NO FEAR IN DESIGN
NIE PODĄŻAMY ZA MODĄ. MODA KROCZY ZA NAMI
ZOBACZ
COME TO THE OTHER SIDE
DOŁĄCZ DO LEPSZEGO ŚWIATA. KREUJ GO Z NAMI
ZOBACZ
Poprzedni
Następny
NO FEAR IN DESIGN
NIE PODĄŻAMY ZA MODĄ. MODA KROCZY ZA NAMI
ZOBACZ
COME TO THE OTHER SIDE
DOŁĄCZ DO LEPSZEGO ŚWIATA. KREUJ GO Z NAMI
ZOBACZ
Poprzedni
Następny
NO FEAR IN DESIGN
NIE PODĄŻAMY ZA MODĄ. MODA KROCZY ZA NAMI
ZOBACZ
COME TO THE OTHER SIDE
DOŁĄCZ DO LEPSZEGO ŚWIATA. KREUJ GO Z NAMI
ZOBACZ
Poprzedni
Następny
Najlepsza polska moda tworzona z miłości! Uśmiecham się do Was!
Wystarczy spojrzeć na to zjawiskowe czarno-białe zdjęcie projektantki a od razu wiadomo, że najlepsza polska biżuteria powstaje z miłości.

Najlepsza polska moda tworzona z miłości!

Kochani! Jak mam wyrazić wdzięczność moją do Was? Uśmiecham się do Was 🙂 I dziękuję Wam wszystkim tak bardzo bo jesteście cudowni! Jesteście najlepsi! Wyraz mojej wdzięczności do Was to najlepsza według Was polska moda, która powstaje z miłości.

Celebracja kolejnych urodzin to dla mnie niezwykły czas. Metryka nie ma znaczenia dlatego, że każdym wieku możemy być młodzi i piękni. Ponieważ twórcze życie z pasją jest najlepszą drogą aby to uczucie lekkości i radości osiągnąć w każdym danym nam dniu. I w każdym wieku. Bo taka właśnie drogą staram się podążać dlatego spotyka mnie ogromne szczęście i ogromna nagroda. Kolejne niezwykłe urodziny z Wami. Znów są niewyobrażalnie piękne bo zasypaliście mnie życzeniami. Zasypaliście mnie pięknymi słowami i niewiarygodną ilością cudownej pozytywnej energii. Dlatego właśnie jestem Wam tak bardzo wdzięczna za Waszą dobroć! A oto moja podzięka za Wasz zachwyt, dobroć i za miłość Waszą. Najlepsza dla Was polska moda, która również rodzi się z miłości.

Wszystko co od Was otrzymuję, ta nasza niezwykła relacja dodaje jeszcze więcej sił. Ponieważ dzięki Wam moje skrzydła rosną jeszcze bardziej. Dlatego moje pragnienie jeszcze większe aby tworzyć dla Was. Biżuteria autorska, którą dla Was projektuję i wykonuję budzi Wasz zachwyt. Wiem bo tak często i w tak piękny sposób go wyrażacie. Mówicie, że dla Was to najlepsza polska moda a ja zawsze dodaję, że rodzi się ona we mnie z naszej miłości. Cieszę się, że oryginalne bransoletki, lekkie kolczyki, naszyjniki i szlachetnie proste pierścionki, które dla Was stworzyłam tak kochacie. Towarzyszą Wam one w Waszej codzienności i w chwilach szczególnych. Ponieważ zasypujecie mnie swoimi zdjęciami jak moja biżuteria autorska obłędnie wygląda na Was to każde takie zdjęcie jest dla mnie gigantyczną radością. Każde takie zdjęcie umieszczam w naszym “rodzinnym albumie”. Z tymi zdjęciami również dostaję ogrom Waszych zachwytów i pięknych słów.

Z mojej wdzięczności i z miłości do Was najlepsza polska moda

Wdzięczność moja dla Was mnie przepełnia i unosi. Ponieważ zjawisko marki DETOXDESIGN wymyka się kryteriom dlatego, że to nie tylko oryginalna i ponadczasowo modna biżuteria handmade. Nie tylko polska moda w najlepszym wydaniu zrodzona z miłości. To także zachwyt nad szlachetnym minimalizmem i szczerością materiału. Ale to jeszcze więcej. Ponieważ to stan umysłu. Bo to sposób pojmowania życia i świata, w którym to życie się toczy. Nadzieje, zachwyty i pragnienia. Oczy szeroko otwarte i poczucie, że każdej chwili szkoda. I chęć by żyć pełnią. Najlepsza energia. Ponieważ to nasza wspólna cudownie pozytywna energia i nasza wspólna czułość i miłość. A z tej miłości najlepsza polska modna zrodzona.

Dziękuję Wam, że jesteście i za to jacy jesteście. Cudowne kobiety i mężczyźni! To nasze wspólne dzieło. Tworzymy je wspólnie. Bez Was nie byłoby DETOX’u i bez Was nie byłby tak niezwykłym zjawiskiem. Bez Was i bez naszej wspólnej miłości to nie byłaby najlepsza polska moda. I nie powstałby bez Was najlepszy sklep internetowy z modną biżuterią ani mój ukochany flagowy butik na Powiślu na ulicy Dobra 13. Jak piszecie: najlepszy modny butik autorski w Warszawie z oryginalną biżuterią.
Dziękuję Wam i we wdzięczności mojej ogromnej dla Was obiecuję Wam jeszcze wiele, wiele zachwytów. Tak, właśnie zakończona akcja “Designer’s birthday sale” to też była forma podzięki dla Was za Waszą obecność i Wasz tak niesamowicie liczny wspaniały odzew na nią. Kocham Was rozpieszczać i sprawiać radość. Jak wspaniale, że znów się udało.
Kochani! Do następnego zachwytu! Jak najszybciej.
Wszystko co najlepsze i najpiękniejsze. Wszystko co szczere i autentyczne.
Dla Was.
Wasza projektantka.
LOVE.
J.
🙂

Oryginalna biżuteria autorska

wzory zastrzeżone

NASZ BLOG

zobacz pozostałe wpisy