NO FEAR IN DESIGN
NIE PODĄŻAMY ZA MODĄ. MODA KROCZY ZA NAMI
ZOBACZ
COME TO THE OTHER SIDE
DOŁĄCZ DO LEPSZEGO ŚWIATA. KREUJ GO Z NAMI
ZOBACZ
Poprzedni
Następny
NO FEAR IN DESIGN
NIE PODĄŻAMY ZA MODĄ. MODA KROCZY ZA NAMI
ZOBACZ
COME TO THE OTHER SIDE
DOŁĄCZ DO LEPSZEGO ŚWIATA. KREUJ GO Z NAMI
ZOBACZ
Poprzedni
Następny
NO FEAR IN DESIGN
NIE PODĄŻAMY ZA MODĄ. MODA KROCZY ZA NAMI
ZOBACZ
COME TO THE OTHER SIDE
DOŁĄCZ DO LEPSZEGO ŚWIATA. KREUJ GO Z NAMI
ZOBACZ
Poprzedni
Następny
Autorska biżuteria tworzona z miłości to najlepszy prezent na walentynki. Love sale 2020!

Nasza autorska biżuteria na walentynki to prezent miłości

Biżuteria autorska, którą tworzymy z miłości to najlepszy prezent na walentynki.
Tak! Miłość jest najważniejsza!!! To największy dar i największe szczęście. Z nią podołamy wszystkiemu. Jest źródłem siły największej. Dlatego bądźmy za miłość wdzięczni i okazujmy ją tym, których kochamy jak najczęściej. Najlepiej każdego dnia. Każda okazja jest dobra. Walentynki też. Każdy sposób jest dobry. Uśmiech, dotyk, pieszczota, słowo, śniadanie do łóżka… lista może być bardzo długa ponieważ każdy tworzy własną.

Jeśli autorska biżuteria, którą dla Was z miłością projektujemy trafi na Waszą listę idealnych prezentów na walentynki. Gdy zachcecie nas do Waszej listy dopisać. Jeśli zachcecie dopisać do “listy miłości” również ofiarowane w prezencie nasze autorskie bransoletki, naszyjniki, kolczyki czy też nasze autorskie pierścionki to będziemy niezwykle szczęśliwi. I tym szczęściem i radością chcemy się z Wami dzielić. Ponieważ zawsze pragniemy sprawić Wam jeszcze większą przyjemność. Bo uwielbiamy Was.

Najlepszy i oryginalny design dla Was. Bo jesteście naszymi Walentynkami 🙂

Tak! Jesteście naszymi Walentynkami 🙂 Dlatego przygotowaliśmy dla Was walentynkową promocję “LOVE sale”. Specjalnie dla Was i dla Waszych ukochanych Walentynek. W naszym sklepie internetowym z modną biżuterią czeka na Was nasza autorska biżuteria na walentynki. Kupicie ją teraz w walentynkowych cenach. Specjalnie dla Was i dla Waszych Walentynek wszystkie bransoletki, pierścionki, kolczyki i wszystkie naszyjniki mają niższe ceny o 10%. Każda okazja, żeby sprawić Wam przyjemność jest dobra 🙂 A żeby było jeszcze przyjemniej to zamówiona przez Was autorska biżuteria dotrze do Was bezpłatnie jako idealny prezent na walentynki! Przesyłka priorytetowa Pocztą Polską i przesyłka kurierska są teraz zupełnie GRATIS! Dla Waszej wygody nie ma żadnych kodów rabatowych. Wszystkie ceny w sklepie internetowym są niższe o 10%. Po prostu.

Nasza walentynkowa akcja pierwotnie miała trwać do 14 lutego do godziny 23:59 ale cieszy się tak niewiarygodnym i żywiołowym Waszym zainteresowaniem. Dlatego pewnie zdecydujemy się przedłużyć ją również na walentynkowy weekend. Kochacie dawać nasze oryginalne autorskie bransoletki, pierścionki, kolczyki i naszyjniki w prezencie wraz z Waszą miłością dla Waszych ukochanych Walentynek. I my to kochamy. Dlatego pragniemy świętować miłość wspólnie. Najlepsza biżuteria autorska to idealny prezent na walentynki. Pięknie!
LOVE.

Modna biżuteria DETOXDESIGN to autorski design

wzory zastrzeżone

ps. Walentynki – ciekawe co wiecie o historii tego święta? Ciekawe co o nim sądzicie? Wasze opinie są dla nas tak ważne, dlatego jeśli tylko macie ochotę to piszcie do nas.

NASZ BLOG

zobacz pozostałe wpisy