa i kochamy się nimi dzielić ze światem dlatego poniżej zaprezentowaliśmy Wam te wszystkie zachwycające słowa, które dostajemy w setkach opinii. Ponieważ kochamy dzielić się zachwytem, który powoduje nasza oryginalna biżuteria autorska. Jesteśmy wdzięczni i szczęśliwi, że ten zachwyt do nas dociera. I dlatego, że możemy się tym zachwytem dzielić. Bo to piękne jak nasza modna biżuteria wpływa na opinie trustmate naszych Klientek i Klientów.

Sprawdzone opinie trustmate naszych Klientek i Klientów jakie generuje modna biżuteria, którą projektujemy to największa dla nas nagroda

A we wszystkim jeden bardzo ważny fakt, dlatego musimy zaznaczyć. Bo wszystko co przeczytaliście powyżej to Wasze słowa. Dlatego, że cytujemy je dosłownie. Ponieważ to sprawdzone opinie trustmate naszych Klientek i Klientów jak zachwyciła ich nasza modna biżuteria. Sprawdzone bo nie zbieramy ich my a specjalizująca się w tym a zupełnie niezależna od nas firma Trustmate. Opinie trustmate naszych Klientek i Klientów o tym jak oceniana jest nasza modna biżuteria są sprawdzone, rzeczywiste i prawdziwe także dlatego, że każda opinia wystawiana jest po zrealizowanym zamówieniu. Dlatego opisuje rzeczywisty odbiór naszej modnej biżuterii po otrzymaniu przesyłki i założeniu.

No i oczywiście na żadną opinię nie mamy najmniejszego wpływu i nie możemy jej w żaden sposób moderować. Zresztą nigdy na to nie pozwolilibyśmy sobie. Ponieważ nasza modna biżuteria jest autentyczna a opinie naszych Klientek i Klientów to czysta prawda. Dlatego właśnie tym bardziej Wasze słowa cieszą i dodają skrzydeł! Zapraszamy do najprzyjemniejszej lektury.

Niektóre oceny, które przeczytaliście powyżej to oceny konkretnych produktów a pozostała część to ocena naszej działalności w najszerszym słowa znaczeniu.

Dlatego to modna biżuteria, która kochacie nosić o czym świadczą Wasze sprawdzone opinie

Ponieważ kochamy dla Was projektować dlatego robimy to z całym naszym sercem i pasją. I dlatego też w proces projektowania i powstawania naszej autorskiej biżuterii wkładamy naszą ogromną wiedzę i wieloletnie doświadczenie. A jaki jest tego efekt? Dla nas wspaniały. Co jednak najważniejsze dla Was też. Dlatego nasza oryginalna biżuteria, wszystkie nasze oryginalne bransoletki, lekkie kolczyki, proste pierścionki i naszyjniki zachwycają Was. I dlatego to modna biżuteria, którą kochacie nosić. O czym świadczą Wasze sprawdzone opinie trustmate.

Zastanawiacie się może dlaczego sprawdzone? Przede wszystkim dlatego, że to Wasze słowa. Jedyny jaki mamy na nie wpływ to wrażenie jakie czujecie gdy nasza autorska biżuteria trafia do Was po złożonym w naszym sklepie internetowym zamówieniu. To opinie, które piszecie pod wpływem konkretnych modeli naszej oryginalnej i modnej biżuterii autorskiej, które do Was dotarły. Bo trzymacie je w dłoniach, nosicie a daje to Wam radość. Zachwyca Was i wszystkich dokoła. Dlatego doceniacie estetykę, oryginalny design, ponadczasowo modny i uniwersalny charakter jaki ma nasza biżuteria. I dlatego doceniacie też walory użytkowe i komfort noszenia.

