NO FEAR IN DESIGN
NIE PODĄŻAMY ZA MODĄ. MODA KROCZY ZA NAMI
COME TO THE OTHER SIDE
DOŁĄCZ DO LEPSZEGO ŚWIATA. KREUJ GO Z NAMI
ZOBACZ
Previous slide
Next slide
NO FEAR IN DESIGN
NIE PODĄŻAMY ZA MODĄ. MODA KROCZY ZA NAMI
ZOBACZ
COME TO THE OTHER SIDE
DOŁĄCZ DO LEPSZEGO ŚWIATA. KREUJ GO Z NAMI
ZOBACZ
Previous slide
Next slide
Nasza autorska biżuteria to radość dla Was! Jeszcze będzie przepięknie!

Nasza autorska biżuteria to radość dla Was i dla nas! Wiemy to ponieważ dostajemy od Was tak wiele wspaniałych, pozytywnych wiadomości. Nie dajecie się. Pielęgnujecie w sobie zachwyt. Nawet w obecnie dziwnym czasie, zamknięci w domach. Nosicie nasze oryginalne bransoletki, oryginalne pierścionki, oryginalne lekkie kolczyki i oryginalne naszyjniki. A niejedną osobę zaskakuje jak nasza oryginalna modna biżuteria autorska to naprawdę biżuteria uniwersalna. Bo jak ona pasuje nawet do domowych ciuchów :)!

Jeszcze będzie przepięknie…

/ nasza autorska biżuteria to radość

I chociaż nasz butik autorski z przyczyn oczywistych nie może być oblegany choć wiemy, że bardzo chcielibyście licznie odwiedzić go. Jak za dobrych, przed pandemicznych czasów. To wiemy też, że wszystko co dobre powróci. Bo my się nie poddajemy. Niezmiennie ciężko i twórczo pracujemy. Cały czas projektujemy nowe wzory. Ponieważ będziemy chcieli wynagrodzić Wam ten obecnie trudny czas. Dlatego mamy nadzieję, że świadomość nowości w naszym butiku autorskim to będzie kolejne Wasze źródło siły na ten trudny czas. Bo jeszcze będzie przepięknie. Jeszcze założycie wszystkie nasze nowe bransoletki autorskie, autorskie pierścionki, lekkie kolczyki autorskie oraz autorskie naszyjniki.

A gdyby okazało się, że przez ten stresujący czas zapomnieliście, że nasz butik autorski jest na warszawskim Powiślu na ulicy Dobra 13. Albo gdyby okazało się, że zapomnieliście jak do nas trafić. To uspokajamy Was. Dacie radę. Bo możecie przecież zobaczyć wizytówkę jaką ma najmodniejszy butik w Warszawie z oryginalną biżuterią autorską na mapach Google.

A tymczasem prawdziwym azylem dla Was jest nasz sklep internetowy oryginalna modna biżuteria autorska. Ponieważ to nie tylko łatwe i komfortowe ale i bezpieczne udane zakupy bez wychodzenia z domu. No i przede wszystkim nasza autorska biżuteria to radość tak potrzebna w ten trudny czas.

Oryginalna i modna biżuteria autorska

wzory zastrzeżone

Ps. Przeczytaj też nasz wpis, gdzie tematem jest biżuteria: “Biżuteria – (prawie) wszystko, co powinniście wiedzieć”

I w ogóle czytaj nasz blog biżuteria moda sztuka bo czeka tam na Ciebie wiele wartościowych i ciekawych treści. Znajdziesz tam nie tylko merytoryczne artykuły pełne informacji i wiedzy. Ponieważ czekają na Ciebie także wpisy takie jak ten, bardziej intymne. One też są bardzo ważne. Bo dzięki nim możesz lepiej poznać i zrozumieć nas i nasz świat.

/

NASZ BLOG

zobacz pozostałe wpisy

REZYGNUJESZ?

+ PAMIĘTAJ, ŻE MAMY DLA CIEBIE DARMOWĄ PRZESYŁKĘ INPOST BEZ WZGLĘDU NA KWOTĘ ZAMÓWIENIA
+ KUPIONĄ BIŻUTERIĘ ZAPAKUJEMY W ATRAKCYJNY SPOSÓB DLATEGO MASZ GOTOWY UDANY PREZENT DLA BLISKIEJ OSOBY… LUB DLA SIEBIE :)
+ ZOBACZ JAKIE DOSTAJEMY ZACHWYCAJĄCE OPINIE OD NASZYCH ZADOWOLONYCH KLIENTEK I KLIENTÓW (po kliknięciu linku otworzy się nowe okno tak więc nie stracisz strony, na której właśnie jesteś ani swojego koszyka)
+ ZAKUPY U NAS SĄ BEZPIECZNE BO NASZ SKLEP INTERNETOWY MA CERTYFIKAT BEZPIECZEŃSTWA A WSZELKIE DANE ZWIĄZANE Z PŁATNOŚCIĄ SĄ SZYFROWANE
+ JEŚLI JESZCZE MASZ JAKIEKOLWIEK WĄTPLIWOŚCI ZADZWOŃ: 698707067 BO Z RADOŚCIĄ ODPOWIEMY NA KAŻDE PYTANIE (jeśli w danej chwili nie będziemy mogli rozmawiać oddzwonimy najszybciej jak to będzie możliwe)

UDANYCH ZAKUPÓW
DETOXDESIGN