NO FEAR IN DESIGN
NIE PODĄŻAMY ZA MODĄ. MODA KROCZY ZA NAMI
COME TO THE OTHER SIDE
DOŁĄCZ DO LEPSZEGO ŚWIATA. KREUJ GO Z NAMI
ZOBACZ
Previous slide
Next slide
NO FEAR IN DESIGN
NIE PODĄŻAMY ZA MODĄ. MODA KROCZY ZA NAMI
ZOBACZ
COME TO THE OTHER SIDE
DOŁĄCZ DO LEPSZEGO ŚWIATA. KREUJ GO Z NAMI
ZOBACZ
Previous slide
Next slide
Modna biżuteria i nasza oryginalna Wielkanoc. Było pięknie a teraz…

Modna biżuteria i nasza oryginalna Wielkanoc.

Zachwycająca polska biżuteria i piękne chwile. Było pięknie! To nie była łatwa Wielkanoc ale jaki czas może być łatwy w dobie światowej pandemii. Ale zrobiliśmy wszystko aby to była nasza oryginalna Wielkanoc a nasza modna biżuteria zachwycała jak każdego dnia. Nie mogliśmy odwiedzić bliskich. Nie mogliśmy beztrosko cieszyć się wiosną. Ale zrobiliśmy wszystko aby było pięknie, blisko, smacznie, radośnie i medytacyjnie też.

Nasza modna biżuteria powstaje z miłości i pasji dlatego nasza Wielkanoc nie mogła być inna, prawda? 🙂 Mamy nadzieję i wierzymy, że Wasza Wielkanoc również była piękna. My wypełniliśmy ten czas zapachami i smakami. Gotowanie dla siebie i dla najbardziej ukochanej osoby jest doświadczeniem niezwykłym. Przepełnionym miłością, radością i namiętnością. Jak pewnie wiecie a może przeczuwacie, a jeśli nie mieliście pojęcia to teraz będzie news! Jesteśmy duetem projektantów, dla których biżuteria autorska jest pasją życia. Projektujemy dla Was w naszej pracowni modne bransoletki, autorskie pierścionki, oryginalne kolczyki i naszyjniki. Ale jesteśmy parą nie tylko w pracowni 🙂 Jesteśmy od wielu, wielu lat cudownie kochającą się i zakochaną w sobie parą. Dlatego idziemy razem przez życie również po pracy 🙂 I wspólnie poszukujemy nie tylko w pracowni.

Polscy projektanci biżuterii, których łączy oryginalny design i całe życie 🙂

Uwielbiamy poszukiwać również w kuchni i zawsze dzieje się to intuicyjnie i bez sprawdzonych przepisów. Choć wsłuchujemy się intensywnie w nasze zmysły, intuicję, przeczucia ale także w nasze doświadczenie i wiedzę. W sumie tak powstaje nasza modna biżuteria dlatego tam samo musiała przebiegać nasza oryginalna Wielkanoc. Najczęściej udaje się wyśmienicie bo taka filozofia twórcza sprawdza się doskonale w każdej dziedzinie. W każdej aktywności. I tak było tym razem.

Wszystkie potrawy wielkanocne przygotowaliśmy sami. Ups, mazurki kupiliśmy ale te akurat mamy sprawdzone i są tak pyszne! Zresztą nasze działania kuchenne nie obejmują ciast bo prawdę powiedziawszy nie jesteśmy ich fanami na co dzień. Nasze potrawy wielkanocne były tradycyjne w naszym pojmowaniu świątecznego stołu bo w rzeczywistości była to bardziej wariacja, improwizacja na temat. Nasza modna biżuteria to oryginalna projekcja naszej estetyki dlatego nasza intymna Wielkanoc też musiała być oryginalna. Wszędzie jesteśmy sobą 🙂 W domu, w naszym ukochanym butiku, w naszej ukochanej pracowni. I wszędzie staramy się kreować i rozwijać naszą wrażliwość. I uwielbiamy prostotę. Ona jest szlachetna i szczera. Prostota jest ponadczasowa i smakuje nie tylko przy jednej, określonej okazji. Ponieważ szlachetna prostota sprawdza się idealnie gdy tematem jest modna biżuteria, dlatego dla nas sprawdza się gdy chcemy aby Wielkanoc również była oryginalna.