To Wasza ukochana modna biżuteria i Wasze sprawdzone opinie trustmate

Pięknie, ale dlaczego sprawdzone? Otóż powstają one nie tylko pod wpływem Waszego fizycznego kontaktu i doświadczenia naszej oryginalnej i modnej biżuterii. Już o tym pisaliśmy na tej stronie ale pragniemy przypomnieć ponieważ to niezwykle ważne. Bo to są sprawdzone opinie również dlatego, że zbierane są i weryfikowane przez niezależną od nas firmę Trustmate. Modna biżuteria to nasz wkład. Natomiast Wasze opinie trustmate są sprawdzone ponieważ ta firma dba o przejrzysty sposób ich udzielania. I dlatego też ponieważ gwarantuje, że my nie mamy najmniejszego wpływu i nie możemy edytować tego co napiszecie. Nie możemy też udzielać opinii sami sobie. Dlatego każda opinia trustmate to rzeczywiste doświadczenie kontaktu z naszym określonym wzorem i naszą usługą. Bo nie tylko nasza modna biżuteria otrzymuje Wasze sprawdzone opinie.

Nasza modna biżuteria zachwyca i Wasze sprawdzone opinie też!

Bo oceniacie także nasz autorski sklep internetowy z modną i oryginalną biżuterią. Jego wizualną atrakcyjność, przejrzystość, komfort użytkowania i czytelny sposób dokonywania zakupów. Oceniacie kontakt z nami a nawet takie rzeczy jak nasz autorski sposób pakowania biżuterii. Jakość i estetykę opakowania zamówienia oraz prędkość realizowania złożonych przez Was zamówień. Pomimo tego, że nasza marka oraz nasz autorski sklep internetowy to autorska biżuteria handmade to bardzo się staramy aby każde z Was mogło możliwie jak najszybciej cieszyć się zamówioną oryginalną i modną biżuterią autorską DETOXDESIGN. A nie jest to łatwe bo każde zamówienie traktujemy indywidualnie. Dlatego wszystkie wzory, które ma w ofercie nasz autorski sklep internetowy z oryginalną biżuterią powstają indywidualnie do każdego zamówienia i najczęściej na wymiar.

No ale chyba nam się udaje 😉 Czytaliście powyżej sprawdzone opinie trustmate naszych dotychczasowych Klientek i Klientów na jakie zasłużyła sobie nasza modna biżuteria. Dla nas to wspaniała lektura bo za każdym razem to największa nagroda za nasze działania projektowe i twórcze. I dlatego skrzydła nam rosną. I dlatego chcemy działać jeszcze lepiej jeśli to tylko możliwe!

Biżuteria autorska sprawdzone opinie

Miłość i pasja. Wiedza i wieloletnie doświadczenie. Jeśli nasza oryginalna biżuteria autorska jest już dla Was znana to wiecie, że jest ona szczególnym zjawiskiem. Bo zachwyca Was i kochacie ją nosić. Skąd to wiemy? Ponieważ tak pięknie świadczą o tym jakie nasza biżuteria autorska otrzymuje od Was sprawdzone opinie trustmate. Dlatego nawet na naszym blogu napisaliśmy na ten temat już kilka wpisów. Ponieważ Waszych opinii jest już tyle, że nie można ich zacytować za jednym razem. W jednym wpisie. Dlatego jeśli chcecie poczytać o sprawdzonych opiniach jakie nasza biżuteria autorska otrzymuje i co to dla nas znaczy to przeczytajcie wpisy: “Modna biżuteria opinie klientek”, “Modna biżuteria sprawdzone opinie“ oraz “Biżuteria autorska sprawdzone opinie“.

