NO FEAR IN DESIGN
NIE PODĄŻAMY ZA MODĄ. MODA KROCZY ZA NAMI
ZOBACZ
COME TO THE OTHER SIDE
DOŁĄCZ DO LEPSZEGO ŚWIATA. KREUJ GO Z NAMI
ZOBACZ
Poprzedni
Następny
NO FEAR IN DESIGN
NIE PODĄŻAMY ZA MODĄ. MODA KROCZY ZA NAMI
ZOBACZ
COME TO THE OTHER SIDE
DOŁĄCZ DO LEPSZEGO ŚWIATA. KREUJ GO Z NAMI
ZOBACZ
Poprzedni
Następny
NO FEAR IN DESIGN
NIE PODĄŻAMY ZA MODĄ. MODA KROCZY ZA NAMI
ZOBACZ
COME TO THE OTHER SIDE
DOŁĄCZ DO LEPSZEGO ŚWIATA. KREUJ GO Z NAMI
ZOBACZ
Poprzedni
Następny
Nowa polska biżuteria!
Nowa polska biżuteria zachwyca Was kolejny raz tak jak oryginalna i szlachetnie geometryczna bransoletka i naszyjnik w jednym, którą oglądacie na tym zdjęciu.

Nowa polska biżuteria! Wasza ukochana.

Nowa polska biżuteria zachwyca Was! Niezmiennie! Są! Jeszcze gorące! Wiemy, że czekaliście 🙂 I my chcieliśmy bardzo aby nasze nowe pomysły były dostępne dla Was jak najszybciej. Nasza autorska biżuteria handmade nie powstanie nigdy szybciej niż to konieczne. Nigdy nie powstanie kosztem jakości wzoru i jakości wykonania bo to nowa polska biżuteria najwyższej jakości. Tak była i jest postrzegana i zrobimy wszystko aby to nie uległo zmianie. Dlaczego mamy odwagę tak napisać? Bo mamy ku temu tak mocne podstawy! Sami tak nas nazywacie.

Chociaż ponadczasowo modna biżuteria, którą dla Was projektujemy i wykonujemy istniej na rynku już tak wiele lat to niezmiennie zachowuje świeżość estetyczną. Po tylu latach to wciąż intrygujący i zaskakujący design w modzie. Doceniacie to a my jesteśmy z tego tak bardzo dumni. Świadomie tworzymy dla Was bez rygoru kolekcji na poszczególne sezony roku. W przeciwieństwie do dużej części świata mody. Ponieważ gubi się on często w pogoni za rygorem sezonowej nowości aby maksymalnie zwiększyć sprzedaż dlatego często traci świeżość i niezależność. Właśnie dlatego jako projektanci dbamy o naszą wolność kreowania. Dlatego też nasza ponadczasowo i bez względu na chwilowe trendy modna biżuteria w tej wolności zawsze powstawała i powstawać będzie. Dzięki temu efektem naszych niezależnych działań projektowych jest nowa polska biżuteria, która intryguje, zaskakuje i zachwyca. Nie można obok niej przejść obojętnie. Wyznacza nowe, odważne i odkrywcze ścieżki. Zmieniamy modę, współczesny design, estetykę, która towarzyszy Wam każdego dnia.

Nowa polska biżuteria intryguje, zaskakuje i zachwyca niezmiennie już tyle lat.

A gdy już niezliczone godziny szkicowania, dyskusji, wykonywania prototypów i testowania ich, analizowania każdego wzoru z każdej możliwie strony i pod każdym możliwym kątem dają owoce. Gdy wszystkie nowe bransoletki, pierścionki, kolczyki i naszyjniki są przemyślane przez nas najlepiej jak to tylko możliwe. Wtedy pozostaje “tylko” zorganizowanie sesji fotograficznych. Zrobienie nowym wzorom zdjęć i dodanie ich do naszego sklepu internetowego może wydać się wielu osobom formalnością. Ponieważ nawet na tym etapie staramy się wykonać wszystko najlepiej jak to tylko możliwe dlatego to też dla nas intensywny i emocjonujący czas. Dla Was zawsze pragniemy jak najlepszego efektu.

Po niezwykle intensywnym dla nas okresie tworzenia przychodzi czas krótkiej ulgi. Znów się udało. A właściwie kolejny raz podołaliśmy najwyżej umieszczonej przez nas samych poprzeczce. I chwilę później następują kolejne niezwykle mocne emocje, ekscytacja i podniecenie. Czy nowe bransoletki, nowe kolczyki, nowe pierścionki i nowe naszyjniki też pokochacie tak jak wszystkie wcześniejsze? Oczekiwanie aż pojawiają się Wasze opinie i zachwyty gdy zmówione nowości docierają do Waszych domów. Wasze zachwyty to dla nas największa nagroda za intensywność i trud tworzenia, projektowania. Tak więc kolejny raz zapraszamy Was do poznania naszych najnowszych autorskich pomysłów. Najnowszych i super gorących modeli. Znajdziecie je w najlepszym sklepie internetowym z modną biżuterią autorską. Oczywiście nasz ukochany butik autorski w Warszawie z oryginalną biżuterią ma też dla Was ogrom nowości. Nowa polska biżuteria czeka tu na Was nieustannie dlatego warto do naszego modnego butiku autorskiego często zaglądać. Wiecie o tym ponieważ przekonaliście się o tym wielokrotnie.
Wszystko co najlepsze dla Was. Najlepsze nowa polska moda. Najlepsza nowa polska biżuteria.
LOVE

Modna biżuteria autorska

wzory zastrzeżone

ps. Najlepsza modna biżuteria na facebooku oczywiście jest obecna i zachwyca jak wszędzie. Warto zaglądać na nasz profil. A najlepiej go polubić i śledzić ponieważ to najpierw tu pojawia się niezmiennie nowa polska biżuteria, którą dla Was projektujemy.

Na zdjęciu w tym wpisie widzicie jeden z naszych super gorących nowych wzorów. To nowa polska biżuteria, to srebrna bransoletka AOMORI24. Ależ ta szlachetnie geometryczna bransoletka intryguje. Jest nowym wzorem a już wszyscy się tym modelem bransoletki zachwycają. Ta szlachetnie industrialna bransoletka to również oryginalny naszyjnik i lekki naszyjnik jednocześnie, który można nosić na wiele sposobów. Każdy wygląda doskonale. Wasze zaskoczenie i zachwyt są dla nas bezcenne.

Pisaliśmy już wcześniej na naszym blogu o tym w jak intensywnym procesie twórczym powstaje Wasza ukochana niezmiennie nowa polska biżuteria. Przeczytajcie też nasze wpisy: “Modna biżuteria autorska nowości” oraz “Unikalna biżuteria wkrótce nowości“. Ponieważ to fascynujący i niezwykle szeroki temat dlatego z pewnością jeszcze wiele razy będziemy o nim pisać.

NASZ BLOG

zobacz pozostałe wpisy