NO FEAR IN DESIGN
NIE PODĄŻAMY ZA MODĄ. MODA KROCZY ZA NAMI
ZOBACZ
COME TO THE OTHER SIDE
DOŁĄCZ DO LEPSZEGO ŚWIATA. KREUJ GO Z NAMI
ZOBACZ
Poprzedni
Następny
NO FEAR IN DESIGN
NIE PODĄŻAMY ZA MODĄ. MODA KROCZY ZA NAMI
ZOBACZ
COME TO THE OTHER SIDE
DOŁĄCZ DO LEPSZEGO ŚWIATA. KREUJ GO Z NAMI
ZOBACZ
Poprzedni
Następny
NO FEAR IN DESIGN
NIE PODĄŻAMY ZA MODĄ. MODA KROCZY ZA NAMI
ZOBACZ
COME TO THE OTHER SIDE
DOŁĄCZ DO LEPSZEGO ŚWIATA. KREUJ GO Z NAMI
ZOBACZ
Poprzedni
Następny
Minimalistyczne kolczyki autorskie. Zachwyt i zaskoczenie!
Minimalistyczne kolczyki autorskie na zdjęciu zachwycają niczym współczesne rzeźby

Nasze minimalistyczne kolczyki autorskie zachwycają

Tak, oryginalna biżuteria autorska, którą dla Was z miłością projektujemy ma niezwykłą tajemnicę. Bo nasze autorskie bransoletki, oryginalne naszyjniki, proste kolczyki i modne pierścionki zachwycają i intrygują wszystkich a pasują do praktycznie każdego stylu ubierania się i do każdej okazji. Jak to możliwe? Jak silna i subtelna? Ponadczasowa, klasyczna i nowoczesna? Jak elegancka i szalona? Jak piękna może być prostota! Prezentowane w tym wpisie nasze minimalistyczne kolczyki autorskie to tylko jeden z wielu przykładów naszych niezwykłych wzorów. To model: złote kolczyki NAGANO15. Zaskoczymy nimi Ciebie nie raz. Ponadczasowo, bez względu na chwilowo panujące trendy, zawsze modna biżuteria z naszej kolekcji NAGANO to uczciwość materiałów najlepszej jakości. Szlachetny mosiądz i chirurgiczna stal nierdzewna.

Pokazane tu nasze szlachetnie proste kolczyki są niezwykle lekkie oraz zachwycająco przestrzenne i rzeźbiarskie. Katarzyna Kobro czy Henry Moore i ich niezwykły wpływ na ostateczny wzór tych kolczyków i wielu innych wzorów naszej biżuterii. A to nie wszystkie nasze zachwyty, które mają na nas wpływ i kształtują nas jako projektantów. Ogrom naszych dotychczasowych doświadczeń tworzy nas a przez to również kształt kreowanej przez nas estetyki. Oczywiście nie sposób o nich wszystkich opowiedzieć w tym jednym wpisie dlatego będziemy do nich wracać. To jest tak fascynujący temat. Natomiast te niezwykłe złote kolczyki możecie kupić w najlepszym miejscu dla każdej kobiety, dla której polska biżuteria w najlepszym wydaniu to źródło zachwytów – to nasz ukochany butik autorski w Warszawie na ulicy Dobra 13 na Powiślu. Te zachwycająco przestrzenne i lekkie kolczyki z mosiądzu i stali chirurgicznej kupicie także w naszym autorskim sklepie internetowym.

Minimalistyczne kolczyki autorskie to uniwersalny design w modzie

Zachwycająco i szlachetnie prosty model, który tu opisujemy wykonujemy nie tylko z mosiądzu ale także z miedzi. Model, który wykonujemy z miedzi to wiszące kolczyki NAGANO42. Wersja z miedzi również zachwyca. Jeśli kochasz minimalistyczne pierścionki w tym stylu to zwróć uwagę na te dwa: złoty pierścionek NAGANO11 i miedziany prosty pierścionek NAGANO23. Oczywiście to nie jedyne szlachetne proste pierścionki z mosiądzu i miedzi, które znajdziesz w naszych kolekcjach. A jakie nasze oryginalne naszyjniki i minimalistyczne kolczyki autorskie stworzą doskonały zestaw? Ponieważ znów znajdziesz u nas wiele takich modeli dlatego nie jesteśmy w staniu wspomnieć w tym wpisie o wszystkich. Wspomnimy dla przykładu tylko o kilku. Zobacz: długi naszyjnik NAGANO17 albo długi naszyjnik NAGANO13.
Wszystko dla Waszego zachwytu!
love
ps.
Warto dodać, że prezentowany w tym wpisie zachwycająco przestrzenny model dostępny jest w naszym butiku autorskim i sklepie internetowym także jako obłędne przestrzenne kolczyki z miedzi.

Minimalistyczna biżuteria autorska

wzory zastrzeżone

NASZ BLOG

zobacz pozostałe wpisy