NO FEAR IN DESIGN
NIE PODĄŻAMY ZA MODĄ. MODA KROCZY ZA NAMI
COME TO THE OTHER SIDE
DOŁĄCZ DO LEPSZEGO ŚWIATA. KREUJ GO Z NAMI
ZOBACZ
Previous slide
Next slide
NO FEAR IN DESIGN
NIE PODĄŻAMY ZA MODĄ. MODA KROCZY ZA NAMI
ZOBACZ
COME TO THE OTHER SIDE
DOŁĄCZ DO LEPSZEGO ŚWIATA. KREUJ GO Z NAMI
ZOBACZ
Previous slide
Next slide
Unikalna biżuteria autorska intymnie.

Unikalna biżuteria autorska intymnie

Oto nasza intrygująca czarno-biała sesja. Nasza unikalna biżuteria autorska intymnie. Bo nie zawsze musi być kolorowo, prawda? 🙂 Uwielbiamy tę sesję. Zdradzimy Wam, że pracę przy niej rozpoczęliśmy planując zdjęcia kolorowe. I wciąż coś nie wychodziło, wciąż coś “nie stykało”. Nie mogliśmy osiągnąć tego błogosławionego, cudownego stanu ‘flow’. Całe szczęście w pewnym momencie pojawiła się idea zdjęć czarno-białych i to było to! Nasza unikalna autorska biżuteria wygląda zjawiskowo zarówno na zdjęciach kolorowych jak i czarno-białych a tu jeszcze to klimatyczne grube ziarno, na które odruchowo się zdecydowaliśmy sprawia, że efekt staje się jeszcze bardziej intymnie prawdziwy.

Całość daje cudowny efekt intymności ponieważ daje wrażenie dopuszczenia do jakiegoś prywatnego sacrum. I to ważna prawda co znaczy nasza unikalna biżuteria autorska intymnie. Ponieważ w takiej świętej intymności, tej codziennej i odświętnej, minimalistyczna biżuteria DETOXDESIGN nosi się i wygląda obłędnie 🙂 Nasza unikalna biżuteria autorska towarzyszy Wam intymnie w codzienności i chwilach szczególnych. Bo jest z Wami blisko w Waszych obowiązkach oraz w Waszych radościach i uniesieniach.

Czy nasza unikalna biżuteria autorska również intymnie powstaje?

Oczywiście! Ponieważ to tak ważny i dlatego szeroki temat poświęcimy mu pewnie zupełnie niezależny a z pewnością bardzo długi wpis.

Jakie oryginalne bransoletki wyglądają tak cudownie intymnie?

Na zdjęciach powyżej nasza unikalna biżuteria autorska w naszej domowej sesji, która zachwyca jak jest bliska intymnie. Widzicie nasze oryginalne bransoletki z kolekcji FUKUI, NAGANO oraz TESLA.

Wsuwana zachwycająca Złota bransoletka NAGANO07 to model intrygującej i zwracającej uwagę złotej bransoletki na każdą okazję. Pełna poetyckiej lekkości oryginalna bransoletka jest piękna w miękkiej, przestrzennej formie. Subtelnie industrialna bransoletka, którą wykonujemy z mosiądzu ma mobilne elementy z chirurgicznej stali nierdzewnej. Zachwyca ponieważ to lekka, minimalistyczna bransoletka i jednocześnie współcześnie elegancka bransoletka. Ma niezwykłą fizyczną i wizualną lekkość, dynamizm oraz graficzny charakter.

Czarna bransoletka FUKUI34 to nasza autorska, oryginalna bransoletka i współczesna bransoletka, którą wykonujemy z najwyższej jakości kauczuku oraz nierdzewnej stali chirurgicznej. Ponieważ to doskonały wzór bransoletki unisex i wygląda świetnie zarówno na kobiecym jak i na męskim nadgarstku dlatego to oryginalna bransoletka damska i idealna męska bransoletka. Zachwyca, przykuwa uwagę oryginalnym i intrygującym minimalizmem z subtelnie industrialnym charakterem. Współczesna bransoletka, która pasuje zarówno do miejskich lub sportowych stylizacji jak i bardziej formalnych czy eleganckich zestawień ubioru.

Unikalna biżuteria autorska intymnie i kolejne przykłady jak nasz oryginalny design intryguje i zachwyca

Kolejny nasz oryginalny model, który zachwyca w naszej sesji unikalna biżuteria autorska intymnie to czarna bransoletka FUKUI06. Oryginalna i subtelnie industrialna bransoletka na każda okazję zachwyca minimalistyczną i współczesną elegancją. Wzór bransoletki unisex, która nie tylko pasuje na każdy nadgarstek ale także do każdego stylu ubierania się. Jest szczególna. Zachwyca kobiety i mężczyzn bo to jednocześnie intrygująca damska bransoletka i oryginalna męska bransoletka. Zachwycająca przestrzenna bransoletka dla każdego. Modna bransoletka jest współczesna a charakteryzuje się oryginalną elegancją na każda okazję.

