NO FEAR IN DESIGN
NIE PODĄŻAMY ZA MODĄ. MODA KROCZY ZA NAMI
COME TO THE OTHER SIDE
DOŁĄCZ DO LEPSZEGO ŚWIATA. KREUJ GO Z NAMI
ZOBACZ
Previous slide
Next slide
NO FEAR IN DESIGN
NIE PODĄŻAMY ZA MODĄ. MODA KROCZY ZA NAMI
ZOBACZ
COME TO THE OTHER SIDE
DOŁĄCZ DO LEPSZEGO ŚWIATA. KREUJ GO Z NAMI
ZOBACZ
Previous slide
Next slide
Oryginalna biżuteria najlepsza na wspaniałe prezenty! Podaruj idealny prezent #6

Na wspaniałe prezenty oryginalna biżuteria najlepsza!

I kolejny przedświąteczny wpis. Taki czas 🙂 Nie wiemy czy opanowała Was już grudniowa i przedświąteczna gorączka ale nasz grudzień jest niewiarygodnie intensywny i gorący. Wiadomo. Świąteczne wspaniałe prezenty to nasza oryginalna biżuteria autorska! Ponadczasowo modna biżuteria, którą dla Was projektujemy z pasją i miłością. Kochacie ją. Uwielbiacie ją nosić. Ponieważ jesteście z niej dumni i zadowoleni. Dlatego chcecie się naszą oryginalną biżuterią dzielić. Bo to oznacza dzielenie się tą radością jaką Wam daje. Dlatego teraz w grudniu szczególnie odwiedzacie nas w poszukiwaniu idealnych prezentów pod choinkę.

/ wspaniałe prezenty oryginalna biżuteria

Każdy kto nas już zna i poznał nasz oryginalny i modny design w biżuterii autorskiej wie, że nasza oryginalna biżuteria to wspaniałe prezenty. Udane i trafione prezenty świąteczne, z których radość nie przeminie wraz ze świątecznym klimatem i aromatem. Dlatego uwielbiacie nasze modne bransoletki, oryginalne pierścionki, lekkie kolczyki i naszyjniki przekazywać bliskim Wam, których kochacie. Bo nasza oryginalna biżuteria i wspaniałe prezenty, którymi się staje dzięki Wam to dopełnienie tego niezwykłego czasu. Czasu pełnego magii, ciepła, życzliwości i miłości. Uszczęśliwia nas to niesamowicie. Powtarzaliśmy to wielokrotnie i wielokrotnie jeszcze to powtórzymy.

/ wspaniałe prezenty oryginalna biżuteria

Modna biżuteria autorska, którą oferuje Wam najlepszy sklep internetowy z autorską biżuterią czeka na Was w niezwykle szerokiej ofercie. Ogrom wzorów a wszystkie indywidualne, intrygujące, zachwycające i oryginalne. Dlatego nasze oryginalne bransoletki, szlachetnie proste pierścionki, zawsze modne kolczyki i naszyjniki podzieliliśmy na kolekcje i kategorie. Wybór wzorów jest tak duży, że taki podział jest konieczny aby odnaleźć się w tym bogactwie 🙂 Oczywiście poszczególne kolekcje i kategorie różnią się od siebie. Choć jednocześnie mają ze sobą wiele wspólnych cech. Szlachetna prostota, współczesna elegancja czy subtelnie industrialny charakter. No i ta najważniejsza cecha w grudniu. Bo nasza oryginalna biżuteria to wspaniałe prezenty. Bransoletki, kolczyki, pierścionki i naszyjniki z każdej kolekcji to zawsze trafione pomysły na świąteczny idealny prezent 🙂

Nasza oryginalna biżuteria to wspaniałe prezenty na święta i nie tylko

Bohaterem tego wpisu będzie lekka, oryginalna i modna biżuteria autorska z kolekcji NAGANO. Znajdziecie w niej industrialne bransoletki, oryginalne naszyjniki, szlachetnie proste kolczyki i pierścionki uniwersalne. Są współcześnie eleganckie nie tylko przez szlachetnie minimalistyczną formę. Bo przewodnie materiały, z których je wykonujemy to stal chirurgiczna i mosiądz. To materiały współczesne a dla nas i wszystkich naszych Klientek i Klientów także szlachetne. Bo doskonale sprawdzają się w biżuterii. Ponieważ to stal chirurgiczna i mosiądz, dlatego modele z kolekcji NAGANO to zarówno biżuteria srebrna jak i biżuteria złota. Znajdziecie złote bransoletki i srebrne bransoletki, złote pierścionki i srebrne pierścionki. Srebrne kolczyki i złote kolczyki. No i wreszcie zarówno srebrne naszyjniki jak i złote naszyjniki.

