NO FEAR IN DESIGN
NIE PODĄŻAMY ZA MODĄ. MODA KROCZY ZA NAMI
COME TO THE OTHER SIDE
DOŁĄCZ DO LEPSZEGO ŚWIATA. KREUJ GO Z NAMI
ZOBACZ
Previous slide
Next slide
NO FEAR IN DESIGN
NIE PODĄŻAMY ZA MODĄ. MODA KROCZY ZA NAMI
ZOBACZ
COME TO THE OTHER SIDE
DOŁĄCZ DO LEPSZEGO ŚWIATA. KREUJ GO Z NAMI
ZOBACZ
Previous slide
Next slide
Najlepsza biżuteria na Wielkanoc życzy Wam piękna i wszystkiego co najlepsze! Mimo wszystko…
Najlepsza biżuteria na Wielkanoc to nie tylko widoczne na zdjęciu nasze industrialne bransoletki i oryginalna pierścionki bo to też nasze lekkie kolczyki i naszyjniki.

Najlepsza biżuteria na Wielkanoc to nasz oryginalny design i najlepsze życzenia piękna.

Nasza unikalna biżuteria autorska to najlepsza biżuteria na Wielkanoc. Każda nasza oryginalna bransoletka i każdy nasz oryginalny pierścionek. Wszystkie nasze oryginalne kolczyki i każdy naszyjnik. I my sami życzymy Wam dobrych Świąt Wielkanocnych.

Nie wiemy czy je obchodzicie. Żywa jest w Waszych domach tradycja czy może to po prostu chwila aby zwolnić, zatrzymać się, odpocząć? Ponieważ bez względu na światopogląd jesteście wszyscy dla nas tak samo ważni, dlatego piękne życzenia ślemy wszystkim Wam. I nawet do tych, którzy nie widzą jeszcze jak jest najlepsza biżuteria na Wielkanoc 🙂 Taki jest nasz świat i taką filozofię głosimy także przez nasz intrygujący i zaskakujący design autorski w modzie. Szacunek dla wszystkich. Bo szanujemy także tych, którzy nie rozumieją naszej estetyki. Ponieważ sami wiemy, że nie jest dla każdego, dlatego może przyjmujemy to ze spokojem i uśmiechem. Wiemy jak jest najlepsza biżuteria na Wielkanoc 🙂 Jednak nie wiemy jak Wasze Święta Wielkanocne wyglądają. A jesteśmy tego bardzo ciekawi bo jesteście dla nas bardzo ważni. Jesteśmy Was ciekawi dlatego jeśli tylko macie ochotę opowiedzieć jak spędzacie ten czas to piszcie do nas.

Najlepsza biżuteria na Wielkanoc niech będzie częścią magicznych chwil

Kochani! Wiemy, że to będzie szczególny czas dla Was. Taki sam będzie dla nas. Nie będziemy mogli odwiedzić naszych rodzin, naszych bliskich… Nie będziemy mogli beztrosko cieszyć się wiosną… Za oknem nie tylko zachwycająca pogoda ale i szczególnie trudna sytuacja wynikająca ze światowej pandemii. Ale zrobimy wszystko, a Wasza ukochana, najlepsza biżuteria na Wielkanoc się do tego przyczyni aby to był dobry czas. I takiego czasu również Wam życzymy. Niech nie opuszcza Was i Waszych bliskich zdrowie i spokój. Niech nie opuszcza Was również radość. Pięknych chwil Wam wszystkim życzymy!

A na zdjęciu wykonanym dla nas przez utalentowanego fotografa z OFFSTUDIO industrialne bransoletki i szlachetnie proste pierścionki oczywiście zaprojektowane i wykonane przez nas. Nasza autorska biżuteria, najlepsza biżuteria na Wielkanoc, też składa Wam jak najlepsze życzenia 🙂
LOVE!

Modna biżuteria autorska

wzory zastrzeżone

Ps. Przeczytaj też nasz wpis, gdzie tematem jest biżuteria: “Biżuteria – (prawie) wszystko, co powinniście wiedzieć”

NASZ BLOG

zobacz pozostałe wpisy

REZYGNUJESZ?

+ PAMIĘTAJ, ŻE MAMY DLA CIEBIE DARMOWĄ PRZESYŁKĘ INPOST BEZ WZGLĘDU NA KWOTĘ ZAMÓWIENIA
+ KUPIONĄ BIŻUTERIĘ ZAPAKUJEMY W ATRAKCYJNY SPOSÓB DLATEGO MASZ GOTOWY UDANY PREZENT DLA BLISKIEJ OSOBY… LUB DLA SIEBIE :)
+ ZOBACZ JAKIE DOSTAJEMY ZACHWYCAJĄCE OPINIE OD NASZYCH ZADOWOLONYCH KLIENTEK I KLIENTÓW (po kliknięciu linku otworzy się nowe okno tak więc nie stracisz strony, na której właśnie jesteś ani swojego koszyka)
+ ZAKUPY U NAS SĄ BEZPIECZNE BO NASZ SKLEP INTERNETOWY MA CERTYFIKAT BEZPIECZEŃSTWA A WSZELKIE DANE ZWIĄZANE Z PŁATNOŚCIĄ SĄ SZYFROWANE
+ JEŚLI JESZCZE MASZ JAKIEKOLWIEK WĄTPLIWOŚCI ZADZWOŃ: 698707067 BO Z RADOŚCIĄ ODPOWIEMY NA KAŻDE PYTANIE (jeśli w danej chwili nie będziemy mogli rozmawiać oddzwonimy najszybciej jak to będzie możliwe)

UDANYCH ZAKUPÓW
DETOXDESIGN