NO FEAR IN DESIGN
NIE PODĄŻAMY ZA MODĄ. MODA KROCZY ZA NAMI
COME TO THE OTHER SIDE
DOŁĄCZ DO LEPSZEGO ŚWIATA. KREUJ GO Z NAMI
ZOBACZ
Previous slide
Next slide
NO FEAR IN DESIGN
NIE PODĄŻAMY ZA MODĄ. MODA KROCZY ZA NAMI
ZOBACZ
COME TO THE OTHER SIDE
DOŁĄCZ DO LEPSZEGO ŚWIATA. KREUJ GO Z NAMI
ZOBACZ
Previous slide
Next slide
Nowa biżuteria autorska tworzona dla Was z miłością nonstop. Nowości!

Nowa biżuteria autorska znów zachwyca.

Nowa biżuteria autorska tworzona specjalnie dla Was z miłością nonstop. Kolejny raz chcemy Was zachwycić. Projektujemy dla Was nonstop ponieważ Wasz zachwyt nas uskrzydla i napędza. Zobaczcie nowe wzory naszej oryginalnej biżuterii, które czekają na Was w najlepszym miejscu dla każdej kobiety, dla której polska moda i biżuteria autorska w najlepszym wydaniu ma znaczenie. To Wasz ukochany, flagowy autorski butik DETOXDESIGN, Warszawa, Powiśle, ul. Dobra 13. Ponieważ niesamowite nowości teraz czekają na Was również online. Dlatego warto odwiedzić także nasz sklep internetowy oryginalna modna biżuteria autorska.

/

Oczywiście przykłady, które możecie zobaczyć na zdjęciach w tym wpisie: oryginalne bransoletki, intrygujące naszyjniki, zachwycające pierścionki i modne kolczyki to tylko wybrane przykłady. Czeka na Was więcej! 🙂 Cieszymy się, że zachwycają Was nowe wzory zaprojektowane dla Was z miłością jak nasze wszystkie dotychczasowe projekty.
Wasze zachwyty nas uskrzydlają. Projektowanie dla Was to niezwykłe szczęście i przywilej. Kochamy tworzyć dla Was dlatego już za chwilę spodziewajcie się kolejnego radosnego wpisu z kolejnymi niesamowitymi nowymi wzorami. Nasza modna biżuteria autorska to nasza wspólna niesamowita pasja. Bardzo nas to cieszy!
love

Oryginalna i modna biżuteria autorska

wzory zastrzeżone

ps.
Na zdjęciach powyżej widzicie od lewej do prawej strony następujące gorące nowości naszej nowoczesnej biżuterii dostępne w naszym sklepie internetowym pod następującymi linkami:
duże kolczyki ‘NAGANO’32
duży naszyjnik ‘IKI’10
srebrny naszyjnik ‘NAGANO’12
srebrna bransoletka ‘AOMORI’18

Przeczytaj też nasz wpis, gdzie tematem jest biżuteria: “Biżuteria – (prawie) wszystko, co powinniście wiedzieć”

Polecamy Wam również artykuł gdzie bransoletki są głównym tematem. Tytuł artykułu to po prostu: “Bransoletki

Gdy interesują Ciebie kolczyki to warto przeczytać artykuł na naszym blogu, który zatytułowaliśmy “Kolczyki“. Jest interesujący ponieważ wnikliwie traktuje temat.

Natomiast jeśli fascynują Ciebie naszyjniki i kochasz je nosić to przeczytaj na naszym blogu artykuł o tytule: “Naszyjniki

NASZ BLOG

zobacz pozostałe wpisy

REZYGNUJESZ?

+ PAMIĘTAJ, ŻE MAMY DLA CIEBIE DARMOWĄ PRZESYŁKĘ INPOST BEZ WZGLĘDU NA KWOTĘ ZAMÓWIENIA
+ KUPIONĄ BIŻUTERIĘ ZAPAKUJEMY W ATRAKCYJNY SPOSÓB DLATEGO MASZ GOTOWY UDANY PREZENT DLA BLISKIEJ OSOBY… LUB DLA SIEBIE :)
+ ZOBACZ JAKIE DOSTAJEMY ZACHWYCAJĄCE OPINIE OD NASZYCH ZADOWOLONYCH KLIENTEK I KLIENTÓW (po kliknięciu linku otworzy się nowe okno tak więc nie stracisz strony, na której właśnie jesteś ani swojego koszyka)
+ ZAKUPY U NAS SĄ BEZPIECZNE BO NASZ SKLEP INTERNETOWY MA CERTYFIKAT BEZPIECZEŃSTWA A WSZELKIE DANE ZWIĄZANE Z PŁATNOŚCIĄ SĄ SZYFROWANE
+ JEŚLI JESZCZE MASZ JAKIEKOLWIEK WĄTPLIWOŚCI ZADZWOŃ: 698707067 BO Z RADOŚCIĄ ODPOWIEMY NA KAŻDE PYTANIE (jeśli w danej chwili nie będziemy mogli rozmawiać oddzwonimy najszybciej jak to będzie możliwe)

UDANYCH ZAKUPÓW
DETOXDESIGN