NO FEAR IN DESIGN
NIE PODĄŻAMY ZA MODĄ. MODA KROCZY ZA NAMI
COME TO THE OTHER SIDE
DOŁĄCZ DO LEPSZEGO ŚWIATA. KREUJ GO Z NAMI
ZOBACZ
Previous slide
Next slide
NO FEAR IN DESIGN
NIE PODĄŻAMY ZA MODĄ. MODA KROCZY ZA NAMI
ZOBACZ
COME TO THE OTHER SIDE
DOŁĄCZ DO LEPSZEGO ŚWIATA. KREUJ GO Z NAMI
ZOBACZ
Previous slide
Next slide
Minimalistyczne kolczyki autorskie. Zachwyt i zaskoczenie!
Minimalistyczne kolczyki autorskie na zdjęciu zachwycają niczym współczesne rzeźby

Nasze minimalistyczne kolczyki autorskie zachwycają

Tak, oryginalna biżuteria autorska, którą dla Was z miłością projektujemy ma niezwykłą tajemnicę. Bo nasze autorskie bransoletki, oryginalne naszyjniki, proste kolczyki i modne pierścionki zachwycają i intrygują wszystkich a pasują do praktycznie każdego stylu ubierania się i do każdej okazji. Jak to możliwe? Jak silna i subtelna? Ponadczasowa, klasyczna i nowoczesna? Jak elegancka i szalona? Jak piękna może być prostota! Prezentowane w tym wpisie nasze minimalistyczne kolczyki autorskie to tylko jeden z wielu przykładów naszych niezwykłych wzorów. To model: złote kolczyki NAGANO15. Zaskoczymy nimi Ciebie nie raz. Ponadczasowo, bez względu na chwilowo panujące trendy, zawsze modna biżuteria z naszej kolekcji NAGANO to uczciwość materiałów najlepszej jakości. Szlachetny mosiądz i chirurgiczna stal nierdzewna.

Pokazane tu nasze szlachetnie proste kolczyki są niezwykle lekkie oraz zachwycająco przestrzenne i rzeźbiarskie. Katarzyna Kobro czy Henry Moore i ich niezwykły wpływ na ostateczny wzór tych kolczyków i wielu innych wzorów naszej biżuterii. A to nie wszystkie nasze zachwyty, które mają na nas wpływ i kształtują nas jako projektantów. Ogrom naszych dotychczasowych doświadczeń tworzy nas a przez to również kształt kreowanej przez nas estetyki. Oczywiście nie sposób o nich wszystkich opowiedzieć w tym jednym wpisie dlatego będziemy do nich wracać. To jest tak fascynujący temat. Natomiast te niezwykłe złote kolczyki możecie kupić w najlepszym miejscu dla każdej kobiety, dla której polska biżuteria w najlepszym wydaniu to źródło zachwytów – to nasz ukochany butik autorski w Warszawie na ulicy Dobra 13 na Powiślu. Te zachwycająco przestrzenne i lekkie kolczyki z mosiądzu i stali chirurgicznej kupicie także w naszym sklepie internetowym z oryginalną modną biżuterią autorską.

Minimalistyczne kolczyki autorskie to uniwersalny design w modzie

Zachwycająco i szlachetnie prosty model, który tu opisujemy wykonujemy nie tylko z mosiądzu ale także z miedzi. Model, który wykonujemy z miedzi to wiszące kolczyki NAGANO42. Wersja z miedzi również zachwyca. Jeśli kochasz minimalistyczne pierścionki w tym stylu to zwróć uwagę na te dwa: złoty pierścionek NAGANO11 i miedziany prosty pierścionek NAGANO23. Oczywiście to nie jedyne szlachetne proste pierścionki z mosiądzu i miedzi, które znajdziesz w naszych kolekcjach. A jakie nasze oryginalne naszyjniki i minimalistyczne kolczyki autorskie stworzą doskonały zestaw? Ponieważ znów znajdziesz u nas wiele takich modeli dlatego nie jesteśmy w staniu wspomnieć w tym wpisie o wszystkich. Wspomnimy dla przykładu tylko o kilku. Zobacz: długi naszyjnik NAGANO17 albo długi naszyjnik NAGANO13.
Wszystko dla Waszego zachwytu!
love
ps.
Warto dodać, że prezentowany w tym wpisie zachwycająco przestrzenny model dostępny jest w naszym butiku autorskim i sklepie internetowym także jako obłędne przestrzenne kolczyki z miedzi.

Minimalistyczna biżuteria autorska

wzory zastrzeżone

Przeczytaj też nasz wpis, gdzie tematem jest biżuteria: “Biżuteria – (prawie) wszystko, co powinniście wiedzieć”

Gdy interesują Ciebie kolczyki to warto przeczytać artykuł na naszym blogu, który zatytułowaliśmy “Kolczyki“. Jest interesujący ponieważ wnikliwie traktuje temat. Ale oczywiście to nie jedyny ciekawy artykuł na zbliżony temat, który znajdziesz na naszym blog biżuteria moda sztuka. Ponieważ czeka tam na Ciebie bardzo dużo treści dlatego poniżej podajemy przykłady innych, które mogą Ciebie zainteresować.

  1. Autorskie kolczyki minimalistyczne – piękno w prostocie
  2. “Jakie oryginalne kolczyki na lato 2023
  3. Wielkie kolczyki
  4. Jakie kolczyki są modne
  5. Duże lekkie kolczyki geometryczne
  6. Kolczyki Warszawa
  7. Kolczyki w uszach rodzaje

NASZ BLOG

zobacz pozostałe wpisy

REZYGNUJESZ?

+ PAMIĘTAJ, ŻE MAMY DLA CIEBIE DARMOWĄ PRZESYŁKĘ INPOST BEZ WZGLĘDU NA KWOTĘ ZAMÓWIENIA
+ KUPIONĄ BIŻUTERIĘ ZAPAKUJEMY W ATRAKCYJNY SPOSÓB DLATEGO MASZ GOTOWY UDANY PREZENT DLA BLISKIEJ OSOBY… LUB DLA SIEBIE :)
+ ZOBACZ JAKIE DOSTAJEMY ZACHWYCAJĄCE OPINIE OD NASZYCH ZADOWOLONYCH KLIENTEK I KLIENTÓW (po kliknięciu linku otworzy się nowe okno tak więc nie stracisz strony, na której właśnie jesteś ani swojego koszyka)
+ ZAKUPY U NAS SĄ BEZPIECZNE BO NASZ SKLEP INTERNETOWY MA CERTYFIKAT BEZPIECZEŃSTWA A WSZELKIE DANE ZWIĄZANE Z PŁATNOŚCIĄ SĄ SZYFROWANE
+ JEŚLI JESZCZE MASZ JAKIEKOLWIEK WĄTPLIWOŚCI ZADZWOŃ: 698707067 BO Z RADOŚCIĄ ODPOWIEMY NA KAŻDE PYTANIE (jeśli w danej chwili nie będziemy mogli rozmawiać oddzwonimy najszybciej jak to będzie możliwe)

UDANYCH ZAKUPÓW
DETOXDESIGN