NO FEAR IN DESIGN
NIE PODĄŻAMY ZA MODĄ. MODA KROCZY ZA NAMI
COME TO THE OTHER SIDE
DOŁĄCZ DO LEPSZEGO ŚWIATA. KREUJ GO Z NAMI
Poprzedni
Następny
NO FEAR IN DESIGN
NIE PODĄŻAMY ZA MODĄ. MODA KROCZY ZA NAMI
ZOBACZ
COME TO THE OTHER SIDE
DOŁĄCZ DO LEPSZEGO ŚWIATA. KREUJ GO Z NAMI
ZOBACZ
Poprzedni
Następny
NO FEAR IN DESIGN
NIE PODĄŻAMY ZA MODĄ. MODA KROCZY ZA NAMI
ZOBACZ
COME TO THE OTHER SIDE
DOŁĄCZ DO LEPSZEGO ŚWIATA. KREUJ GO Z NAMI
ZOBACZ
Poprzedni
Następny
Modna biżuteria sprawdzone opinie
Modna biżuteria, którą kochacie nosić o czym świadczą Wasze sprawdzone opinie

Modna biżuteria, która kochacie nosić o czym świadczą Wasze sprawdzone opinie

Kochamy dla Was projektować. Robimy to z całym naszym sercem i pasją a w proces projektowania i powstawania naszej autorskiej biżuterii wkładamy naszą ogromną wiedzę i wieloletnie doświadczenie. A jaki jest tego efekt? Dla nas wspaniały. Co jednak najważniejsze dla Was też. Nasza oryginalna biżuteria, wszystkie nasze oryginalne bransoletki, kolczyki, pierścionki i naszyjniki zachwycają Was. To modna biżuteria, którą kochacie nosić o czym świadczą Wasze sprawdzone opinie.

Ale dlaczego sprawdzone? Co to właściwie oznacza? Przede wszystkim to, że to Wasze słowa. Jedyny jaki mamy na nie wpływ to wrażenie jakie czujecie gdy nasza autorska biżuteria trafia do Was po złożonym w naszym sklepie internetowym zamówieniu. To opinie, które piszecie pod wpływem konkretnych modeli naszej biżuterii, które do Was dotarły. Trzymacie je w dłoniach, nosicie a daje to Wam radość. Zachwyca Was i wszystkich dokoła. Doceniacie estetykę, oryginalny design, ponadczasowo modny i uniwersalny charakter jaki ma nasza biżuteria. Doceniacie też walory użytkowe i komfort noszenia.

To Wasza ukochana modna biżuteria i Wasze sprawdzone opinie. Pięknie, ale dlaczego sprawdzone? Otóż powstają one nie tylko pod wpływem Waszego fizycznego kontaktu i doświadczenia naszej biżuterii. To są sprawdzone opinie również dlatego, że zbierane są i weryfikowane przez niezależną od nas firmę Trustmate. Modna biżuteria to nasz wkład natomiast Wasze opinie są sprawdzone ponieważ ta firma dba o przejrzysty sposób ich udzielania. Gwarantuje też, że my nie mamy najmniejszego wpływu i nie możemy edytować tego co napiszecie. Nie możemy też udzielać opinii sami sobie. Każda opinia to rzeczywiste doświadczenie kontaktu z naszym określonym wzorem i naszą usługą. Bo nie tylko nasza modna biżuteria otrzymuje Wasze sprawdzone opinie.

Nasza modna biżuteria zachwyca i Wasze sprawdzone opinie też!

Oceniacie także nasz autorski sklep internetowy z modną i oryginalną biżuterią. Jego wizualną atrakcyjność, przejrzystość, komfort użytkowania i czytelny sposób dokonywania zakupów. Oceniacie kontakt z nami a nawet takie rzeczy jak nasz autorski sposób pakowania biżuterii, jakość i estetykę opakowania zamówienia oraz prędkość realizowania złożonych przez Was zamówień. Pomimo tego, że nasza marka oraz nasz autorski sklep internetowy to autorska biżuteria handmade to bardzo się staramy aby każde z Was mogło możliwie jak najszybciej cieszyć się zamówioną biżuterią. A nie jest to łatwe bo każde zamówienie traktujemy indywidualnie. Wszystkie wzory, które ma w ofercie nasz autorski sklep internetowy z oryginalną biżuterią powstają indywidualnie do każdego zamówienia i najczęściej na wymiar.

No ale chyba nam się udaje 😉 Poczytajcie sprawdzone opinie naszych dotychczasowych Klientek i Klientów na jakie zasłużyła sobie nasza modna biżuteria. Dla nas to wspaniała lektura bo za każdym razem to największa nagroda za nasze działania projektowe i twórcze. Skrzydła nam rosną. Chcemy jeszcze lepiej jeśli to tylko możliwe!