Takie były potrawy na naszym świątecznym stole, taka była nasza oryginalna Wielkanoc i taka jest modna biżuteria, którą dla Was projektujemy. Było też twórczo w tym świątecznym okresie. Nasze życie zawodowe w oczywisty sposób przeplata się z naszym życiem prywatnym. Nas to nie dziwi. Nam to nie przeszkadza. Tak bywa dość często, tak było i tym razem. W sobotę szał przygotowań przestrzeni domu do Świąt. Szał przygotowań potraw świątecznych aż tu nagle pojawia się ONA. Bardzo często przychodzi w dowolnym dla siebie czasie i często potrafi zaskoczyć a niełatwo ją samemu przywołać jednak zawsze jest mile widziana.

Nasza oryginalna Wielkanoc to modna biżuteria i twórczy czas.

Na imię ma Wena a na nazwisko Twórcza :)! Och! Wprost ubóstwiamy gdy do nas zagląda 🙂 Ona i my nie cierpimy wyrachowania i cynizmu. Dzięki niej projektowana jest dla Was w miłości nasza oryginalna biżuteria autorska. Wszystkie modne bransoletki, modne pierścionki, modne kolczyki i naszyjniki. I dla nas to wielkie przeżycie za każdym razem. Każda nowa bransoletka, każdy nowy kolczyk, nowy pierścionek i naszyjnik. Dosłownie każdy nowy wzór, który pojawia się na kartce szkicu by później przejść w naszej pracowni długą drogę poszukiwań tej idealnej formy. No i znów odwiedziła nas Pani Wena a że zajrzała w trakcie gdy byliśmy całkiem intensywnie zajęci przygotowaniami do Świąt? Przerywamy wszystko ponieważ zawsze znajdziemy dla niej czas! Zawsze Panią Wenę przywitamy z otwartymi ramionami bo każda chwila z nią jest dla nas bezcenna.

No i przerwaliśmy świąteczne przygotowania. Oczyściliśmy kuchenny stół z wszelkich znaków trwających kuchennych działań i zorganizowaliśmy na nim… sesję fotograficzną 🙂 Pierwszym efektem tej sesji dzieliliśmy się z Wami już w trakcie Świąt we wpisie z naszymi najlepszymi życzeniami dla Was. Tytuł tego wpisu to: “Najlepsza biżuteria na Wielkanoc…”.

Może nie jest to typowo wiosenna i typowo wielkanocna sesja ale nasza własna i jesteśmy z niej niesamowicie dumni. Tak jak dumę daje nam nasza modna biżuteria tak samo nasza oryginalna Wielkanoc napawa nas radością, szczęściem i dumą.

A gdy już szał twórczy opadł, gdy Pani Wena całkiem z nas zadowolona i zaspokojona odpuściła odrobinę zapowiadając się już z kolejną niezapowiedzianą wizytą powróciliśmy do świątecznych przygotowań. A po nich Święta… spokojne, zdrowe i radosne. To była nasza intymna oryginalna Wielkanoc i jak każdego dnia towarzyszyła nam niezmiennie nasza modna biżuteria. Bardzo jesteśmy za te Święta wdzięczni sobie… i Wam. Były dobre również dzięki Wam. Wiemy, że jesteście z nami, czujemy to. Wiemy też, że wspólnie tworzymy coś niezwykłego.

Autorski design łączy nas wszystkich.

