NO FEAR IN DESIGN
NIE PODĄŻAMY ZA MODĄ. MODA KROCZY ZA NAMI
COME TO THE OTHER SIDE
DOŁĄCZ DO LEPSZEGO ŚWIATA. KREUJ GO Z NAMI
ZOBACZ
Previous slide
Next slide
NO FEAR IN DESIGN
NIE PODĄŻAMY ZA MODĄ. MODA KROCZY ZA NAMI
ZOBACZ
COME TO THE OTHER SIDE
DOŁĄCZ DO LEPSZEGO ŚWIATA. KREUJ GO Z NAMI
ZOBACZ
Previous slide
Next slide
Polska biżuteria kochana najbardziej! Doceniacie nas #2

Najlepsza polska biżuteria kochana najbardziej.

Polska biżuteria kochana najbardziej to projektowana przez nas oryginalna biżuteria autorska, którą kochacie, doceniacie i z miłością nosicie. Możemy tak napisać bo mamy dowody Waszej miłości. Dlatego przedstawiamy kolejną porcję Waszych zachwycających zdjęć! Tak, to kolejny wpis z Waszymi zdjęciami ponieważ dostajemy je w tak niesamowitych ilościach! Dlatego musimy je zestawiać w kolaże i publikować na naszym modowym blogu w odcinkach bo jest ich tak wiele. W jednym wpisie nie sposób pokazać wszystkie.

/ polska biżuteria kochana najbardziej

Ponieważ nasza modna biżuteria autorska, nasze oryginalne bransoletki, modne kolczyki, szlachetnie proste pierścionki i intrygujące naszyjniki, które z miłością dla Was projektujemy wyglądają na Was obłędnie. Dlatego to jest polska biżuteria kochana najbardziej, którą Wy kochacie najbardziej. I dlatego nosicie ją z dumą i nosicie ją z radością. Bo intrygujecie i zachwycacie wszystkich dokoła. Dlatego kochacie ją nosić. Wiemy bo od razu to widać na Waszych zdjęciach.

/ polska biżuteria kochana najbardziej

Nasza współczesna biżuteria autorska towarzyszy Wam na co dzień i od święta. Zabieracie ją do pracy i odpoczywacie w niej. Wychodzicie w niej i zostajecie w niej w domu. Najlepsza polska biżuteria, którą zabieracie ze sobą na wyjścia na miasto, krótkie wypady i super długie wycieczki na koniec świata. To wspaniałe. To nas uszczęśliwia i uskrzydla. To jest dla nas największą nagrodą widzieć jak nasza biżuteria handmade, wszystkie modne bransoletki, naszyjniki, modne pierścionki i kolczyki – jak wszystkie nasze oryginalne wzory – towarzyszą Wam w życiu. W Waszym świecie. Ile w tym radości , szczęścia i dumy. Waszej i naszej! Wspólnie tworzymy coś niezwykłego! A to nie tylko polska biżuteria kochana najbardziej. To niesamowite zjawisko a łączy nas w nim nasza wspólna miłość i zachwyt do życia i do szczerego, prawdziwego piękna.
LOVE!!

/

Jeśli na zdjęciach naszych zadowolonych Klientek i Klientów podobają się Tobie oryginalne bransoletki, oryginalne pierścionki, oryginalne lekkie kolczyki i oryginalne naszyjniki to zapraszamy Ciebie gorąco do naszego świata. Koniecznie odwiedź nasz butik autorski, który stworzyliśmy w prestiżowym miejscu w Warszawie. Bo ulica Dobra 13 na warszawskim Powiślu to najważniejszy adres dla każdego, kto chce cieszyć się tym, że ma modowe dodatki, o których można powiedzieć – oryginalna i modna biżuteria autorska.

A co jeśli z jakiegokolwiek powodu nie możesz do nas dotrzeć. Może nasz butik autorski nie leży na trasie Twoich codziennych spraw. Może nie mieszkasz w Warszawie i nie planujesz tu w najbliższym czasie wizyty. A może po prostu wolisz zakupy przez Internet? I w takich sytuacjach zadbaliśmy o Twój komfort bo nasza biżuteria autorska dostępna jest również online. Dlatego koniecznie odwiedź nasz sklep internetowy oryginalna modna biżuteria autorska.

Oryginalna i modna biżuteria autorska

wzory zastrzeżone

ps.
Jeśli chcecie zobaczyć więcej tych cudownych zdjęć zobaczcie: oryginalna biżuteria na facebooku oraz modna biżuteria instagram. Oczywiście dołączcie do nas, polubcie nasze profile w mediach społecznościowych.

Przeczytaj też nasz wpis, gdzie tematem jest biżuteria: “Biżuteria – (prawie) wszystko, co powinniście wiedzieć”

NASZ BLOG

zobacz pozostałe wpisy

REZYGNUJESZ?

+ PAMIĘTAJ, ŻE MAMY DLA CIEBIE DARMOWĄ PRZESYŁKĘ INPOST BEZ WZGLĘDU NA KWOTĘ ZAMÓWIENIA
+ KUPIONĄ BIŻUTERIĘ ZAPAKUJEMY W ATRAKCYJNY SPOSÓB DLATEGO MASZ GOTOWY UDANY PREZENT DLA BLISKIEJ OSOBY… LUB DLA SIEBIE :)
+ ZOBACZ JAKIE DOSTAJEMY ZACHWYCAJĄCE OPINIE OD NASZYCH ZADOWOLONYCH KLIENTEK I KLIENTÓW (po kliknięciu linku otworzy się nowe okno tak więc nie stracisz strony, na której właśnie jesteś ani swojego koszyka)
+ ZAKUPY U NAS SĄ BEZPIECZNE BO NASZ SKLEP INTERNETOWY MA CERTYFIKAT BEZPIECZEŃSTWA A WSZELKIE DANE ZWIĄZANE Z PŁATNOŚCIĄ SĄ SZYFROWANE
+ JEŚLI JESZCZE MASZ JAKIEKOLWIEK WĄTPLIWOŚCI ZADZWOŃ: 698707067 BO Z RADOŚCIĄ ODPOWIEMY NA KAŻDE PYTANIE (jeśli w danej chwili nie będziemy mogli rozmawiać oddzwonimy najszybciej jak to będzie możliwe)

UDANYCH ZAKUPÓW
DETOXDESIGN

Najlepsza oryginalna i modna biżuteria na lato teraz taniej z super rabatem i dostawą gratis bo czekają na Was promocje!

ORYGINALNA MODNA biżuteria!

Summer love/sale – super rabaty + dostawa InPost gratis :)

summer love/sale

super rabaty + dostawa gratis :)