NO FEAR IN DESIGN
NIE PODĄŻAMY ZA MODĄ. MODA KROCZY ZA NAMI
ZOBACZ
COME TO THE OTHER SIDE
DOŁĄCZ DO LEPSZEGO ŚWIATA. KREUJ GO Z NAMI
ZOBACZ
Previous slide
Next slide
Najlepsza polska moda i piękne życzenia na Wielkanoc!
Najlepsza polska modna na Wielkanoc to nasza oryginalna biżuteria autorska zachwycająca cały rok.

Najlepsza polska moda i Wielkanoc?

Jaki związek ma najlepsza polska moda i Wielkanoc? Och! W naszym wyjątkowym przypadku ogromny.

My i najlepsza polska moda życzymy Wam wszystkiego co najlepsze na Wielkanoc

Kochani! Dobrej, spokojnej i przede wszystkim zdrowej Wielkanocy Wam życzymy. To będzie druga Wielkanoc w tym szczególnym czasie pandemii, który nas otacza ale bez względu na okoliczności wierzymy i mamy nadzieję, że będzie to dla Was szczególny czas dokładnie taki w swoim charakterze jakiego potrzebujecie. Mamy nadzieję, że znajdziecie chwilę odpoczynku i zachwytu. Wszystkiego co najlepsze Wam życzymy!

My trochę odpoczniemy, zwolnimy aby już po chwili niezmiennie z miłością i pasją powrócić do naszego ukochanego butiku autorskiego na Powiślu w Warszawie na Dobrej 13. Powrócimy do naszego studio projektowego i pracowni aby dla Was tworzyć, projektować, kreować. Nasza oryginalna biżuteria autorska, nasze oryginalne bransoletki, szlachetnie proste pierścionki, oryginalne kolczyki i naszyjniki to nasza pasja a Wasz zachwyt. Doskonale się dobraliśmy.

LOVE!!!

Modna biżuteria autorska

wzory zastrzeżone

Przeczytaj też nasz wpis, gdzie tematem jest biżuteria: “Biżuteria – (prawie) wszystko, co powinniście wiedzieć”

NASZ BLOG

zobacz pozostałe wpisy

Idealny prezent to nasza modna biżuteria autorska, którą projektujemy z pasją i miłością

REZYGNUJESZ?

+ PAMIĘTAJ, ŻE MAMY DLA CIEBIE DARMOWĄ PRZESYŁKĘ INPOST BEZ WZGLĘDU NA KWOTĘ ZAMÓWIENIA
+ KUPIONĄ BIŻUTERIĘ ZAPAKUJEMY W ATRAKCYJNY SPOSÓB DLATEGO MASZ GOTOWY UDANY PREZENT DLA BLISKIEJ OSOBY… LUB DLA SIEBIE :)
+ ZOBACZ JAKIE DOSTAJEMY ZACHWYCAJĄCE OPINIE OD NASZYCH ZADOWOLONYCH KLIENTEK I KLIENTÓW (po kliknięciu linku otworzy się nowe okno tak więc nie stracisz strony, na której właśnie jesteś ani swojego koszyka)
+ ZAKUPY U NAS SĄ BEZPIECZNE BO NASZ SKLEP INTERNETOWY MA CERTYFIKAT BEZPIECZEŃSTWA A WSZELKIE DANE ZWIĄZANE Z PŁATNOŚCIĄ SĄ SZYFROWANE
+ JEŚLI JESZCZE MASZ JAKIEKOLWIEK WĄTPLIWOŚCI ZADZWOŃ: 698707067 BO Z RADOŚCIĄ ODPOWIEMY NA KAŻDE PYTANIE (jeśli w danej chwili nie będziemy mogli rozmawiać oddzwonimy najszybciej jak to będzie możliwe)

UDANYCH ZAKUPÓW
DETOXDESIGN