NO FEAR IN DESIGN
NIE PODĄŻAMY ZA MODĄ. MODA KROCZY ZA NAMI
ZOBACZ
COME TO THE OTHER SIDE
DOŁĄCZ DO LEPSZEGO ŚWIATA. KREUJ GO Z NAMI
ZOBACZ
Poprzedni
Następny
NO FEAR IN DESIGN
NIE PODĄŻAMY ZA MODĄ. MODA KROCZY ZA NAMI
ZOBACZ
COME TO THE OTHER SIDE
DOŁĄCZ DO LEPSZEGO ŚWIATA. KREUJ GO Z NAMI
ZOBACZ
Poprzedni
Następny
NO FEAR IN DESIGN
NIE PODĄŻAMY ZA MODĄ. MODA KROCZY ZA NAMI
ZOBACZ
COME TO THE OTHER SIDE
DOŁĄCZ DO LEPSZEGO ŚWIATA. KREUJ GO Z NAMI
ZOBACZ
Poprzedni
Następny
Zawsze modna bransoletka autorska zachwyca już tyle lat! Nieśmiertelna?
Na zdjęciu bransoletka i naszyjnik w jednym to zawsze modna biżuteria autorska

Nasza zawsze modna bransoletka autorska.

To nasza zawsze modna bransoletka autorska i zachwyca Was już tyle lat!
Bransoletka i naszyjnik w jednym. Czy to może działać? Oczywiście, że działa. Więcej, to jeden z naszych pierwszych wzorów i od początku przez te wszystkie lata aż do dnia dzisiejszego zachwyca Was niezmiennie. I jesteśmy pewni, że będzie Was zachwycał nadal. Już stał się klasykiem i “evergreenem” wśród zaprojektowanych dla Was wzorów. Tak, oryginalna biżuteria autorska, którą dla Was tworzymy okazuje się być ponadczasowa a poszczególne modele estetycznie opierają się próbie czasu. Cieszy nas to niezwykle i uszczęśliwia bo uniwersalizm to jedno z naszych podstawowych założeń projektowych w naszym procesie twórczym. A takich wzorów wśród kolekcji naszej autorskiej biżuterii znajdziecie bardzo dużo ale o nich napiszemy innym razem. Teraz niesamowite, zaskakujące i zachwycające bransoletki z kolekcji OMA będą naszym tematem i o nich Wam opowiemy.

Bransoletka i naszyjnik w jednym to zachwycający design w modzie, który nosisz jak chcesz

Każda ponadczasowo modna bransoletka z tej kolekcji oplata dwukrotnie nadgarstek. Przemieszcza się po niej swobodnie srebrna tuleja o pięknych proporcjach. Możecie regulować rozmiar bransoletki a tuleję możecie również zupełnie zdjąć dzięki czemu dla odmiany, od czasu do czasu jeśli chcecie możecie nosić ją bez tulei. W ten sposób ta uniwersalna bransoletka staje się bardziej sportowa w swoim charakterze.

A jak z bransoletki uzyskać naszyjnik? To proste. Wystarczy, że po rozpięciu ta współcześnie elegancka bransoletka zostanie rozpleciona do jednego zwoju i wtedy staje się obłędnym i współczesnym naszyjnikiem, który nie jest ciasny na szyi. Ma od niej idealny i wystudiowany przez nas dystans a na szyi wygląda wprost zachwycająco. Oczywiście również tak powstały szlachetnie prosty naszyjnik możecie kiedy chcecie dla odmiany nosić zupełnie bez tulei nadając mu również odrobinę bardziej sportowy wygląd. A jak ponownie zmienić naszyjnik tak aby wyszła z niego ponownie zachwycająca bransoletka? Wystarczy jeden koniec naszyjnika dwukrotnie przepleść przez tuleję i gotowe.

Z pewnością w mig zrozumiecie zasadę ale jeśli pojawią się jakiekolwiek wątpliwości czy pytania to możecie się z nami skontaktować. Wszystkie dane do kontaktu znajdziecie w naszym sklepie internetowym w zakładce O NAS.

W kolekcji OMA znajdziecie duży wybór kolorów i materiałów. Są tam wzory bardziej eleganckie oraz bardziej alternatywne czy nawet sportowe a większość wzorów ma charakter unisex bo to jest też doskonała biżuteria unisex również dla mężczyzn. Wszystkie zachwycające bransoletki z kolekcji OMA nie są ciężkie wizualnie choć dwukrotnie oplatają nadgarstek. Nie wyglądają ciężko na nadgarstku. Wręcz przeciwnie. Pięknie eksponują dłoń. Wrażenie lekkości potęguje i dopełnia srebrna tuleja swoimi proporcjami i możliwością swobodnego przemieszczania się po obwodzie bransoletki.

Każda nasza oryginalna bransoletka to zawsze modna bransoletka autorska

Tak, nasze bransoletki i naszyjniki w jednym z kolekcji OMA zachwycały Was od samego początku. Zachwycają teraz i będą zachwycały w przyszłości. Wciąż projektujemy nowe zestawienia kolorystyczne i materiałowe a sam wzór nie zestarzał się ani trochę przez te wszystkie lata. Cały czas zachwyca współczesną i oryginalną elegancją dla każdego i na każdą okazję. O niesamowicie atrakcyjnym charakterze tego wzoru świadczy też fakt jak wiele osób zajmujących się wykonywaniem biżuterii próbowało ten model naśladować i kopiować. Bezradnie i bezskutecznie. “Ideał jest tylko jeden”. To Wasze słowa, które tak często słyszymy. Oczywiście, że nas to uszczęśliwia niesamowicie!

Ps. Na zdjęciu w tym wpisie pokazana jest Wam bransoletka i naszyjnik w jednym OMA PREMIUM05. Wykonujemy ją z najwyższej jakości beżowego sznura satynowego i beżowej plecionej skóry oraz kauczuku. Elementy bransoletki w kolorze srebrnym wykonane są ze szlachetnej stali chirurgicznej i stali nierdzewnej. Jak cała nasza ponadczasowo modna biżuteria autorska tak i ta współcześnie elegancka bransoletka również wykonana jest z materiałów najwyższej jakości. Oczywiście jak każdy model naszej biżuterii tak i ta zawsze modna bransoletka nie ma żadnego elementu, który uczula. Nigdy nie korzystamy również z żadnych elementów czymś powlekanych czy pokrywanych tak więc nic nie będzie odpryskiwało ani nie będzie się wycierało.
Dla Was mamy tylko to co najlepsze.
love

Zawsze modne bransoletki autorskie

wzory zastrzeżone

ps.
Jeśli chcecie ten model zobaczyć nie tylko online ale także przymierzyć w realu to nasz butik autorski czeka na Was.

NASZ BLOG

zobacz pozostałe wpisy