NO FEAR IN DESIGN
NIE PODĄŻAMY ZA MODĄ. MODA KROCZY ZA NAMI
COME TO THE OTHER SIDE
DOŁĄCZ DO LEPSZEGO ŚWIATA. KREUJ GO Z NAMI
ZOBACZ
Previous slide
Next slide
NO FEAR IN DESIGN
NIE PODĄŻAMY ZA MODĄ. MODA KROCZY ZA NAMI
ZOBACZ
COME TO THE OTHER SIDE
DOŁĄCZ DO LEPSZEGO ŚWIATA. KREUJ GO Z NAMI
ZOBACZ
Previous slide
Next slide
Jaka biżuteria na prezent?
Jaka biżuteria na prezent? Najlepsza biżuteria na prezent to nasza oryginalna biżuteria autorska

Jaka biżuteria najlepsza jest na prezent?

Jaka biżuteria na prezent? Oczywiście projektowana przez nas z miłością i pasją oryginalna biżuteria autorska DETOXDESIGN. Każdy chce dawać prezenty, które sprawią radość. I każdy chce aby radość z otrzymanego prezentu trwała dłużej niż w danej uroczystej chwili. Ponieważ najlepiej aby prezent dawał radość cały rok dlatego wybór co ofiarować może wydawać się trudny. Bo i taki pewnie jest dla tych, którzy jeszcze naszej oryginalnej biżuterii autorskiej nie znają.

Wszyscy pragniemy aby nasze prezenty nie tylko dawały długotrwałą radość. Ponieważ zależy nam aby były udane dlatego poszukiwania odpowiedniego często są długotrwałe i wręcz stresujące. Bo co to właściwie znaczy udany prezent? Jaki jest prezent idealny? Dla każdego inny. Ale naszym zdaniem powinien być przede wszystkim unikalny i oryginalny. Jednak też ponadczasowo modny i uniwersalny. Wybór często pada na biżuterię jednak to jeszcze nie gwarantuje, że nasz prezent będzie udany. No bo jaka biżuteria jest na prezent najlepsza?

Unikalna biżuteria. Oryginalna biżuteria. Dlatego jeśli zastanawiasz się jaka biżuteria na prezent to znaczy, że naszej autorskiej biżuterii jeszcze nie znasz. Bo jeśli nas znasz to się nie zastanawiasz. Nie szukasz dalej. Ponieważ już wiesz jaka biżuteria na prezent jest najlepsza.

Jaka biżuteria na prezent? Nasza autorska biżuteria bo jest unikalna i oryginalna

Projektujemy z pasją i miłością. Niemal od zawsze. Choć nie zawsze w centrum naszych twórczych zainteresowań była biżuteria. Bo wśród naszych doświadczeń projektowych mamy także scenografię teatralną, kostiumy teatralne, architekturę, wnętrza, kolekcje ubrań, grafikę, design, rzeźbę. I choć autorska biżuteria to główne nasze działanie projektowe od kilkunastu już lat to wszystkie wcześniejsze różnorodne doświadczenia są dla nas bezcenne. Ponieważ także dzięki nim tworzone przez nas obecnie bransoletki, kolczyki, pierścionki i naszyjniki to oryginalna biżuteria. Biżuteria unikalna.

Ponieważ projektujemy z pasją i miłością dlatego w naszym atelier powstaje oryginalna biżuteria autorska. Szczególne zjawisko w modzie bo nie podobne do żadnej innej modowej marki. Estetyczną odrębność i unikalny charakter naszej biżuterii osiągamy ponieważ nigdy nie kopiujemy cudzych wzorów. Nie inspirujemy się inną biżuterią. I ponieważ nie podążamy za chwilowymi trendami, które szybko przemijają. Zawsze podążamy własną ścieżką.

Jaka biżuteria na prezent? Nasza bo to uniwersalna biżuteria i zawsze modna biżuteria

Kilkunastoletnie doświadczenie w projektowaniu biżuterii a blisko trzydziestoletnie doświadczenie w projektowaniu w ogóle i to w tak różnorodnych dziedzinach to nasz niesamowity potencjał. Bo ogromna wiedza i doświadczenie zdobyte przez ten czas sprawiają, że projektowana przez nas autorska biżuteria to uniwersalna biżuteria. I ponadczasowo modna biżuteria. Jest uniwersalna bo pasuje do każdej okazji i do każdego stylu ubierania się. Cóż, każdy projektant biżuterii może tak napisać.

