NO FEAR IN DESIGN
NIE PODĄŻAMY ZA MODĄ. MODA KROCZY ZA NAMI
COME TO THE OTHER SIDE
DOŁĄCZ DO LEPSZEGO ŚWIATA. KREUJ GO Z NAMI
ZOBACZ
Previous slide
Next slide
NO FEAR IN DESIGN
NIE PODĄŻAMY ZA MODĄ. MODA KROCZY ZA NAMI
ZOBACZ
COME TO THE OTHER SIDE
DOŁĄCZ DO LEPSZEGO ŚWIATA. KREUJ GO Z NAMI
ZOBACZ
Previous slide
Next slide
Współczesna biżuteria w Królikarni.

Współczesna biżuteria w Królikarni

Tak, uwielbiamy Królikarnię. A projektowana przez nas współczesna biżuteria w Królikarni zachwyca! Królikarnia to jedno z naszych cudownych miejsc, do których wracamy. Tak blisko centrum gigantycznego miasta a czas płynie tu zupełnie inaczej. Bez względu na porę dnia i porę roku. Jest tak pięknie, tak spokojnie i tak nienachalnie elegancko i dostojnie. Uwielbiamy Królikarnię o każdej porze roku i w dowolnej chwili dnia. Oczywiste było dla nas, że zrobimy tu sesję fotograficzną a unikalna biżuteria, którą dla Was projektujemy w tej scenerii będzie wyglądała obłędnie.

Nasza współczesna biżuteria w Królikarni to zdecydowanie doskonały temat na kolejną naszą sesję zdjęciową. Zdjęcia, które w tym wpisie oglądasz to nie jest jeszcze ta “prawdziwa” Ta super profesjonalna sesja. To raczej szkic. Postrzegamy te zdjęcia jako zapis chwili. Są jedynie notatką. Na to rozbudowaną i super profesjonalną sesję przyjdzie jeszcze czas. Przecież uwielbiamy tu wracać. Tymczasem wiemy, że nasza współczesna biżuteria także w Królikarni zachwyca. Pięknie!

Na zdjęciach industrialne bransoletki z kolekcji KOBRO oraz współcześnie eleganckie bransoletki z kolekcji NAGANO i oryginalny pierścionek z kolekcji KOBRO. Modele z kolekcji KOBRO to bransoletka KOBRO01 oraz duży pierścionek KOBRO04. Natomiast model z kolekcji NAGANO to zachwycająca przepięknie lekką i współcześnie elegancką formą złota bransoletka NAGANO02.

Nasza współczesna biżuteria na zdjęciach w Królikarni przypomina, że rzeźba to dla nas ważna inspiracja

Królikarnia to także fantastyczne Muzeum Rzeźby im. Xawerego Dunikowskiego. Uwielbiamy tu przebywać. Kochamy to miejsce już za jego przepiękne położenie w dużym parku pełnym potężnych starych drzew i rozlokowanych pośród nich wspaniałych i imponujących swoim pięknem i swoją artystyczną jakością rzeźb. Choć Królikarnia w swoim gmachu mieści Muzeum Rzeźby im. Xawerego Dunikowskiego to nie tylko jemu jest poświęcone. I nie tylko jego zapierające dech w piersi rzeźby zdobią i wzbogacają otaczający park.

Sam Xawery Dunikowski to jeden z najważniejszych dla nas i jeden z najbardziej ukochanych polskich rzeźbiarzy. Ponieważ jego rzeźby są dziełami sztuki genialnego artysty dlatego warto je znać i od czasu do czasu obcować z nimi. Był mistrzem rzeźby totalnej jak nazywamy rzeźby, których doskonałość można studiować pod dosłownie dowolnym kątem. Ponadto jego umiejętność uchwycenia w prostych płaszczyznach i formach piękna nie tylko ludzkiego ciała ale też ulotnych emocji je unoszących i nim targających była wybitna. Zachwyca po dzień dzisiejszy.

