NO FEAR IN DESIGN
NIE PODĄŻAMY ZA MODĄ. MODA KROCZY ZA NAMI
ZOBACZ
COME TO THE OTHER SIDE
DOŁĄCZ DO LEPSZEGO ŚWIATA. KREUJ GO Z NAMI
ZOBACZ
Poprzedni
Następny
NO FEAR IN DESIGN
NIE PODĄŻAMY ZA MODĄ. MODA KROCZY ZA NAMI
ZOBACZ
COME TO THE OTHER SIDE
DOŁĄCZ DO LEPSZEGO ŚWIATA. KREUJ GO Z NAMI
ZOBACZ
Poprzedni
Następny
NO FEAR IN DESIGN
NIE PODĄŻAMY ZA MODĄ. MODA KROCZY ZA NAMI
ZOBACZ
COME TO THE OTHER SIDE
DOŁĄCZ DO LEPSZEGO ŚWIATA. KREUJ GO Z NAMI
ZOBACZ
Poprzedni
Następny
Obłędna biżuteria autorska… Jak dobrze…

Obłędna biżuteria autorska

Obłędna biżuteria autorska… Jak dobrze… Nieśpiesznie na wygodnej sofie w pięknym wnętrzu. Kino Muranów i jego kawiarnia to jedne z naszych kultowych miejsc w Warszawie. Już dzielnica Muranów gdzie to kino się mieści i od której przyjęło swoją nazwę jest szczególna. W teraźniejszych czasach to zielona część Warszawy doskonale położona i świetnie skomunikowana z pozostałą częścią. Dobra architektura z epoki socrealizmu oraz lat 60 to też wizytówka tej dzielnicy choć możemy znaleźć tu oczywiście także budynki zarówno starsze i młodsze niż wspomniane wcześniej dwa okresy. Kino Muranów, podobnie jak cała dzielnica, ma swój szczególny architektoniczny klimat ponieważ jest częścią większego kompleksu mieszkaniowego. Na uwagę zasługują również przepięknie elegancie i współcześnie klasyczne marmurowe wnętrza. Uwielbiamy tu przychodzić i oglądać dobre filmy, uwielbiamy tu przychodzić też po to oby odpocząć i po prostu być. Świat zatrzymuje się specjalnie dla nas w takim momencie. Warto takie chwile zauważać. Są bezcenne.

Modna biżuteria w kinie

Na zdjęciach, które wykonaliśmy dla Was podczas jednej z naszych sesji we wnętrzach kina Muranów możecie oglądać jedną z pierwszych naszych kolekcji. Ta kolekcja to jeden z wielu przykładów, że nasza obłędna biżuteria autorska nie starzeje się ponieważ wzory, które zaprojektowaliśmy kilka lat temu to niezmiennie modna biżuteria. Kolekcja NAGANO to kolejna zaprojektowana dla Was kolekcja naszej autorskiej biżuterii, która wymyka się definicjom. I bardzo nas to cieszy. Na tym niezwykle nam zależy ponieważ to jedno z podstawowych założeń każdego naszego procesu projektowego. Oryginalne i intrygujące bransoletki, zachwycające pierścionki, zaskakujące naszyjniki i obłędne kolczyki z tej kolekcji wykonane ze szlachetnego mosiądzu i stali chirurgicznej świetnie sprawdzają się nie tylko w sportowych czy streetowych, miejskich zestawieniach. To może być również ‘casual’ lub nawet bardziej formalne a wręcz eleganckie stroje.
A na zdjęciach powyżej widzicie następujące modele: złota bransoletka NAGANO06, damska bransoletka NAGANO01, bransoletka damska NAGANO20. Model NAGANO06 wykonujemy także w miedzi i mosiądzu a taka wersja to bransoletka damska NAGANO27. Oczywiście to nie jedyne subtelnie industrialne, szlachetnie minimalistyczne i współcześnie eleganckie bransoletki z tej kolekcji, które zachwycają bo cała kolekcja NAGANO zawiera ich dużo więcej. A każda jedna z nich to bez wątpienia obłędna biżuteria autorska.

Obłędna biżuteria autorska gdzie kupić?

Wiecie, że intrygująca biżuteria autorska to nasz autorski i oryginalny design, który zachwyca wszystkich dokoła. Nie można obok niej przejść obojętnie. Zastanawiasz się gdzie ją kupić? Skoro czytasz te słowa to odpowiedź na to pytanie częściowo już znasz.

Blog ten znajduje się w naszym autorskim sklepie internetowym a to najlepszy sklep internetowy z obłędną biżuterią autorską. Wszystkie ponadczasowo modne bransoletki, modne kolczyki, modne pierścionki i modne naszyjniki to nasze oryginalne projekty, które wykonujemy dla Was ręcznie. A co jeśli wolisz tradycyjne zakupy? Drugie niezwykłe nasze autorskie miejsce, które stworzyliśmy dla Ciebie z miłością i pasją to nasz ukochany, flagowy butik autorski. Najmodniejszy butik w Warszawie z modną biżuterią autorską jest na Powiślu na ulicy Dobra 13. Zapraszamy na udane i radosne zakupy. Obłędna biżuteria autorska czeka.

A co jeśli nie mieszkasz w Warszawie? Wtedy warto śledzić nasze kanały w social media bo tam bardzo często nasza obłędna biżuteria autorska pojawia się na dodatkowych zdjęciach i w naszych zjawiskowych sesjach fotograficznych. Tam też przekazujemy Wam informacje o zbliżających się promocjach, rozdajemy kody rabatowe. Zobacz jak najmodniejsza biżuteria autorska na facebooku zachwyca wszystkich. Podobnie nasza najlepsza oryginalna biżuteria handmade na instagramie jest i też nie można oderwać oczu od naszych zdjęć. Jesteśmy też na yt. Tak! Nasza oryginalna, intrygująca i zaskakująca, obłędna biżuteria na youtube oczywiście zachwyca także na naszych filmach 🙂

Oryginalna biżuteria autorska

wzory zastrzeżone

fot.: OFFSTUDIO
ps. Oczywiście znów mieliśmy problem aby wybrać najlepsze zdjęcia. Podobają się nam wszystkie 🙂

NASZ BLOG

zobacz pozostałe wpisy