Nasza modna biżuteria zachwyca Was a nas zachwycają Wasze sprawdzone opinie

Srebrne kolczyki NAGANO22 budzą Wasze zachwyty niezmiennie już od tylu lat. To model, który zaprojektowaliśmy dawno a jednak jak cała nasza autorska biżuteria jest ponadczasowy. Tak działają jego szlachetne proporcje, zachwycająca geometria, elegancka prostota. “Kolczyki super! Proste i nietypowe. Bardzo je lubię. Noszę trochę na przekór pomieszane nie do pary. 🙂 Lubię taki styl, wrócę na pewno. :)” napisała Agnieszka dając nam pięć gwiazdek.

Ludmiła dała nam pięć gwiazdek i ocenę klienta: doskonale za długi naszyjnik NAGANO13.

Sabina również swoją ocenę klientki dała nam jako doskonale i przyznała nam pięć gwiazdek za srebrny naszyjnik AOMORI13.

Irena także kupiła w naszym sklepie internetowym długi naszyjnik NAGANO13. Po otrzymaniu przesyłki ze swoim zamówieniem nasza oryginalna biżuteria autorska ewidentnie zachwyciła bo otrzymaliśmy ocenę doskonale i oczywiście pięć gwiazdek.

Maciej kupił model mosiężna bransoletka NAGANO39 i również pozostawił swoją opinię o niej. “Bardzo ciekawy projekt, dobrze wykonany” a do tego pięć gwiazdek.

“Moja nowa miłość 🙂 Biżuteria wygląda bardzo oryginalnie a jednocześnie bardzo kobieco. Duży plus za sprawną realizację wysyłki. Niecodzienne opakowanie, bardzo mi się podoba bezproblemowe zamówienie i klarowny kontakt z pracownikami sklepu”. Tak swoje pozytywne doświadczenia jakie wywarła nasza modna biżuteria i wrażenia ze naszego sklepu internetowego opisała Sabina dodając sprawdzone przez Trustmate opinie. Pięć gwiazdek.

A oto co napisała Łucja, którą również zachwyciła nasza modna biżuteria i nasz autorski sklep internetowy z oryginalną biżuterią dlatego dodała swoje sprawdzone opinie. “Bardzo ładnie i dobrze zapakowana przesyłka. Ślicznie zapakowana paczka, tak jak lubię najbardziej. Profesjonalna obsługa. Polecam zakupy w tym sklepie. Bardzo dobry kontakt ze sprzedającym. Intrygująca biżuteria, unikalna biżuteria, bardzo dobre wykonanie. Wiarygodny opis produktów w sklepie cenię najbardziej.” Od Łucji także otrzymaliśmy pięć gwiazdek.

Anna zakupiła w naszym sklepie internetowym złoty pierścionek NAGANO11. Ocena Klientki: doskonale. Do tego pięć gwiazdek 🙂

Oczywiście Waszych pięknych opinii jest więcej

“Nie mam żadnych uwag do wyglądu i jakości przesyłki, wszystko wzorowo. To Klient jest tutaj najważniejszy.” Tak stwierdziła Katarzyna i nagrodziła efekt naszych działań pięcioma gwiazdkami.

Kolczyki robią spektakularne wrażenie, po prostu ekstra.” Tak o zakupionym w naszym sklepie internetowym modelu złote kolczyki NAGANO33. Faktycznie są spektakularne. Ponieważ to nasza zawsze modna biżuteria dlatego pewnie dostały nie tylko sprawdzone opinie ale również pięć gwiazdek 🙂 Tą dostaliśmy od Łucji.

“Doceniam takie podejście do Klienta, super. Przesyłka była starannie zapakowana, a do tego wyglądała cudownie. Idealnie zapakowana biżuteria i na czas. Zrobiłam świetne zakupy bo ta oryginalna biżuteria to zachwycające cudo. Autentyczna biżuteria i wyjątkowa biżuteria. Zawsze gdy coś kupię to jestem zadowolona. Na żywo jeszcze ładniej wygląda.”. To słowa Anny, od której pięć gwiazdek również otrzymaliśmy.

Chociaż naszyjnik damski NAGANO22 to jedna z naszych gorących nowości to jak to się dzieje nonstop błyskawicznie stał się bestsellerem. Kupiła go również Ludmiła a po rozpakowaniu przesyłki z zamówieniem i założeniu naszyjnika przyznała pięć gwiazdek i napisała. “piękna biżuteria. Perfekcyjnie wykonana”.

A oto co w swojej opinii po zakupach w naszym sklepie internetowym i po otrzymaniu zamówienia napisał Patrik. “Wow, wysyłka natychmiastowa, duże zaskoczenie, bez zbędnej zwłoki załatwili mi to czego chciałem, brawo. Ta oryginalna biżuteria wygląda doskonale a noszę ją na różne okazje i do bardzo różnych ubrań. Przy tak solidnym opakowaniu uszkodzenie paczki praktycznie niemożliwe. Świetny sklep z szybką obsługą i w dobrej cenie.” Pięć gwiazdek dołączone do opinii.

