NO FEAR IN DESIGN
NIE PODĄŻAMY ZA MODĄ. MODA KROCZY ZA NAMI
COME TO THE OTHER SIDE
DOŁĄCZ DO LEPSZEGO ŚWIATA. KREUJ GO Z NAMI
ZOBACZ
Previous slide
Next slide
NO FEAR IN DESIGN
NIE PODĄŻAMY ZA MODĄ. MODA KROCZY ZA NAMI
ZOBACZ
COME TO THE OTHER SIDE
DOŁĄCZ DO LEPSZEGO ŚWIATA. KREUJ GO Z NAMI
ZOBACZ
Previous slide
Next slide
Jaki prezent na dzień kobiet?

Jaki prezent na dzień kobiet?

Kochane! Jesteście cudowne i zachwycające! Jaki najlepszy prezent na dzień kobiet możemy mieć dla Was? Kobiety! Jesteście piękne! To specjalnie dla Was! Ponieważ budzicie nasz podziw cały rok dlatego przez cały rok tworzymy dla Was. Dla Was projektujemy i własnoręcznie wykonujemy nasze oryginalne bransoletki, autorskie pierścionki, modne kolczyki i naszyjniki. Kobiety nasze! Jesteście tak piękne! Dlatego nie mamy zamiaru i nie można z Waszym pięknem konkurować. Bo możemy Waszemu pięknu jedynie towarzyszyć. Tak też się dzieje. Dzięki naszej kreatywności jesteśmy z Wami nieustannie. Cały rok budzi nasz podziw to jak nasza oryginalna biżuteria jest obłędnie przez Was noszona. I jak nasza niezmiennie modna biżuteria wspaniale na Was wygląda. Zachwycamy się Wami i każda okazja jest dobra aby nasz zachwyt wyrazić. Każda okazja jest doskonała aby Was rozpieszczać. 8 marca i Dzień Kobiet też.

Zresztą Wasze święto trwa u nas cały rok a każdego dnia świętujemy dzień kobiet. I każdego dnia zastanawiamy się jaki jest najlepszy prezent na dzień kobiet. Gdy tworzymy nowy wzór naszej autorskiej biżuterii to pragniemy aby to był najlepszy prezent na dzień kobiet. Dodając kolejny post w naszych social media chcemy aby wywoła radość na Waszych twarzach jak najlepszy prezent na dzień kobiet. Podobnie każdy kontakt z Wami. Nasz ukochany, flagowy i najmodniejszy w Warszawie autorski butik z oryginalną biżuterią handmade to szczególne miejsce. Pragniemy aby każda Wasza w nim wizyta była niczym najlepszy prezent na dzień kobiet. Chcemy aby tak samo działała na Was każda autorska bransoletka, wszystkie autorskie kolczyki i pierścionki oraz nasze naszyjniki. Każdy z nich ma być jak najlepszy prezent na dzień kobiet. Obchodzimy go każdego dnia.

U nas Dzień Kobiet każdego dnia i na każdy dzień prezent dla Was mamy

Cudowne kobiety, jak świętować Wasze piękno i Wasze codzienne święto to z rozmachem. Dlatego właśnie już od dziś aż do 8 marca nasza zawsze i ponadczasowo, bez względu na chwilowe trendy, modna biżuteria autorska w naszym sklepie internetowym do kupienia taniej. Specjalnie dla Was.

I prosimy, zachwycajcie nas i cały świat dalej a my i cały świat będziemy Wam za to niezmiennie wdzięczni. Bardzo Wam za to dziękujemy.

Dla Waszej wygody jak zwykle nie ma żadnych kodów rabatowych. Wszystkie modne bransoletki, modne kolczyki, modne pierścionki i naszyjniki maja obniżone super ceny. Po prostu. Nasza akcja rabatowa trwa od 3 marca od godziny 00:01 do 8 marca do godziny 23:59. To nie koniec naszych prezentów dla Was. Nie dość, że najlepsza polska biżuteria ma teraz niższą super cenę i wszystkie nasze autorskie bransoletki, autorskie pierścionki, autorskie kolczyki i naszyjniki kupicie teraz taniej to w dodatku dostarczymy Wam wymarzone bransoletki, kolczyki, pierścionki i naszyjniki pod wskazany nam w zamówieniu adres dostawy bezpłatnie. Bezpłatna dostawa Waszych zamówień Pocztą Polską przesyłką priorytetową poleconą lub do dowolnego, wybranego paczkomatu InPost bez względu na wysokość zamówienia. Przesyłka kurierska DHL bezpłatna już dla zamówień o wartości 150zł. Najlepszy prezent na dzień kobiet.

Życzymy Wam wszystkiego co najlepsze i najpiękniejsze. Życzymy udanych i radosnych zakupów w naszym autorskim sklepie internetowym. Jesteśmy niesamowicie szczęśliwi, że nasza oryginalna biżuteria, nasze oryginalne bransoletki, oryginalne kolczyki, pierścionki i naszyjniki tak Was zachwycają. Jesteśmy też niezwykle dumni, że nasza biżuteria autorska tak obłędnie wygląda na Was i zachwyca wszystkich dokoła.
Kobiety! Jesteście piękne i zachwycające! Dlatego dla Was tworzymy w zachwycie. Bo tak dziękujemy, że jesteście z nami i za to jakie jesteście. Dla Was najlepszy prezent na dzień kobiet mamy.
LOVE!

Modna biżuteria autorska

wzory zastrzeżone

Przeczytaj też nasz wpis, gdzie tematem jest biżuteria: “Biżuteria – (prawie) wszystko, co powinniście wiedzieć”

NASZ BLOG

zobacz pozostałe wpisy

REZYGNUJESZ?

+ PAMIĘTAJ, ŻE MAMY DLA CIEBIE DARMOWĄ PRZESYŁKĘ INPOST BEZ WZGLĘDU NA KWOTĘ ZAMÓWIENIA
+ KUPIONĄ BIŻUTERIĘ ZAPAKUJEMY W ATRAKCYJNY SPOSÓB DLATEGO MASZ GOTOWY UDANY PREZENT DLA BLISKIEJ OSOBY… LUB DLA SIEBIE :)
+ ZOBACZ JAKIE DOSTAJEMY ZACHWYCAJĄCE OPINIE OD NASZYCH ZADOWOLONYCH KLIENTEK I KLIENTÓW (po kliknięciu linku otworzy się nowe okno tak więc nie stracisz strony, na której właśnie jesteś ani swojego koszyka)
+ ZAKUPY U NAS SĄ BEZPIECZNE BO NASZ SKLEP INTERNETOWY MA CERTYFIKAT BEZPIECZEŃSTWA A WSZELKIE DANE ZWIĄZANE Z PŁATNOŚCIĄ SĄ SZYFROWANE
+ JEŚLI JESZCZE MASZ JAKIEKOLWIEK WĄTPLIWOŚCI ZADZWOŃ: 698707067 BO Z RADOŚCIĄ ODPOWIEMY NA KAŻDE PYTANIE (jeśli w danej chwili nie będziemy mogli rozmawiać oddzwonimy najszybciej jak to będzie możliwe)

UDANYCH ZAKUPÓW
DETOXDESIGN