NO FEAR IN DESIGN
NIE PODĄŻAMY ZA MODĄ. MODA KROCZY ZA NAMI
COME TO THE OTHER SIDE
DOŁĄCZ DO LEPSZEGO ŚWIATA. KREUJ GO Z NAMI
Previous slide
Next slide
NO FEAR IN DESIGN
NIE PODĄŻAMY ZA MODĄ. MODA KROCZY ZA NAMI
ZOBACZ
COME TO THE OTHER SIDE
DOŁĄCZ DO LEPSZEGO ŚWIATA. KREUJ GO Z NAMI
ZOBACZ
Previous slide
Next slide
NO FEAR IN DESIGN
NIE PODĄŻAMY ZA MODĄ. MODA KROCZY ZA NAMI
COME TO THE OTHER SIDE
DOŁĄCZ DO LEPSZEGO ŚWIATA. KREUJ GO Z NAMI
Previous slide
Next slide
Współczesna biżuteria w Królikarni.

Współczesna biżuteria w Królikarni

Tak, uwielbiamy Królikarnię. A projektowana przez nas współczesna biżuteria w Królikarni zachwyca! Królikarnia to jedno z naszych cudownych miejsc, do których wracamy. Tak blisko centrum gigantycznego miasta a czas płynie tu zupełnie inaczej. Bez względu na porę dnia i porę roku. Jest tak pięknie, tak spokojnie i tak nienachalnie elegancko i dostojnie. Uwielbiamy Królikarnię o każdej porze roku i w dowolnej chwili dnia. Oczywiste było dla nas, że zrobimy tu sesję fotograficzną a unikalna biżuteria, którą dla Was projektujemy w tej scenerii będzie wyglądała obłędnie.

Nasza współczesna biżuteria w Królikarni to zdecydowanie doskonały temat na kolejną naszą sesję zdjęciową. Zdjęcia, które w tym wpisie oglądasz to nie jest jeszcze ta “prawdziwa” Ta super profesjonalna sesja. To raczej szkic. Postrzegamy te zdjęcia jako zapis chwili. Są jedynie notatką. Na to rozbudowaną i super profesjonalną sesję przyjdzie jeszcze czas. Przecież uwielbiamy tu wracać. Tymczasem wiemy, że nasza współczesna biżuteria także w Królikarni zachwyca. Pięknie!

Na zdjęciach industrialne bransoletki z kolekcji KOBRO oraz współcześnie eleganckie bransoletki z kolekcji NAGANO i oryginalny pierścionek z kolekcji KOBRO. Modele z kolekcji KOBRO to bransoletka KOBRO01 oraz duży pierścionek KOBRO04. Natomiast model z kolekcji NAGANO to zachwycająca przepięknie lekką i współcześnie elegancką formą złota bransoletka NAGANO02.

Nasza współczesna biżuteria na zdjęciach w Królikarni przypomina, że rzeźba to dla nas ważna inspiracja

Królikarnia to także fantastyczne Muzeum Rzeźby im. Xawerego Dunikowskiego. Uwielbiamy tu przebywać. Kochamy to miejsce już za jego przepiękne położenie w dużym parku pełnym potężnych starych drzew i rozlokowanych pośród nich wspaniałych i imponujących swoim pięknem i swoją artystyczną jakością rzeźb. Choć Królikarnia w swoim gmachu mieści Muzeum Rzeźby im. Xawerego Dunikowskiego to nie tylko jemu jest poświęcone. I nie tylko jego zapierające dech w piersi rzeźby zdobią i wzbogacają otaczający park.

Sam Xawery Dunikowski to jeden z najważniejszych dla nas i jeden z najbardziej ukochanych polskich rzeźbiarzy. Ponieważ jego rzeźby są dziełami sztuki genialnego artysty dlatego warto je znać i od czasu do czasu obcować z nimi. Był mistrzem rzeźby totalnej jak nazywamy rzeźby, których doskonałość można studiować pod dosłownie dowolnym kątem. Ponadto jego umiejętność uchwycenia w prostych płaszczyznach i formach piękna nie tylko ludzkiego ciała ale też ulotnych emocji je unoszących i nim targających była wybitna. Zachwyca po dzień dzisiejszy.

Dlatego właśnie dzieła Xawerego Dunikowskiego skwapliwie i żarliwie często studiujemy. Zastanawiacie się może dlaczego polscy projektanci autorskiej biżuterii analizują rzeźby? Robimy to ponieważ chcemy aby nasza współczesna biżuteria, którą pokazaliśmy Wam na zdjęciach w Królikarni była niczym dzieło sztuki. Ponieważ pragniemy aby wszystkie nasze autorskie bransoletki, autorskie kolczyki, autorskie pierścionki i wszystkie nasze autorskie naszyjniki były doskonałe w przestrzeni niczym doskonałe rzeźby. Wtedy nasza współczesna biżuteria zachwyca nie tylko w Królikarni ale po prostu wszędzie. Xawery Dunikowski to nie jedyny genialny rzeźbiarz, którego dzieła studiujemy. W tym miejscu wspomnimy jedynie takie nazwiska jak Henry Moore, Katarzyna Kobro czy Antony Gormley a w przyszłości z pewnością każdemu poświęcimy osobne wpisy na naszym blogu. Bo to przecież blog o modzie, biżuterii ale też sztuce.

Oryginalna biżuteria autorska

wzory zastrzeżone

Fot.: OFFSTUDIO
ps. Jak zwykle nie możemy się zdecydować, które zdjęcie jest najlepsze tak więc pokazujemy Wam więcej.
Przeczytaj też nasz wpis, gdzie tematem jest biżuteria: “Biżuteria – (prawie) wszystko, co powinniście wiedzieć”

NASZ BLOG

zobacz pozostałe wpisy