Ludmiła o naszej autorskiej biżuterii: “piękna… stylowa. Perfekcyjnie wykonana”. Pięć gwiazdek.

I jeszcze więcej Waszych pięknych słów o naszej modnej biżuterii

Srebrny naszyjnik AOMORI10 to też model, który zaprojektowaliśmy dla Was całkiem niedawno. On też już jest naszym totalnym bestsellerem. Kochacie jego szlachetną prostotę i zachwycającą geometrię. Uwielbiacie to, że możecie go nosić na tak wiele sposobów a każdy z nich wygląda obłędnie. No i zachwyca Was też, że możecie nosić go również na nadgarstku bo to przecież także geometryczna bransoletka AOMORI40. Ten oryginalny naszyjnik kupił w naszym sklepie internetowym również Patrik. Pięć gwiazdek i ocena Klienta doskonale!

Bransoletka i naszyjnik w jednym to nasz autorski pomysł, który Was urzekł kompletnie. Nasza modna biżuteria to bardzo często uniwersalna biżuteria nie tylko dlatego, że pasuje na każda okazję i do każdego stylu ubierania się. Również dlatego, że dany model możesz założyć zarówno na nadgarstek jak i na szyję. Nosisz jak chcesz a za każdym razem zachwycasz. Tym też charakteryzuje się bransoletka i naszyjnik OMA35. W naszym sklepie internetowym kupiła ten model między innymi Agnieszka która przyznała pięć gwiazdek bo jej ocena Klientki to doskonale.

Zbigniew kupił w naszym sklepie internetowym srebrny pierścionek NAGANO10. Jego komentarz do tego modelu to: “idealnie trafia w gust”. Pięć gwiazdek.

Czarny naszyjnik FUKUI03 to model, który kupiła Agnieszka. Zachwyciła się tym naszyjnikiem bo jest szlachetnie prosty, współcześnie elegancki i zjawiskowo geometryczny. No i dlatego, że może go nosić także na nadgarstku bo to też bransoletka damska FUKUI31. Kolejne przyznane pięć gwiazdek i kolejna ocena Klientki: doskonale.

Nasza modna biżuteria doskonale się Wam nosi a nam cudownie czyta się Wasze sprawdzone opinie o niej

“Widać, że obsługa lubi swoją pracę, aż miło się patrzy. Zgodnie z warunkami zamówienia, na czas. Ta współczesna biżuteria to idealny prezent. Przesyłka świetnie zabezpieczona. Lubię robić u nich zakupy, zawsze znajdzie się jakiś dobry rabacik.” To słowa Agnieszki po zakupach w naszym sklepie internetowym. Wrażenia musiały być naprawdę doskonałe bo oprócz opinii dostaliśmy pięć gwiazdek.

Oryginalna biżuteria. Świetne!! Przesyłka ładnie zapakowana, dobry kontakt ze sprzedającym. Polecam !”. To pięć gwiazdek i opinia od Anety.

O zakupach w naszym sklepie internetowym opinię napisała również Agnieszka. “Czas dostawy godny podziwu, brawo.” Przesyłka została dostarczona w idealnym stanie.”. Od Agnieszki także dostaliśmy pięć gwiazdek. Tu korzystając z okazji pragniemy wspomnieć, że choć nasza oryginalna biżuteria autorska powstaje dla Was ręcznie i zawsze wykonujemy ją indywidualnie do każdego zamówienia na wymiar to faktycznie bardzo staramy się aby nasze Klientki i Klienci mogli cieszyć się naszą biżuterią najszybciej jako to tylko możliwe. Nasze starania się opłacają bo Wasze zachwyty są dla nas bezcenne.

No i może na razie tyle… Oczywiście to nie wszystkie Wasze sprawdzone opinie, które dostała nasza oryginalna i modna biżuteria. Otrzymaliśmy ich od Was dużo więcej ale przez ich ilość właśnie postanowiliśmy je podzielić na kilka wpisów. Kolejne wpisy pojawią się na naszym blogu wkrótce. A później podzielimy się z Wami opiniami, które pozostawiacie w innych miejscach niż sprawdzone opinie, którymi nagradzana jest nasza modna biżuteria, a które zbiera dla nas i weryfikuje je firma Trustmate.
Bo przecież są jeszcze Wasze cudowne opinie na google maps. Nasz ukochany butik autorski ma tam swoją wizytówkę i tam też zachwyca Was nasza modna biżuteria a wyrażacie to zostawiając i tam swoje sprawdzone opinie. No i oczywiście jest też nasz profil na FB bo nasza modna i oryginalna biżuteria na Facebooku również wszystkich zachwyca.

Biżuteria autorska

Wzory zastrzeżone

ps. A wszystkie opinie naszych Klientek i Klientów zebrane i zweryfikowane przez firmę Trustmate przeczytacie w naszym sklepie internetowym w zakładce: opinie Trustmate
Miłej lektury 🙂

(2022-07-16)

NASZ BLOG

zobacz pozostałe wpisy