Wspominaliśmy już o tym. Chcemy jednak to powtarzać, bo to potwierdza, że przytaczane przez nas słowa są faktycznie Wasze. I nie mieliśmy na nie żadnego wpływu. No może ten jeden, że zaprojektowaliśmy takie oryginalne i modne bransoletki, oryginalne i modne pierścionki, oryginalne i modne kolczyki i naszyjniki, które Was zachwyciły. Właśnie dlatego piszemy, że nasza biżuteria autorska dostaje sprawdzone opinie trustmate bo piszecie je po zrealizowaniu przez nas zamówienia ze sklepu internetowego i po otrzymaniu przesyłki. Czyli zamówione przez Was nasze autorskie bransoletki, autorskie pierścionki, naszyjniki i autorskie kolczyki fizycznie trafiły do Waszych rąk. Dlatego mieliście możliwość je zobaczyć w rzeczywistości a nie jedynie na zdjęciach w naszym sklepie internetowym. Ponieważ mogliście je dotknąć. Założyć. Dlatego Wasze opinie trustmate jakie nasza autorska biżuteria robi wrażenie w bezpośrednim i rzeczywistym kontakcie są sprawdzone.

Nasza autorska biżuteria dostaje sprawdzone opinie trustmate bo to Wasze słowa, których nie moderujemy

A w czym jeszcze mogą pomóc Wam opinie trustmate jeśli jeszcze nas nie znacie? Z pewnością odpowiedzą na pytanie jaka biżuteria najlepsza na prezent? Bo jeśli już mieliście kontakt z nami i nasza autorska biżuteria jest dla Was znana to wiecie. Oczywiście projektowana przez nas z miłością i pasją oryginalna biżuteria autorska DETOXDESIGN. Bo przecież każdy chce dawać prezenty, które sprawią radość. Prawda? I ponieważ każdy chce aby radość z otrzymanego prezentu trwała dłużej niż w momencie gdy jest ofiarowany. Bo najlepiej aby prezent dawał radość cały rok. Właśnie dlatego wybór co dać w prezencie dla wielu jest taki trudny. Bo taki pewnie jest dla tych, którzy jeszcze naszej oryginalnej biżuterii autorskiej nie znają.

Bo wszyscy pragniemy aby nasze prezenty nie tylko dawały długotrwałą radość

Ponieważ zależy nam aby były udane. Dlatego poszukiwania odpowiedniego prezentu często są długotrwałe i wręcz stresujące. I tu z pomocą znowu przychodzą opinie trustmate. Bo co to właściwie znaczy prezent udany? I jaki jest idealny prezent? Ta definicja dla każdego z pewnością jest inna. Ponieważ naszym zdaniem powinien być przede wszystkim oryginalny i unikalny. Ale też ponadczasowo uniwersalny i koniecznie modny ponadczasowo i bez względu na chwilowe trendy. Biżuteria to bardzo częsty wybór. To jeszcze nie gwarantuje, że nasz prezent będzie udany. Bo jaka jest biżuteria na prezent najlepsza?

Biżuteria oryginalna. Biżuteria unikalna. Dlatego jeśli zastanawiasz się jaka biżuteria na prezent to znaczy, że naszej autorskiej biżuterii jeszcze nie znasz. I nie wiesz jak pozytywne i zachwycające opinie trustmate dostaje. Bo jeśli nas znasz to się nie zastanawiasz. Nie szukasz dalej. Bo już wiesz jaka biżuteria na prezent jest najlepsza.

Nasza autorska biżuteria to najlepsza biżuteria na prezent bo jest unikalna, oryginalna, modna i dostaje doskonałe opinie trustmate

Projektujemy z pasją i miłością. Niemal od zawsze. Choć nie zawsze w centrum naszych twórczych zainteresowań była biżuteria. Dlatego, że wśród naszych bogatych doświadczeń projektowych mamy także rzeźbę, design, grafikę, kolekcje ubrań, wnętrza, kostiumy teatralne i scenografię. Chociaż biżuteria autorska to główne nasze działanie projektowe od kilkunastu już lat to wszystkie wcześniejsze różnorodne doświadczenia są dla nas bezcenne. Ponieważ także dzięki nim bransoletki, kolczyki, pierścionki i naszyjniki, które teraz projektujemy to biżuteria unikalna. Oryginalna biżuteria. O tym też opowiadają opinie trustmate, które możecie poczytać w zakładce naszego sklepu internetowego.

