NO FEAR IN DESIGN
NIE PODĄŻAMY ZA MODĄ. MODA KROCZY ZA NAMI
COME TO THE OTHER SIDE
DOŁĄCZ DO LEPSZEGO ŚWIATA. KREUJ GO Z NAMI
ZOBACZ
Previous slide
Next slide
NO FEAR IN DESIGN
NIE PODĄŻAMY ZA MODĄ. MODA KROCZY ZA NAMI
ZOBACZ
COME TO THE OTHER SIDE
DOŁĄCZ DO LEPSZEGO ŚWIATA. KREUJ GO Z NAMI
ZOBACZ
Previous slide
Next slide
Najlepsza modna biżuteria nowości!
Na zdjęciu nasze nowości, które intrygują i zachwycają bo to nasza oryginalna i modna biżuteria autorska

Modna biżuteria nowości specjalnie dla Was

Autorska biżuteria projektowana przez nas rodzi się dla Was z miłości nonstop. Z radością i dumą przedstawiamy Wam kolejny raz! Oto najlepsza modna biżuteria nowości!
Nasza intrygująca i oryginalna biżuteria autorska, którą Wy kochacie nosić my kochamy projektować. I projektujemy ja z pasją dla Was nonstop.

/

Zobaczcie nowe wzory: współczesna biżuteria, modne bransoletki, nowe naszyjniki, modne kolczyki i modne pierścionki, które czekają na Was w naszym ukochanym miejscu. Tu króluje najlepsza polska biżuteria. To nasz stacjonarny, flagowy butik modowy na Powiślu w Warszawie. A jeśli nie możesz do nas dotrzeć bo nasz butik autorski nie jest Tobie po drodze. Albo jeśli nie mieszkasz w Warszawie i nie planujesz tu wizyty w najbliższym czasie. To koniecznie odwiedź nasz sklep internetowy modna biżuteria. Ponieważ również online czeka na Ciebie nasza oryginalna modna biżuteria autorska w ogromnym wyborze.

/

Oczywiście modele, które możecie zobaczyć na zdjęciu powyżej to tylko wybrane przykłady. Wybraliśmy je z tych niesamowitych wzorów, które dodaliśmy już ostatnio do naszego sklepu internetowego. Czeka tam na Was dużo więcej 🙂 Mamy nadzieję, że również Was zachwycą jak nasze dotychczasowe projekty. A na zdjęciu powyżej prezentujemy Wam następujące modele:
czarny naszyjnik ‘FUKUI’01
długi naszyjnik ‘NAGANO’14
czarna bransoletka ‘FUKUI’26
Raduje nas, że nasza modna biżuteria nowości tak bardzo już zachwyciły wielu z Was. Zachwyciły tak, że już stały się naszymi kolejnymi bestsellerami. Ciekawe czy również zachwycą Ciebie. Ciekawe, czy również Ty je pokochasz. Mamy ogromną nadzieję, że tak!
LOVE!!!

Oryginalna i modna biżuteria autorska

wzory zastrzeżone

Przeczytaj też nasz wpis, gdzie tematem jest biżuteria: “Biżuteria – (prawie) wszystko, co powinniście wiedzieć”

Polecamy Wam również artykuł gdzie bransoletki są głównym tematem. Tytuł artykułu to po prostu: “Bransoletki

A jeśli szczególnie interesują Ciebie pierścionki i chcesz przeczytać o nich interesujący i wyczerpujący artykuł na naszym blogu to zapraszamy do przeczytania artykułu o tytule: “Pierścionki

Natomiast jeśli fascynują Ciebie naszyjniki i kochasz je nosić to przeczytaj na naszym blogu artykuł o tytule: “Naszyjniki

NASZ BLOG

zobacz pozostałe wpisy

REZYGNUJESZ?

+ PAMIĘTAJ, ŻE MAMY DLA CIEBIE DARMOWĄ PRZESYŁKĘ INPOST BEZ WZGLĘDU NA KWOTĘ ZAMÓWIENIA
+ KUPIONĄ BIŻUTERIĘ ZAPAKUJEMY W ATRAKCYJNY SPOSÓB DLATEGO MASZ GOTOWY UDANY PREZENT DLA BLISKIEJ OSOBY… LUB DLA SIEBIE :)
+ ZOBACZ JAKIE DOSTAJEMY ZACHWYCAJĄCE OPINIE OD NASZYCH ZADOWOLONYCH KLIENTEK I KLIENTÓW (po kliknięciu linku otworzy się nowe okno tak więc nie stracisz strony, na której właśnie jesteś ani swojego koszyka)
+ ZAKUPY U NAS SĄ BEZPIECZNE BO NASZ SKLEP INTERNETOWY MA CERTYFIKAT BEZPIECZEŃSTWA A WSZELKIE DANE ZWIĄZANE Z PŁATNOŚCIĄ SĄ SZYFROWANE
+ JEŚLI JESZCZE MASZ JAKIEKOLWIEK WĄTPLIWOŚCI ZADZWOŃ: 698707067 BO Z RADOŚCIĄ ODPOWIEMY NA KAŻDE PYTANIE (jeśli w danej chwili nie będziemy mogli rozmawiać oddzwonimy najszybciej jak to będzie możliwe)

UDANYCH ZAKUPÓW
DETOXDESIGN