NO FEAR IN DESIGN
NIE PODĄŻAMY ZA MODĄ. MODA KROCZY ZA NAMI
ZOBACZ
COME TO THE OTHER SIDE
DOŁĄCZ DO LEPSZEGO ŚWIATA. KREUJ GO Z NAMI
ZOBACZ
Poprzedni
Następny
NO FEAR IN DESIGN
NIE PODĄŻAMY ZA MODĄ. MODA KROCZY ZA NAMI
ZOBACZ
COME TO THE OTHER SIDE
DOŁĄCZ DO LEPSZEGO ŚWIATA. KREUJ GO Z NAMI
ZOBACZ
Poprzedni
Następny
NO FEAR IN DESIGN
NIE PODĄŻAMY ZA MODĄ. MODA KROCZY ZA NAMI
ZOBACZ
COME TO THE OTHER SIDE
DOŁĄCZ DO LEPSZEGO ŚWIATA. KREUJ GO Z NAMI
ZOBACZ
Poprzedni
Następny
Biżuteria autorska! Kochamy dla Was projektować! Nieustannie :)

Modna biżuteria autorska, którą kochamy dla Was projektować nieustannie ma dla Was nowości!

Kochani! Niezmiennie i nieustannie. Niczym oddech, bicie serca, puls krwi. Kochamy dla Was projektować! Dlatego nasza zawsze i ponadczasowo modna biżuteria autorska nieustannie ma dla Was gorące i zachwycające nowości. Nasza oryginalna biżuteria cały czas Was zaskakuje świeżością. To dlatego, że niezmiennie i zawsze modne bransoletki, modne kolczyki, modne pierścionki i naszyjniki powstają w naszych głowach nonstop. W uskrzydleniu, pasji i miłości. Tak, to nie kończąca się historia ponieważ wciąż i wciąż powstają nowe rozdziały. A każdy z nich pełen emocji. Bo za każdym razem kiedy możemy Wam zaprezentować nowe wzory jesteśmy niesamowicie podekscytowani. To dlatego, że tak bardzo chcemy Was zachwycić.

Udało nam się kolejny raz. Ponieważ właśnie dodaliśmy do naszego sklepu internetowego nowe bransoletki, są nowe lekkie kolczyki, nowe i zachwycające pierścionki oraz nowe naszyjniki. I ponownie nasza modna biżuteria autorska i nowości, które mamy dla Was zachwyciły Was. Tak, to już wiemy. Ponieważ wzory, które Wam pokazujemy w tym wpisie już krótką chwilę mogliście oglądać. Mogliście je także przymierzać i kupować w naszym ukochanym butiku autorskim z oryginalną biżuterią na Powiślu w Warszawie na ulicy Dobra 13. Choć staramy się zawsze aby nowości pojawiły się online jak najszybciej to z naturalnych powodów Wasze reakcje w naszym butiku autorskim z oryginalną biżuterią są pierwszym testerem naszych nowych projektów.

Jak powstaje nasza modna biżuteria autorska i te wszystkie niesamowite nowości?

Powstanie nowego wzoru to dość długi proces. Bo nie ma prostego i powtarzalnego scenariusza. Czasem pierwszym krokiem jest rozmowa w naszym projektowym duecie. Czasem wspólne szkice. Innym razem pierwsze szkice powstają niezależnie w przestrzeni każdego z nas z osobna. Czasem to nas dwojga, Waszych projektantów wspólne doświadczenie. A innym razem każdego z nas osobna podróż wyobraźni i naszego projektowego życiowego doświadczenia. Gdy powstanie pierwszy egzemplarz danego nowego wzoru zaczynamy testy, obserwacje, dalsze rozmowy, dyskusje i analizy jakości wzorniczej. Ponieważ nigdy nie szczędzimy sił dlatego zawsze zaangażowani jesteśmy jak to tylko możliwe. Pragniemy aby nasza modna biżuteria autorska była najlepsza jak to tylko możliwe pod każdym względem a nowości budziły Wasz zachwyt. Gdy jesteśmy pewni, że nowo zaprojektowane i wykonane bransoletki, kolczyki, pierścionki i naszyjniki są możliwie najlepsze trafiają do naszego butiku.

I tu rozpoczynają swoje prawdziwe życie bo spotykają Was. Nasze Klientki i Klientów odwiedzających nasz ukochany butik autorski z modną biżuterią autorską. Następnie staramy się możliwie jak najszybciej wykonać sesje nowym wzorom. Na tym etapie niezmiennie staramy się być najlepsi. Najbardziej profesjonalni jak tylko potrafimy dlatego wykonanie i selekcja zdjęć zajmują chwilę. No i w końcu nasza oryginalna biżuteria trafia do świata wirtualnego czyli do naszego sklepu internetowego i na nasze kanały w social media. Przez cudowne poświęcenie czasu na realizację Waszych zamówień i Waszych wizyt w naszym butiku, wpisy na tym blogu pojawiają się po pewnej chwili. Choć i w tym wypadku staramy się dzielić z Wami wiadomościami jak najszybciej. Najczęściej jednak w momencie gdy piszemy dla Was na blogu kolejny wpis o naszych gorących nowościach, mamy już wiedzę jakie Wasze opinie budzi nowo zaprojektowana nasza modna autorska biżuteria i nasze nowości.

Wasze zachwyty jakie budzi nasza modna biżuteria autorska i nasze nowości to nasze szczęście.