/

Modele z tej kolekcji doskonale pasują do siebie nawzajem. Doskonale wyglądają noszone również ze wzorami z innych naszych kolekcji. Tak więc jeśli poszukujecie wspaniałe prezenty to oryginalna biżuteria z tej kolekcji warta jest polecenia. A oto krótkie opisy modeli, które możecie oglądać na zdjęciach powyżej. Opisujemy je w porządku od lewej do prawej strony.

Nasza oryginalna biżuteria to najlepszy design a to zawsze wspaniałe prezenty

Pierwsze zdjęcie to nasz unikalny, autorski, długi naszyjnik NAGANO02. Zwraca uwagę wszystkich swoją lekkością i mobilnością. Końce tego długiego naszyjnika są mobilne. Dlatego mogą być one równej długości lub dowolnie zróżnicowane. Dzięki temu ten lekki długi naszyjnik zaskakuje i można go nosić na kilka sposobów. A nawet jako krótki, oplatający szyję dokoła. Na drugim zdjęciu widzicie kolejny model modnego naszyjnika z kolekcji naszyjniki NAGANO. To naszyjnik damski NAGANO04. Tak jak wcześniejszy również ten jest lekki i mobilny. Możesz go również dowolnie regulować i nosić na wiele sposobów. I możesz go nosić także jako bardzo krótki przy szyi. Modny naszyjnik damski NAGANO04 ma ponadto niezwykłą atrakcję. Jest nią piękny kamień kyanit o zachwycającej palecie kolorystycznej.

/

Kolekcja NAGANO to także oryginalne bransoletki. Bransoletki NAGANO zachwycają i nie można od nich oderwać oczu. Dlatego również sprawdzą się jako wspaniałe prezenty bo to oryginalna biżuteria, której noszenie daje dumę i radość. Zobacz na przykład model: srebrna bransoletka NAGANO28. Jest oryginalna i współcześnie elegancka. To ponadczasowo modna srebrna bransoletka. Widzisz ją na trzecim zdjęciu powyżej. A zaraz obok niej kolejny szczególny model, który z pewnością sprawdzi się jako idealny prezent pod choinkę. To zachwycająco przestrzenna i subtelnie industrialna bransoletka damska NAGANO29. Intryguje, zwraca uwagę wszystkich i zachwyca. Ma szlachetnie i elegancko rzeźbiarską formę. Na nią również zwróć uwagę bo oryginalna biżuteria to wspaniałe prezenty!

Nasze autorskie bransoletki i naszyjniki oraz autorskie kolczyki i pierścionki to zawsze udane prezenty świąteczne

W kolekcji NAGANO nie może zabraknąć… Tak! Teraz czas na zaskakujące i zachwycające lekkie kolczyki. Nasze Klientki kochają je nosić bo nie tylko mają intrygujące, zaskakujące a przy tym niezwykle atrakcyjne formy. Wszystkie bez wyjątku są bardzo lekkie dlatego niezwykle przyjemne w noszeniu.

I tym razem spełnimy Twoje oczekiwania. Jeśli chcesz podarować wspaniałe prezenty pod choinkę to oryginalna i modna biżuteria, którą projektujemy i wykonujemy jest najlepszym wyborem. Jako przykład zobacz wiszące kolczyki NAGANO17. To wiszące kolczyki srebrne. Jak cała nasza zachwycająca i ponadczasowo modna biżuteria autorska zwracają uwagę i zachwycają każdego dokoła. Między innymi dlatego, że są szlachetnie geometryczne i współcześnie eleganckie. Obok tego modelu na pierwszym zdjęciu po lewej, w drugim rzędzie widzisz srebrne kolczyki NAGANO26. To również szlachetnie geometryczne, współcześnie eleganckie i oryginalne kolczyki. Środkowe zdjęcie w drugim rzędzie to srebrne kolczyki NAGANO27 oraz duże kolczyki NAGANO31. Jak tylko je zobaczysz, przekonasz się, że nawet nie musimy pisać, że to też wspaniałe prezenty i oryginalna biżuteria.