Nasza biżuteria autorska handmade, bransoletki, naszyjniki, kolczyki i pierścionki – to dla Was je wszystkie tworzymy. A Wy tak cudownie sygnalizujecie swoją wdzięczność i swoją cudowna w naszym wspólnym świecie obecność. Robicie to na tak wiele wspaniałych sposobów i będziemy z naszą wdzięcznością o tym pisać. Tym razem zasypaliście nas pięknymi świątecznymi życzeniami i to również dzięki tym pięknym życzeniom ta Wielkanoc była tak niezwykła. Nasza oryginalna Wielkanoc radosna także dlatego, że daliście tyle sygnałów, że nasza modna biżuteria towarzyszy w tym czasie również Wam. Na wszystkie życzenia z radością odpisaliśmy. Ponieważ było ich tak wiele, dlatego przepraszamy, że odpowiedź nasza z życzeniami od nas czasami przychodziła do Was po dłuższej chwili. Dziękujemy i jeszcze raz dziękujemy za to, że jesteście i za piękno Wasze. Dziękować będziemy jeszcze nie raz, niezmiennie i nieustannie.
Tak, pomimo obecnej sytuacji nasza Wielkanoc była piękna. Mamy nadzieję i wierzymy, że Wasza Wielkanoc była również piękna.
A teraz…? A teraz wracamy do intensywnej pracy. Czeka na nas nasze ukochane atelier i nasz ukochany butik. Jak go nazywacie? Najlepszy modny butik z oryginalną biżuterią w Warszawie!

Mamy tyle planów. Mamy tyle pomysłów! Dla Was.
LOVE

Oryginalna biżuteria autorska

wzory zastrzeżone

ps. A na zdjęciach oczywiście oryginalne pierścionki i oryginalne bransoletki, industrialna biżuteria autorska zaprojektowana dla Was i przez nas wykonana z miłością i pasją 🙂 Minimalistyczne bransoletki na zdjęciach powyżej pochodzą z naszej kolekcji NAGANO. Widzicie też industrialne bransoletki z kolekcji KOBRO. Natomiast minimalistyczne pierścionki są z naszej kolekcji NAGANO.

Ps. Przeczytaj też nasz wpis, gdzie tematem jest biżuteria: “Biżuteria – (prawie) wszystko, co powinniście wiedzieć”

NASZ BLOG

zobacz pozostałe wpisy

REZYGNUJESZ?

+ PAMIĘTAJ, ŻE MAMY DLA CIEBIE DARMOWĄ PRZESYŁKĘ INPOST BEZ WZGLĘDU NA KWOTĘ ZAMÓWIENIA
+ KUPIONĄ BIŻUTERIĘ ZAPAKUJEMY W ATRAKCYJNY SPOSÓB DLATEGO MASZ GOTOWY UDANY PREZENT DLA BLISKIEJ OSOBY… LUB DLA SIEBIE :)
+ ZOBACZ JAKIE DOSTAJEMY ZACHWYCAJĄCE OPINIE OD NASZYCH ZADOWOLONYCH KLIENTEK I KLIENTÓW (po kliknięciu linku otworzy się nowe okno tak więc nie stracisz strony, na której właśnie jesteś ani swojego koszyka)
+ ZAKUPY U NAS SĄ BEZPIECZNE BO NASZ SKLEP INTERNETOWY MA CERTYFIKAT BEZPIECZEŃSTWA A WSZELKIE DANE ZWIĄZANE Z PŁATNOŚCIĄ SĄ SZYFROWANE
+ JEŚLI JESZCZE MASZ JAKIEKOLWIEK WĄTPLIWOŚCI ZADZWOŃ: 698707067 BO Z RADOŚCIĄ ODPOWIEMY NA KAŻDE PYTANIE (jeśli w danej chwili nie będziemy mogli rozmawiać oddzwonimy najszybciej jak to będzie możliwe)

UDANYCH ZAKUPÓW
DETOXDESIGN

Najlepsza oryginalna i modna biżuteria na lato teraz taniej z super rabatem i dostawą gratis bo czekają na Was promocje!

ORYGINALNA MODNA biżuteria!

Summer love/sale – super rabaty + dostawa InPost gratis :)

summer love/sale

super rabaty + dostawa gratis :)