– bransoletka TESLA20 –

– bransoletka TESLA21 –

Czarna bransoletka FUKUI35 to ostatni model z tych które wzięły udział w tak świetnym stylu w naszej sesji unikalna biżuteria autorska intymnie. Obłędny model bransoletki unisex ponieważ wygląda obłędnie na kobiecym i męskim nadgarstku. Zachwyca oryginalnym i intrygującym minimalizmem z subtelnie industrialnym stylem. Współczesna bransoletka pasuje zarówno do miejskich lub wręcz sportowych stylizacji jak i bardziej formalnych a nawet eleganckich zestawień ubioru.

Oryginalna biżuteria autorska

wzory zastrzeżone

Mistrzem czarno-białej fotografii a przy okazji jednym z naszych guru jest Peter Lindbergh. Zobaczcie jego dzieła koniecznie! Kolejnym naszym guru i mistrzem fotografii jest Helmut Newton. Ich zdjęcia możemy oglądać kolejny i kolejny raz w nieskończoność. Oczywiście to nie jedyne nazwiska, które są dla nas inspiracją. O tych dwóch geniuszach wspominamy dlatego, że przestrzenią tematyczną ich działań była moda. Od razu przyznajemy, że to potworne uproszczenie bo w modowych zdjęciach obaj potrafili zmieścić horyzont ludzkich emocji i pasji. Zapoznajcie się z ich dziełami koniecznie! A innym wielkim osobistościom fotografii i szeroko rozumianej sztuki z pewnością poświęcimy w przyszłości nie jeden wpis.

Fotografie w naszej sesji unikalna biżuteria autorska intymnie wykonał oczywiście genialny G. z Offstudio. Uwielbiamy jego zdjęcia i wrażliwość. Zawsze świetne zdjęcia. A w dodatku tak doskonale czuje i postrzega nasz intrygujący i oryginalny autorski design. Na jego zdjęciach nasze oryginalne bransoletki autorskie, autorskie pierścionki, kolczyki autorskie i autorskie naszyjniki wyglądają obłędnie. Tak jak w rzeczywistości 🙂 Dziękujemy i do kolejnej niezwykłej sesji.

Ps. Przeczytaj też nasz wpis, gdzie tematem jest biżuteria: “Biżuteria – (prawie) wszystko, co powinniście wiedzieć”. Ponieważ kochamy i cenimy sobie kontakt z Wami. W każdy możliwy sposób. Dlatego tak postrzegamy również nasz blog biżuteria moda sztuka. Warto tam zaglądać bo piszemy na różne tematy. Pasjonujące nas i wierzymy, że także Was. A ponieważ temat biżuterii, w różnych kontekstach, pojawia się tam wielokrotnie dlatego poniżej możecie zobaczyć listę takich wpisów.

 1. Biżuteria autorska: wyjątkowe projekty dla wyjątkowych ludzi”
 2. Biżuteria autorska minimalistyczna: prostota i elegancja w jednym”
 3. Modna biżuteria 2023 – trendy i styl w naszym świecie biżuterii
 4. Biżuteria designerska
 5. Biżuteria modowa
 6. Najlepsza biżuteria na lato 2023
 7. Biżuteria na plażę
 8. Industrialna i minimalistyczna biżuteria
 9. Nietypowa biżuteria na plażę
 10. Biżuteria geometryczna
 11. Biżuteria czarna
 12. Biżuteria unisex
 13. Handmade biżuteria
 14. Unikatowa biżuteria
 15. Nowoczesna biżuteria

NASZ BLOG

zobacz pozostałe wpisy

REZYGNUJESZ?

+ PAMIĘTAJ, ŻE MAMY DLA CIEBIE DARMOWĄ PRZESYŁKĘ INPOST BEZ WZGLĘDU NA KWOTĘ ZAMÓWIENIA
+ KUPIONĄ BIŻUTERIĘ ZAPAKUJEMY W ATRAKCYJNY SPOSÓB DLATEGO MASZ GOTOWY UDANY PREZENT DLA BLISKIEJ OSOBY… LUB DLA SIEBIE :)
+ ZOBACZ JAKIE DOSTAJEMY ZACHWYCAJĄCE OPINIE OD NASZYCH ZADOWOLONYCH KLIENTEK I KLIENTÓW (po kliknięciu linku otworzy się nowe okno tak więc nie stracisz strony, na której właśnie jesteś ani swojego koszyka)
+ ZAKUPY U NAS SĄ BEZPIECZNE BO NASZ SKLEP INTERNETOWY MA CERTYFIKAT BEZPIECZEŃSTWA A WSZELKIE DANE ZWIĄZANE Z PŁATNOŚCIĄ SĄ SZYFROWANE
+ JEŚLI JESZCZE MASZ JAKIEKOLWIEK WĄTPLIWOŚCI ZADZWOŃ: 698707067 BO Z RADOŚCIĄ ODPOWIEMY NA KAŻDE PYTANIE (jeśli w danej chwili nie będziemy mogli rozmawiać oddzwonimy najszybciej jak to będzie możliwe)

UDANYCH ZAKUPÓW
DETOXDESIGN