Jesteśmy super szczęśliwi i oczywiście dumni niezmiernie, że praktycznie wszystkie wzory, które dla Was tworzymy zachwycają Was. A później kolejna cudowna fala zachwytów przychodzi do nas. To po publikacji naszych gorących nowości w naszym sklepie internetowym i na naszych social media. Wasze opinie i Wasze zachwyty zawsze dodają nam niesamowitą siłę. Kolejny raz prezentujemy Wam nowe bransoletki, nowe pierścionki, nowe naszyjniki i nowe kolczyki. I kolejny raz już wiemy, że udało się nam Was zachwycić. A co nowego dla Was mamy? Oto lista nowych wzorów, które możecie oglądać na zdjęciach w tym wpisie powyżej. Oczywiście wszystkie kupicie w naszym sklepie internetowym z modną biżuterią. Jeśli chcecie przejść na kartę danego produktu po prostu kliknijcie na nazwę modelu. Wtedy otworzy się on Wam w nowym oknie.

Nasza modna biżuteria autorska i nasze nowości to oryginalny design w modzie, który zawsze zachwyca.

Pierwszy zestaw zdjęć przedstawia kolejno licząc od lewej strony i górnego rzędu następujące modele:
Pierwsza oryginalna bransoletka, z tych które Wam przedstawiamy to damska bransoletka FUKUI33 (oraz na kolejnym zdjęciu ta oryginalna bransoletka, którą kobieta nosi jako krótki naszyjnik). To niezwykły model, który nie da się opisać jednym słowem. Intrygująca bransoletka, graficzna bransoletka czy szlachetnie minimalistyczna bransoletka to tylko kilka z wielu określeń, które można przypisać tej niezwykłej bransoletce. Zaskakuje i zachwyca jak cała nasza modna biżuteria autorska i wszystkie nasze nowości.

Kolczyki koła NAGANO40 to kolejna nasza nowość i dowód na to jak nasza modna biżuteria autorska to oryginalny design. Zachwycająca lekkość i dynamika wizualna oraz intrygujące i współczesne wzornictwo w modzie. Subtelnie industrialne kolczyki, szlachetnie minimalistyczne kolczyki, obok których nie można przejść obojętnie.

Srebrne kolczyki NAGANO43 pełne współczesnej elegancji. Minimalistyczne kolczyki o doskonałych proporcjach idealne na każdą okazję.

Ostatnie dwa zdjęcia w pierwszym bloku to współcześnie elegancki długi naszyjnik NAGANO17. Poetycko minimalistyczny naszyjnik z piękną, przestrzenną formą żagla zachwyca wszystkich dokoła niczym współczesna rzeźba.

Nasza modna biżuteria autorska ma zawsze dla Was dużo nowości.

Drugi czyli środkowy zestaw zdjęć to nasza modna biżuteria autorska nowości i kolejno licząc od lewej strony i od góry następujące zachwycające modele a pierwszym z nich jest
– bransoletka “NAGANO”38
– naszyjniki “NAGANO”18 noszony jako długi
– naszyjnik “NAGANO”18 noszony jako krótki

Niezwykłe wiszące kolczyki NAGANO42 są niesamowite! Przestrzenne kolczyki i jednocześnie lekkie kolczyki mają piękną formę niczym żagle i zachwycają jak współczesna rzeźba.

Obłędny długi naszyjnik NAGANO20 to zachwycający model. Współcześnie elegancki i poetycko minimalistyczny naszyjnik, który zachwyca i zwraca uwagę piękną, przestrzenną formą żagla wykonanego z miedzi zawieszonego na delikatnym srebrnym łańcuszku ze stali chirurgicznej.

Modna biżuteria autorska, nowości i kolejny model, w którym nasz autorski design zachwyca. Wiszące srebrne kolczyki NAGANO44, które zaprojektowaliśmy i wykonujemy ze stali chirurgicznej. Szlachetny minimalizm i współczesna elegancja. Najlepsza polska biżuteria na każdą okazję, która pasuje do każdego stylu ubierania się.

I wreszcie trzeci zestaw zdjęć gdzie możecie zobaczyć nowości jakie ma dla Was nasza modna biżuteria autorska przedstawia odpowiednio od lewej i od góry kolejne niesamowite modele. Pierwszy z nich to kolczyki koła NAGANO41. Współczesne i lekkie kolczyki, intrygująco i subtelnie industrialne kolczyki, które zaskakują i zachwycają.

– bransoletka “NAGANO”39

Wiszące kolczyki, które zachwycają szlachetną prostotą oraz współczesną i minimalistyczną elegancją na każdą okazję, które widzisz na kolejnym zdjęciu to srebrne kolczyki NAGANO45.

Długi naszyjnik NAGANO19 możesz nosić w różny sposób i przedstawiamy go na trzech ostatnich zdjęciach w dolnym rzędzie w różnych długościach. Bez względu jak go nosisz to zawsze zachwyca. Choć to widoczny i imponujący naszyjnik to jednocześnie jest to lekki wizualnie i delikatny naszyjnik.

Nasz intrygujący i oryginalny design to ogromny wybór zawsze modnej biżuterii autorskiej

Ach! Jest w czym wybierać! Kochani, to Wy teraz oglądajcie, kupujcie, noście z dumą i radością. Bo my kontynuujemy dalej nasze poszukiwania i działania projektowe. I zapowiadamy, że kolejne super nowe, nasze gorące autorskie bransoletki, kolczyki, pierścionki i naszyjniki już wkrótce.
I znów nasza biżuteria Was zachwyci!
love

Oryginalna biżuteria autorska

wzory zastrzeżone

NASZ BLOG

zobacz pozostałe wpisy