Tylko że to nie są tylko nasze słowa. Bo o uniwersalnym charakterze naszej autorskiej biżuterii świadczą nasze Cudowne Klientki i Klienci. Jaka wspaniała różnorodność urody, charakteru, temperamentu i stylu! Widzimy to niezmiennie ponieważ nasz stacjonarny butik autorski z biżuterią w Warszawie to miejsce gdzie licznie spotykamy się z Wami. Dlatego to nasze Klientki i Klientki potwierdzają, że nasze wzory to biżuteria uniwersalna. Tajemnicą jej sukcesu jest szlachetna prostota, minimalizm oraz perfekcyjnie dobrane i dopracowane kształty i proporcje. Bo to dzięki temu nasze bransoletki, kolczyki, pierścionki i naszyjniki zachwycają niezmiennie już od tylu lat. Bez względu na chwilowe trendy, które przemijają. Dlatego nasza biżuteria autorska jest zawsze modna. Ponadczasowa!

Niech jeszcze zaskakuje, intryguje i zachwyca wszystkich dokoła

Ponieważ biżuteria nie jest tylko po to aby zdobić. Nie nosimy jej jedynie aby było “ładnie”. Bo biżuteria nas definiuje, świadczy o nas i współtworzy nasz obraz dla świata. Dlatego powinna nie tylko zachwycać wszystkich ale i zaskakiwać, intrygować. Jaka biżuteria najlepsza na prezent? Taka, która nie tylko budzi zachwyty ale również nie można obok niej przejść obojętnie. To właśnie nasza modna biżuteria, oryginalna biżuteria autorska DETOXDESIGN.

Nie nasze słowa jako projektantów o nas i o naszej autorskiej biżuterii świadczą. Ponieważ to opinie naszych zadowolonych Klientek i Klientów to najlepsza gwarancja jakości. Dostajemy ich bardzo wiele a wszystkie są dla nas bezcenne. Uskrzydlają. Zresztą sami je zobaczcie i poczytajcie w naszym sklepie internetowym z biżuterią w zakładce ‘OPINIE TRUSTMATE‘ Pragniemy zwrócić Waszą uwagę na fakt, że to sprawdzone opinie ponieważ zbiera je kompletnie od nas niezależna agencja Trustmate. Nie mamy też żadnej możliwości edytowania otrzymywanych opinii. Ponadto wszystkie opinie zostały wystawione dopiero po zrealizowanym zamówieniu i otrzymaniu przesyłki. Przez to są sprawdzone również dlatego, że zostały nam wystawione po fizycznym kontakcie z naszą autorską biżuterią. Nie na podstawie zdjęć w naszym sklepie internetowym. Tym są dla nas cenniejsze bo za nimi stoją nasze autorskie bransoletki, autorskie pierścionki, autorskie kolczyki i naszyjniki, które z taką radością i zachwytem nosicie.

Opinie, które zbiera dla nas agencja Tustmate to nie jedyny zapis wrażeń naszych Klientek i Klientów. Kolejne zachwyty możecie zobaczyć na naszym profilu na fb, bo nasza zawsze modna biżuteria na facebooku również zachwyca. No i jeszcze są opinie na mapach google bo najmodniejszy butik z oryginalną biżuterią autorską w Warszawie również tam jest obecny. Jeszcze raz to napiszemy bo to dla nas bardzo ważne. Każda opinia to rzeczywista, istniejąca osoba, która kocha nosić naszą autorską biżuterię.
To już wiesz jaka biżuteria najlepsza na prezent, prawda?

Biżuteria autorska

wzory zastrzeżone

Ps. Przeczytaj też nasz wpis, gdzie tematem jest biżuteria: “Biżuteria – (prawie) wszystko, co powinniście wiedzieć”

NASZ BLOG

zobacz pozostałe wpisy

REZYGNUJESZ?

+ PAMIĘTAJ, ŻE MAMY DLA CIEBIE DARMOWĄ PRZESYŁKĘ INPOST BEZ WZGLĘDU NA KWOTĘ ZAMÓWIENIA
+ KUPIONĄ BIŻUTERIĘ ZAPAKUJEMY W ATRAKCYJNY SPOSÓB DLATEGO MASZ GOTOWY UDANY PREZENT DLA BLISKIEJ OSOBY… LUB DLA SIEBIE :)
+ ZOBACZ JAKIE DOSTAJEMY ZACHWYCAJĄCE OPINIE OD NASZYCH ZADOWOLONYCH KLIENTEK I KLIENTÓW (po kliknięciu linku otworzy się nowe okno tak więc nie stracisz strony, na której właśnie jesteś ani swojego koszyka)
+ ZAKUPY U NAS SĄ BEZPIECZNE BO NASZ SKLEP INTERNETOWY MA CERTYFIKAT BEZPIECZEŃSTWA A WSZELKIE DANE ZWIĄZANE Z PŁATNOŚCIĄ SĄ SZYFROWANE
+ JEŚLI JESZCZE MASZ JAKIEKOLWIEK WĄTPLIWOŚCI ZADZWOŃ: 698707067 BO Z RADOŚCIĄ ODPOWIEMY NA KAŻDE PYTANIE (jeśli w danej chwili nie będziemy mogli rozmawiać oddzwonimy najszybciej jak to będzie możliwe)

UDANYCH ZAKUPÓW
DETOXDESIGN