Dlatego właśnie dzieła Xawerego Dunikowskiego skwapliwie i żarliwie często studiujemy. Zastanawiacie się może dlaczego polscy projektanci autorskiej biżuterii analizują rzeźby? Robimy to ponieważ chcemy aby nasza współczesna biżuteria, którą pokazaliśmy Wam na zdjęciach w Królikarni była niczym dzieło sztuki. Ponieważ pragniemy aby wszystkie nasze autorskie bransoletki, autorskie kolczyki, autorskie pierścionki i wszystkie nasze autorskie naszyjniki były doskonałe w przestrzeni niczym doskonałe rzeźby. Wtedy nasza współczesna biżuteria zachwyca nie tylko w Królikarni ale po prostu wszędzie. Xawery Dunikowski to nie jedyny genialny rzeźbiarz, którego dzieła studiujemy. W tym miejscu wspomnimy jedynie takie nazwiska jak Henry Moore, Katarzyna Kobro czy Antony Gormley a w przyszłości z pewnością każdemu poświęcimy osobne wpisy na naszym blogu. Bo to przecież blog o modzie, biżuterii ale też sztuce.

Oryginalna biżuteria autorska

wzory zastrzeżone

Fot.: OFFSTUDIO
ps. Jak zwykle nie możemy się zdecydować, które zdjęcie jest najlepsze tak więc pokazujemy Wam więcej.
Przeczytaj też nasz wpis, gdzie tematem jest biżuteria: “Biżuteria – (prawie) wszystko, co powinniście wiedzieć”. Ponieważ nasz blog biżuteria moda sztuka zawiera oczywiście dużo więcej artykułów na ten temat. Dlatego poniżej podajemy dla Twojej wygody ich listę.

 1. Biżuteria autorska: wyjątkowe projekty dla wyjątkowych ludzi
 2. Biżuteria autorska minimalistyczna: prostota i elegancja w jednym
 3. Modna biżuteria 2023 – trendy i styl w naszym świecie biżuterii
 4. Biżuteria designerska
 5. Biżuteria modowa
 6. Najlepsza biżuteria na lato 2023
 7. Biżuteria na plażę
 8. Industrialna i minimalistyczna biżuteria
 9. Nietypowa biżuteria na plażę
 10. Biżuteria geometryczna
 11. Biżuteria czarna
 12. Biżuteria unisex
 13. Handmade biżuteria
 14. Unikatowa biżuteria
 15. Nowoczesna biżuteria

NASZ BLOG

zobacz pozostałe wpisy

REZYGNUJESZ?

+ PAMIĘTAJ, ŻE MAMY DLA CIEBIE DARMOWĄ PRZESYŁKĘ INPOST BEZ WZGLĘDU NA KWOTĘ ZAMÓWIENIA
+ KUPIONĄ BIŻUTERIĘ ZAPAKUJEMY W ATRAKCYJNY SPOSÓB DLATEGO MASZ GOTOWY UDANY PREZENT DLA BLISKIEJ OSOBY… LUB DLA SIEBIE :)
+ ZOBACZ JAKIE DOSTAJEMY ZACHWYCAJĄCE OPINIE OD NASZYCH ZADOWOLONYCH KLIENTEK I KLIENTÓW (po kliknięciu linku otworzy się nowe okno tak więc nie stracisz strony, na której właśnie jesteś ani swojego koszyka)
+ ZAKUPY U NAS SĄ BEZPIECZNE BO NASZ SKLEP INTERNETOWY MA CERTYFIKAT BEZPIECZEŃSTWA A WSZELKIE DANE ZWIĄZANE Z PŁATNOŚCIĄ SĄ SZYFROWANE
+ JEŚLI JESZCZE MASZ JAKIEKOLWIEK WĄTPLIWOŚCI ZADZWOŃ: 698707067 BO Z RADOŚCIĄ ODPOWIEMY NA KAŻDE PYTANIE (jeśli w danej chwili nie będziemy mogli rozmawiać oddzwonimy najszybciej jak to będzie możliwe)

UDANYCH ZAKUPÓW
DETOXDESIGN