/

No i wreszcie przyszła kolej na nasze modne pierścionki. Zachwycają jak wszystkie inne nasze modele. Dlatego to też będą wspaniałe prezenty bo i one to oryginalna biżuteria, której nie można pomylić z żadną inną. Ostatnie zdjęcie po prawej stronie przedstawia dwa przykładowe modele: srebrny pierścionek NAGANO08 i srebrny pierścionek NAGANO24. Nasze minimalistyczne pierścionki z kolekcji pierścionki NAGANO charakteryzuje między innymi szlachetnie prosty design biżuterii i mobilny charakter.

Koniecznie zapoznajcie się z kolekcją NAGANO i oczywiście również ze wszystkimi pozostałymi naszymi kolekcjami.
LOVE

Najlepsza biżuteria na udane prezenty pod choinkę

wzory autorskie zastrzeżone

ps. Wspaniałe prezenty oryginalna biżuteria to nie tylko najlepszy sklep internetowy z modną biżuterią, który dla Was stworzyliśmy. Czeka na Was także najlepszy modny butik z oryginalną biżuterią w Warszawie.

/

Ps. Przeczytaj też nasz wpis, gdzie tematem jest biżuteria: “Biżuteria – (prawie) wszystko, co powinniście wiedzieć”

Polecamy Wam również artykuł gdzie bransoletki są głównym tematem. Tytuł artykułu to po prostu: “Bransoletki

A jeśli szczególnie interesują Ciebie pierścionki i chcesz przeczytać o nich interesujący i wyczerpujący artykuł na naszym blogu to zapraszamy do przeczytania artykułu o tytule: “Pierścionki

Gdy interesują Ciebie kolczyki to warto przeczytać artykuł na naszym blogu, który zatytułowaliśmy “Kolczyki“. Jest interesujący ponieważ wnikliwie traktuje temat.

Natomiast jeśli fascynują Ciebie naszyjniki i kochasz je nosić to przeczytaj na naszym blogu artykuł o tytule: “Naszyjniki

/

NASZ BLOG

zobacz pozostałe wpisy

REZYGNUJESZ?

+ PAMIĘTAJ, ŻE MAMY DLA CIEBIE DARMOWĄ PRZESYŁKĘ INPOST BEZ WZGLĘDU NA KWOTĘ ZAMÓWIENIA
+ KUPIONĄ BIŻUTERIĘ ZAPAKUJEMY W ATRAKCYJNY SPOSÓB DLATEGO MASZ GOTOWY UDANY PREZENT DLA BLISKIEJ OSOBY… LUB DLA SIEBIE :)
+ ZOBACZ JAKIE DOSTAJEMY ZACHWYCAJĄCE OPINIE OD NASZYCH ZADOWOLONYCH KLIENTEK I KLIENTÓW (po kliknięciu linku otworzy się nowe okno tak więc nie stracisz strony, na której właśnie jesteś ani swojego koszyka)
+ ZAKUPY U NAS SĄ BEZPIECZNE BO NASZ SKLEP INTERNETOWY MA CERTYFIKAT BEZPIECZEŃSTWA A WSZELKIE DANE ZWIĄZANE Z PŁATNOŚCIĄ SĄ SZYFROWANE
+ JEŚLI JESZCZE MASZ JAKIEKOLWIEK WĄTPLIWOŚCI ZADZWOŃ: 698707067 BO Z RADOŚCIĄ ODPOWIEMY NA KAŻDE PYTANIE (jeśli w danej chwili nie będziemy mogli rozmawiać oddzwonimy najszybciej jak to będzie możliwe)

UDANYCH ZAKUPÓW
DETOXDESIGN