Ponieważ projektujemy z pasją i miłością dlatego w naszym atelier powstaje oryginalna biżuteria autorska. I dlatego to szczególne zjawisko w modzie. Bo nie jest podobne do żadnej innej modowej marki. Estetyczną odrębność i unikalny charakter naszej biżuterii osiągamy ponieważ nigdy nie kopiujemy cudzych wzorów. Bo nie inspirujemy się inną biżuterią. I ponieważ nie podążamy za chwilowymi trendami, które szybko przemijają. Zawsze podążamy własną ścieżką. Dlatego dostrzegacie i to bo i o tym świadczą Wasze sprawdzone opinie trustmate.

Nasza oryginalna biżuteria autorska to najlepsza biżuteria na prezent bo to uniwersalna biżuteria, zawsze modna biżuteria i o tym też doskonale świadczą opinie trustmate

Kilkunastoletnie doświadczenie w projektowaniu biżuterii a blisko trzydziestoletnie doświadczenie w projektowaniu w ogóle i to w tak różnorodnych dziedzinach to nasz niesamowity potencjał. O czymś to świadczy, prawda? Bo ogromna wiedza i doświadczenie zdobyte przez ten czas sprawiają, że projektowana przez nas autorska biżuteria to uniwersalna biżuteria. I ponadczasowo modna biżuteria. Jest uniwersalna bo pasuje do każdej okazji i do każdego stylu ubierania się. I teraz kolejny powód dlaczego sprawdzone opinie trustmate są tak ważne. Bo przecież każdy projektant autorskiej biżuterii może tak napisać.

Tylko że to nie są tylko nasze słowa. Bo o uniwersalnym charakterze naszej autorskiej biżuterii świadczą nasze Cudowne Klientki i Klienci. Jaka wspaniała różnorodność urody, charakteru, temperamentu i stylu! Widzimy to niezmiennie ponieważ nasz najlepszy stacjonarny modny butik autorski z biżuterią w Warszawie to miejsce gdzie licznie spotykamy się z Wami. Dlatego to nasze Klientki i Klientki potwierdzają, że nasze wzory to biżuteria uniwersalna. Bo tajemnicą jej sukcesu jest szlachetna prostota, minimalizm oraz perfekcyjnie dobrane i dopracowane kształty i proporcje. Bo to dzięki temu nasze bransoletki, kolczyki, pierścionki i naszyjniki zachwycają niezmiennie już od tylu lat. Bez względu na chwilowe trendy, które przemijają. Dlatego nasza biżuteria autorska jest zawsze modna. Ponadczasowa!

Nasza oryginalna i modna biżuteria dostaje tak doskonałe opinie trustmate również dlatego, że intryguje i zachwyca wszystkich dokoła

Bo biżuteria nie jest tylko po to aby zdobić. Bo nie jest tylko po to, żeby było “ładnie”. Ponieważ ona nas definiuje. Ona o nas świadczy. I współtworzy nasz obraz dla świata. Dlatego powinna nie tylko zachwycać wszystkich dokoła. Bo powinna też zaskakiwać. I dlatego ma też intrygować. To jaka biżuteria najlepsza na prezent? Właśnie taka, która nie tylko budzi zachwyty. Ale też taka, obok której nie można przejść obojętnie. To właśnie nasza modna biżuteria, oryginalna biżuteria autorska DETOXDESIGN. I tego dowodzą Wasze sprawdzone opinie trustmate.

Dlatego to tak ważne, że nie nasze słowa jako projektantów o nas i o naszej autorskiej biżuterii świadczą. Ponieważ to opinie trustmate naszych zadowolonych Klientek i Klientów to najlepsza gwarancja jakości. Bo dostajemy ich bardzo wiele. Wszystkie dla nas są bezcenne. Uskrzydlają nas. Sami je zresztą zobaczcie i poczytajcie w naszym sklepie internetowym z biżuterią w zakładce ‘opinie trustmate‘.

