NO FEAR IN DESIGN
NIE PODĄŻAMY ZA MODĄ. MODA KROCZY ZA NAMI
ZOBACZ
COME TO THE OTHER SIDE
DOŁĄCZ DO LEPSZEGO ŚWIATA. KREUJ GO Z NAMI
ZOBACZ
Poprzedni
Następny
NO FEAR IN DESIGN
NIE PODĄŻAMY ZA MODĄ. MODA KROCZY ZA NAMI
ZOBACZ
COME TO THE OTHER SIDE
DOŁĄCZ DO LEPSZEGO ŚWIATA. KREUJ GO Z NAMI
ZOBACZ
Poprzedni
Następny
NO FEAR IN DESIGN
NIE PODĄŻAMY ZA MODĄ. MODA KROCZY ZA NAMI
ZOBACZ
COME TO THE OTHER SIDE
DOŁĄCZ DO LEPSZEGO ŚWIATA. KREUJ GO Z NAMI
ZOBACZ
Poprzedni
Następny
Nowe złote pierścionki autorskie
Nasze nowe złote pierścionki autorskie, które są na tym zdjęciu zachwycają wszystkich do koła.

Nasze nowe złote pierścionki autorskie zachwycają Was!

Z radością ogromną pragniemy Wam zaprezentować kolejne nasze gorące nowości, które dla Was zaprojektowaliśmy. Tym razem nasze nowe złote pierścionki autorskie będą bohaterami tego wpisu. Nasza autorska biżuteria handmade to oczywiście oryginalne bransoletki, współczesne kolczyki i naszyjniki ale wśród wszystkich naszych wzorów znajdziecie też współczesne srebrne i złote pierścionki. Kochacie wszystkie.

Pierwsze ze zdjęć powyżej przedstawia nasz nowy złoty pierścionek NAGANO57. To subtelnie i technologicznie minimalistyczny pierścionek, który wykonujemy z litego mosiądzu i stali chirurgicznej. Jest współczesny i niebanalnie elegancki.

Środkowe zdjęcie w górnym rzędzie to złoty pierścionek NAGANO56. Ten model jest kolejnym przykładem w naszych kolekcjach, że szlachetna prostota tworzy oryginalny i zawsze modny design. To minimalistyczny pierścionek, subtelnie industrialny pierścionek a jednocześnie elegancko współczesny pierścionek, który intryguje i zachwyca wszystkich. Nasze nowe oryginalne złote pierścionki autorskie z tego modelu tworzą dokoła palca współczesny splot mosiądzu o pięknym i eleganckim kształcie. Ten minimalistyczny pierścionek zachwyca ponieważ tworzy szlachetną w swej prostocie formę o precyzyjnie wystudiowanych przez nas proporcjach.

Na ostatnim zdjęciu w górnym rzędzie możesz zobaczyć kolejny model, który także intryguje i zachwyca jak wszystkie nasze nowe złote pierścionki autorskie. To złoty pierścionek NAGANO55. Minimalistyczny pierścionek, industrialny pierścionek, który intryguje i zachwyca. Ponieważ tworzy go jeden splot mosiądzu o pięknym, eleganckim, wystudiowanym kształcie dlatego to szlachetna w swej prostocie forma. Cudownym dodatkiem jaki ma ten mosiężny pierścionek jest szlachetna w proporcjach srebrna kulka, którą wykonujemy ze stali chirurgicznej. Kulka zachwyca nie tylko swoimi proporcjami ale także dlatego, że ma mobilny charakter ponieważ przemieszcza się po obwodzie tego oryginalnego pierścionka.

Nasze ostatnie premiery to nowe złote pierścionki autorskie, które już kochacie!

– pierścionek NAGANO51

Środkowe zdjęcie w dolnym rzędzie to złoty pierścionek NAGANO52. Delikatny pierścionek pełen współczesnego i subtelnie technologicznego charakteru. Oryginalny pierścionek, minimalistyczny pierścionek pełen niebanalnej elegancji.

– pierścionek NAGANO53

Oczywiście to nie wszystkie gorące nowości, które mamy dla Was. Koniecznie zajrzyjcie do naszego autorskiego sklepu internetowego z modną biżuterią bo tam czeka na Was dużo więcej. Najmodniejszy w Warszawie butik autorski z oryginalną biżuterią, który dla Was stworzyliśmy to drugie niezwykłe miejsce. Ponieważ znajdziecie tam nasz oryginalny i modny design autorski, dlatego warto tam co chwilę zaglądać. Wiecie o tym i tak robicie. Ponieważ cały czas czeka na Was nasza oryginalna biżuteria autorska z modelami w nowej odsłonie. To nasze nowe złote pierścionki autorskie. Czekają na Was nowe zachwyty.

Warto też śledzić nas w naszych kanałach social media. Zajrzyj na przykład na nasz profil na fb bo najmodniejsza biżuteria na facebooku jest oczywiście obecna i zachwyca wszystkich jak wszędzie. Dołącz do nas ponieważ to tu bardzo często nasze gorące nowości trafiają w pierwszej kolejności.
LOVE

Modne pierścionki autorskie

wzory zastrzeżone

ps. Nowe złote pierścionki autorskie możemy odczytywać w jeszcze jednym znaczeniu. Wszystkie nasze złote pierścionki autorskie wykonujemy z mosiądzu a dla nas to nowe, współczesne złoto.

Nasza oryginalna biżuteria autorska z założenia ma nie tylko osiągać najwyższy poziom współczesnej estetyki. Ma także doskonale Wam pasować i być przyjemna w noszeniu. Dlatego właśnie wszystkie modele z naszej autorskiej biżuterii handmade wykonujemy na wymiar. Wszystkie nasze oryginalne bransoletki, oryginalne naszyjniki, lekkie kolczyki i oczywiście wszystkie nasze ponadczasowo modne pierścionki. Zarówno te, które zaprojektowaliśmy do tej pory jak i nasze nowe złote pierścionki autorskie.

Do każdego zamówienia, które składasz w naszym sklepie internetowym z modną biżuterią możesz dodać swój komentarz. Gdy kupujesz nasz autorski pierścionek pamiętaj aby w komentarzu do zamówienia podać nam rozmiar palca, na którym będzie noszony. Preferujemy rozmiar palca podany w skali jubilerskiej. Jeśli nie znasz tego rozmiaru to odwiedź najbliższego jubilera lub sklep z biżuterią. Tam zmierzysz palec. W przypadku gdy taka wizyta jest niemożliwa to prosimy abyś zmierzył obwód palca w warunkach domowych. Na określonym palcu i w miejscu gdzie planujesz nosić nasz oryginalny pierścionek autorski zawiąż nitkę. Pamiętaj aby dokonać dokładnego pomiaru ponieważ jest to konieczne do poprawnego wykonania pierścionka. Dlatego nitkę zawiąż ściśle i bez luzu. Następnie rozetnij nitkę a odcinek, który oplatał palec zmierz dokładnie linijką.

Nasz autorski sklep internetowy z modną biżuterią jest bardzo czytelny i przyjazny w użytkowaniu. Na wszelki wypadek podpowiadamy jednak, że komentarz do zamówienia możesz dodać w odpowiednio opisane okno w koszyku naszego sklepu internetowego. W razie jakichkolwiek wątpliwości pisz lub dzwoń. Z radością pomożemy ponieważ niezwykle zależy nam aby Twoje nowe złote pierścionki autorskie, które niedawno zaprojektowaliśmy układały się doskonale. Chcemy aby były wygodne i zachwycały Ciebie oraz wszystkich dokoła.

NASZ BLOG

zobacz pozostałe wpisy