Zawsze będziemy Waszą uwagę zwracać na fakt, że to sprawdzone opinie trustmate. Ponieważ zbiera je kompletnie od nas niezależna agencja Trustmate. Dlatego nie mamy też żadnej możliwości edytowania otrzymywanych opinii. Ponadto wszystkie opinie trustmate zostały wystawione dopiero po zrealizowanym zamówieniu i otrzymaniu przesyłki. Przez to są sprawdzone również dlatego, że zostały nam wystawione po fizycznym kontakcie z naszą autorską biżuterią. Bo nie na podstawie zdjęć w naszym sklepie internetowym. Tym są dla nas cenniejsze. Ponieważ stoją za nimi nasze autorskie bransoletki, autorskie pierścionki, autorskie kolczyki i naszyjniki, które z taką radością i zachwytem nosicie.

Waszych zachwycających opinii jest tak wiele i zostawiacie je w tak wielu miejscach

Ponieważ sprawdzone opinie trustmate, które zbiera dla nas agencja Tustmate to nie jedyny zapis wrażeń naszych Klientek i Klientów. Dlatego kolejne zachwyty możecie zobaczyć na naszym profilu na fb, bo nasza zawsze modna biżuteria na facebooku również zachwyca. No i jeszcze są opinie na mapach google bo najmodniejszy butik z oryginalną biżuterią autorską w Warszawie również tam jest obecny. Jeszcze raz to napiszemy bo to dla nas bardzo ważne. Dlatego, że każda opinia to rzeczywista, istniejąca osoba, która kocha nosić naszą autorską biżuterię.
Już wiecie jaka biżuteria najlepsza na prezent, prawda? Bo sprawdzone opinie trustmate, które mogliście przeczytać wyżej nie pozostawiają wątpliwości żadnych.

Oryginalna i modna biżuteria autorska

wzory zastrzeżone

REZYGNUJESZ?

+ PAMIĘTAJ, ŻE MAMY DLA CIEBIE DARMOWĄ PRZESYŁKĘ INPOST BEZ WZGLĘDU NA KWOTĘ ZAMÓWIENIA
+ KUPIONĄ BIŻUTERIĘ ZAPAKUJEMY W ATRAKCYJNY SPOSÓB DLATEGO MASZ GOTOWY UDANY PREZENT DLA BLISKIEJ OSOBY… LUB DLA SIEBIE :)
+ ZOBACZ JAKIE DOSTAJEMY ZACHWYCAJĄCE OPINIE OD NASZYCH ZADOWOLONYCH KLIENTEK I KLIENTÓW (po kliknięciu linku otworzy się nowe okno tak więc nie stracisz strony, na której właśnie jesteś ani swojego koszyka)
+ ZAKUPY U NAS SĄ BEZPIECZNE BO NASZ SKLEP INTERNETOWY MA CERTYFIKAT BEZPIECZEŃSTWA A WSZELKIE DANE ZWIĄZANE Z PŁATNOŚCIĄ SĄ SZYFROWANE
+ JEŚLI JESZCZE MASZ JAKIEKOLWIEK WĄTPLIWOŚCI ZADZWOŃ: 698707067 BO Z RADOŚCIĄ ODPOWIEMY NA KAŻDE PYTANIE (jeśli w danej chwili nie będziemy mogli rozmawiać oddzwonimy najszybciej jak to będzie możliwe)

UDANYCH ZAKUPÓW
DETOXDESIGN

Najlepsza oryginalna i modna biżuteria na lato teraz taniej z super rabatem i dostawą gratis bo czekają na Was promocje!

ORYGINALNA MODNA biżuteria!

Summer love/sale – super rabaty + dostawa InPost gratis :)

summer love/sale

super rabaty + dostawa gratis :)